PDA

View Full Version : ΜΟΥ ΚΛΕΨΑΝΕ ΤΟ R1



Σελίδες : [1] 2

iraklis
02/08/2005, 17:01
Με λενε Ηρακλη και οι του bikenet με ξερουν. ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΑ @@ ΜΟΥ ΚΛΕΨΑΝΕ ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΗ ΡΕΝΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ.ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΩΡΑ. Η ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΙΤΜ 628 ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΗ ΜΑΥΡΗ.ΑΝ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ 6974703396.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΟΙ ΑΝΤΜΙΝΣ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΑΣ ΤΟ ΑΦΙΣΟΚΟΛΛΗΣΟΥΝ ΤΟ ΘΕΜΑ.

stokos
02/08/2005, 17:16
Περιοχή και ώρα;

Natassa
02/08/2005, 17:37
..Έλα ρε 'συ...:mad: :mad:
Απίστευτο...Τί να πώ..:(
Που να τους κοπούν τα χέρια ρε Ηρακλάκο..
Εύχομαι να βρεθεί...Εγώ κ ο χλήτος θα'χουμε μάτια & αυτιά σε εγρήγορση...

Τα μ@λ@κισμένα...:mad:
Ν.

adam_tsouk
02/08/2005, 17:41
Κρίμα ρε @!ούστη μου.....

Συνέχεια η ίδια δουλειά.......




Κρίμα ρε φίλε, μακάρι να βρεθεί.....

bonepeeler
02/08/2005, 17:44
Μακάρι να βρεις την καλή σου και τα π@π@ρια που την πήραν.


:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

AFTER
02/08/2005, 17:49
Μακαρι να την βρεις και τα @ρχιδι@ που στην κλεψανε να παθουνε καρκινο στα @ρχιδι@ :mad: :mad: :mad:

Xlitos
02/08/2005, 17:52
μια κατάρα κι απο μένα στα μουνιά. :mad: :mad:

Λυπάμαι Ηρακλάρα..

ixnilatis
02/08/2005, 17:55
Κρίμα Κρίμα Κρίμα.... :mad: :mad: :mad:

Μακάρινα βρεθεί το συντομότερο δυνατόν και να επανέλθει το χαμόγελο στα χείλη σου

dimitris74
02/08/2005, 18:05
κριμα ηρακλη, μακαρι να τους πετυχεις και να τους χωσεις ολον τον ελικα στον Κ@λ@τρυπιδα τους, τα μουνια

zouR1
02/08/2005, 18:46
Κουράγιο φίλε,
Μου φάγαν και μένα το ίδιο μηχανάκι τα τσογλάνια και ακόμα το πληρώνω...:mad:
Εύχομαι να ψοφήσουν με αργό και βασανιστικό θάνατο. Αργά ή γρήγορα θα βρεθούν και τότε δεν τους σώζει τίποτα :evil:

Να ξέρεις φίλε μου ότι αν σε πάρουν τηλέφωνο για λύτρα, πιθανότατα δεν έχουν τίποτα.

Επίσης να ξέρεις ότι ο πόνος δεν κρατάει για πάντα. Βάστα και θα το ξεπεράσεις. Αν είναι γραφτό αργά ή γρήγορα θα ξανακαβαλήσεις το ίδιο ή και καλύτερο.

Αν θες πες περιοχή να έχουμε υπόψη οι γύρω τριγύρω.

free rider
02/08/2005, 18:49
.................

:sad: :sad: :sad: :sad:

Runner Ducati
02/08/2005, 19:20
τι να πει κανεις... :mad: :confused:

καθικια... :yuck:

υπομονη ......

nimbus
02/08/2005, 20:19
υπομονή φίλε μου:sad:

σκότωμα θέλουν τα μαλακισμένα:yuck: :evil:

BAD BOY
02/08/2005, 20:57
ΓΑΜΩ ΤΟ #@%^>¨?<"}{)_*&^%$ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ
ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΡΟΦΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΡΙΨΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΝ 4ΡΑ ΑΤΟΜΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ. ΓΙ'ΟΛΟΥΣ ΕΧΩ ΛΙΓΗ,ΛΙΓΗ ΣΥΜΠΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΛΕΦΤΕΣ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ ΜΟΥ ΟΧΙ...ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΣΩ ΜΕ ΚΡΥΠΤΟΝΑΙΤ ΚΑΙ ΚΟΛΩΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΑΜΩ ΜΕΡΑ ΝΥΧΤΑκΑΦΡΟ ΜΗΝ ΦΤΙΑΧΝΕΣΕ ΔΕΝ ΛΕΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.... :wave2:

iraklis
02/08/2005, 21:00
Eυχαριστω παιδια....ευχαριστω πολυ.Περιοχη Βυρωνας 2-3 το μεσημερι ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ..............

ΙΠΠΕΑΣ
02/08/2005, 21:54
Ακου ρε ξεφτιλισμένος κόσμος που υπάρχει. Μακάρι να τη βρεις φίλε Ηρακλή :(

katsai
02/08/2005, 22:04
φιλε κουραγιο τι αλλο να πω...
:mad: :mad: :mad:

gcrook
02/08/2005, 22:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από iraklis
Eυχαριστω παιδια....ευχαριστω πολυ.Περιοχη Βυρωνας 2-3 το μεσημερι ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ..............

Παει γαμηθηκε και ο Βυρωνας ρε πουστη μου Κυψελη γιναμε:(
Στειλε μου πμ αν θες ειμαι περιεργος να μαθω που ακριβως.
Δωσε μου αν θες μια κοντινη διευθυνση, αν οχι τη δικη σου (μην τα θελουμε και ολα), μη μας βαρεσει και μας την πορτα.

Ευχομαι να πανε ολα καλα φιλε μου

javaneze
02/08/2005, 23:15
φιλε κουραγιο:( ... κατι μπορει να βρεθει απο την αστυνομια ...



που να μην λιωσει το λειψανο τους στον ταφο....:mad:

VFR_
02/08/2005, 23:19
ω ρε Ηρακλή πακέτο.... στείλε ενα πμ στον Gandalf ρε συ. Βαλε το στο M/B του Μοτό κι όλας. ο Gandalf Μπαίνει συχνά εκεί...

Ελπίζω να βρεθεί ρε φίλε...:(

Tigas
02/08/2005, 23:55
ΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΜΜΗΤΟ, ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΟΙ ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΤΟ ΠΕΤΑΝΕ, ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΣΩΣΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΒΑΛΗΣΟΥΝ ΤΑ @@@@@@@.

ΔΩΣΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΗΣΤΙΚΟ ΑΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΧΛΩΜΟ ΝΑ ΤΗΝ ΘΥΜΑΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
03/08/2005, 00:13
ΠΟΛΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ... ΣΤΕΙΛΕ ΜΑΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΦΩΤΟ ...:sad:

Alx 84
03/08/2005, 03:23
Κρίμα, κρίμα και πάλι κρίμα... Τόσο καιρό αγωνιζόμαστε να αποκτήσουμε κάτι που ονειρευόμαστε και σε μερικά δευτερόλεπτα γίνεται καπνός. :( :sad: :sad:

ΝΑ ΤΑ ΦΑΝΕ ΣΤΑ ΧΑΠΙΑ ΟΙ ΠΑΛΙΟ&^$#&$%!@

Εύχομαι κι εγώ ότι καλύτερο...

iraklis
03/08/2005, 08:34
την κλεψανε απο ολυμπιαδος στο Βυρωνα.Με διπλα ενα συνεργειο αυτοκινητων ανοιχτο και κοσμο να πηγαινοεχεται εξω και να αραζει στα μπαλκονια.κοκκινη μαυρη ητανε χωρις μετατροπες.Το μονο που ειχε πανω ητανε ενα μεγαλο κομματι του εαυτου μου και της ψυχης μου.Το πηρανε και αυτο μαζι τους οι αλητες.


21045

gmakris
03/08/2005, 08:39
Προφανως την ειχαν "σταμπαρει" - ισως επειδη την ειχες ξαναφησει στο ιδιο σημειο και στο παρελθον - δειχνει οτι ηταν οργανωμενο.......

Εχουν θρασος οι αλητες :mad:

periklisk
03/08/2005, 08:41
Τα κωλ@ρχιδ@! Ελπίζω να τη βρεις!

ruyjin
03/08/2005, 08:42
:mad: :mad: :mad:
:( :(


:sad:

Angelina
03/08/2005, 09:07
Κρίμα για σένα και για την καλή σου....... :(

Ελπίζω να ξαναγυρίσει σε σένα σώα και αβλαβής.

EarthDog
03/08/2005, 09:14
Κουράγιο ρε συ Ηρακλή.....:((((((((

Julius
03/08/2005, 09:22
:mad: :sad: :mad:


Κρίμα ρε φίλε κρίμα


Ήτανε χύμα ή κλειδωμένη? Με συναγερμό? Την σήκωσαν?

Μα καλά δεν είδε κανένας τίποτα!!!!! Είναι δυνατόν?




:sad:

iraklis
03/08/2005, 10:16
Το μηχανακι ΠΑΝΤΑ το αφηνω σε ιδιωτικο παρκινγκ.Μενω σε ισογειο και οταν το αφηνω εξω το αφηνω κατω απο το παραθυρο μου αναμεσα σε αλλα 3-4 μηχανακια και μονο τα μεσημερια συνηθως μετα τη δουλεια.Ο δρομος που μενω εχει στα πεντε μετρα απο το σπιτι μου ενα συνεργειο αυτοκινητων και αρκετο κοσμο ο οποιος την πεφτει στα μπαλκονια πολλοι απο τους οποιους ξερουν εμενα και τη μηχανη.Επιπλεον λογω δουλειας λειπω συχνα απο Αθηνα οποτε η ρενα εβλεπε το φως του ηλιου και της γειτονιας το πολυ τις μισες μερες του μηνα.Χαρακτηριστικα χθες που μου τη βουτηξανε ητανε η πρωτη φορα που την εβγαζα μετα απο ενα δεκαημερο καθως ειχα γυρισει Αθηνα μολις το προηγουμενο βραδυ...Να σημειωσουμε οτι ητανε χθες και η πρωτη μερα της αδειας μου και σημερα θα εφευγα για Ιο.
Συναγερμο δεν ειχε, ναι ειμαι τοσο μαλακας.
Προσεχτε τωρα και τα ωραια.ΣτΑ διπλα στενα υπαρχουν Z750 R1 HAYABUSA αφημενα χυμα ολονυχτις.Ολο τον καιρο αναρωτιομουν πως μπορουσαν και τα αφηνανε χυμα οι ιδιοκτητες τους.ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΦΑΓΑΝΕ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΤΙΚΑ ΤΟ ΚΑΝΤΗΛΙ ΜΟΥ ΜΕΣΑ.....................

McGyver
03/08/2005, 10:22
Κρίμα ρε Ηρακλή :( ...

Γαμώ το φελέκι μου, γαμώ!

Παρεπιπτόντως, αν μου πεις 43 νούμερα από το 1 μέχρι και το 49, θα παίξω Λόττο τα υπόλοιπα 6...
Με τη γκαντεμιά που σε δέρνει, το 'χω σίγουρο το επόμενο τζακ ποτ και θα σου πάρω δυο R1 να έχεις και καβάτζα.

Χιούμορ, black ή βλακ, κρίνε με όπως θέλεις...

Να είσαι και να περνάς πάντα καλά...

iraklis
03/08/2005, 10:41
φιλε μου τα ιδια νουμερα σκοπευω να παιξω και εγω......:D :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

wild_cat/anima
03/08/2005, 10:49
ελπίζω να το βρεις γρήγορα!
:( :( :(

stojohn
03/08/2005, 10:49
Κρίμα ρε συ Ηρακλή πολύ κρίμα...

Δεν ξέρω τι να πω...υπομονή αν και το ξέρω οτι είναι δυσκολο...

reinmeister
03/08/2005, 11:34
πακετο φιλε...αλλα ολα στο προγραμμα ειναι...το γραφειο μου ειναι στον βυρωνα και για λιγες μερες ακομη θα ειμαι εδω...κυκλοφορω γυρω γυρω ,λογω πελατων, ολη την ωρα οποτε θα το εχω υπ οψιν...υπομονη...

kawasaki ZX-12
03/08/2005, 11:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από iraklis
Το μηχανακι ΠΑΝΤΑ το αφηνω σε ιδιωτικο παρκινγκ.Μενω σε ισογειο και οταν το αφηνω εξω το αφηνω κατω απο το παραθυρο μου αναμεσα σε αλλα 3-4 μηχανακια και μονο τα μεσημερια συνηθως μετα τη δουλεια.Ο δρομος που μενω εχει στα πεντε μετρα απο το σπιτι μου ενα συνεργειο αυτοκινητων και αρκετο κοσμο ο οποιος την πεφτει στα μπαλκονια πολλοι απο τους οποιους ξερουν εμενα και τη μηχανη.Επιπλεον λογω δουλειας λειπω συχνα απο Αθηνα οποτε η ρενα εβλεπε το φως του ηλιου και της γειτονιας το πολυ τις μισες μερες του μηνα.Χαρακτηριστικα χθες που μου τη βουτηξανε ητανε η πρωτη φορα που την εβγαζα μετα απο ενα δεκαημερο καθως ειχα γυρισει Αθηνα μολις το προηγουμενο βραδυ...Να σημειωσουμε οτι ητανε χθες και η πρωτη μερα της αδειας μου και σημερα θα εφευγα για Ιο.
Συναγερμο δεν ειχε, ναι ειμαι τοσο μαλακας.
Προσεχτε τωρα και τα ωραια.ΣτΑ διπλα στενα υπαρχουν Z750 R1 HAYABUSA αφημενα χυμα ολονυχτις.Ολο τον καιρο αναρωτιομουν πως μπορουσαν και τα αφηνανε χυμα οι ιδιοκτητες τους.ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΦΑΓΑΝΕ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΤΙΚΑ ΤΟ ΚΑΝΤΗΛΙ ΜΟΥ ΜΕΣΑ.....................
εχεις φαει χοντρο πακετο φιλε μου και ευχομαι να εχεις συντομα τα καλητερα νεα!
τωρα θελω να σε βαλω σε ενα περιεργο τριπακι επειδη διαβασα τα παραπανω!μηπως αυτοι που σου πηραν το μωρο σου σε γνωριζουν?μηπως ειναι απλα γνωστοι?το βαζεις σε γκαραζ το κυκλοφορεις οχι και πολυ συχνα γιατι λειπεις,αυτο δεν σε βαζει σε σκεψεις?εχω δει πολλα γι αυτο στα λεω!!!!μηπως??????????

sotokan
03/08/2005, 12:13
Ρε παιδιά επιδιμία έπεσε?Προχτές με πήρε και ένας γνωστός ,του φάγανε το VFR(κόκκινο-VTEC) Σάββατο μέρα μεσημέρι στην ωκεανίδα που είχε πάει για μπάνιο,μέσα στο πάρκινγκ μου είπε.
Εμένα μου ανοίξανε το αμάξι μέρα μεσημέρι πάλι και τα πήραν όλα από μέσα,mp3 player,ενισχυτή,subwoofer,τσακισανε και την πόρτα του συνοδηγού.Είναι κρίμα και άδικο να σου κλέβουνε τους κόπους σου
Κατευθείαν ένα σφίξιμο στην καρδιά με πιάνει άμα ακούω τέτοια.
Κουράγιο φίλε,να σαι καλά πρώτα απ όλα στην υγεία σου και όλα θα γίνουν πάλι σιγά σιγά....Σου εύχομαι να την βρεις πάλι την αγάπη σου και να ηρεμήσεις....

Να έχουμε το νου μας μάγκες,γιατί είναι δύσκολες εποχές.......

Polifer
03/08/2005, 12:28
παλιο μπασταρδοι! ευχομαι να τους βρεις και να μας φωναξεις όλους να τους κανουμε OWNED!

m1ke
03/08/2005, 12:46
Φίλε τι να πω. :( Έτσι πήραν και ενός φίλου το TDM μεσημέρι έξω από το ZARA στην Καλλιθέα και αυτός χωρίς συναγερμό.
Ο συναγερμός/immobilazer σώζουν σε πολλές περιπτώσεις. Άλλος φίλος γλίτωσε έτσι ένα Pegaso, γιατί βάρεσε ο συναγερμός όταν το φορτώνανε σε μία καρότσα και το πέταξαν στο δρόμο και φύγανε, πάλι μεσημέρι έξω από το σπίτι του.

n1k3man
03/08/2005, 12:53
ρε τα κωλοπαιδια θρασος.. ποτε θα τσακωσουνε κανεναν..? στη Γερμανια ειχα ακουσει για δολωματα μεσω ενος περιοδικου αυτοκινητων.. ειχαν αφησει ενα γυαλιστερο καινουριο Golf σε παρκινγκ ανοιχτου χωρου το οποιο παρακολουθουσαν μερα-νυχτα μεχρι που εμφανιστηκαν τα κλεφτρονια.. αφου τους τσακωσανε, τους γ@μησανε στο ξυλο και τους παρεδωσαν στην αστυνομια.. :evil:

gdevelek
03/08/2005, 13:02
Καλό θα ήταν να μάθουμε τι μέτρα προστασίας είχε ο άτυχος φίλος με το R1...

Αν είχε δισκολουκέτο και συναγερμό (που οι περισσότεροι έχουμε), άστα να πάνε...

batzio
03/08/2005, 13:15
Ηρακλή σου εύχομαι να βρεθεί και σύντομα!

Πάντως, οι περισσότερες κλοπές που έχω ακούσει έχουν γίνει όταν κάποιος το άφησε μέρα για λίγο έξω από το σπίτι του/μαγαζί/δουλειά για λιγάκι και ξεκλείδωτο.

Πάντα τα κλεφτρόνια προτιμούν την εύκολη λεία που θα τους πάρει 5 λεπτάκια μαξ.
Δεν εχει σημασία αν είναι στην ερημιά ή στην Σταδίου ώρα αιχμής. Γιατί; Ποιος λέτε να ασχολείται;

gmakris
03/08/2005, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από n1k3man
ρε τα κωλοπαιδια θρασος.. ποτε θα τσακωσουνε κανεναν..? στη Γερμανια ειχα ακουσει για δολωματα μεσω ενος περιοδικου αυτοκινητων.. ειχαν αφησει ενα γυαλιστερο καινουριο Golf σε παρκινγκ ανοιχτου χωρου το οποιο παρακολουθουσαν μερα-νυχτα μεχρι που εμφανιστηκαν τα κλεφτρονια.. αφου τους τσακωσανε, τους γ@μησανε στο ξυλο και τους παρεδωσαν στην αστυνομια.. :evil:

Χμμμμ, καλη ιδεα, προσφερομαι για την πρωτη βάρδια......
ξυλο δεν θα ριξω μου αρκει να βλεπω τους αλλους.....

spirpat
03/08/2005, 13:52
τετοιο κακο να μην περασει κανεις μας...
φιλε μακαρι να βρεθει και να χαρουμε ολοι μαζι.
οι αλητες δεν πονανε καθολου??

n1k3man
03/08/2005, 13:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
Χμμμμ, καλη ιδεα, προσφερομαι για την πρωτη βάρδια......
ξυλο δεν θα ριξω μου αρκει να βλεπω τους αλλους.....

ok εγω για τη δευτερη..

THEOD
03/08/2005, 13:59
Ψάχνουμε λοιπόν για εθελοντή να διαθέσει το Ρ1 του (φαντάζομαι ότι κάνει και GSXR1000, XX1100, Z1000, BUSA, κλπ ...) για δόλωμα...:beer: :beer: :beer:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
03/08/2005, 14:04
EΓΩ ΠΡΟΣΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΒΑΡΔΙΕΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ .....:evil:

n1k3man
03/08/2005, 14:04
αν καταφερουμε και οργανωσουμε κατι τετοιο πιστευω οτι θα ειχε επιτυχια..
μπορουμε να απευθυνθουμε και σε καποια αντιπροσωπεια για τη διαθεση της μηχανης και να ενημερωναμε και τις αρχες..

10.000 μελη εχουμε.. βεβαια πολλοι δεν μενουν αθηνα αλλα και παλι..

THEOD
03/08/2005, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από n1k3man
αν καταφερουμε και οργανωσουμε κατι τετοιο πιστευω οτι θα ειχε επιτυχια..
μπορουμε να απευθυνθουμε και σε καποια αντιπροσωπεια για τη διαθεση της μηχανης και να ενημερωναμε και τις αρχες..

10.000 μελη εχουμε.. βεβαια πολλοι δεν μενουν αθηνα αλλα και παλι..

Εγώ λέω να βάλουμε και διαφημιστικό σπότ στην τηλεόραση για να εξασφαλίσουμε την συμμετοχή των κλεφτρονιών... :eyepop:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
03/08/2005, 14:16
MHN EKΠΛΑΓΕΙΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΕΛΗ ΕΝΟΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛ/ΚΟΥ ΚΛΑΜΠ ....

n1k3man
03/08/2005, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
Εγώ λέω να βάλουμε και διαφημιστικό σπότ στην τηλεόραση για να εξασφαλίσουμε την συμμετοχή των κλεφτρονιών... :eyepop:

ρε theod..

batzio
03/08/2005, 14:23
Ψιτ,

Μήπως έχετε την εντύπωση ότι τα κλεφτρόνια δεν ξέρουν τι είναι πισί και ίντερνετ;

Νομίζετε ότι αυτά που γράφονται εδώ τα διαβάζουν μόνο φιλαράκια μηχανόβιοι και παιδάκια ξηγημένα;

Να οργανώσουμε, να οργανώσουμε.....
Και να πάμε και με την ευγενική χορηγία:
"τα κλεφτρόνια της γειτονιάς σας"
"ευχαριστούμε"

ΥΓ. καλή ιδέα πάντως, αν είναι να μείνει και "κάπως" πιο μυστική ;)

n1k3man
03/08/2005, 14:25
ok δυσκολιες υπαρχουν πολλες..

τεσπα, εγω εριξα την ιδεα. δεν ειμαι και απο τα γνωστα μελη του φορουμ ωστε να μπορεσω να κανω κατι παραπανω..

free rider
03/08/2005, 14:28
το ζήτημα είναι να πέσεις πάνω στο σκηνικό....

μήπως ομως ρέπει να συζητηθεί το θέμα πιο σοβαρά...και εκτός εδω...
σωστα ο μπαζιος το είπε..
???

τι κανουμε για τις κλοπές..???

οχι όποιος άλλος εμείς οι ιδιοι που ξέρουμε ο ενας τον άλλο...

τι???

gdevelek
03/08/2005, 14:37
αυτό που περιμένω να δω από τους ψαγμένους είναι μια λίστα του τύπου:

Οι/τα παρακάτω

συναγερμοί
δισκολουκέτα
κουλούρες
αλυσίδες

ΜΗΝ τα χρησιμοποιείτε, τα ανοίγουν εύκολα.

Τα παρακάτω (αντίστοιχα) να τα προτιμάτε, ανοίγουν δύσκολα.

Διαφορετικά πορευόμαστε στο σκοτάδι όταν ψάχνουμε για αντικλεπτικά.

SGrouts
03/08/2005, 15:43
Όχι ρε φίλε!!!

Υπομονή ρε Ηρακλή...

Valentino_Ptossi
03/08/2005, 18:11
τι να πω ρε με τα καριωλια........
απο οταν πηρα για πρωτη φορα μηχανη εχασα τον υπνο μου,οχι απο την χαρα μου αλλα απο το αγχος μου οτι καποια μερα θα εξακολουθω να πληρωνω την αγαπη μου χωρις να την εχω.....
εχω στεριθει και στερουμε πολλα για να εχω το μοτορι μου!
Γιατι ρε φιλε με γ@μ@ς?
τι σου εκανα?
φιλε τι να πω....προσπαθησε να το ξεπερασεις!

παιδια οσο για το δολωμα προτεινω σε μια μοτο συναντηση να κανονισουμε μυστικα καποια ατομα εμπιστοσηνης!θεορω πως μπορω να εμπιστευθω αρκετους απο εσας!
Οπως και να εχει τα κλεφτρονια δυστιχως ειναι πολλα αρα και φανερα να γινει καποιος θα τις αρπαξει.............:mad:

stokos
03/08/2005, 18:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από batzio
Ψιτ,

Μήπως έχετε την εντύπωση ότι τα κλεφτρόνια δεν ξέρουν τι είναι πισί και ίντερνετ;

Τότε να τα ευχηθώ τα παιδιά ολόψυχα, ό,τι λεφτά θα βγάλουν από ΄δώ και πέρα, στην μίζερη ζωή τους, να τα δώσουν σε ογκολόγους και να χρεωθούνε και από πάνω. Και το τέλος τους να είναι όσο πιο αργό και οδυνηρό γίνεται.

Ηρακλή ... προσπάθησε να το ξεχάσεις ρε μαλάκα και πάνε για άλλα. Εσύ να΄σαι καλά και γερός.

ΙΠΠΕΑΣ
03/08/2005, 19:29
Ηρακλή, απ ότι λες αυτοί που βλέπανε τις συνήθειες σου σε ότι αφορά το παρκάρισμα(πεντακάθαρα) ήταν οι γείτονες σου. Δεν λέω, μπορεί να ήταν και κάποιος που πήγαινε στο συνεργείο αλλά μου φαίνεται ότι αυτός που την έκανε ήξερε πάρα πολύ καλά το πρόγραμμα σου :rolleyes: Επίσης αυτός που σου την έκανε ενώ υπήρχαν και άλλα ακριβά ξεκλείδωτα εργαλεία στη γειτονιά σου, είτε του άρεσε πάρα πολύ (νέος αναβάτης πωρωμένος με R1) είτε ήξερε ότι μόνο το δικό σου δεν είχε συναγερμό (επομένως κάποιος πολύ κοντινός σου άρα γείτονας). Αυτή είναι η δική μου θεωρία :rolleyes:

Αν πάντως σου την έχει κάνει πιτσιρικάς για να κάνει της βόλτες του(όπως έγινε με ένα φίλο μου και ένα ξάδερφο μου-2 διαφορετικα μηχανάκια) τότε θα το βρεις το μηχανάκι σου. Θα το παρατήσει σε κάποιο δρόμο. Του ξάδερφου μου του φάγανε το μηχανάκι Ιούνιο και τον πήρε η αστυνομία τέλος Αυγούστου και του είπανε να πάει να το παραλάβει :eyepop: και ενώ ο ξάδερφος έκανε διακοπές :eyepop:

keyman
03/08/2005, 22:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
αυτό που περιμένω να δω από τους ψαγμένους είναι μια λίστα του τύπου:

Οι/τα παρακάτω

συναγερμοί
δισκολουκέτα
κουλούρες
αλυσίδες

ΜΗΝ τα χρησιμοποιείτε, τα ανοίγουν εύκολα.

Τα παρακάτω (αντίστοιχα) να τα προτιμάτε, ανοίγουν δύσκολα.

Διαφορετικά πορευόμαστε στο σκοτάδι όταν ψάχνουμε για αντικλεπτικά.







Για κοίτα εδω.
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=10153

gdevelek
03/08/2005, 22:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από keyman
Για κοίτα εδω.
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=10153

Φίλε μου το γνωρίζω το μήνυμά σου αυτό και το διάβασα με προσοχή όταν το έγραψες. Ωστόσο δεν είναι πλήρες, δεν λέει τίποτε για τύπους δισκολουκέτων και συναγερμών, και μόλις αγγίζει το θέμα των κουλουρών. Δεν σου τη λέω, μια επισήμανση κάνω. Σίγουρα οι γνώσεις σου στο θέμα είναι πιο πλούσιες και μας ενδιαφέρουν όλους, εκεί που έχουμε φτάσει με τις κλοπές

iraklis
04/08/2005, 01:54
Οταν παρω καινουργια μηχανη ή θα αγορασω ενα φορητο ναρκοπεδιο και θα το τοποθετω κατα το δοκουν ή θα νοικιασω ελευθερο σκοπευτη και θα τον ξαμολυσω στις στεγες τις γειτονιας.Οτι πλησιαζει στα δεκα μετρα απλα θα πυροβολειται.Οποιες ερωτησεις θα γινονται στη συνεχεια.

Stabak
04/08/2005, 08:35
Αν όπως λες υπάρχουν και άλλα γύρω γύρω και δεν τα σηκώνουν τότε είναι παραγγελία η δουλειά....
Αν είναι και χαρτί το μηχανάκι......

DimST
04/08/2005, 09:14
Εύχομαι με κάποιο τρόπο να την βρείς Ηρακλή, αν και ξέρω οτι είναι πολύ δυσκολο....

υπομονη και κουράγιο :( :(

iraklis
04/08/2005, 13:34
To λοιπον παιδια αγοραστε καραμπινες και οπλα και φυλατε καραούλι γιατι πιθανολογειται πως εμφανισθη νεα συμμορια Ρωσων που ευθυνεται για τα τελευταια κρουσματα.Εκλαπη και μια χαγιαμπουσα πριν απο λιγες μερες στο Φαληρο και απο εκει εμαθα τα παραπανω.
Αναλαμβανω και εγω την φυλαξη της μηχανης σας με εγγυημενο θανατο του επιδοξου ληστη σε λογικες τιμες μια που δεν υπαρχει μια πλεον...

lammadin
04/08/2005, 15:37
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από batzio
[B]Ψιτ,

Μήπως έχετε την εντύπωση ότι τα κλεφτρόνια δεν ξέρουν τι είναι πισί και ίντερνετ;

δηλαδη ρε batzio τα κλεφτρωνια που θα διαβασουν αυτα που γραφονται στο forum απο 'δω κ μπρος θα ψαχνουν γυρο απο καθε μηχανη που προκειτε να βουτηξουν μπας κ βρουν καμερες...;
μην τρελαθουμε...



εμενα μου αρεσει η ιδεα και ειμαι μεσα κ για βαρδια κ για ξυλο....
μηχανη δεν εχω παρει ακομα αλλα οταν παρω την προσφερω κ για δολωμα αμα λαχει...
.....που να κοπουν τα χερια καθε κλεφτη!!!!:mad: :mad: :mad:

idi
04/08/2005, 15:40
Εύχομαι να τους κλέψουν τη παρθενιά στη φυλακή :a29: :a01: :a57:

wild_cat/anima
04/08/2005, 15:52
οταν πανε και κλεβουν town mate διπλοκλειδωμενο σε κολωνα στο παγκρατι μερα μεσημερι τι ψαχνατε ...



οσο ειχα πληρωσει τα 2 λουκετα αλλο τοσο εκανε το παπι!

ηρακλη εννοεις το busa του jim η εκλεψαν κι αλλο?

batzio
04/08/2005, 16:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από lammadin
δηλαδη ρε batzio τα κλεφτρωνια που θα διαβασουν αυτα που γραφονται στο forum απο 'δω κ μπρος θα ψαχνουν γυρο απο καθε μηχανη που προκειτε να βουτηξουν μπας κ βρουν καμερες...;
μην τρελαθουμε...



Εγώ δεν είπα ότι τα κλεφτρόνια διαβάζουν στα φόρουμ για να μάθουν από πού να φυλάγονται.
Κάπως ανάποδα το ΄χεις πιάσει το νόημα.

Εσύ νομίζεις ότι αν κανονιστεί κάτι συγκεκριμένο στο φόρουμ θα μείνει μεταξύ μας ;

Και για να το πω και πιο απλά, καλό είναι να προσέχουμε τα στοιχεία (αριθμούς κυκλοφορίας, διευθύνσεις, τόπο και τρόπο φύλαξης, ή ότι νομίζετε τελοσπάντων) που βγάζουμε σε κοινή θέα.

Εσύ πάλι κάνε ότι νομίζεις.

iraklis
04/08/2005, 16:08
To busa του JIM ποτε το φαγανε?Αυτο που λεω εγινε πριν απο λιγες μερες στο Φαληρο.Εκει μενει ο τζιμ???Το παραπανω το εμαθα απο το λαστιχα μου που ειναι γνωστος του παιδιου αυτού.

VFR_
04/08/2005, 16:18
To busha του JimK έχει πάρα πολυ καιρό που έχει κλαπεί... Μάϊος νομίζω ήταν Ηρακλή.

Η καλύτερη προστασία κατά την γνώμη μου είναι λουκετα σε σταθερό σημείο απο το πλαίσιο ή το ψαλίδι, συναγερμός και λουκέτο δισκόφρενου. Τα δύο πρώτα τα κάνω συνέχεια και σε αποπειρα κλοπης του δικού μου στην Αγγλία σε σπίτι με πεντε καμερες τριγύρω το έκαναν πουτανα μπας και του πάρουν τίποτα. Κανείς δεν βρήκε κανένα.... go figure.... Το καλύτερο ήταν ότι για να μπείς στην αυλή, είχε εναν διαδρομο που ίσα ίσα χωραγε η μηχανή με κλειστούς καθρεπτες, κανωντας έτσι δύσκολο το να την βγάλει κανείς σηκωτή απο την αυλή....

Ηρακλή, κουράγιο.
Οι υπόλοιποι? Φυλαχτήτε όσο πιο καλά μπορείτε... Σχόλια δημόσια του τύπου ''την αφήνω ξεκλείδωτη'' ή ''τρείς παραπδίπλα τίς αφήνουν με το τιμόνι λασκα'' είναι ψιλομαλακία.... Πολλοι διαβάζουν τα φόρουμ και πέρνουν την μίζα τους... Τσογλάνια... :mad:

wild_cat/anima
04/08/2005, 16:20
εχει κατι μηνες που εγινε !
καπου στην περιοχη ......


κι αλλο φαγαν ρε γμτ??

κατι πρεπει να γινει !
δεν παει αλλο αυτην η κατασταση !

iraklis
04/08/2005, 18:04
Και για να ευθυμησουμε θα σας περιγραψω το τελευταιο δεκαημερο της ζωης μου.Πριν ακομα ξεκινησει λοιπον ο αγωνας δεχομεθα γκολ μαθαινοντας πως λογω γραφειοκρατικης στειροτητας χανω 400 ευρα δεδουλευμένα.1-0 ΑΠΟ ΤΑ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΑ.Συνεχιζουμε και φευγω Ροδο για δουλεια οπου απο τη δευτερη μερα μου κλεβουνε 4 μπλουζακια.2-0 και αρχιζω να πιστευω ο ο τυπος εκει ψηλα κατι θελει να μου πει.Επιστρεφουμε Αθηνα και αφου πλεον δεν ειχα αλλα μπλουζακια για κλεψιμο ειπαν να μου παρουνε τη μηχανη.10.000-0 αλλα λυπηθηκα μια και αφου μενω ισογειο δε χτυπησαν το κουδουνι να μου ριξουν και κανα πουτσακο.Θα καθομουνα,δε θα καθομουνα???Χθες το βραδυ παω για τσιγαρα και χανω με μεγαλη ευκολια 20 ευρα απο την τσεπη μου.
11.000-0.Απο εκεινη τη στιγμη ειμαι κλειδωμενος σπιτι και δεν ξερω ποτε θα ξαναβγω.

Valentino_Ptossi
04/08/2005, 18:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από iraklis
Και για να ευθυμησουμε θα σας περιγραψω το τελευταιο δεκαημερο της ζωης μου.Πριν ακομα ξεκινησει λοιπον ο αγωνας δεχομεθα γκολ μαθαινοντας πως λογω γραφειοκρατικης στειροτητας χανω 400 ευρα δεδουλευμένα.1-0 ΑΠΟ ΤΑ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΑ.Συνεχιζουμε και φευγω Ροδο για δουλεια οπου απο τη δευτερη μερα μου κλεβουνε 4 μπλουζακια.2-0 και αρχιζω να πιστευω ο ο τυπος εκει ψηλα κατι θελει να μου πει.Επιστρεφουμε Αθηνα και αφου πλεον δεν ειχα αλλα μπλουζακια για κλεψιμο ειπαν να μου παρουνε τη μηχανη.10.000-0 αλλα λυπηθηκα μια και αφου μενω ισογειο δε χτυπησαν το κουδουνι να μου ριξουν και κανα πουτσακο.Θα καθομουνα,δε θα καθομουνα???Χθες το βραδυ παω για τσιγαρα και χανω με μεγαλη ευκολια 20 ευρα απο την τσεπη μου.
11.000-0.Απο εκεινη τη στιγμη ειμαι κλειδωμενος σπιτι και δεν ξερω ποτε θα ξαναβγω.


Με τους αριθμου του Λοττο που λεγαμε τι θα γινει? Θα μας τους πεις?

(Παρεπιπτόντως, αν μου πεις 43 νούμερα από το 1 μέχρι και το 49, θα παίξω Λόττο τα υπόλοιπα 6...
Με τη γκαντεμιά που σε δέρνει, το 'χω σίγουρο το επόμενο τζακ ποτ και θα σου πάρω δυο R1 να έχεις και καβάτζα.)

iraklis
04/08/2005, 18:50
1,3,5,6,7,8,9,10,11,12,13,15,16,17,18,19,20,21,22,23,
24,25,26,27,28,29,30,32,33,34,35,36,37,38,4041,42,44,45,46,47,48,49.
Καλα κερδη και μη με ξεχασεις.

McGyver
04/08/2005, 19:02
Ευτυχώς που διατηρείς το χιούμορ σου Ηρακλή...
Αλλιώς, γ@μ!&#σέ τα...
:a013:

Θανάση, η πατέντα με τα νούμερα είναι δικιά μου!

Valentino_Ptossi
04/08/2005, 19:04
χωρις πλακα!
θα το παιξω και αν κερδισω :a54: οτι μηχανη θες μετα!!!!!(σε βλεπω πιο χαλαρο απο χθες ή η ιδεα μου ειναι;Ετσι μπραβο!!!!!!):a54:

Valentino_Ptossi
04/08/2005, 19:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver

:a013:

Θανάση, η πατέντα με τα νούμερα είναι δικιά μου!

Οκ!μισα-μισα τα κερδη αλλα και ενα machine για τον Ηρα!του αξιζει!

RapidShade
05/08/2005, 01:12
Γαμώ το μουνί που τα έφτυσε τα καριόλια...
πρέπει να είμαστε συνέχεια με το ένα
μάτι ανοιχτό ακόμα και στον ύπνο...
σκατά στον τάφο σας ρε μουνιά...

Κουράγιο ρε φίλε... τι να πω...
ότι και να σου πω είναι λίγο...

LanosXR125
05/08/2005, 03:14
Φιλε Ηρακλη τωρα διαβασα το συγκεκριμενο Φλορουμ και διαβασα ολα τα μηνυματα.Δεν σου κριβω δε οτι Ξενερωσα απιστευτα για το λογο οτι μου φαγανε πριν τρια χρονια το μιχανακι που εκτος οτι ηταν το πρωτο που ειχα εκτος οτι μουτα φαγαν σηκοτο εξω απο τη δουλεια(σε γνωστο κλαμπ της πετρουπολης)εκτος οτι ηταν το μηχανακι που οδηγησα πρωτη φορα και με το οποιο εμαθα να οδηγαω εκτος του οτι ηταν GLX???cc. ΗΤΑΝ ΓΚΟΜΕΝΑ, ΑΔΕΡΦΟΣ, ΦΙΛΟΣ, ΟΤΙ ΠΟΛΙΤΙΜΟΤΕΡΟ ΣΥΝΕΣΘΗΜΑΤΙΚΑ ΔΕΜΕΝΟΣ ΕΙΧΑ
Ευχομαι να βρεις τα μουν$!@%$^@να και να με φωναξεις αν δεν θες να πας φυλακη τα πλακωνεις εσυ και τα ΣΚΟΤΩΝΩ στη κυριλεξια στο ξυλο εγω :mad: :mad: :mad:


και να πεσει το κεφαλι τους η μεγαλιτερη καταρα που εχει ειποθει ποτε σε αυτον τον !#!@κοσμο

pepenaxos1
05/08/2005, 06:58
Τι να πω ρε παιδια... τι να πω και εγω που εχω ζησει Ιταλια πολλα χρονια και εκει ξερετε πολυ καλα τι γινοταν απο κλεψιες!!!! Στο φαναρι σταματαγες στο κοκκινο και πηγαινες να ξεκινησεις και σου ειχαν φαει το μηχανακι κατω απο τον κωλο. Εχω δει μερα μεσημερι φορτηγο να ανοιγει απο το πλαι, να γινεται σεσουλα η πλευρα και να παιρνει ολοκληρο αυτοκινητο μεσα! Και που κουραγιο να κυνηγησει κανεις η να πει τιποτα?? Που ξερεις τι κουμπουρια μπορει να κουβαλανε οι τυποι?
Ειναι οντως μεγαλος πονος και οταν μου λενε μην καταριεσαι ρε Πεπε γιατι δεν κανει, τους απανταω οτι δεν τους καταριεμαι... τους ευχομαι... :D
Ε... λοιπον ας χρησιμοποιησουν οτι ανταλλακτικο παρουν απο πανω για να εχουν λεφτα για τις πολλαπλες θεραπειες τους.
Και επισης ειμαι σιγουρος οτι υπαρχουν και συνεργεια, και ρεμαλια που δουλευουν μεσα σε αυτα και ξερουν πολυ καλα τι γινεται γιατι τις περισσοτερες φορες ειναι οι ιδιοι εντολοδοχοι κλοπων. Και το λεω γιατι σαν απτο παραδειγμα προχθες επεσε στην αντιληψη μου μια συζητηση, μαλλον κατι αθηναιων, σε μια καφετερια εδω στην παραλια περι χτυπημενης μηχανης και οτι ο τυπος απο το συνεργειο ειχε παραγγειλει ιδια μηχανη για να βγαλει πλαστικα, εξατμισεις και πηρουνι.. Τι αλλο θελετε???

:mad: :mad: :mad:

Εδω ρε και στην Ναξο εχουν αρχισει σιγα σιγα και κλεβουνε...! Προχθες ακουγα στον ασυρματο του Λιμεναρχειου να εχουν το νου τους οι λιμενικοι στο λιμανι για ενα κλεμμενο αμαξι ...

Αντε Ηρακλη, ευχομαι να βρεις τη ζουζουνα σου και στα παιδια που την πηρανε ευχομαι οτι χειροτερο στην ζωη τους...

Α! Για ποια λουκετα λεμε τωρα!!!! @ρχ!δ!@ καλαβρεζικα

iraklis
05/08/2005, 11:11
Πληροφοριακα επαιξα τζοκερ χθες και φυσικα δεν πετυχα ουτε ενα νουμερο. :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: Προσπαθω να το αντιμετωπιζω με χιουμορ οπως τα παντα στη ζωη γιατι αλλιως θα πρεπει να πηδηξω απο το μπαλκονι και μια και ειναι ισογειο θα ειμαι και εκει ατυχος και δε θα παθω τιποτα.:bawl: :bawl:
Οσο πλακα και να κανω ομως το κενο μεσα μου παραμενει κενο....
Και παλι σας ευχαριστω ολους

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
05/08/2005, 12:19
ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΛΑΥΡΙΟΥ ... ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΑΡΕ ΤΗΛ ... ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΟΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟ ΝΑ ΠΑΣ . ΠΕΡΙΕΓΡΑΨΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΚΕΙ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΧΕΙΣ ΜΑΘΕΙ ... :wave2:

iraklis
06/08/2005, 00:38
Και συνεχιζουμε το Φωσκολικο αυτο δραμα λεγοντας πως καποιος ειδε το δραστη γιατι την ωρα που το ΑΡΧΙΔΙ μου εκλεβε τη μηχανη αυτος στα δυο μετρα ταϊζε κατι γατες.Και εκτος του οτι δε του ειπε τιποτα ενω ηξερε πως η μηχανη ηταν δικια μου αρνειται πεισματικα να παει στην αστυνομια προκειμενου να καταθεσει και να κανει αναγνωριση απο φωτογραφιες.Δεν ειναι σιγουρος λεει....Επιπλεον το μεγαλο γελιο ειναι πως η μηχανη εκπλαπη με το που μπηκα στο σπιτι (οπως λεει ο μαρτυρ) πραγμα που σημαινει οτι με παρακολουθουσαν.
Ο δραστης ειναι ψηλος, πολυ λεπτος, με μαυρα μαλια,μελαχρινος, φορουσε θαλασσι μπλουζα στυλ λακοστ,τζιν και ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ Ο ΜΑΡΤΥΡ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΕΕΕΕ ΤΟΤΕ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΛΕΨΕ ΜΩΡΕ ............ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ....ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΤΕΛΟ ΤΙ ΤΟ ΘΕΣ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ...ΑΣΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΑ ΟΜΟΡΡΦΟΠΑΙΔΟ Γ@#$### ΤΟ Μ$@$#%$ ΠΑΛΙ%$#$%$#^%$#%$##@@

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑς ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΧΩΝΕΨΗ...
BUUUUURRRRRP....SORRY ΜΑΣ ΚΑΘΙΣΕ ΛΙΓΟ ΒΑΡΥ...........

lammadin
06/08/2005, 00:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από batzio
Εγώ δεν είπα ότι τα κλεφτρόνια διαβάζουν στα φόρουμ για να μάθουν από πού να φυλάγονται.
Κάπως ανάποδα το ΄χεις πιάσει το νόημα.

Εσύ νομίζεις ότι αν κανονιστεί κάτι συγκεκριμένο στο φόρουμ θα μείνει μεταξύ μας ;

Και για να το πω και πιο απλά, καλό είναι να προσέχουμε τα στοιχεία (αριθμούς κυκλοφορίας, διευθύνσεις, τόπο και τρόπο φύλαξης, ή ότι νομίζετε τελοσπάντων) που βγάζουμε σε κοινή θέα.

Εσύ πάλι κάνε ότι νομίζεις.
ετσι ναι μαζι σου περσοτερη μυστικοτητα αλλα οχι απραξια...νομιζω πως εδω μεσα υπαρχουν ανθρωποι που γνωριζινται χρονια κ υπαρχει μεταξι τους εμπιστοσηνη αυτοι μπορουν να το οργανωσουν.εμεις οι νεοι στο κλαμπ πρεπει να περιμενουμε τη σειρα μας να παλιωσουμε κ να κανουμε τις παρεες μας...παντως το οτι υπαρχει μια ταση να σημειωνουμε το προβλημα κ να ψαχνουμε μια λυση απο κοινου ειναι κατι,αν μη τι αλλο ειναι ενημερωση.

bonepeeler
06/08/2005, 01:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από iraklis
Και συνεχιζουμε το Φωσκολικο αυτο δραμα λεγοντας πως καποιος ειδε το δραστη γιατι την ωρα που το ΑΡΧΙΔΙ μου εκλεβε τη μηχανη αυτος στα δυο μετρα ταϊζε κατι γατες.Και εκτος του οτι δε του ειπε τιποτα ενω ηξερε πως η μηχανη ηταν δικια μου αρνειται πεισματικα να παει στην αστυνομια προκειμενου να καταθεσει και να κανει αναγνωριση απο φωτογραφιες.Επιπλεον το μεγαλο γελιο ειναι πως η μηχανη εκπλαπη με το που μπηκα στο σπιτι (οπως λεει ο μαρτυρ) πραγμα που σημαινει οτι με παρακολουθουσαν.
Ο δραστης ειναι ψηλος, πολυ λεπτος, με μαυρα μαλια,μελαχρινος, φορουσε θαλασσι μπλουζα στυλ λακοστ,τζιν και ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ Ο ΜΑΡΤΥΡ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΕΕΕΕ ΤΟΤΕ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΛΕΨΕ ΜΩΡΕ ............ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ....ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΤΕΛΟ ΤΙ ΤΟ ΘΕΣ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ...ΑΣΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΑ ΟΜΟΡΡΦΟΠΑΙΔΟ Γ@#$### ΤΟ Μ$@$#%$ ΠΑΛΙ%$#$%$#^%$#%$##@@

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑς ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΧΩΝΕΨΗ...
BUUUUURRRRRP....SORRY ΜΑΣ ΚΑΘΙΣΕ ΛΙΓΟ ΒΑΡΥ...........

Ρε Ηρακλή,καλά,είπε πως είδε το δράστη και εκτός του ότι δεν είπε τίποτα εκείνη τη στιγμή δε θέλει και να σε βοηθήσει; ;:a66: :a66: :a011: :a011:
Σκατά στα μούτρα του πες του,του μαλάκα.
Και δεν του έριχνες κανένα μ@μήσι για να δει πως μπορεί να μην είσαι όμορφος αλλά μ@μάς καλά;
Εγώ προτείνω για να τον αναγκάσεις να τα ξεράσει όλα στην αστυνομία,να του κάνεις μήνυση με τη δικαιολογία ότι ήταν σύνεργος στην κλοπή.
Να δεις για πότε θα τα ξεράσει όλα ο μούλος.
Κοίτα ρε τι άνθρωποι υπάρχουν στον κόσμο.
Και σε παρακαλώ πολύ όταν τον ξαναδείς πες του να πάει να μ@μηθεί.

iraklis
06/08/2005, 01:56
Καταρχην δεν ειπα οτι ειμαι ασχημος...απλα ο κλεφτης ειναι πιο ομορφος:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Δευτερον με το στανιο δε γινεται τιποτα γιατι και να παει να δει φωτο με το ζορι πολυ απλα μπορει να πει "Συγνωμη κυριοι δεν αναγνωριζω κανενα".
Να σημειωσουμε οτι ο μαρτυρας ειναι και ελαφρως ηλικιωμενος κατι που δυσχεραίνει τα μαλα τη συνεννοηση μαζι του.
ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟΣ.

ixnilatis
06/08/2005, 06:21
Χέστης ο παππούς δηλαδή...... :mad: :mad: :mad:



Μήπως πρέπει να πάμε σε κανένα ινστιτούτο ομορφιάς για να εξασφαλίζουμε μάρτυρες σε τέτοιες περιπτώσεις?

Το σκέφτομαι σοβαρά.... :confused:


Ηρακλάκο είσαι πολύ άτυχος παληκάρι μου... αλλά μη σκύβεις το κεφάλι.
Γερός να'σαι και θα πάρεις το καλύτερο μοτόρι.

γαμωτ..γαμωτ..
06/08/2005, 10:55
κρίμα ρε Ηρακλή,
δε βρίσκω τι άλλο να γράψω, υπομονή (?)
(όταν σε γαμάνε δλδ ΠΟΣΗ υπομονή να κάνεις)

θά χω τα μάτια ανοιχτά φίλε..
:(

Noela
08/08/2005, 14:39
Τι μούτζα είναι αυτή ρε Ηρακλή! :sad:

Κι έβγαλε και πιο όμορφο το κλεφτρόνι :p Ρεεεε μη, σκας, δε βλέπει καλά η γιαγιά. Και αυτά που τάϊζε αρουραίοι ήταν, δεν ήταν γάτες....

Ελπίζω να ακούσουμε κάτι καλό σχετικά, σύντομα.
Μην το βάζεις κάτω, θα γυρίσει ο τροχός και θα έρθει η μέρα που θα τρέχουν αυτοί οι πούστηδες, που θα πάει, δε θα τους μαγκώσουν κάποια στιγμή....

lammadin
08/08/2005, 15:26
παντως ρε φιλε ηρακλη να ξερεις πως καποια στιγμη η γκαντεμια τελειωνει...:smilea:

γιατι ως γνωστον ολα εδω πληρωνωνται (τουτ εστιν οσο κακο ελαβες τοσο καλο σου οφειλεται απο τον θεο ή οποιον αλλον βρησκεται εκει πανω τελος παντων...).το ιδιο βεβαια ισχυει κ για το κλεφτρονι...:a29:

pepenaxos1
10/08/2005, 08:44
Λοιπον παιδια,
Επειδη ειμαι ενας κουκλος!!!!!! :wacko: θα αλλαξω επαγγελμα :sick:


Θα γινω πρωτα απ'ολα κλεφτης ...:ninja:
και θα παρω και την πιο μαματη μηχανη... :evil:


21604

pepenaxos1
10/08/2005, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από iraklis
την κλεψανε απο ολυμπιαδος στο Βυρωνα.Με διπλα ενα συνεργειο αυτοκινητων ανοιχτο και κοσμο να πηγαινοεχεται εξω και να αραζει στα μπαλκονια.κοκκινη μαυρη ητανε χωρις μετατροπες.Το μονο που ειχε πανω ητανε ενα μεγαλο κομματι του εαυτου μου και της ψυχης μου.Το πηρανε και αυτο μαζι τους οι αλητες.

Ρε συ Ηρακλη, η εξατμιση ειναι σειρα η ειναι εξτρα? Η ουρα της μηχανης ειναι κοφτη χωρις πλαισιο και η πινακιδα ειναι κατω στον λασπωτηρα? Για γραψε τιποτα παραπανω

iraklis
11/08/2005, 17:13
Εξατμιση μαμα.Πινακιδα στην κανονικη της θεση.ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΗΤΑΝΕ ΟΠΩΣ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΤΑ.

pepenaxos1
13/08/2005, 09:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από iraklis
Εξατμιση μαμα.Πινακιδα στην κανονικη της θεση.ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΗΤΑΝΕ ΟΠΩΣ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΤΑ.


Αν ηταν για κανα παιδιαρισμα θα ειχε βρεθει, αλλα μαλλον για ανταλλακτικα παει. Ας εχω ομως τον νου μου και εγω παρολο που θα ηταν τρελλο να την παρει ο κλεφταρας και να ερθει διακοπες στην Ναξο!! Το λεω και σε κατι φιλαρακια στην Αθηνα...

mrmojo
17/08/2005, 20:00
Πω ρε Ηρακλή τι έπαθες... εύχομαι να το βρεις το μηχανάκι σου φίλε...

NikosRR
22/08/2005, 09:58
δεν θελω να σε μπερδεψω(ισως και να μην εχει σχεση με τι δικη σου περιπτωση) αλλα αν οχι τη δουλεια, τις πληροφοριες σε τετοιες περιπτωσεις τις δινουν στα κλεφτρονια αυτοι που τις πουλανε.ειναι κατι που το επιβεβαιωνει και η αστυνομια.παντως καλο θα ειναι οταν αγοραζουμε ενα μηχανακι να δίνουμε αλλη διευθυνση,ισως καποιου φιλου και αν μπορουμε να τη φιλαμε σε καποιο κοντινο γκαραζ φυλασομενο ακομα καλυτερα.μηπως μια λυση ειναι να μην τις βγαζουμε βολτα εντος αθηνας;δεν ξερω τι να ευχηθω αλλα νομιζω πως το καλυτερο ειναι δυναμη για την επομενη ρενα η οποια θα ειναι και καλυτερη.

StarSailor
22/08/2005, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από iraklis

Ο δραστης ειναι ψηλος, πολυ λεπτος, με μαυρα μαλια,μελαχρινος, φορουσε θαλασσι μπλουζα στυλ λακοστ,τζιν και ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ Ο ΜΑΡΤΥΡ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.


CD φερτο πίσω ρε :eyepop:


(λέμε και καμία μαλακία...:wacko: ) Φιλαράκι κουράγιο ρε συ, εσύ να σαι καλά σου εύχομαι να πάρεις άλλη, τι να πει κανείς με ασταμάτητες τις μαλακίες που συμβαίνουν ρε φούστη μου...

Alx 84
23/08/2005, 00:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosRR
δεν θελω να σε μπερδεψω(ισως και να μην εχει σχεση με τι δικη σου περιπτωση) αλλα αν οχι τη δουλεια, τις πληροφοριες σε τετοιες περιπτωσεις τις δινουν στα κλεφτρονια αυτοι που τις πουλανε.ειναι κατι που το επιβεβαιωνει και η αστυνομια.

Τόσο οργανωμένο έγκλημα; Αμάν πια!!! Που θα φτάσει αυτή η ιστορία; Βέβαια να υποθέσω ότι δεν πρόκειται για σοβαρά μαγαζιά,αλλά ψιλο καβατζούλες ε; Ενα συμβαίνει και σε αξουσιοδοτημένα, ε τότε τι να πω;