PDA

View Full Version : σβησιμο κινητηρα



thanasis41
21/01/2011, 10:16
καλησπερα σας. πριν απο ενα χρονο αγορασα το honda Sh300i. 4-5 φορες μου εχει σβησει ενω ειμαι σταματημενος. μου ειχαν πει οτι ειναι σφιχτο το μοτερ και μπορει να σου το κανει αυτο. χτες μου το εκανε ξανα. τα χιλιομετρα που εχω κανει ειναι 2.500. υπαρχει περιπτωση να ειναι ακομη σφιχτο το μοτερ η κατι αλλο συμβαινει?

DUKASII
21/01/2011, 10:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από thanasis41
καλησπερα σας. πριν απο ενα χρονο αγορασα το honda Sh300i. 4-5 φορες μου εχει σβησει ενω ειμαι σταματημενος. μου ειχαν πει οτι ειναι σφιχτο το μοτερ και μπορει να σου το κανει αυτο. χτες μου το εκανε ξανα. τα χιλιομετρα που εχω κανει ειναι 2.500. υπαρχει περιπτωση να ειναι ακομη σφιχτο το μοτερ η κατι αλλο συμβαινει? :rolleyes:

airpanos
21/01/2011, 10:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από thanasis41
καλησπερα σας. πριν απο ενα χρονο αγορασα το honda Sh300i. 4-5 φορες μου εχει σβησει ενω ειμαι σταματημενος. μου ειχαν πει οτι ειναι σφιχτο το μοτερ και μπορει να σου το κανει αυτο. χτες μου το εκανε ξανα. τα χιλιομετρα που εχω κανει ειναι 2.500. υπαρχει περιπτωση να ειναι ακομη σφιχτο το μοτερ η κατι αλλο συμβαινει?


Οταν το βαζεις μπροστα κρυο κραταει ρελαντι και αν ναι στις ποσες στροφες?

Ψεκαστο ειναι?

sapila racing
21/01/2011, 10:31
Απ ότι κατάλαβα το πήρες καινούριο κι είσαι σε εγγύηση.

Αν κατάλαβα καλά τα πιο πάνω, συμφωνώ με τον Duka, σε δουλεύουν και θα πρεπει να πας σε εξουσιοδοτημένο να το ρυθμίσουν σωστά.
Ψεκαστό είναι, δεν επιτρέπεται να σβήνει.
:wave2:

thanasis41
21/01/2011, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Απ ότι κατάλαβα το πήρες καινούριο κι είσαι σε εγγύηση.

Αν κατάλαβα καλά τα πιο πάνω, συμφωνώ με τον Duka, σε δουλεύουν και θα πρεπει να πας σε εξουσιοδοτημένο να το ρυθμίσουν σωστά.
Ψεκαστό είναι, δεν επιτρέπεται να σβήνει.
:wave2:
οκ . θα το παω στο εξουσιοδοτημενο συνεργειο της honda. ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας.