PDA

View Full Version : δηλωσεις Edwards...



Allst@rf
14/12/2010, 09:53
«Ο Uccio ήταν εκεί από πάντα. Προφανώς έχουμε περάσει αρκετό καιρό μαζί, ξέρεις, σε δύο αγώνες 8ωρους που κάναμε (με τον Rossi), τρώγαμε στα εστιατόρια, κάναμε όλα αυτά τα σκατά. Ο Uccio είναι, ξέρεις πως θα τον έλεγα, ο Uccio είναι η σκύλα του. Κάνει τα πάντα, κάνει τη ζωή ευκολότερη, καθαρίζει, απλά κάνει τη ζωή του Valentino λίγο ευκολότερη. Τώρα είπα ότι είναι σκύλα. Και αν το διαβάσουν αυτό θα το μεταφράσουν πολύ διαφορετικά. Αλλά πες ότι είχα κάποιον που ήταν το δεξί μου χέρι, θα μπορούσες να πεις ότι είναι η σκύλα μου. Έτσι θα το μεταφράζαμε αυτό εδώ στο Τέξας.»


:rotflmao: :rotflmao:

απο εδω (http://www.motograndprix.gr/content.aspx?id=6131)

BLACKGAS
14/12/2010, 10:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
«Ο Uccio ήταν εκεί από πάντα. Προφανώς έχουμε περάσει αρκετό καιρό μαζί, ξέρεις, σε δύο αγώνες 8ωρους που κάναμε (με τον Rossi), τρώγαμε στα εστιατόρια, κάναμε όλα αυτά τα σκατά. Ο Uccio είναι, ξέρεις πως θα τον έλεγα, ο Uccio είναι η σκύλα του. Κάνει τα πάντα, κάνει τη ζωή ευκολότερη, καθαρίζει, απλά κάνει τη ζωή του Valentino λίγο ευκολότερη. Τώρα είπα ότι είναι σκύλα. Και αν το διαβάσουν αυτό θα το μεταφράσουν πολύ διαφορετικά. Αλλά πες ότι είχα κάποιον που ήταν το δεξί μου χέρι, θα μπορούσες να πεις ότι είναι η σκύλα μου. Έτσι θα το μεταφράζαμε αυτό εδώ στο Τέξας.»


Κάτι πίνει και δεν μας δίνει!:lol:

super_toto
14/12/2010, 10:12
Παλικαρι από τα λίγα..

TROOPER
14/12/2010, 10:57
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

menelaos46
14/12/2010, 12:16
Ειναι ωραιος ο Edwards!!!:D :D

alexxxcbr
14/12/2010, 12:20
:lol: :lol: :lol: :lol:



Aν και το γνωριζαμε....

7gibernau
14/12/2010, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexxxcbr
:lol: :lol: :lol: :lol:



Aν και το γνωριζαμε....
ο κοσμος τοχει τουμπανο κι αυτοι κρυφο καμαρι...

Allst@rf
14/12/2010, 13:20
ρε μλκες ,εγω λεω ζηλευει...

θα γουσταρε και αυτος να εχει εναν τετοιο bitch να του κανει ολες τις "δουλειες"...

μαλλον η γυναικα του δεν τον "ταιζει " τελευταια...

chr1s_86
15/12/2010, 22:34
Smack My Bitch Up !!!

:lol:

cityfly
18/12/2010, 09:31
το καλύτερο είναι η ερμηνεία του bitch στο άρθρο



"..., ο Τεξανός οδηγός τον χαρακτήρισε σαν «bitch» (σκύλα), χαρακτηρισμός που δίνεται κυρίως σε σκληρές γυναίκες!"


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

σκληρές γυναίκες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Allst@rf
18/12/2010, 09:56
ο κόσμος το χει τούμπανο και αυτοί κρυφό μακάρι...:rolleyes: