PDA

View Full Version : ο 5λογος του σωστου ποδαρικου!



mikes
03/01/2011, 12:37
1. Αυτός που κάνει ποδαρικό πρέπει οπωσδήποτε να χτυπήσει τη πόρτα ή το κουδούνι και να μην την ανοίξει με αντικλείδι, κατσαβίδι ή λοστό!!
2. Κρατάει το ρόδι η τη ρόδα – αν δεν υπάρχει πρόχειρο ρόδι – με το δεξί του χέρι. Αν είναι πάνω από ένα άτομα έως και σύσσωμος ο φίλαθλος κόσμος μιας ποδοσφαιρικής ομάδας, τότε μπαίνει ο ένας πίσω απ’ τον άλλο κρατώντας τον δεξί ώμο του μπροστινού αδιαφορώντας αν η ουρά επεκτείνεται απ’ το Παγκράτι μέχρι το Καπανδρίτι.
3. Μπαίνει η μπαίνουν όλοι μαζί – αν πρόκειται για τους φιλάθλους που λέγαμε – με το δεξί τους πόδι, και σπάνε από ένα ρόδι, και αμέσως καλούν το ΕΚΑΒ διότι το σοκ που θα υποστεί η νοικοκυρά απ’ τι ρόγες και τα ζουμιά που θα πεταχτούν είναι τέτοιο που θα πρέπει επειγόντως να μπει σε καταστολή.
4. Την ώρα που σπάνε τα ρόδια φωνάζουν όλοι μαζί ΖΗΤΩ ΤΟ ΕΘΝΟΣ!
5. Και τέλος, αφού ολοκληρωθεί το τελετουργικό φεύγουν όλοι μαζί φανερά ικανοποιημένοι συζητώντας για το πόσο τελικά δουλειά θα χρειαστεί αυτό το σπίτι για να καθαριστεί.
Άντε και καλή χρονιά σε όλα τα ρόδια!!!!

daz
03/01/2011, 13:18
χαχαχα Δεν πτόησε με τίποτα ρε..


Ειδικά τώρα με το triumph. :lol:

vaska
03/01/2011, 14:46
Τι το κουλάδι πήρε σουτιέν????


Δεν ξαναπάω ετήσια μαζί του,δεν ξαναπάω ετήσια μαζί του, δεν ξαναπάω ετήσια μαζί του, δεν ξαναπάω ετήσια μαζί του, δεν ξαναπάω ετήσια μαζί του,.....

Καλορίζικο ρε. ΑΑΑΑ και πουσαι να' ναι και άπεφτο !!!!

:rotflmao: :rotflmao:

mikes
03/01/2011, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Τι το κουλάδι πήρε σουτιέν????


Δεν ξαναπάω ετήσια μαζί του,δεν ξαναπάω ετήσια μαζί του, δεν ξαναπάω ετήσια μαζί του, δεν ξαναπάω ετήσια μαζί του, δεν ξαναπάω ετήσια μαζί του,.....

Καλορίζικο ρε. ΑΑΑΑ και πουσαι να' ναι και άπεφτο !!!!

:rotflmao: :rotflmao: και ναι πηρα σουτιεν! μιας και οπως λες ειμαι κουλαδι, αρα μονο για τις καφετερειες κανω, ακουσα οτι τα τριουμφ ειναι τα καλυτερα μηχανακια γι'αυτην την δουλεια!! :rotflmao: :rotflmao:
(που ξερεις μπορει να βγαλω και γκομενα!!!! :rotflmao: )


220304

vaska
03/01/2011, 15:02
Καλορίζικο και καλά χλμ να έχεις, να περάσεις μαζί του όμορφα, τόσο όσο φαντάστηκες κι ακόμα περισσότερο. Και που ξέρεις μπορεί αυτό να δείξει χαρακτήρα και να μη θέλει να σε πετάξει από πάνω του.


Φιλάκια.

mikes
03/01/2011, 15:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Καλορίζικο και καλά χλμ να έχεις, να περάσεις μαζί του όμορφα, τόσο όσο φαντάστηκες κι ακόμα περισσότερο. Και που ξέρεις μπορεί αυτό να δείξει χαρακτήρα και να μη θέλει να σε πετάξει από πάνω του.


Φιλάκια. μα και το αλλο δεν ηθελε να με πεταξει απο πανω του! εγω ηθελα να το πεταξω απο κατω μου!! :p :p :rotflmao:

ευχαριστω ρε βασιλη, να'σαι καλα! :beer: :beer:

imitrelos
03/01/2011, 15:34
Καλωρίζικη η Αγγλίδα :D

Σάν αγγλίδα κάνει και για clubbing αλλά και όργια (στήν πίστα για το κρεβάτι είναι θέμα :rotflmao: )

BLACKGAS
03/01/2011, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από mike.giann
και ναι πηρα σουτιεν! μιας και οπως λες ειμαι κουλαδι, αρα μονο για τις καφετερειες κανω, ακουσα οτι τα τριουμφ ειναι τα καλυτερα μηχανακια γι'αυτην την δουλεια!! :rotflmao: :rotflmao:
(που ξερεις μπορει να βγαλω και γκομενα!!!! :rotflmao: )

Καλορίζικο το μηχάνημα!
Πολλά όμορφα και ασφαλή χλμ, μόνος σου (αυτογνωσία), δικάβαλος (πιτσουνάκια το δειλινό), τρικάβαλος (μια αληθινή σχέση), τετρακάβαλος (παίζεται και ξερή μετά τη βόλτα) ή πεντακάβαλος (πούλα το και πάρε Hyundai Accent)!
:wave2:

daz
03/01/2011, 18:40
Αν δεν το πούλησες το άλλο, στην επόμενη ετήσια βάλε ενοικιαστήριο και δώστο σε αυτόν που θα προσφέρει τα περισσότερα.

Έτσι κι αλλιώς εσύ με τέτοιο εργαλείο δεν θα το έχεις ανάγκη μέχρι τότε.


Καλά χλμ ρε τρελέ. :beer: :beer: :beer:

ziggΥ
04/01/2011, 08:58
παρτο πρώτα.. φέρτο απτο παλπ..
και θα σου πω κι εγώ καλοτάξιδο :p :smokin:

filipp0s
04/01/2011, 13:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από mike.giann
και ναι πηρα σουτιεν! μιας και οπως λες ειμαι κουλαδι, αρα μονο για τις καφετερειες κανω, ακουσα οτι τα τριουμφ ειναι τα καλυτερα μηχανακια γι'αυτην την δουλεια!! :rotflmao: :rotflmao:
(που ξερεις μπορει να βγαλω και γκομενα!!!! :rotflmao: )

Μεγειες ρε μαν! Ανοιξε ενα θρεντακι στις γενικες για τα καλοταξιδα, καλοριζικα με σωστες φωτο κτλ... ξερεις να στα πουμε οι ιδιοι, εμεις οι 12 :lol: :lol:


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

daz
04/01/2011, 13:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από filipp0s
Μεγειες ρε μαν! Ανοιξε ενα θρεντακι στις γενικες για τα καλοταξιδα, καλοριζικα με σωστες φωτο κτλ... ξερεις να στα πουμε οι ιδιοι, εμεις οι 12 :lol: :lol:


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

χαχαχα..


Ρε εδώ ανοίξαμε 2 θρεντάκια για τα χρόνια πολλά και ευχόμαστε ο ένας στον άλλο. Αν το κάναμε με πμ καλύτερα θα ήταν.

Αλλά έτσι πρέπει. Να υπάρχει δραστηριότητα στο φόρουμ. :lol:

daz
04/01/2011, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από lettas
παρτο πρώτα.. φέρτο απτο παλπ..
και θα σου πω κι εγώ καλοτάξιδο :p :smokin:

Σαν απειλή μου ακούστηκε αυτό. :wacko:

mikes
04/01/2011, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLACKGAS
........ ή πεντακάβαλος (πούλα το και πάρε Hyundai Accent)!
:wave2: ευχαριστω! εχω ηδη ενα i30!!



Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
Αν δεν το πούλησες το άλλο, στην επόμενη ετήσια βάλε ενοικιαστήριο και δώστο σε αυτόν που θα προσφέρει τα περισσότερα.
Καλά χλμ ρε τρελέ. :beer: :beer: :beer:
το αλλο δεν σκοπευω να το πουλησω προς το παρον.. οσο για τις ετησιες που λες, θα νοικιαζω το ΤΤ και θα συμετεχω με το 250 για να μπαινω στο χαλαρο γκρουπ με τις κοπελες!!!:rotflmao:



Αρχικά δημιουργήθηκε από filipp0s
Μεγειες ρε μαν! Ανοιξε ενα θρεντακι στις γενικες για τα καλοταξιδα, καλοριζικα με σωστες φωτο κτλ... ξερεις να στα πουμε οι ιδιοι, εμεις οι 12 :lol: :lol:
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
θρεντ θα ανοιξω οταν το παρω και επισημως στα χερια μου, και οταν ανεβει το φορουμ! (ειμαι και ψωνιο αμα λαχει..)

daz
04/01/2011, 13:25
Λοιπόν με 12 άτομα το φόρουμ έχει απ' όλα.

Ανακατασκευές. Ας είναι καλά ο nikosm1993

Καινούρια θρεντάκια με φωτογραφίες και όχι μόνο.

Καινούριες μηχανές από τα μέλη.

Ανέκδοτα.

Φυσικά οι γενικές δεν μπορούσαν να μη κινηθούν.

Για ευχές και χρόνια πολλά ντάξ δε τον συζητάμε. :lol:

Μέχρι και up σε αγγελία είχαμε. :rotflmao: :rotflmao:

Μόνο να τσακωθούμε δεν καταφέραμε. :lol:
:beer: :beer: :beer:

daz
04/01/2011, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από mike.giann

οσο για τις ετησιες που λες, θα νικιαζω το ΤΤ και θα συμετεχω με το 2502 για να μπαινω στο χαλαρο γκρουπ με τις κοπελες!!!:rotflmao:




Ρε το ΤΤ δεν θα πιάσει την τιμή που θα πιάσει το μικρό. Θα είσαι ο πρώτος που θα κάνει δημοπρασία για ενοικίαση. :lol:

mikes
04/01/2011, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
Ρε το ΤΤ δεν θα πιάσει την τιμή που θα πιάσει το μικρό. Θα είσαι ο πρώτος που θα κάνει δημοπρασία για ενοικίαση. :lol: σαν να εχεις δικιο! οποτε δηλωνω συμετοχη με την ΤεΤα, και βαζω ενοικιαστηριο στο μικρο! μονο και που θα παιζει στο χαλαρο γκρουπ με τα κοριτσια, θα γινει αναρπαστο μεταξυ των λιγουριων του φορουμ!:rotflmao: ασε δε που με την τετα μπορω να ζητησω να μπω στο χαλαρο γκρουπ! οποτε κερδισμενος θα βγω!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: