PDA

View Full Version : Αγορά "Banjo Bolt" στην Θεσσαλονίκη.



Spyrious
28/11/2010, 13:46
Καλησπέρα.Θέλω να αγοράσω μια βίδα "Banjo Bolt" για την τρόμπα φρένου.Δεν ξέρω πως λέγεται στα Ελληνικά.Θεσσαλονίκη σε ποιο μαγαζί μπορώ να βρω τέτοιο;Κατά προτίμηση κοντά στην Τούμπα.Ευχαριστώ.

camen
28/11/2010, 13:50
Λογικα και σε καποιο μαγαζι με ανταλλακτικα/αξεσουαρ μοτοσυκλετας θα εχει. Αλλα και απο κανενα συνεργειο αν περασεις και ζητησεις μπορει να σε βολεψουν απο καμια χαλασμενη τρομπα που τους εχει μεινει,τα κρατανε αυτα ...:winka:

Αλλιως πρεπει να βρεις ποιος πρεσαρει σωληνακια υψηλης στην περιοχη και να τον ρωτησεις...:wave2:

chr1s_86
28/11/2010, 15:30
Λογικά σε μαγαζί που έχει ανταλλακτικά της εταιρίας της μοτοσυκλέτας... :)

nikolas1709
28/11/2010, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spyrious
Καλησπέρα.Θέλω να αγοράσω μια βίδα "Banjo Bolt" για την τρόμπα φρένου.Δεν ξέρω πως λέγεται στα Ελληνικά.Θεσσαλονίκη σε ποιο μαγαζί μπορώ να βρω τέτοιο;Κατά προτίμηση κοντά στην Τούμπα.Ευχαριστώ.

ρωτησε σε ποιο μαγαζι οχι σε τι μαγαζι
οτι θα την βρει σε μαγαζι ανταλλακτικα/αξεσουαρ το ξερει αλλα δε ξερει που θα βρει ενα τετοιο στην τουμπα

Spyrious
28/11/2010, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikolas1709
ρωτησε σε ποιο μαγαζι οχι σε τι μαγαζι
οτι θα την βρει σε μαγαζι ανταλλακτικα/αξεσουαρ το ξερει αλλα δε ξερει που θα βρει ενα τετοιο στην τουμπα

Ακριβώς.Δεν είμαι από Θεσσαλονίκη απλά θα περάσω,οπότε θα ήθελα αν ξέρει κάποιος σε ποιο μαγαζί θα βρω.Ευχαριστώ.

Α,πως λέγεται αυτή η βίδα στα Ελληνικά;

giannis21
28/11/2010, 16:21
περνα απο το Moto News,βρισκεται στην Εγνατια στο υψος που διασταυρονεται με παπαφη στο ρευμα προς ανατολικα.Ακομα και να μην εχουν,θα σου πουν που να βρεις.τα παιδια ειναι πολυ εξυπηρετικα.

nihristo
28/11/2010, 16:24
banjo bolt από ότι βλέπω είναι η βίδα που ενώνεται με ρακορ. Στην Μοναστηρίου με Κωλέττη, στο δεξί ρεύμα όπως μπαίνεις θεσσαλονίκη έχει ένα περίπτερο. Στο διπλανό ή παραδιπλανό μαγαζί, πάνω στην μοναστηρίου είναι μαγαζάκι που έχει ρακόρ. Στον ίδιο δρόμο έχει και άλλο μαγαζι, θα βολευτείς.

Spyrious
28/11/2010, 16:58
Οκ.Θα τα ψάξω και τα 2.Ευχαριστώ παιδιά.