PDA

View Full Version : Θέλω γνώμες για βάψιμο



bonepeeler
11/12/2010, 20:32
Έχω το παρακάτω μηχανάκι και θέλω να το βάψω. Επειδή μου αρέσει το bling bling :p σκεφτόμου να βάψω όλα τα πλαστικά μαύρο χρώμιο. Τα carbon και τα μέταλλα θα μείνουν ως έχουν όπως και η μασκούλα.
Δείγμα για το πως φαίνεται το μαύρο χρώμιο δείτε στο παρακάτω link.
Κάθε γνώμη δεκτή. Ότι είμαι poser το ξέρω.:D
Δε θέλω με τίποτα αγωνιστικές ρέπλικες. Αυτά είναι για τους παγκόσμιους.:lol:

Black Chrome (http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://motorbicycle.org/chrome-paint/BLACK%2520CHROME%2520POSTER%2520CAR%25202.jpg&imgrefurl=http://motorbicycle.org/chrome-paint/index.html&usg=__1fBngWCUTMQOCwPVNo06IYOaQIY=&h=353&w=600&sz=53&hl=el&start=214&zoom=1&tbnid=xJetd8Kge47RzM:&tbnh=84&tbnw=143&prev=/images%3Fq%3Dblack%2Bchrome%26um%3D1%26hl%3Del%26safe%3Doff%26sa%3DX%26biw%3D1920%26bih%3D896%26tbs% 3Disch:10%2C2140&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=694&vpy=319&dur=1132&hovh=172&hovw=293&tx=131&ty=99&ei=zswDTZK2GJuM4gafyI21Cg&oei=jMwDTaChAdXA4gaSlOzaAQ&esq=3&page=4&ndsp=35&ved=1t:429,r:4,s:214&biw=1920&bih=896)

bonepeeler
11/12/2010, 20:32
Ξέχασα να βάλω το μηχανάκι μου.


219377

bonepeeler
11/12/2010, 20:33
Και μιά δεύτερη


219378

panosch89
11/12/2010, 20:37
βάφτο μπλε και πέτα το στη θάλασσα. Στο στοιχείο σου/του

bonepeeler
11/12/2010, 20:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από panosch89
βάφτο μπλε και πέτα το στη θάλασσα. Στο στοιχείο σου/του

Πανούλη μου,αγάπη μου

:a57: :a57: :a57:

camen
11/12/2010, 20:48
Οι 2brothers δεν εχουν ερθει ακομη?!:look:

Οσο για το χρωμα εμενα δεν μου αρεσει,προτιμω πιο απλα πραγματα...:wacko:

bonepeeler
11/12/2010, 20:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Οι 2brothers δεν εχουν ερθει ακομη?!:look:

Οσο για το χρωμα εμενα δεν μου αρεσει,προτιμω πιο απλα πραγματα...:wacko:

Περιμένω ακόμη :cry: :cry: :cry:

camen
11/12/2010, 20:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Περιμένω ακόμη :cry: :cry: :cry:

Τις εχω αποθυμενο αυτες τις εξατμισεις και περιμενω να τις δω φορεμενες και να μας πεις και αποψη για τον ηχο τους...:beer: :beer: :beer:

Zzz750
11/12/2010, 21:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από panosch89
βάφτο μπλε και πέτα το στη θάλασσα.
+10000

No offense :blush:
Παντως αμα το βαψεις αυτο το αθλιο μαυρο χρωμιο....βαλε του και ζαντες σαν και αυτες που βαζουν τα Αμερικανακια rappers που σταματας και συνεχιζουν να γυριζουν :sick: . Χρωμιο ειναι και αυτες...θα του πηγαινουν!
:sun:

Joyrider
11/12/2010, 21:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Επειδή μου αρέσει το bling bling.....είμαι poser το ξέρω

Αφού δηλώνεις τα παραπάνω...γιατί δεν ακολουθείς την κλασσική αμερικάνικη συνταγή με χρώμιο στις ζάντες και τραιμπαλ το υπόλοιπο? Παραδείγματα από busa άπειρα για να διαλέξεις και είναι αντιπροσωπευτικό αυτού που ζητάς.
Στο youtube βρήκα αυτά αλλά μάλλον θα έχεις ψάξει ήδη:

http://www.youtube.com/watch?v=2u4TZGuXMHE

http://www.youtube.com/watch?v=_ChJrlzn3f4&feature=related

Ποζεράδικες επιλογές νομίζω είναι και το φουλ χρώμιο σε στιλ καθρέφτη αλλά και ζάντες με κίνηση που λέει το παιδί..

Λες και τώρα δεν τραβάς την προσοχή με τέτοιο μηχανάκι:lol:

bonepeeler
11/12/2010, 22:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Αφού δηλώνεις τα παραπάνω...γιατί δεν ακολουθείς την κλασσική αμερικάνικη συνταγή με χρώμιο στις ζάντες και τραιμπαλ το υπόλοιπο? Παραδείγματα από busa άπειρα για να διαλέξεις και είναι αντιπροσωπευτικό αυτού που ζητάς.
Στο youtube βρήκα αυτά αλλά μάλλον θα έχεις ψάξει ήδη:

http://www.youtube.com/watch?v=2u4TZGuXMHE

http://www.youtube.com/watch?v=_ChJrlzn3f4&feature=related

Ποζεράδικες επιλογές νομίζω είναι και το φουλ χρώμιο σε στιλ καθρέφτη αλλά και ζάντες με κίνηση που λέει το παιδί..

Λες και τώρα δεν τραβάς την προσοχή με τέτοιο μηχανάκι:lol:

Το Grim Reaper είναι too much και το άλλο κλασσική συνταγή.
Μαύρο νίκελ πόσα μηχανάκια έχεις δει;:winka:

Ζάντες έχω ήδη αλλάξει.PVM φοράω. Δεν τις αλλάζω. Στην πίστα είναι σούπερ.
Είπαμε αμερικλανιές αλλά όχι και ζάντες να γυρνούν. Δε θα βολεύουν και στο στρίβειν φαντάζομαι.

devil's animal
11/12/2010, 22:16
θα προτιμουσα μαυρο ματ...
αλλα αυτα ειναι γουστα...αφου εχεις το χρωμα πηγαινε σε εναν καλο φωτοσουπιερη (sic) και με 2-3 καλες φωτο της μηχανης σουμπορει να σου κανει παπαδες με χρωματα και συνδυασμους...



παντως οτι και να κανεις, ΒΑΨΕ ΚΑΙ ΤΟ ΨΑΛΙΔΙ!! φαινεται ξενο οπως ειναι τωρα...
:beer: :beer: :beer: :beer:

Joyrider
11/12/2010, 22:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
πίστα.....στρίβειν

Τότε μάλλον για ρέπλικα που είπες σε κόβω αφού μπαίνεις και πίστα :lol: .

Τέσπα εμένα όλα αυτά να σου πω την αλήθεια δεν μου αρέσουν. Το μόνο που θα μου άρεσε είναι όλο carbon όπως αυτό:


219389

nihristo
11/12/2010, 22:18
το μαύρο χρώμιο φαίνεται όμορφο αλλά μην το βάψεις ολόκληρο, άσε κάποια κομματια μαύρα κλασσικά, για να σπάει λίγο η συνολική εικόνα. Και να βάλεις το σήμα suzuki κλπ που είχε από το εργοστάσιο για να φαίνεται εργοστασιακό

edit: τώρα είδα πως θα βάψεις μόνο τα πλαστικά. Εγώ θα έλεγα και τεπόζιτο και ψαλίδι

bonepeeler
11/12/2010, 22:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από nihristo
το μαύρο χρώμιο φαίνεται όμορφο αλλά μην το βάψεις ολόκληρο, άσε κάποια κομματια μαύρα κλασσικά, για να σπάει λίγο η συνολική εικόνα. Και να βάλεις το σήμα suzuki κλπ που είχε από το εργοστάσιο για να φαίνεται εργοστασιακό

edit: τώρα είδα πως θα βάψεις μόνο τα πλαστικά. Εγώ θα έλεγα και τεπόζιτο και ψαλίδι

Τεπόζιτο θα βαφτεί.
Ψαλίδι φοβάμαι πάρα πολύ το λύσιμο και το δέσιμο μετά.

Μου δώσανε πριν λίγο ιδέα. Τα ανθρακί να γίνουν μαύρο νίκελ και τα ασημί αυτό το κόκκινο.


219390

Tigas
11/12/2010, 23:34
Ροβέρτο άσε το μηχανάκι σου όπως είναι, βάψε τα γκρι καπάκια ένα άλλο τόνο μαύρο και άστο μην το προετοιμάζεις για το τριοδιο :p πάρε ένα kawasaki εργοστασιακό άμα το θες για παρέλαση:p

bonepeeler
11/12/2010, 23:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Ροβέρτο άσε το μηχανάκι σου όπως είναι, βάψε τα γκρι καπάκια ένα άλλο τόνο μαύρο και άστο μην το προετοιμάζεις για το τριοδιο :p πάρε ένα kawasaki εργοστασιακό άμα το θες για παρέλαση:p

bling bling uber alles:lol: :lol: :lol:

p@nos
12/12/2010, 00:15
γενικα επειδη ειναι καραβι αμα του βαλεις χρωμιο θα φαινεται παρα πολυ αχαρο...καλυτερα σκουρο να κρυβεται ο ογκος...


το ψαλιδι γιατι φοβασαι να βγει δε καταλαβαινω...
επισης, επειδη το ψαλιδι σε χρωμα απ'οτι βλεπω παει πακετο με τα πλαστικα στο τεποζητο οποτε οτι χρωμα βαφτει το ψαλιδι θα πρεπει να βαφτουν και αυτα...

επισης βγαλε και τις φωτιες απο τα καπακια πολυ αμερικλανια ειναι

αυτια
ελπιζω να σου μαμησαμε αρκετα την αρχικη σου ιδεα:lol: :lol: :lol:

Operater
12/12/2010, 00:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
γενικα επειδη ειναι καραβι ...

νταξ'... το παρακανες

bonepeeler
12/12/2010, 00:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
γενικα επειδη ειναι καραβι αμα του βαλεις χρωμιο θα φαινεται παρα πολυ αχαρο...καλυτερα σκουρο να κρυβεται ο ογκος...


το ψαλιδι γιατι φοβασαι να βγει δε καταλαβαινω...
επισης, επειδη το ψαλιδι σε χρωμα απ'οτι βλεπω παει πακετο με τα πλαστικα στο τεποζητο οποτε οτι χρωμα βαφτει το ψαλιδι θα πρεπει να βαφτουν και αυτα...

επισης βγαλε και τις φωτιες απο τα καπακια πολυ αμερικλανια ειναι

αυτια
ελπιζω να σου μαμησαμε αρκετα την αρχικη σου ιδεα:lol: :lol: :lol:

To χρώμιο θα είναι μαύρο και όχι αυτό το ασημί.
Οι φωτιές, αν βαφτεί, θα φύγουν.
Στο ψαλίδι φοβάμαι το δέσιμο του.

Η αρχική ιδέα παραμένει.
Ο βαπόραρος θα γίνει πολύ bling bling.

bonepeeler
12/12/2010, 01:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
νταξ'... το παρακανες

Σιγά ρε συ.
Δεν παρεξηγούμαι εγώ και παρεξηγήσε εσύ;:lol:

Μου προσφέρει όσα θέλω και πολλά παραπάνω.
Ξέρω γιατί το πήρα,τι είναι και τι μπορεί να κάνει.:winka:
Δεν κάνει για τίποτα:lol: αλλά για εμένα είναι ότι καλύτερο μπορούσα να πάρω και κάνει τα πάντα.
Ανυπομονώ να βγω και στας Ευρώπας.:winka:
Μέγας έρωτας.:D

menos
12/12/2010, 02:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Έχω το παρακάτω μηχανάκι και θέλω να το βάψω. Επειδή μου αρέσει το bling bling :p σκεφτόμου να βάψω όλα τα πλαστικά μαύρο χρώμιο. Τα carbon και τα μέταλλα θα μείνουν ως έχουν όπως και η μασκούλα.
Δείγμα για το πως φαίνεται το μαύρο χρώμιο δείτε στο παρακάτω link.
Κάθε γνώμη δεκτή. Ότι είμαι poser το ξέρω.:D
Δε θέλω με τίποτα αγωνιστικές ρέπλικες. Αυτά είναι για τους παγκόσμιους.:lol:

Black Chrome (http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://motorbicycle.org/chrome-paint/BLACK%2520CHROME%2520POSTER%2520CAR%25202.jpg&imgrefurl=http://motorbicycle.org/chrome-paint/index.html&usg=__1fBngWCUTMQOCwPVNo06IYOaQIY=&h=353&w=600&sz=53&hl=el&start=214&zoom=1&tbnid=xJetd8Kge47RzM:&tbnh=84&tbnw=143&prev=/images%3Fq%3Dblack%2Bchrome%26um%3D1%26hl%3Del%26safe%3Doff%26sa%3DX%26biw%3D1920%26bih%3D896%26tbs% 3Disch:10%2C2140&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=694&vpy=319&dur=1132&hovh=172&hovw=293&tx=131&ty=99&ei=zswDTZK2GJuM4gafyI21Cg&oei=jMwDTaChAdXA4gaSlOzaAQ&esq=3&page=4&ndsp=35&ved=1t:429,r:4,s:214&biw=1920&bih=896)
Απ'οσο γνωρίζω το χρώμιο απαγορεύεται απο τον νόμο καθώς την ημέρα στραβώνει τους οδηγούς απο τις αντανακλάσεις του ήλιου πάνω σε αυτό... :look:

p@nos
12/12/2010, 09:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
To χρώμιο θα είναι μαύρο και όχι αυτό το ασημί.
Οι φωτιές, αν βαφτεί, θα φύγουν.
Στο ψαλίδι φοβάμαι το δέσιμο του.

Η αρχική ιδέα παραμένει.
Ο βαπόραρος θα γίνει πολύ bling bling.


για το ψαλιδι αμα φοβασαι το δεσιμο, αλλαξε μαστορα:D


τωρα ολα αυτα, ειναι περι ορεξεος...ο παπ νομιζω εβαψε τις ζαντες μαυρο χρωμιο απο το μπροσ...οποτε ριξε του ενα πμ να σου πει τι και πως...

menos
12/12/2010, 10:49
Αν τελικα δεν απαγορεύεται... μ'ενδιαφέρει. :p

ares_tz
12/12/2010, 11:51
Τι μοτόρι ειναι? Δεν το κατάλαβα..

Allst@rf
12/12/2010, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Τεπόζιτο θα βαφτεί.
Ψαλίδι φοβάμαι πάρα πολύ το λύσιμο και το δέσιμο μετά.

Μου δώσανε πριν λίγο ιδέα. Τα ανθρακί να γίνουν μαύρο νίκελ και τα ασημί αυτό το κόκκινο.


http://www.youtube.com/watch?v=i9nWCfcnzsw


:a23: :a23: :a23:

airpanos
13/12/2010, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Έχω το παρακάτω μηχανάκι και θέλω να το βάψω. Επειδή μου αρέσει το bling bling :p σκεφτόμου να βάψω όλα τα πλαστικά μαύρο χρώμιο. Τα carbon και τα μέταλλα θα μείνουν ως έχουν όπως και η μασκούλα.
Δείγμα για το πως φαίνεται το μαύρο χρώμιο δείτε στο παρακάτω link.
Κάθε γνώμη δεκτή. Ότι είμαι poser το ξέρω.:D
Δε θέλω με τίποτα αγωνιστικές ρέπλικες. Αυτά είναι για τους παγκόσμιους.:lol:

Black Chrome (http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://motorbicycle.org/chrome-paint/BLACK%2520CHROME%2520POSTER%2520CAR%25202.jpg&imgrefurl=http://motorbicycle.org/chrome-paint/index.html&usg=__1fBngWCUTMQOCwPVNo06IYOaQIY=&h=353&w=600&sz=53&hl=el&start=214&zoom=1&tbnid=xJetd8Kge47RzM:&tbnh=84&tbnw=143&prev=/images%3Fq%3Dblack%2Bchrome%26um%3D1%26hl%3Del%26safe%3Doff%26sa%3DX%26biw%3D1920%26bih%3D896%26tbs% 3Disch:10%2C2140&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=694&vpy=319&dur=1132&hovh=172&hovw=293&tx=131&ty=99&ei=zswDTZK2GJuM4gafyI21Cg&oei=jMwDTaChAdXA4gaSlOzaAQ&esq=3&page=4&ndsp=35&ved=1t:429,r:4,s:214&biw=1920&bih=896)


Καλο χρωμα και αρκετα ακριβο απο οτι ξερω,θελει πολυ δουλεια για να πετυχει ομως,
σκεψου οτι πρεπει να βαφτουν μαυρα τα πλαστικα και μετα να πεσει αυτο το χρωμα.
Εγω θα διαλεγα το κανονικο χρωμιο-αν και αυτο ταιριαζει ωραια με το κοκκινο:beer:

TROOPER
14/12/2010, 08:37
ρομπι ρωτα ρε συ και μια στη ναυπηγοεπισκευαστικη :lol: :lol:

BLACKGAS
14/12/2010, 08:53
Γαλάζιο του ζαφειριού με φούξια λεπτομέρειες θεωρείται οτι είναι πολύ too much?
Είναι πολύ προβεβλημένος συνδιασμός στην collection spring-summer 2011!:D

bonepeeler
14/12/2010, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από airpanos
Καλο χρωμα και αρκετα ακριβο απο οτι ξερω,θελει πολυ δουλεια για να πετυχει ομως,
σκεψου οτι πρεπει να βαφτουν μαυρα τα πλαστικα και μετα να πεσει αυτο το χρωμα.
Εγω θα διαλεγα το κανονικο χρωμιο-αν και αυτο ταιριαζει ωραια με το κοκκινο:beer:

Κανονικό χρώμιο δε θέλω.
Από κόστος. Είναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ το μαμημένο.
Το κόκκινο ίσως να γίνει και αυτό χρωμιομένο.:uplate:
Circus in the town:lol:

bonepeeler
14/12/2010, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ρομπι ρωτα ρε συ και μια στη ναυπηγοεπισκευαστικη :lol: :lol:

Ρώτησα αλλά δε δουλεύουν χρώμιο.:lol:
Το έφτιαξες ρε;


Αρχικά δημιουργήθηκε από BLACKGAS
Γαλάζιο του ζαφειριού με φούξια λεπτομέρειες θεωρείται οτι είναι πολύ too much?
Είναι πολύ προβεβλημένος συνδιασμός στην collection spring-summer 2011!

Η collection αυτή θα κρατήσει μόνο μιά σεζόν.
Το κόκκινο και το μαύρο είναι διαχρονικό στο χώρο της μόδας.
Paris Hilton rulezz.
:lol:

Xrated
14/12/2010, 13:58
Πραγματικα στον τομεα χρωμα θα παρεις πολλες διαφορετικες αποψεις οποτε κανε απλα οτι πιστευεις οτι ταιριαζει καλυτερα στο ματι σου.Δουλεψε κανα προγραμμα εικονας και κανε δοκιμες εκει..Εμενα μου αρεσει οπως ειναι με εξαιρεση τα χρυσα μαρσπιε που ναι μεν ωραια απλα δεν δενουν με το υπολοιπο.

TROOPER
15/12/2010, 08:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Ρώτησα αλλά δε δουλεύουν χρώμιο.:lol:
Το έφτιαξες ρε;
....

τελος επομενης :winka:

airpanos
15/12/2010, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Κανονικό χρώμιο δε θέλω.
Από κόστος. Είναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ το μαμημένο.
Το κόκκινο ίσως να γίνει και αυτό χρωμιομένο.:uplate:
Circus in the town:lol:

Απο οτι ξερω 300 ευρω/κιλο παει το νικελ.

Το χαμελαιων αισθητα πιο ακριβο-μπορει να φτασει και το χιλιαρικο:eyepop:

motomaniac
16/12/2010, 13:52
http://www.youtube.com/watch?v=IB0213Agrc0&feature=related

bonepeeler
16/12/2010, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από airpanos
Απο οτι ξερω 300 ευρω/κιλο παει το νικελ.

Το χαμελαιων αισθητα πιο ακριβο-μπορει να φτασει και το χιλιαρικο:eyepop:

H αγορά των χρωμάτων πιθανότατα θα γίνει από αυτούς

http://www.alsacorp.com/

bonepeeler
16/12/2010, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomaniac
http://www.youtube.com/watch?v=IB0213Agrc0&feature=related

No like.

airpanos
16/12/2010, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
H αγορά των χρωμάτων πιθανότατα θα γίνει από αυτούς

http://www.alsacorp.com/



Eλπιζω να μην παρεις τοσο ακριβο χρωμα σε σπρει:nono:

bonepeeler
16/12/2010, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από airpanos
Eλπιζω να μην παρεις τοσο ακριβο χρωμα σε σπρει:nono:

Γαλόνι θα πάρω.Όχι σε κουτάκια σπρέυ.

airpanos
16/12/2010, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Γαλόνι θα πάρω.Όχι σε κουτάκια σπρέυ.


Γαλονι τι θα βαψεις πουλμαν:eek:

Εφαρμογη με πιστολι ωραιος:winka:

csofos
16/12/2010, 22:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
H αγορά των χρωμάτων πιθανότατα θα γίνει από αυτούς

http://www.alsacorp.com/
Ti gnorizo afti tin etaireia. Eixa endiaferthei kai ego kapoia stimgi kai tin eixa vrei sto net. Yparxei ena thema omos: teloneio.
To perasmeno kalokairi, paraggeila apo Ameriki kati pragmatakia aksias 300E. Eno apo tin idia etaireia, eixa paraggeilei idias aksias antikeimena 1 zrono prin kai den eixa provlima me to teloneio, afti ti fora, me pirane tilefono kai mou eipane oti gia ektelonismo tha prepei na pliroso alla tosa (300E) gia na paro to dema mou.

Otan rotisa pos kai giati, mou apantisan oti aftos o nomos ypirxe panta, alla den to "polypsaxnane" leei (alla tora pou koitane na vgaloun apo ti myga ksygi to psaxnoun).
Oti agorazeis ektos Evropaikis Enosis, forologeitai me teloniakoys dasmous.

To kalytero: zitisa na ta steiloun piso gia na zitiso epistrofi xrimaton apo tin etaireia pou ta paraggeila (meion ta eksoda apostolis ennoeitai). Eipan oti tha to kanoun, alla symfona me tin etairia den egine pote. Liges meres meta efyga apo tin Ellada kai den mporesa na to psakso. Fantazomai ti egeine: ta antikeimena tou dematos ta moirastikan oi teloniakoi.
File mou psaksto prin agoraseis otidipote ektos Evropaikis Enosis.

bonepeeler
16/12/2010, 23:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από csofos
Ti gnorizo afti tin etaireia. Eixa endiaferthei kai ego kapoia stimgi kai tin eixa vrei sto net. Yparxei ena thema omos: teloneio.
To perasmeno kalokairi, paraggeila apo Ameriki kati pragmatakia aksias 300E. Eno apo tin idia etaireia, eixa paraggeilei idias aksias antikeimena 1 zrono prin kai den eixa provlima me to teloneio, afti ti fora, me pirane tilefono kai mou eipane oti gia ektelonismo tha prepei na pliroso alla tosa (300E) gia na paro to dema mou.

Otan rotisa pos kai giati, mou apantisan oti aftos o nomos ypirxe panta, alla den to "polypsaxnane" leei (alla tora pou koitane na vgaloun apo ti myga ksygi to psaxnoun).
Oti agorazeis ektos Evropaikis Enosis, forologeitai me teloniakoys dasmous.

To kalytero: zitisa na ta steiloun piso gia na zitiso epistrofi xrimaton apo tin etaireia pou ta paraggeila (meion ta eksoda apostolis ennoeitai). Eipan oti tha to kanoun, alla symfona me tin etairia den egine pote. Liges meres meta efyga apo tin Ellada kai den mporesa na to psakso. Fantazomai ti egeine: ta antikeimena tou dematos ta moirastikan oi teloniakoi.
File mou psaksto prin agoraseis otidipote ektos Evropaikis Enosis.


Απ'ότι είδα αντιπροσωπούνται και στη Γαλλία.
Έτσι η αγορά ίσως γίνει και από εκεί.

bonepeeler
16/12/2010, 23:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από csofos
Ti gnorizo afti tin etaireia. Eixa endiaferthei kai ego kapoia stimgi kai tin eixa vrei sto net. Yparxei ena thema omos: teloneio.
To perasmeno kalokairi, paraggeila apo Ameriki kati pragmatakia aksias 300E. Eno apo tin idia etaireia, eixa paraggeilei idias aksias antikeimena 1 zrono prin kai den eixa provlima me to teloneio, afti ti fora, me pirane tilefono kai mou eipane oti gia ektelonismo tha prepei na pliroso alla tosa (300E) gia na paro to dema mou.

Otan rotisa pos kai giati, mou apantisan oti aftos o nomos ypirxe panta, alla den to "polypsaxnane" leei (alla tora pou koitane na vgaloun apo ti myga ksygi to psaxnoun).
Oti agorazeis ektos Evropaikis Enosis, forologeitai me teloniakoys dasmous.

To kalytero: zitisa na ta steiloun piso gia na zitiso epistrofi xrimaton apo tin etaireia pou ta paraggeila (meion ta eksoda apostolis ennoeitai). Eipan oti tha to kanoun, alla symfona me tin etairia den egine pote. Liges meres meta efyga apo tin Ellada kai den mporesa na to psakso. Fantazomai ti egeine: ta antikeimena tou dematos ta moirastikan oi teloniakoi.
File mou psaksto prin agoraseis otidipote ektos Evropaikis Enosis.


Απ'ότι είδα αντιπροσωπούνται και στη Γαλλία.
Έτσι η αγορά ίσως γίνει και από εκεί.
Το δικό σου είναι βουρτσισμένο ή νίκελ;

imba
17/12/2010, 07:55
Mαυρο ματ καντο.Και ψαλιδια και τα αλλα νικελιες.Τελος.:beer:

csofos
17/12/2010, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Απ'ότι είδα αντιπροσωπούνται και στη Γαλλία.
Έτσι η αγορά ίσως γίνει και από εκεί.
Το δικό σου είναι βουρτσισμένο ή νίκελ;
An einai etsi, tote ola einai ok! To diko mou einai vourtsa sta pio polla meri tou. Eixa kanei nikel, tin pollapli, kati sideries tou kinitira, to kalyma tou ntepozitou. Oi zantes einai vafi (xromio). Ola ta alla (plaisio, psalidi, mpoukales, marspie, kinitiras, manetes klp) einai vourtsa.

gat0s
17/12/2010, 11:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
To χρώμιο θα είναι μαύρο και όχι αυτό το ασημί.
Οι φωτιές, αν βαφτεί, θα φύγουν.
Στο ψαλίδι φοβάμαι το δέσιμο του.

Η αρχική ιδέα παραμένει.
Ο βαπόραρος θα γίνει πολύ bling bling.

Το ψαλιδι καντο σαν το δικο μου.
Απλα μαμαει


219760

bonepeeler
17/12/2010, 12:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από gat0s
Το ψαλιδι καντο σαν το δικο μου.
Απλα μαμαει

Ψιλομανίκι να γίνει κάτι τέτοιο.
Είναι κανονικό ανθρακόνημα;

gat0s
17/12/2010, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από gat0s
Το ψαλιδι καντο σαν το δικο μου.
Απλα μαμαει

ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΟ.
Εγω το εκανα και αν προσεξες εχω κλησει και την τρυπα.

bonepeeler
17/12/2010, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από gat0s
ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΟ.
Εγω το εκανα και αν προσεξες εχω κλησει και την τρυπα.


χμμμ...
Πόσο;

gat0s
17/12/2010, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
χμμμ...
Πόσο;

χμμμ
δεν ξερω.Αυτα τα λεμε με πμ αν θελεις

SVX
17/12/2010, 14:56
[i]
Κάθε γνώμη δεκτή.
[/B]

κάντο " STEALTH ":smokin:


219774