PDA

View Full Version : Penske



pav.ion
13/01/2011, 16:36
εχει βαλει κανενας αναρτησεις penske
διαβαζω πολυ καλα σχολια στα ξενα φορουμς και με αυτη την τιμη το σκεφτομαι σοβαρα...!!!!!εδω (http://www.penskeshocks.com/Motorcycle-8983_Series.php)


220860

idomeneas
13/01/2011, 17:04
ότι είναι για εμάς εδώ τα ohlins είναι για τους αμερικάνους τα penske,
σχεδόν όλοι οι ανεξάρτητοι αγωνιζόμενοι με αυτά τρέχουν.
ήμουνα ανάμεσα σε αυτό και το όλινς αλλά επέλεξα το όλινς λόγω
του ότι το βρήκα 650 ευρά καινούριο και ότι εδώ Κρήτη έχω σέρβις.
οπότε και δεν το έψαξα παραπάνω.
πόσο το βρήκες και απο πού?

pav.ion
13/01/2011, 17:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από idomeneas
ότι είναι για εμάς εδώ τα ohlins είναι για τους αμερικάνους τα penske,
σχεδόν όλοι οι ανεξάρτητοι αγωνιζόμενοι με αυτά τρέχουν.
ήμουνα ανάμεσα σε αυτό και το όλινς αλλά επέλεξα το όλινς λόγω
του ότι το βρήκα 650 ευρά καινούριο και ότι εδώ Κρήτη έχω σέρβις.
οπότε και δεν το έψαξα παραπάνω.
πόσο το βρήκες και απο πού?

εδω (http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Penske-Shock-Speed-Triple-S3-Race-/260707898338?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item3cb366d3e2)
650 το ohlins?????? που ????
εμενα για το speed triple to ohlins πιανει 1200$ ενω το penske 850$

idomeneas
13/01/2011, 17:22
στείλε ένα μύνημα σε αυτόν
--> http://stores.ebay.com/bohemianracing
μου το έστειλε με 850 δολάρια στην πόρτα μου

p@nos
14/01/2011, 09:01
ειναι απλα κορυφαια


αμα το βρεις και σε καλη τιμη παρτα ασυζητητη...




και μη κολατε στα ohlins...για να παρεις καλο ohlins...θα το πληρωσεις χρυσο...αν παρεις απλα ohlins...πετας τα λεφτα σου...

R-1nas
16/01/2011, 13:05
Αδερφε γιατι τους ανοιγεις τα ματια και μιλας για τα penske ? :p

Φαντασου οσοι βλεπουν την Penske στο R1 γελανε και με κοιτανε σαν εξωγηινο :rotflmao:



To εχω στο R1 μου το 8983. Στην ουσια η Penske ειναι οικογενειακη επιχειρηση και ολα μα ολα ειναι χειροποιητα και στο ετοιμαζουν αναλογα τι τους ζητησεις και φυσικα μετα απο μια λιστα που συμπληρωνεις με καποια δεδομενα για εσενα και την μηχανη σου. Καθαρα racing κατασταση, με παρα πολυ καλο after sales τμημα, απο τηλεφωνο επιτοπου και εμαιλ που απαντανε αμεσως και προθυμοι παντα να λυσουν ολες τις απορειες αλλα και να βοηθησουν με δεδομενα στο στησιμο αν δεν παει κατι καλα οπως στο στειλουν. Δηλαδη στο στελνουν ετοιμο να το βαλεις πανω συμφωνα με αυτα που τους λες και δεν πειραζεις κανενα κλικ. Ενα + που εχουν ειναι το αρνητικο sag

Η γκαμα που ασχολουνται ειναι πολυ μεγαλη μεχρι Φορμουλα 3 και Νασκαρ.

Το μειον τις υποθεσεις ειναι οτι δεν υπαρχει ελλαδα κανεις για να κανεις σερβις αλλα μονο στην αγγλια και φυσικα αμερικη.

Οσο αφορα τις Ohlins γνωμη μου ειναι απαραδεκτες, δυστροπες και σκουπιδια, συμφωνα με το ονομα και καλα που εχουν και την τιμη τους!

TROOPER
16/01/2011, 13:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από R-1nas
....
Οσο αφορα τις Ohlins γνωμη μου ειναι απαραδεκτες, δυστροπες και σκουπιδια, συμφωνα με το ονομα και καλα που εχουν και την τιμη τους!

:eyepop:

μιχαλη μηπως εισαι λιγο υπερβολικος (η αλκοολικος :lol: :lol: :lol: :lol: )?

pav.ion
16/01/2011, 16:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από R-1nas
Αδερφε γιατι τους ανοιγεις τα ματια και μιλας για τα penske ? :p

Φαντασου οσοι βλεπουν την Penske στο R1 γελανε και με κοιτανε σαν εξωγηινο :rotflmao:



To εχω στο R1 μου το 8983. Στην ουσια η Penske ειναι οικογενειακη επιχειρηση και ολα μα ολα ειναι χειροποιητα και στο ετοιμαζουν αναλογα τι τους ζητησεις και φυσικα μετα απο μια λιστα που συμπληρωνεις με καποια δεδομενα για εσενα και την μηχανη σου. Καθαρα racing κατασταση, με παρα πολυ καλο after sales τμημα, απο τηλεφωνο επιτοπου και εμαιλ που απαντανε αμεσως και προθυμοι παντα να λυσουν ολες τις απορειες αλλα και να βοηθησουν με δεδομενα στο στησιμο αν δεν παει κατι καλα οπως στο στειλουν. Δηλαδη στο στελνουν ετοιμο να το βαλεις πανω συμφωνα με αυτα που τους λες και δεν πειραζεις κανενα κλικ. Ενα + που εχουν ειναι το αρνητικο sag

Η γκαμα που ασχολουνται ειναι πολυ μεγαλη μεχρι Φορμουλα 3 και Νασκαρ.

Το μειον τις υποθεσεις ειναι οτι δεν υπαρχει ελλαδα κανεις για να κανεις σερβις αλλα μονο στην αγγλια και φυσικα αμερικη.

Οσο αφορα τις Ohlins γνωμη μου ειναι απαραδεκτες, δυστροπες και σκουπιδια, συμφωνα με το ονομα και καλα που εχουν και την τιμη τους!
για πες απο που το πηρες και ποσο κοστησε μαζι με μεταφορικα......