PDA

View Full Version : Ρόμπα γίναμε στην Πάτρα ρε πστ μου



vaska
20/01/2011, 04:26
Αντιγράφω από φοιτητοφόρουμ, σκηνές απείρου κάλους στην πόλη μου

Για πολλές κλοτσιές λέμε


--Άναυδους άφησε ένας 35χρονος τους θαμώνες καφετέριας στο κέντρο της πόλης - Μπήκε μέσα και άρχισε να μοιράζει 50άρικα... Σύμφωνα με το dete.gr, όλα ξεκίνησαν όταν ο 35χρονος μπήκε στην καφετέρια και σε όσους εκείνη τη στιγμή έπιναν τον καφέ τους είπε ότι είναι από το πανεπιστήμιο, δηλώνοντας παράλληλα ότι «κάνει μια έρευνα για να δει πόσο φθείρονται τα υλικά»! Στη συνέχεια, δείχνοντας ένα μπουφάν, είπε με απόλυτη σοβαρότητα: «Θα φορέσω το μπουφάν και θα ξαπλώσω. Όποιος με πατήσει του δίνω 50 ευρώ». Οι θαμώνες της καφετέριας έμειναν με το στόμα ανοικτό και κάποιοι άρχιζαν να χασκογελούν. Οι περισσότεροι νόμιζαν ότι ο 35χρονος έκανε πλάκα, κάποιοι άλλοι τον πέρασαν για τρελό. Πάντως, μια κοπέλα προσφέρθηκε να τον πατήσει, αφού τον ρώτησε αν ήταν σίγουρος γι' αυτό. Της απάντησε θετικά, ξάπλωσε και το σόου άρχισε. Η κοπέλα άρχισε να τον πατά σχεδόν επί πέντε λεπτά, για να δοκιμαστεί (υποτίθεται) η αντοχή του μπουφάν και να γίνει η έρευνα! Κάποια στιγμή, μάλιστα, της σκούπισε τα παπούτσια, λέγοντας ότι το πάτημα θα ήταν με καθαρισμένα παπούτσια διαφορετικό! Όταν το πάτημα τελείωσε, ο απίστευτος «ερευνητής» σηκώθηκε όρθιος και έδωσε στην κοπέλα ένα χαρτονόμισμα των 50 ευρώ! Τότε όλοι έμειναν με το στόμα ανοιχτό, καθώς κατάλαβαν ότι μπορεί το σκηνικό που είχε στηθεί να είχε μεγάλη πλάκα, αλλά ο ίδιος το έλεγε και το εννοούσε όταν ισχυριζόταν ότι έδινε 50 ευρώ σε όποιον ή όποια τον πατούσε. Ήταν η στιγμή που μια άλλη κοπέλα ξεθάρρεψε και τον ρώτησε αν μπορούσε να τον πατήσει κι αυτή με αντάλλαγμα τα 50 ευρώ. Ο «δοκιμαστής μπουφάν» απάντησε θετικά, το σόου με το πάτημα επαναλήφθηκε, και η κοπέλα πήρε και αυτή στο τέλος ένα πενηντάευρο! Κάπου εκεί όμως το... πείραμα τελείωσε! Τρίτος ή τρίτη δεν πρόλαβε να υπάρξει, αφού ο «δοκιμαστής» έφυγε με την υπόσχεση ότι θα επιστρέψει σύντομα για να ξαναδοκιμάσει μπουφάν, με τη μέθοδο του.... πατήματος... "

απαντήσεις



δεν δοκιμαζει την αντοχη του μπουφαν τον ξερω τον τυπο :? ενας ανωμαλος ειναι που την βρισκει να τον πατανε :? ειχε πει και σε εναν φιλο μου πανκη να τον πατησει με τις martins πανω στην κωλαρα του



καλα τον ειδα παλι προχθες τον ανωμαλο ημουν μαζι με 2 φιλους μου και την κοπελα μου και μας παρακαλουσε να του πατησουμε ολοι μαζι την κωλαρα του τι σιχαμενος τυπος ρε πουστη μ!!


:bigcry: :bigcry:

Lioulios
20/01/2011, 04:30
Χμμμ .

Γιατί δεν τον βάζεις από κάτω από το gs να τον πατήσεις μια και καλή ;


..Αυτός τώρα πως λέγετε ;

Πατομαζό ; Πώς ;

:lol:

sniper
20/01/2011, 04:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από lioulios
....

..Αυτός τώρα πως λέγετε ;

Πατομαζό ; Πώς ;

:lol:



Μινάρας.... :bawl: :bawl: :bawl:



καιρό εχουμε να τα κάνουμε πουτ@να :bawl:

VALES
20/01/2011, 04:34
''Σκίσε με ν΄αλλάξω ράφτη''
Κυριολεκτικά και μεταφορικά. :lol: :rotflmao:

TROOPER
20/01/2011, 04:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Μινάρας.... :bawl: :bawl: :bawl:



καιρό εχουμε να τα κάνουμε πουτ@να :bawl:

:evil:

:lol: :lol: :lol: :lol:

reinmeister
20/01/2011, 04:39
ενω πριν απ αυτο το σκηνικο εισασταν κυριλε ε?:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :bawl:

vaska
20/01/2011, 04:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ενω πριν απ αυτο το σκηνικο εισασταν κυριλε ε?:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :bawl:


Μιά χαρά δεν θα το λεγα, αλλά τους είχαμε συνηθίσει, είναι ο Σπύρος????? που παίζει μπουζούκι και μερικοί άλλοι, αλλά τώρα "πάτα με στην κωλάρα μου" είναι νέα κόλπα, ξενόφερτα.


:bawl: :bawl: :bawl:

John Steed
20/01/2011, 04:49
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

reinmeister
20/01/2011, 04:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Μιά χαρά δεν θα το λεγα, αλλά τους είχαμε συνηθίσει, είναι ο Σπύρος????? που παίζει μπουζούκι και μερικοί άλλοι, αλλά τώρα "πάτα με στην κωλάρα μου" είναι νέα κόλπα, ξενόφερτα.


:bawl: :bawl: :bawl:

ο σπυρος παροτι τελειωμενη φτερου,ειναι τουλαΣΤιχον γαμω τους χαβαλεδες...ηταν καλεσμενος σε παρτυ της πρωην μου και περασαμε ζαχαρη...για "αλλα" κολπα λεω γω φιλαρακι...ξερεις εσυ τα "καλα" που παιζουν στην μιναρουπολη...:p :p :p :bawl: :bawl: :lol:

vaska
20/01/2011, 04:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ο σπυρος παροτι τελειωμενη φτερου,ειναι τουλαΣΤιχον γαμω τους χαβαλεδες...ηταν καλεσμενος σε παρτυ της πρωην μου και περασαμε ζαχαρη...για "αλλα" κολπα λεω γω φιλαρακι...ξερεις εσυ τα "καλα" που παιζουν στην μιναρουπολη...:p :p :p :bawl: :bawl: :lol:


Πάντα το 'λεγα ότι οι λογιστάδες με μηχανολογικές γνώσεις έχουν ένα θέμα με την αίσθηση του χαβαλέ, αλλά εσύ ρε παιδάκι μου το παράκανες

:bigcry: :bigcry:

reinmeister
20/01/2011, 04:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Πάντα το 'λεγα ότι οι λογιστάδες με μηχανολογικές γνώσεις έχουν ένα θέμα με την αίσθηση του χαβαλέ, αλλά εσύ ρε παιδάκι μου το παράκανες

:bigcry: :bigcry:

κοιτα...καθ ολη την διαρκεια του παρτυ ημανε αγκαλια με την γκομενα,οποτε τον "απολαυσα" εκ του μακροθεν,αρα,ασφαλους...:lol: :lol:

blackbusa
20/01/2011, 04:54
"πατατεμε" και ας κλαιω???:wacko:

:lol:

SVX
20/01/2011, 05:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
δεν δοκιμαζει την αντοχη του μπουφαν τον ξερω τον τυπο :? ενας ανωμαλος ειναι που την βρισκει να τον πατανε :? ειχε πει και σε εναν φιλο μου πανκη να τον πατησει με τις martins πανω στην κωλαρα του



καλα τον ειδα παλι προχθες τον ανωμαλο ημουν μαζι με 2 φιλους μου και την κοπελα μου και μας παρακαλουσε να του πατησουμε ολοι μαζι την κωλαρα του τι σιχαμενος τυπος ρε πουστη μ!!


:bigcry: :bigcry:


:wave2:


221646

nio1981
20/01/2011, 05:11
vaska pame re na ton patame na vgaloume ta eksoda ths voltas....mhn eisai xazos....:bigcry: :bigcry:

bulmont
20/01/2011, 05:16
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Αρχικά δημιουργήθηκε από filipp0s
Mπραβο ρε μαγκες!

Παντα τετοια! Βλεπω ΠΣΚ συνεχεια και γουσταρω


Κριμα που δεν ημουν εκει να σας παταγα
--------------------------------------------------------------------------------

απαντηση του VASKA :


Έχεις V-STROM?????



Αν δεν έχεις δεν μπορείς να μας πατήσεις Πενηντάευρω έχεις θείο;;;;;;;

:lol: :wave2: :wave2: :wave2:

loylas
20/01/2011, 05:27
Αυτος θελει να φορας ποδοσφαιρικα αλλα να μην τα εχει δει... κ να τον πατας με τις φτερνες.

:D :D :D

Cpt. Haddock
20/01/2011, 05:29
Μιναρούπολη.... :a47:

vaska
20/01/2011, 05:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Μιναρούπολη.... :a47:

Με σένα δεν ασχολούμαι σε αφήνω στον ποιητικό σου οίστρο


:D :D :D :D

devil's animal
20/01/2011, 05:51
:a21: :a21: :a21: :a21: :a21: :a21:

nio1981
20/01/2011, 06:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από bulmont
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Αρχικά δημιουργήθηκε από filipp0s
Mπραβο ρε μαγκες!

Παντα τετοια! Βλεπω ΠΣΚ συνεχεια και γουσταρω


Κριμα που δεν ημουν εκει να σας παταγα
--------------------------------------------------------------------------------

απαντηση του VASKA :


Έχεις V-STROM?????



Αν δεν έχεις δεν μπορείς να μας πατήσεις Πενηντάευρω έχεις θείο;;;;;;;

:lol: :wave2: :wave2: :wave2:




lampei h alitheia...:bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

the who
20/01/2011, 06:17
Ρε βασκα μπας και τον ψιλοκολατσιζετε εκει ΧΑΜΟΥ?:rotflmao: :rotflmao:

camen
20/01/2011, 06:44
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Vaska αν το πατησεις εσυ αγορι μου,μαλλον προς ολικη αναπηρια τον βλεπω τον ανθρωπο...:lol:

vaska
20/01/2011, 06:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Ρε βασκα μπας και τον ψιλοκολατσιζετε εκει ΧΑΜΟΥ?:rotflmao: :rotflmao:

Να ρωτήσεις άλλον που στις εκδρομές παραγγέλνει ΛΟΥΚΑΝΙΚΟ ΑΝΤΡΙΚΟ. Παιδιά έτσι το είπε, έτσι το λέω.

:blush: :blush: :blush:

makis206
20/01/2011, 06:54
:lol: :bigcry: :lol:


221652

vaska
20/01/2011, 06:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Vaska αν το πατησεις εσυ αγορι μου,μαλλον προς ολικη αναπηρια τον βλεπω τον ανθρωπο...:lol:

Εσένα θύμισέ Με να σου κάμνω μία μικρή πατησιά μόλις βρεθούμε.

:lol: :lol:

bulmont
20/01/2011, 07:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Εσένα θύμισέ Με να σου κάμνω μία μικρή πατησιά μόλις βρεθούμε.

:lol: :lol: Των πέντε μόνο ευρώ;;;;;;;;;;:beer: :beer: :beer:

vaska
20/01/2011, 07:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από bulmont
Των πέντε μόνο ευρώ;;;;;;;;;;:beer: :beer: :beer:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OldMan
20/01/2011, 07:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
τι σιχαμενος τυπος ρε πουστη μ!!
Περίεργοι είστε μερικές φορές...

Εδώ κάποιοι την βρίσκουν με BMW (για να μην πω με Triumph) και τους φέρεστε σαν να είναι nοrmal και σαν πείραξε ο άνθρωπος που - στο κάτω κάτω - και κανέναν δεν ανάγκασε και πλέρωσε... :winka:

vaska
20/01/2011, 07:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Περίεργοι είστε μερικές φορές...

Εδώ κάποιοι την βρίσκουν με BMW (για να μην πω με Triumph) και τους φέρεστε σαν να είναι nοrmal και σαν πείραξε ο άνθρωπος που - στο κάτω κάτω - και κανέναν δεν ανάγκασε και πλέρωσε... :winka:

Ρε συ Αντώνη, από βόρεια μας ήρθε αυτή η μόδα, πολύ cool σε βρίσκω. Βρε μπας και το έχετε εκεί απάνου από καιρό το φαινόμενο και δεν σε ξενίζει?????


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Zid
20/01/2011, 07:57
Ειλικρινά επειδη κάποιος εχει βίτσιο να τον πατάνε τι ρομπα γινατε δε το πιάνω δλδ ?


Εγω ποιο πολύ ρομπα βλέπω σ αυτό...




http://www.youtube.com/watch?v=5IUblN1RnRY&feature=player_embedded

και αυτο...

http://www.youtube.com/watch?v=L2NyUJLCHBs&feature=player_embedded

konsttanttinos
20/01/2011, 08:01
Δεν ερχεται και προς τα'δω, να χορτασει ο κωλος του πατημα, να βγαλουμε κι εμεις μεροκαμματο?
:ninja:

jimmis5
20/01/2011, 08:50
+500 στον Zid σοορυ φιλος δεν το ειδα:winka: :wave2: :beer:

Zid
20/01/2011, 08:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis5
Εγω παλι ντρεπομαι γι αυτον...

http://www.youtube.com/watch?v=5IUblN1RnRY&feature=player_embedded

Μάλιστα, σύμφωνα με πληροφορίες, λίγη ώρα μετά τα επεισόδια, κάποιοι από τους εμπλεκόμενους ¨φουσκωτούς" έκαναν "γυαλιά-καρφιά" το καφενείο που διατηρεί ένας εκ των οπαδών της πατρινής ομάδας που διαμαρτυρόταν κατά του Αλέξη Κούγια.

http://kontra.gr/Soccer/Hellas/GEth_S/Panachaiki/306078.html

http://www.thebest.gr/news/index/viewStory/49991

:evil: :evil: :evil:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=115235&perpage=15&pagenumber=2

Zid
20/01/2011, 09:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis5
+500 στον Zid σοορυ φιλος δεν το ειδα:winka: :wave2: :beer: Τι sorry ρε :p :beer:

Lioulios
20/01/2011, 09:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Περίεργοι είστε μερικές φορές...

Εδώ κάποιοι την βρίσκουν με BMW (για να μην πω με Triumph) και τους φέρεστε σαν να είναι nοrmal και σαν πείραξε ο άνθρωπος που - στο κάτω κάτω - και κανέναν δεν ανάγκασε και πλέρωσε... :winka: Ύποπτο πόστ
:dizzy:

7gibernau
20/01/2011, 09:46
βαθυ νοημα..
θα φτασει η μερα που για 50 ευρω θα μας πατανε στο λαιμο....

kaiba
20/01/2011, 10:28
Που γυρνάει αυτός; Να τον πατώ όσο θέλει τ ; Τον πατάω και με κάτι αρβύλα που έχω άμα είναι να δούμε πόσο αντέχει. Εν τω μεταξύ αυτή την ανωμαλία την είχα δει και στο σκάι . Σε εκείνο το μπουρδελο στην Αμερική που έδειχνε πήγε ένας να τον πατήσουν . Άντε και μια φάρσα στο Σπυράκο http://www.youtube.com/watch?v=5dA8x3x_4Hs

benny
20/01/2011, 10:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Ειλικρινά επειδη κάποιος εχει βίτσιο να τον πατάνε τι ρομπα γινατε δε το πιάνω δλδ ?


Εγω ποιο πολύ ρομπα βλέπω σ αυτό...




http://www.youtube.com/watch?v=5IUblN1RnRY&feature=player_embedded

και αυτο...

http://www.youtube.com/watch?v=L2NyUJLCHBs&feature=player_embedded


απ το κουγια τετοια πραγματα δεν τα περιμενα... :rolleyes:

faraway
20/01/2011, 10:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από benny
απ το κουγια τετοια πραγματα δεν τα περιμενα... :rolleyes:

:lol:

costas106
20/01/2011, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από benny
απ το κουγια τετοια πραγματα δεν τα περιμενα... :rolleyes:
Πες μου ότι κάνεις πλάκα...

loylas
20/01/2011, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από benny
απ το κουγια τετοια πραγματα δεν τα περιμενα... :rolleyes:

Ο '' Σας σκιζω με 20 μπραβους γυρω μου'':p :p :p

Ζεύκας
20/01/2011, 12:24
Στη Πάτρα πιο λογικό είναι να μπείς σε μια καφετέρια και να πεις: Δίνω ένα πενηντάρικο σε όποια μου πάρει πίπα! :lol:


Εκεί να σου πω αν θα είχαν αναστολές οι 2 τύπισσες :rotflmao: :rotflmao:

camen
20/01/2011, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
Στη Πάτρα πιο λογικό είναι να μπείς σε μια καφετέρια και να πεις: Δίνω ένα πενηντάρικο σε όποια μου πάρει πίπα! :lol:


Εκεί να σου πω αν θα είχαν αναστολές οι 2 τύπισσες :rotflmao: :rotflmao:

Εχω την εντυπωση οτι θα σου εδιναν και ρεστα οι τυπισες παντως...:smokin:

Lioulios
20/01/2011, 12:42
Eλάτε παίδες στην Κρήτη που ναι και τΖαμπα .

:bawl: :bawl:

camen
20/01/2011, 12:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από lioulios
Eλάτε παίδες στην Κρήτη που ναι και τΖαμπα .

:bawl: :bawl:
Αμα δινουν κιολας για να σου παρουν, εγω ερχομαι χθες...:smokin:

AUFGEBRACHT
20/01/2011, 12:47
Μπορεί ο τύπος να το έκανε για φορολογικούς λόγους...είναι κι αυτός ένας τρόπος να μειώσεις το φορολογητέο εισόδημα...
Δηλαδή άμα ανοίξεις πατητήρι στην Πάτρα θα κονομήσεις τρελλά λεφτά λέμε...

blackrose
20/01/2011, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από lioulios
Χμμμ .

Γιατί δεν τον βάζεις από κάτω από το gs να τον πατήσεις μια και καλή ;


..Αυτός τώρα πως λέγετε ;

Πατομαζό ; Πώς ;

:lol:


:bawl: :bawl: :bawl:


εγω παλι αναρωτιεμαι, αυτοι που τον πατανε πως λεγονται;
:look:

bulmont
20/01/2011, 12:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackrose
:bawl: :bawl: :bawl:


εγω παλι αναρωτιεμαι, αυτοι που τον πατανε πως λεγονται;
:look: Πεινασμένοι

Tpap
20/01/2011, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ο σπυρος παροτι τελειωμενη φτερου,ειναι τουλαΣΤιχον γαμω τους χαβαλεδες...ηταν καλεσμενος σε παρτυ της πρωην μου και περασαμε ζαχαρη...για "αλλα" κολπα λεω γω φιλαρακι...ξερεις εσυ τα "καλα" που παιζουν στην μιναρουπολη...:p :p :p :bawl: :bawl: :lol:

Ρε μπζηλέ καράΒλα, πολύ μας μιλάς γι αυτήν την πατρινή πρώην σου... ακόμη να την ξεπεράσεις...??!!

Διάολε, από την Πάτρα ήταν...σιγά τα ωά. :confused: :rolleyes:


Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
Στη Πάτρα πιο λογικό είναι να μπείς σε μια καφετέρια και να πεις: Δίνω ένα πενηντάρικο σε όποια μου πάρει πίπα! :lol:


Εκεί να σου πω αν θα είχαν αναστολές οι 2 τύπισσες


λολ, ρε μαλέα...

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:





@μακιΖ 206: doormat man=:rotflmao: :bigcry:

Ζεύκας
20/01/2011, 13:10
να υποθέσω ότι η καφετέρια ήτο επί της Νικολάου ε? :lol:

gcrook
20/01/2011, 13:13
Βασικα ωραιο φετιχ.
Ισως το καλυτερο που εχω ακουσει.
Δεν χρειαζεται καν να σκας πενηνταρικα για να την βρεις μπορεις και στο τζαμπε.
Την αραζεις εκει που εχει ουρες,ειτε σουπερμαρκετ,ειτε γηπεδο,τις μερες που εχει προσφορα στα lidl,σε επιταφιους,περιφορες,πορειες,Πασχα στα ιεροσολυμα,ακομα και συσσιτιο για απορους,και πανω στο ντου πεφτεις κατω.
Αμα ειναι να την βρισκεις αυτος ειναι ο φθηνοτερος τροπος.
Νice...:lol:

bulmont
20/01/2011, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
να υποθέσω ότι η καφετέρια ήτο επί της Νικολάου ε? :lol: γιά να πας αύριο πρωί - πρωί να πιάσεις θέση;;;;;;;:nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

John Steed
20/01/2011, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Doormat Man


Δεν υπάρχει:bigcry: :bigcry: :bigcry:


:rotflmao: :rotflmao:

Ζεύκας
20/01/2011, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από bulmont
γιά να πας αύριο πρωί - πρωί να πιάσεις θέση;;;;;;;:nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

πρωι-πρωι δεν θα εχουν ξυπνησει τα κοριτσια βρε....

άσε που όλες τωρα διαβάζουν για την εξεταστική :lol:

nio1981
20/01/2011, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από bulmont
γιά να πας αύριο πρωί - πρωί να πιάσεις θέση;;;;;;;:nono: :nono: :nono: :nono: :nono:



:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Lioulios
20/01/2011, 13:58
Με φωνάξατε ;


221690

benny
20/01/2011, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas106
Πες μου ότι κάνεις πλάκα...

ειναι λιγο ιδιορρυθμος χαρακτηρας και συχνα παρεξηγειται απ τον κοσμο, ωστοσο κανεις δεν μπορει να διαπραγμετευτει τον επαγγελματισμο και την μεστοτητα ενας καταξιωμενου ποινικολογου, μιας προσωπικοτητας ολκης που κανει την τιμη στον ελληνικο αθλητισμο ν ασχολειται που και που μαζι του, δινοντας ετσι λιγο απ την λαμψη και το πρεστιζ ,που του περισσευουν, σ ενα χωρο που τον εχει τοσο αναγκη. θα ηθελα αυτη η ενεργεια να εκληφθει ως μεμονωμενο περιστατικο , μια ατυχη στιγμη στην λαμπρη του πορεια. ειναι κριμα να αμαυρωνουμε ετσι προσωπικοτητες τετοιου βεληνεκους...

nio1981
20/01/2011, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από benny
ειναι λιγο ιδιορρυθμος χαρακτηρας και συχνα παρεξηγειται απ τον κοσμο, ωστοσο κανεις δεν μπορει να διαπραγμετευτει τον επαγγελματισμο και την μεστοτητα ενας καταξιωμενου ποινικολογου, μιας προσωπικοτητας ολκης που κανει την τιμη στον ελληνικο αθλητισμο ν ασχολειται που και που μαζι του, δινοντας ετσι λιγο απ την λαμψη και το πρεστιζ ,που του περισσευουν, σ ενα χωρο που τον εχει τοσο αναγκη. θα ηθελα αυτη η ενεργεια να εκληφθει ως μεμονωμενο περιστατικο , μια ατυχη στιγμη στην λαμπρη του πορεια. ειναι κριμα να αμαυρωνουμε ετσι προσωπικοτητες τετοιου βεληνεκους...





:a24: :a24: :a24: :a24: :a24:

vaska
20/01/2011, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από benny
ειναι λιγο ιδιορρυθμος χαρακτηρας και συχνα παρεξηγειται απ τον κοσμο, ωστοσο κανεις δεν μπορει να διαπραγμετευτει τον επαγγελματισμο και την μεστοτητα ενας καταξιωμενου ποινικολογου, μιας προσωπικοτητας ολκης που κανει την τιμη στον ελληνικο αθλητισμο ν ασχολειται που και που μαζι του, δινοντας ετσι λιγο απ την λαμψη και το πρεστιζ ,που του περισσευουν, σ ενα χωρο που τον εχει τοσο αναγκη. θα ηθελα αυτη η ενεργεια να εκληφθει ως μεμονωμενο περιστατικο , μια ατυχη στιγμη στην λαμπρη του πορεια. ειναι κριμα να αμαυρωνουμε ετσι προσωπικοτητες τετοιου βεληνεκους...

Να υποθέσω ότι δεν τα λες σοβαρά αυτά τα πράγματα, θέλεις να γελάσουμε έτσι????

:confused: :confused:

Lioulios
20/01/2011, 14:40
Ή πλάκα κάνει ή μπράβος του Κούγια είναι .

faraway
20/01/2011, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από benny
ειναι λιγο ιδιορρυθμος χαρακτηρας και συχνα παρεξηγειται απ τον κοσμο, ωστοσο κανεις δεν μπορει να διαπραγμετευτει τον επαγγελματισμο και την μεστοτητα ενας καταξιωμενου ποινικολογου, μιας προσωπικοτητας ολκης που κανει την τιμη στον ελληνικο αθλητισμο ν ασχολειται που και που μαζι του, δινοντας ετσι λιγο απ την λαμψη και το πρεστιζ ,που του περισσευουν, σ ενα χωρο που τον εχει τοσο αναγκη. θα ηθελα αυτη η ενεργεια να εκληφθει ως μεμονωμενο περιστατικο , μια ατυχη στιγμη στην λαμπρη του πορεια. ειναι κριμα να αμαυρωνουμε ετσι προσωπικοτητες τετοιου βεληνεκους...

:lol: :lol: :bawl: :bawl:

Αλέξη εσύ ?? :rotflmao:

vaska
20/01/2011, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από lioulios
Ή πλάκα κάνει ή μπράβος του Κούγια είναι .

Ν' αρχίσω να φοβάμαι δλδ??? Ευτυχώς που είμαι μπόλικος και θα δυσκολευτούν να με κοπανήσουν.

:beer: :beer:

benny
20/01/2011, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από lioulios
Ή πλάκα κάνει ή μπράβος του Κούγια είναι .

ο κυριος κουγιας δεν εχει αναγκη απο μπραβους...

ειναι πολυ δυνατο παιδι...

:smokin:

benny
20/01/2011, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από nio1981
:a24: :a24: :a24: :a24: :a24:



Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Ν' αρχίσω να φοβάμαι δλδ??? Ευτυχώς που είμαι μπόλικος και θα δυσκολευτούν να με κοπανήσουν.

:beer: :beer:


ρειιι την παλευετε...

:lol: :lol: :lol:

TROOPER
21/01/2011, 02:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Βασικα ωραιο φετιχ.
Ισως το καλυτερο που εχω ακουσει.
Δεν χρειαζεται καν να σκας πενηνταρικα για να την βρεις μπορεις και στο τζαμπε.
Την αραζεις εκει που εχει ουρες,ειτε σουπερμαρκετ,ειτε γηπεδο,τις μερες που εχει προσφορα στα lidl,σε επιταφιους,περιφορες,πορειες,Πασχα στα ιεροσολυμα,ακομα και συσσιτιο για απορους ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΑΤΑΝΕ ΠΗΡΟΥΝΙΑ :lol: :lol: :lol: ,και πανω στο ντου πεφτεις κατω.
Αμα ειναι να την βρισκεις αυτος ειναι ο φθηνοτερος τροπος.
Νice...:lol:

gcrook
21/01/2011, 06:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER


Αυτο ειναι αλλο φετιχ.:blush: :look:

TROOPER
21/01/2011, 06:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Αυτο ειναι αλλο φετιχ.:blush: :look:

κατι πηρε ο ματις μου :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

jimmis5
21/01/2011, 09:21
Εδω ειμαστε!!!!
Ο αλεξης μιλα για την παναχαικη
http://www.youtube.com/watch?v=03dlR3Q5I7I