PDA

View Full Version : ΖΙΜΠΕΡΝΑΟΥ ΖΙΜΠΕΡΝΑΟΥ ΚΑΝΕ ΑΚΡΗ ΝΑ ΠΕΡΝΑΩ!!!!!



zoropatra
31/07/2005, 15:15
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕ Ο ΜΑΜΑΚΑΣ!!!!
ΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΡΩΤΟΣ Ο ΡΟΣΙ,ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΤΣΙ!!!!ΤΕΛΙΚΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΗΡΕ ΝΙΚΗ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ''ΑΝΑΙΣΘΗΤΙΚΟ'' ΠΟΥ ΕΡΙΞΕ ΣΤΟΝ ΤΕΤΑΡΤΟ ΓΥΡΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΛΟΣ,ΚΡΙΜΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΑΝΟΙΧΤΗΣ ΣΤΡΟΦΗΣ!!!!!!
ΤΟΝ ΖΙΜΠΕΡΝΑΟΥ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΚΑΡΤ ΚΑΛΟΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ!!!!!

ixnilatis
31/07/2005, 18:36
Ρε τα πήρε από την Yamaha ο Σπανιόλος.....


ΤΟ ΜΠΑΖΟ!!!
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

AFTER
31/07/2005, 18:49
Τι εκανε ρε παιδια?
Δεν προλαβα να δω τον αγωνα....

DoctorS
31/07/2005, 19:07
χαχα εγώ το φχαριστήθηκα πολύ όμως...................................:D :D :D :D

vassilis88
31/07/2005, 21:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Τι εκανε ρε παιδια?
Δεν προλαβα να δω τον αγωνα....


skeftike ti tha tou ekane i ksanthia ama kerdize ton agona kai ksexase na patisei freno

nimbus
31/07/2005, 23:21
λίγο κωλόφαρδος ο ρόσι, λίγο το ότι παραφύλαγε:winka: μια χαρά:beer: :beer: :beer:

sotpag
31/07/2005, 23:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
skeftike ti tha tou ekane i ksanthia ama kerdize ton agona kai ksexase na patisei freno



σωστος:lol: :lol:

periklisk
01/08/2005, 09:03
καλά και ο χέιντεν ακόμα προσπαθεί να καταλάβει πως τον πέρασε.... Αν μπορούσε θα τον παίρναγε και από πάνω ο τρελοιταλός.....

Όσο για τον τζιμπερναούμη τι να πεις..... απλά έσπασε κάτω από την πίεση του δόκτορ

ruyjin
01/08/2005, 09:24
εγω εκνευριστηκα με τον Σετε γιατι μας στερησε ενα τελευταιο γυρο κοντρας.
Πιστευω πως αν δεν εκανε το λαθος δυσκολα θα τον περναγε ο Ροσσι αλλα δεν εχει σημασια τωρα αυτο......
εχει κομπλεξ ο ανθρωπος απο εκεινο το προσπερασμα απο τον 1ο αγωνα, δε το εχει ξεπερασει ακομα
:D :rotflmao:

αφου δεν κερδισε χτες δε θα κερδισει ποτε

ΟΚΤΑΝΙΟ
01/08/2005, 11:07
5 οδηγοι (ο νακανο πλησιαζε) πηγαιναν τραινακι σε ολο τον αγωνα.


Και μετα στον ΑΛΦΑ το απολυτο θεαμα.... F1

"η ουγγαρεζικη πιστα ειναι πολυ κλειστη, ειναι σχεδον αδυνατο να γινει καποιο προσπερασμα...."



και....

"παμε σε ενα διαφημiστικο διαλειμα πριν μπουν τα μονοθεσια στα πιτς για το προγραμματισμενο πιτ στοπ" :lol: :lol: :lol: :lol:

πιτς, ολη η μαγεια και οι προσπερασεις στην F1

gmakris
01/08/2005, 12:05
Ο Sete μου θυμιζει τον Biaggi που οταν ειχε πισω τον γιατρο εχανε απο την πιεση.
Απο εκεινη την εποχη εχω την εντυπωση οτι ο Γιατρος το εχει κανει συστημα και περιμενει για το λαθος - εαν κοντα στο τελος του αγωνα δεν γινει το λαθος, τους περναει στα φρενα και καθαριζει τον αγωνα.........

Να δουμε τι θα κανει με την Subaru στα rally του χρονου - να ελπιζουμε να μην παει πολυ καλα και "γλυκαθει" γιατι θα τον χασουμε απο τα MotoGP......

Tigas
01/08/2005, 12:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
Ο Sete μου θυμιζει τον Biaggi που οταν ειχε πισω τον γιατρο εχανε απο την πιεση.
Απο εκεινη την εποχη εχω την εντυπωση οτι ο Γιατρος το εχει κανει συστημα και περιμενει για το λαθος - εαν κοντα στο τελος του αγωνα δεν γινει το λαθος, τους περναει στα φρενα και καθαριζει τον αγωνα.........

Να δουμε τι θα κανει με την Subaru στα rally του χρονου - να ελπιζουμε να μην παει πολυ καλα και "γλυκαθει" γιατι θα τον χασουμε απο τα MotoGP......

TO ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΡΕ ΣΥ ΜΗΝ ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΣΕΙ Ο ΑΝΙΣΟΡΟΠΟΣ Ο ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΑΣΤΟΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΗΝ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ:lol:

free rider
01/08/2005, 12:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
TO ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΡΕ ΣΥ ΜΗΝ ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΣΕΙ Ο ΑΝΙΣΟΡΟΠΟΣ Ο ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΑΣΤΟΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΗΝ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ:lol:

κτηνιατρος αλλά με κάτι @@@

ΝΑ!!!!

μετα συγχωρήσεωςςςςςς

:rotflmao: :rotflmao:

Tigas
01/08/2005, 13:26
ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ HONDA ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΕ ΤΙ ΗΛΙΚΙΕΣ ΤΡΕΧΟΥΜΕ 30+
BARROS,SETE,MAX ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΠΗ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ.

ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΝΑΒΑΤΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΠΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ:lol:

free rider
01/08/2005, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ HONDA ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΕ ΤΙ ΗΛΙΚΙΕΣ ΤΡΕΧΟΥΜΕ 30+
BARROS,SETE,MAX ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΠΗ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ.

ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΝΑΒΑΤΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΠΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ:lol:

εγω θα γελάσω αν του χρόνου την κάνει ο γιατρός για την ντουλάπι...

και καρφώσει πάλι το πρωτάθλημα..


εκει θα τους παρει τα ...σώβρακα λέμε...

:beer: :beer:

illuminatios
01/08/2005, 13:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ HONDA ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΕ ΤΙ ΗΛΙΚΙΕΣ ΤΡΕΧΟΥΜΕ 30+



Ναι ρε πικραμένοι και ο Μαρκο με τον Νικ κάτι άκουσα ότι του χρονου βγαινουν σε σύνταξη....



ΠΙΠΑ ΠΑΛΙ ΠΙΠΑ ΠΑΛΙ ΟΕ ΟΕ

Tigas
01/08/2005, 13:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Ναι ρε πικραμένοι και ο Μαρκο με τον Νικ κάτι άκουσα ότι του χρονου βγαινουν σε σύνταξη....



ΠΙΠΑ ΠΑΛΙ ΠΙΠΑ ΠΑΛΙ ΟΕ ΟΕ

ΡΕ ΔΕ ΜΑΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ RCV ΠΑΛΙ ΤΙΓΚΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ, ΚΑΤΙ ΛΕΓΕΤΕ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟΝ ΑΡΓΥΡΗ ΝΑ ΟΔΗΓΕΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ :rotflmao: :rotflmao:

gmakris
01/08/2005, 13:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
εγω θα γελάσω αν του χρόνου την κάνει ο γιατρός για την ντουλάπι...

και καρφώσει πάλι το πρωτάθλημα..


εκει θα τους παρει τα ...σώβρακα λέμε...

:beer: :beer:

Εχει και του χρονου συμβολαιο με Yamaha - εαν κατι αλλαξει και φυγει θα ηταν καλυτερα να επιλεξει Suzuki ή Κawasaki που ταιριαζουν περισσοτερο με το M1 γιατι τα Ducati με την επιμονη τους σε "παραδοσιακες" λυσεις δεν προκειται να δουν προκοπή...

illuminatios
01/08/2005, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΚΑΤΙ ΛΕΓΕΤΕ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟΝ ΑΡΓΥΡΗ ΝΑ ΟΔΗΓΕΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ :rotflmao: :rotflmao:

ναι! τα ΜΠΛΑΤΑ ! (προπονείται σε υαμαυα βέβαια (επειδη υαμάει) αλλα το ζώο δεν ξέρει ποιο γόνατο να βγάλει...!! )