PDA

View Full Version : Ζηταω να μου χαρισουν...



KIMONAS
10/12/2010, 11:35
Παιδες καλημερα..,
Ειναι το θεματακι ασχετο με το site,αλλα μονο εσας γνωριζω που ισως θα μπορουσατε να βοηθησετε.
Σε μια καλη μου φιλη τα εφτυσε το πλυντηριο της και δεν την δυνατοτητα να παρει καποιο αλλο.(Ανεργη με μικρο παιδακι)
Αν καποιος απο εσας εχει στην αποθηκη του κανενα παλιο πλυντηριο ρουχων που να λειτουργει ακομα και δεν εχει σκοπο να το χρησιμοποιησει ας κανει τον κοπο να μου το πει και θα ερθω να το παρω.
Ξερω οτι ειναι παντελως ασχετο με τα θεματα του site αλλα αν υπαρχει εστω και μια μικρη περιπτωση να βρεθει κατι,θα ειναι μεγαλη ανακουφιση για την κοπελλα.
Κραξιμο ισως φαω:) αλλα χαλαλι μπας και βρεθει κατι....:smilea:

Cpt. Haddock
10/12/2010, 11:36
:rotflmao: :bawl: :rotflmao: :bawl: :rotflmao:

Εντάξει, ειναι για καλο σκοπο τουλαχιστον :lol:

(για Αθηνα μιλάμε; )

byron
10/12/2010, 11:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Εντάξει, ειναι για καλο σκοπο τουλαχιστον :lol:


+990

ego_o_idios
10/12/2010, 11:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:
Εντάξει, ειναι για καλο σκοπο τουλαχιστον :lol:

(για Αθηνα μιλάμε; )

ine asxeto opos esi me tis mixanes
mporis na mas pis pera apo afto ti sou prokali gelia?
i pistevis oti ine adinaton na vre8is mazi me ton gkise sou sto pezodromio ke na psaxnis mia trapeza na mpis mesa ke as exi ke lefta apo monopoly...:rotflmao:

xazomaroula

Cpt. Haddock
10/12/2010, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από ego_o_idios
[...]

Λεωνιδάκο, κανε μας τη χάρη αγόρι μου :wave2:

Κιμωνα, έχεις πμ

vassilis88
10/12/2010, 11:56
εχω εγω

αν εισαι πατρα ή εχεις γνωστο εκει να στο φερει

ego_o_idios
10/12/2010, 12:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Λεωνιδάκο, κανε μας τη χάρη αγόρι μου :wave2:

Κιμωνα, έχεις πμ

efxaristos:a57:

sniper
10/12/2010, 12:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από ego_o_idios
efxaristos:a57:

Εχεις ορεξούλες σήμερα; :wave2:

KIMONAS
10/12/2010, 12:38
Αθηνα ειναι η τοποθεσια.
Αν δεν βρεθει κατι αλλο απο Αθηνα,εχω μια προταση απο τον Καπταιν που ομως ειναι Πρεβεζα και θα δουμε για μεταφορικα και απο το παιδι απο Πατρα.
Οποτε θα περιμενω λιγακι να δω αν θα βρεθει κατι κοντα και αναλογως βλεπουμε.
Σας ευχαριστω παντως πολυ ολους.

ego_o_idios
10/12/2010, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Εχεις ορεξούλες σήμερα; :wave2:

de me les re palavomene
esvises diko mou post?:lol:
gia to forum pou to exete kani xristougeniatika lampakia...
:lol: :lol: :lol:

mpas psaxnese na sou vgalo tin glosa apo tin kolotripida?
axaxaxaxaxaxa:lol: :lol: :lol:

Lioulios
10/12/2010, 15:09
Ωραία πράματα !

:beer:

maeonapii-1100
10/12/2010, 16:20
Καθόλου άσχετο. Αφού ως γνωστόν τα χόντα είναι πλυντήρια:yuck: :eyepop: :sun: :smokin: :confused:


219256

Hornet_08
10/12/2010, 17:01
Μεταφορεας εδω :smilea:

webassasin
10/12/2010, 17:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από ego_o_idios

mpas psaxnese na sou vgalo tin glosa apo tin kolotripida?
axaxaxaxaxaxa:lol: :lol: :lol:
ωραιο.
μηπως να μην το σπαμαρετε αλλο?

banditv400limit
10/12/2010, 23:12
:a014: :a014: :a014: :a014: :a014:

KIMONAS
11/12/2010, 10:12
Ωραιος ο hornet,αν και θα αγγαρεψω τον κολλητο μου....:D
Τοσα του εχω κανει πανω στην μηχανη,μου χρωσταει το καθικακι...:D

sakisam
20/01/2011, 08:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από KIMONAS
Παιδες καλημερα..,
Ειναι το θεματακι ασχετο με το site,αλλα μονο εσας γνωριζω που ισως θα μπορουσατε να βοηθησετε.
Σε μια καλη μου φιλη τα εφτυσε το πλυντηριο της και δεν την δυνατοτητα να παρει καποιο αλλο.(Ανεργη με μικρο παιδακι)
Αν καποιος απο εσας εχει στην αποθηκη του κανενα παλιο πλυντηριο ρουχων που να λειτουργει ακομα και δεν εχει σκοπο να το χρησιμοποιησει ας κανει τον κοπο να μου το πει και θα ερθω να το παρω.
Ξερω οτι ειναι παντελως ασχετο με τα θεματα του site αλλα αν υπαρχει εστω και μια μικρη περιπτωση να βρεθει κατι,θα ειναι μεγαλη ανακουφιση για την κοπελλα.
Κραξιμο ισως φαω:) αλλα χαλαλι μπας και βρεθει κατι....:smilea:


φιλε εχω ενα whilpool το οποιο ειναι στην αποθηκη και καθεται το πηρα καινουργιο προπερσι και δεν το ειχα δουλεψει.προσφατα το λειτουργουσα και ξαφνικα μου εκαψε την αντισταση και ενω δουλευει κανονικα δεν ζεσταινει νερο.επειδη ταυτοχρονα ηρθε απο σπουδες η αδερφη μου χρησημοποιουμε το δικο της και το εβαλα αποθηκη!αν σε ενδιαφερει πμ .ειναι πρεβεζα

εγω στο χαριζω!.

bulmont
20/01/2011, 09:14
θα ήθελα να ζητήσω κάτι αρκετά ιδιαιτερο και όχι απαραίτητα δωρεάν.Πρόκειται για ασανσέρ σκάλας στο οποίο τοποθετειται αναπηρικό καροτσάκι.Ζητειται γιά νεαρη κοπέλα (16,5 χρονων) η οποία βρίσκεται σε κεντρο αποκατάστασης στην Ζυρίχη μετα απο ατύχημα με δίκυκλο.Καθώς ειναι δεκτές και οποιεσδήποτε πληροφορίες γιά αγορά και τοποθέτηση νεου ασανσέρ στο σπίτι της νεαράς η επιστροφή της οποίας υπολογίζεται στά μέσα Μαρτίου..

krama22
20/01/2011, 09:43
Κιμωνα εχεις ΠΜ σχετικα με το πλυντηριο

ggs
20/01/2011, 09:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από bulmont
θα ήθελα να ζητήσω κάτι αρκετά ιδιαιτερο και όχι απαραίτητα δωρεάν.Πρόκειται για ασανσέρ σκάλας στο οποίο τοποθετειται αναπηρικό καροτσάκι.Ζητειται γιά νεαρη κοπέλα (16,5 χρονων) η οποία βρίσκεται σε κεντρο αποκατάστασης στην Ζυρίχη μετα απο ατύχημα με δίκυκλο.Καθώς ειναι δεκτές και οποιεσδήποτε πληροφορίες γιά αγορά και τοποθέτηση νεου ασανσέρ στο σπίτι της νεαράς η επιστροφή της οποίας υπολογίζεται στά μέσα Μαρτίου..

φίλε , γνωρίζω οτι αυτή η εταιρία ειδικεύεται σε τέτοια θέματα…

http://www.draculis.gr/GR/01-01-Home.asp

:wave2:

bulmont
20/01/2011, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
φίλε , γνωρίζω οτι αυτή η εταιρία ειδικεύεται σε τέτοια θέματα…

http://www.draculis.gr/GR/01-01-Home.asp

:wave2: Eυχαριστώ!!!!:beer: :beer: :beer: :beer:

bulmont
20/01/2011, 15:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από bulmont
θα ήθελα να ζητήσω κάτι αρκετά ιδιαιτερο και όχι απαραίτητα δωρεάν.Πρόκειται για ασανσέρ σκάλας στο οποίο τοποθετειται αναπηρικό καροτσάκι.Ζητειται γιά νεαρη κοπέλα (16,5 χρονων) η οποία βρίσκεται σε κεντρο αποκατάστασης στην Ζυρίχη μετα απο ατύχημα με δίκυκλο.Καθώς ειναι δεκτές και οποιεσδήποτε πληροφορίες γιά αγορά και τοποθέτηση νεου ασανσέρ στο σπίτι της νεαράς η επιστροφή της οποίας υπολογίζεται στά μέσα Μαρτίου.. :( :(