PDA

View Full Version : αγιο νικολαο-σητεια



alogistos xj6
30/11/2010, 12:22
αγιο νικολαο για καφε παρκαρουμε τις μηχανες ακριβως εξω απο την καφετερια (γιατι ετσι μας αρεσει) και μετα σητεια για φαι αντε εσεις με τα ss βαρεθηκα ολο ρεθυμνο. Και γιατροι, τεο και ολοι αλλοι ελατε απο την αλλη μερια και λιγο

antonis_fr4-4
30/11/2010, 17:29
re ayto legame k emeis thn kyriakh.

alla sthn shteia yparxei problhma me ta ekpedeymena kopelakia-commando pou petane pothria stous alhtes pou katapatoun to dromo me tis mhxanes tous :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


pote les na pame?

Lykos_Crete
01/12/2010, 15:08
kalo akougetai

alogistos xj6
02/12/2010, 10:08
λοιπον εγω λεω για αυτη την κυριακη αλλα μετα που τα ειπαμε απο κοντα δεν βλεπω λαο αλλος εχει μπουζουκι και αλλος τραβαει για αθηνα πειτε ποτε η να το παμε για την αλλη κυριακη εμενα δεν με χαλαει και αυτην

Africaptan
02/12/2010, 11:09
Δυστυχως μολις εχθες το βραδυ κανονισα για Κυριακατικη παρεα.
Τωρα μπορω Σαββατο η Δευτερα. (κι αυτο οχι σιγουρα).
Η επομενη Κυριακη ειναι μακρυα και δεν μπορω να πω απο τωρα.
Αν πατε αυτη την Κυριακη τελικα, καλη διασκεδαση.

Nemesina
03/12/2010, 02:10
Απο τη στιγμη που δεν εχει κανονιστει κατι αλλο, ειμαι μεσα εγω. Αυριο θα παω κ μια βολτα απο Χανια, για να παρω τη βενζινη της Κυριακης.

Αν δε τα χαλασει ο καιρος, μεσα παντως, αλλα στο φαι κ τον καφε θα σας βλεπω! Τερμα τα περιττα εξοδα, πλεον θα κερναω μονο λιτρα την κουκλαρα μου! Χι χι χι!:beer: :rotflmao:

Ελπιζω να βρειτε κοσμο παντως, γιατι κ εγω ακουω για πολλες απουσιες! :mad:

imitrelos
03/12/2010, 02:17
Aν και όχι σίγουροκαι εγώ μέσα για βολτούλα να ξεσκουριάσουμε
:beer:

Nemesina
03/12/2010, 02:50
Εβιβα στους ξενυχτιδες ρεεεεεεεεεεεεεεε!!! :beer: :rotflmao:

Αντε κανονιστε να μαζευτειτε! Παω να την πεσω, εχω να γραψω κ αλλα χιλιομετρα αυριο! Με κουρασαν τα αποψινα στο κουτακι! Θελω 2 ροδες!!!

Nemesina
03/12/2010, 18:06
Ακυρο για μενα παιδες... Επεσα πριν κανα 6ωρο κ ειμαι κομματια απο τα μικροκαψιατα... Ουτε ρουχε δε μπορω να βαλω για τις προσεχης ημερες. Καλα ειμαι ομως, για 120 χιλ, δεν εχω τιποτα. Ευτυχως δενε σπασε κ τιποτα. Τσιμπησα 2 ραμματα στο αριστερο γονατα κ αλλα 2 στο δεξι αγκωνα.

Η μηχανη, αν κ συρθηκε πολλα μετρα, ημουν τυχερη που το μανιταρι δουλεψε αψογα. Δε θα μας στοιχησει η αποκατασταση. Πλαισιο, ντεποζιτο ολα αθικτα. Μονο γρατζουνιες κ κατι ψηλα... Και ευτυχως την εβγαλε κ η Domino... Γιατι το τανκ μπαγκ εμεινε πανω στη μηχανη... Για χαρη της περπατησα καμια 100ρα μετρα, πονουσε κ ζαλιζομουν, αλλα αν δεν εβλεπα αν ηταν καλα, δεν επαιζα να κατσω κατω!

Α κ εγινε κ το πιο ΓΑΜΑΤΟ! Μου φωναξαν ασθενοφορο κ εκτος του οτι ηρθε σε χρονο ντε τε, ηρθαν ΔΥΟ!!! Φυσικα ημουν μεσα στο γελιο οσο με πηγαναν Χανια, τηλεφωνα κ χαβαλε χωρθςις να πιστευει κανεις τι εχω παθει, αλλ οκ, την παλεψαμε. Απλα τωρα, μενουμε σπιτι... Τα καψιματα δε με αφηνουν να βαλω ρουχα... Και το χειροτερο, εχο καψιματα μεσα στην αριστερη κ απο τη δεξια εχω το ενα κοκκαλο να ποναει κ να μην μπορω να κανω ΠΟΛΛΑ!

Δε ξερω τι ακριβως εγινε, επεσα σε μια λακουβα (εχω πεσει ποσες φορες εκει) αλλα αυτη τη φορα, το ψαλιδισμα ηταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ... Κρατησα οσο μπορουσα, αλλα καποια στιγμη αισθανθηκα τον κωλο να φευγει κ να ξεκιναω τουμπες... Θυμαμαι να βλεπω ουρανος-πισω εθνικη-μπροστα εθνικη με τη μηχανη να φεθγει κ να βγαζει σπιθες-ασφαλτος κ παλι απο την αρχη!... Καμια 100ρα μετρα σερνοταν, εγω δε ξερω ποσο, αλλα ημουν 100 μακρια της. Απο ο,τι μου ειπε ενα αμαξι που ηταν πισω μου (ιδιοκτητης TDM), μου ειπε πως καποια στιγμη εφυγε ο κωλος μου κ οπως το παλεψα, κατεληξα σε High Side... Graaaaaaaaatz μου!!! Το πρωτο μου!!! Ειμαι επισημα μηχανοβια, θα μου μεινουν κ σημαδακια μου ειπαν, χε χε, θα εχω να τα δειχνω!

Περαν του χαβαλε ποναω... Δε λεω... Αλλα σε 1 μηνα θα ειμαι ξανα καβαλα! Βεβαια, αυτη τη στιγμη δε μπορω ουτε το ... μου να ξυσω χωρις να πονεσει καμια παλαμη, αλλα ειμαι ΕΔΩ! Αναρρωση κ ξανα καβαλα, μολις φτιαχτει κ το μωρο!!!

Υ.Γ.: για δες ρε που μπορω να κατσω στον υπολογιστη τελικα! Με το ζορι γραψιμο, αλλα παλευεται! Κριμα που θα χασω τη βολτα σας την Κυριακη... :bigcry: Και τοτραπεζι του Νικου... Και του γιου μου κ του πορνοσταρ... Και κατι γενεθλια ενως φιλου... Μην αναφερω για τον υπνο μου... Αντε να βρω σταση για υπνο... Εχω χτυπησα στα παντα εκτος κεφαλι... Χι χι, το κλουβιο μου τη γλιτωσε!!!

antonis_fr4-4
03/12/2010, 18:40
oxi re gamwto!!!:sad: :sad:
perastika kai agyrista teo!esy na eisai kala k h mhxanh ftiaxnei k 8a 3anakabalhseis!siderenia k panta or8ia apo edw k pera!k prosextika sto dromo

arxaios
03/12/2010, 20:22
Περαστικά μικρή ......... με ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΕΙ η ιδέα του τι θα γίνει μόλις μπορέσεις να ξανακυκλοφορήσεις !!!!
:beer:

Africaptan
03/12/2010, 20:27
Μα ηντα μρε λες; Αλλη δουλεια δεν ειχες να κανεις; Και ησουν και δικαβαλη...
Ε αντε, με το καλο να ξανακαβαλησεις.

Lioulios
03/12/2010, 20:38
Περαστικά Nemesina .

Έχουμε βρεθεί μαζί στο ίδιο τραπέζι στο Γενί γκαβέ . Είμαι ο μελαχρινός τύπος με την ξανθιά κοπέλα που ήρθαμε λίγο αργότερα με αμάξι (τότε δεν είχα μοτο ,αλλά την συνάντηση δεν την έχασα)

κατάλαβα ποιά είσαι μόλις διάβασα για τανκ μπαγκ και Ντόμινο...Να μου τη φιλήσεις !



.......ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ


Βρίσκομαι στην Ζάκρο και είμαι με το τριπλάκι. Την Κυριακή όμως θα την κάνω για Άγιο Νικόλαο και μιάς που ήρθα από κάτω (ιεράπετρα) ,έλεγα τώρα να πάω από Σητεία .

Ούτε παραγγελιά να σας είχα κάνει ...

Λοιπόν περιμένω από εδώ να δούμε τί ώρα θα ξεκινήσετε για να είμαι μέσα στον καφέ (εγώ καφέ θα πιω ....θα είμαι ΠΟΛΥ γαγωμένος εικείνη τη μέρα)στη Σητεία και μετά γυρνάμε και μαζί μέχρι και Άγιο Νικόλαο .
\.ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕ !!!!

Lioulios
03/12/2010, 21:55
Ή που δε μπαίνεται συχνά στο φόρουμ ή που δεν πάει κανείς Άγιο - Σητεία την Κυριακή ε ;;

Ktm.Prestige
04/12/2010, 10:08
Εαν κανονιστεί τίποτα εγω εδω θα είμαι , Άγιο Νικόλαο.

:beer: