PDA

View Full Version : Ποιά Forum παρακολουθείτε ;



tifozif1
02/11/2003, 22:07
Δώστε τα links για άλλα forums μοτοσ/τών τα οποία παρακολουθείτε.

DEMINIO
02/11/2003, 22:30
Είναι σαφές το ότι ΕΓΩ (και Ο ΚΑΘΕ ΕΓΩ νομίζω...) είμαι αυτός που είμαι και δεν μεταβάλλομαι ανάλογα με το σε ποιό forum συμμετέχω ή έστω απλά παρακολουθώ!!! (άλλωστε είναι αλήθεια πως πολύ πριν εγγραφώ στο bikenet το παρακολουθούσα, όντας ήδη πολύ καιρό μέλος στο moto.) Λέγοντας αυτό, θέλω απλά να τονίσω (την άποψή μου!!! ) ότι είναι ανόφελο και παντελώς χαζό να είναι οι από δω και οι από κει !!!! Γι' αυτό και ψήφισα την ίδια επίλογη, και παράθετω και την ίδια (ακριβώς) απάντηση, η οποία με καλύπτει και με αντιπροσωπεύει απόλυτα!!!

Γενικότερα, παίζω σε αυτά τα δύο μόνο...
Εάν ο ελεύθερος χρόνος απαιτεί την ανάγνωση μόνο του ενός, αυτό θα είναι το moto.gr! Ειδικά τώρα, που αναβαθμίζεται σε τρέλα και ουδεμία σχέση έχει με πριν. Κυριότερος λόγος όμως, μάλλον το ότι γνωρίζω (περισσότερα) άτομα απ' αυτό. Επειδή όμως, πάντα υπάρχει λίίίγος χρόνος ακόμα... ε, μια βόλτα θα την κάνω κι από το bikenet.gr, το οποίο (θεωρώ) είναι υπερπλήρες και σαν περιβάλλον, δομή και τα ρέστα, αλλά και σαν ποικιλία θεματολογιών!!!
Όσον αφορά τα μέλη των forums, (εξαιρώντας αυτούς που γνωρίζω προσωπικά και εκτιμώ και σέβομαι πέρα απο διαδικτυακές καταστάσεις...), και στα δύο (όπως και παντού πιστεύω...), υπάρχουν οι καλοί, οι κακοί... και οι άσχημοι !!!

Zanzibar
02/11/2003, 22:39
ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ.
Deminio φίλε καλέ ΔΕΝ μας χρειάζεται το ποστ...
Εμείς είμαστε εδώ για να δημιουργούμε και όχι να στατιστικολογούμε!
Εκτός αν ΕΣΥ ανήκεις στους ΑΡΓΟΥΣ οδηγούς...;) :D :D :D

DEMINIO
02/11/2003, 22:48
Όλοι να απαντήσουν...

Julius
02/11/2003, 23:04
Tέτοιες ψηφοφορίες δημιουργούν ταμπελίτσες που όπως έχουμε ξαναπεί δεν έχουν θέση στη μοτοσυκλετιστικη κοινότητα