PDA

View Full Version : Ένας φίλος ήρθε απόψε απ΄τα παλιά...



maximus
07/02/2004, 18:28
Χχμμ...
Πέρασε ο καιρος ή ιδέα μου....
κάποιοι ίσως να με θυμούνται,κάποιοι θα με θυμηθούν και κάποιοι τρίτοι θα με ΜΑΘΟΥΝ...
Νοσταλγία, μετά απο τόσους μήνες ξανά στο Μοτό...
Δέν ωρίμασα ούτε λάκισα... ίσως κάποιες κακοτοπιές και στενοχώριες με κρατήσανε μακρυά απο το φόρουμ ...
Παντως εγώ το βρήκα το δρόμο και επέστρεψα ως άσωτος γιός...
Πιτούλα μου μύρισε, δυστυχώς ,για μια ακόμα φορά (και τελευταία) η μαμά πατρίδα με κρατά μακρυά...
Δε γ...ς θα το κάνω το ντού αργότερα ...
αν χρειαστεί και στο τρένο θα την φορτώσω αλλά το ντου θα το κάνω...
Φιλία σε όλους παλιούς και νέους...Να είστε καλά ρε...

...και ο βορράς ακόμα κρυώνει...

superfour
09/02/2004, 10:40
Νικόλααα! Που σαι ρε .... "ρεζίλι" του Βορρά??? :p

Ακόμα ψαρούλης είσαι? Πότε ρε με το καλό??? τέλος τουτουνού??
’ντε ρε τελείωνε, πάρε το ματρακά σου κι έλα κάτω να σε περάσουμε ένα χεράκι....γιατί μας έλειψες:p:p


ΟΥΣΤ! ΟΥΣΤ! ΟΥΣΤ!:D:D:D:D:D

hornet
09/02/2004, 10:47
Χαχαχαχχα νικολακη ροζ σκανδαλο του βορρα που εισαι ρε!!!
Ακομη να σε παρουν χαμπαρι στα καναλια και να σε βγαλουν στη σεντρα παλιοσπερματομαζωχτρα!!!!

Τι κανεις ευχομαι οι στεναχωριες και τα δυσκολα να περασαν για σενα και ολα να ερθουν ομαλα για εσενα και να βαλεις μυαλο και να παρεις honda!!

maximus
09/02/2004, 14:04
Δε πάτε σε κανένα λιμάνι να πετάξετε τους ματρακάδες που καβαλάτε για μηχανές και να βάλετε μυαλό....
Όσο για τα χειρότερα φίλε μου Στάθη θα έρθουν για εσάς μόλις κατέβω κάτω στη αδελφομαζόχτρα πόλη σας...
Κωστή ακόμα 150 κιλά είσαι ρε έχω μια φωτό σου σε κάτι Ταχυμεζεδοπολεία που μου έκανες παρέα την μέρα που την έκανα...
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΊΟ ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΑ ΦΩΤΟ ΤΟ ΧΟΝΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΗΚΕ ΤΟ ΦΙΛΜ....
Τι χρέπη ήταν κι εκείνο ευτυχώς το ξαπόστειλες και βρήκες την υγειά σου..άντε να πέρνουν άλλοι σειρά τωρα....

Σας πατάω όλους !
Κι ο βορράς ακόμα κρυώνει....:o

Capo_Di_Capi
09/02/2004, 14:39
Ρε βόρειε γκέι (σικ) βάλε φωτιά στη σέλα του βεζινοφάγου σου μπας και ζεσταθείς. Ρε λαμόγιο μόλις σάσω το Capo έρχομαι για να μου δείξεις κάτι ταβερνεία του Παγγαίου.


Ψάρακλα ακόμα να απολυθείς?

Μπούκλες έκανες ή ακόμα ρεεεεεεεεε?

Zanzibar
09/02/2004, 15:20
Τι αντοχή στον χρόνο έχουν αυτά τα πουστάκια
απίστευτο!!!!
Χαχαχαχααχαχ
Ρε Νίκοοοο που είσαι μωρή λούγκρα......

Δεν θα ξεχάσω ποτέ...: "Ρεεεε θέλωωωω παρέεεεα ελάτε πάρτε με...:( "