PDA

View Full Version : Facebook



Africaptan
24/01/2011, 16:23
Υπαρχει τροπος να ξερω ποιος επισκεπτεται/βλεπει τη σελιδα μου στο facebook;

sniper
24/01/2011, 16:26
Ναι,

αλλά θα πρέπει να το αγοράσεις πρώτα.

DimChios
24/01/2011, 16:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ναι,

αλλά θα πρέπει να το αγοράσεις πρώτα.



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:a23: :a23: :a23: :a23:

dmf
24/01/2011, 16:59
ρε συ ελεος παραλιγο να πνιγω :bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

Tpap
24/01/2011, 17:04
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

gcrook
24/01/2011, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ναι,

αλλά θα πρέπει να το αγοράσεις πρώτα.

http://kimemmanuelle.blogspot.com/2011/01/mark-zuckerberg-announced-in-press.html
Πουλα λεμε.:p

ERRIKA
24/01/2011, 17:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ναι,

αλλά θα πρέπει να το αγοράσεις πρώτα.

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

gianhs8
24/01/2011, 21:32
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

webassasin
24/01/2011, 23:33
οχι.

John Steed
24/01/2011, 23:56
Το λακωνίζειν....:bigcry: :bigcry: :bigcry:

webassasin
25/01/2011, 00:45
απο το spamming,καλυτερα λακωνιζειν..

John Steed
25/01/2011, 00:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
απο το spamming,καλυτερα λακωνιζειν..

Είσαι μετρημένος και σωστός, το σέβομαι.

Η απάντηση πήγαινε και στο sniper :wave2:

EVI
25/01/2011, 01:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ναι,

αλλά θα πρέπει να το αγοράσεις πρώτα.

:bigcry: :rotflmao:

Africaptan
25/01/2011, 07:32
Καλα γελασατε η θελετε κι αλλο; Τελος παντων, γελαστε με την ψυχη σας, αλλα καντε μου τη χαρη μην ξεχασετε να μου απαντηστε οταν τελειωστε το γελιο...
Καλη μας μερα.

DimChios
25/01/2011, 08:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Africaptan
Καλα γελασατε η θελετε κι αλλο; Τελος παντων, γελαστε με την ψυχη σας, αλλα καντε μου τη χαρη μην ξεχασετε να μου απαντηστε οταν τελειωστε το γελιο...
Καλη μας μερα.


σου απαντησαν

John Steed
25/01/2011, 08:09
Κοίτα εδώ: http://www.blurtit.com/q1128234.html

Έχει μια εφαρμογή μέσω του Facebook, θα σου ζητήσει άδεια πρώτα, πάτα αποδοχή και δες αν δουλεύει, εγώ δεν το δοκίμασα....

Σου βρήκα και αυτό: http://www.facebook.com/apps/application.php?id=4909742561

Οκ, διάβασα λίγο παραπάνω και απ'ότι φαίνεται, το Facebook έχει ΚΑΙ κανόνες (:a21: ). Το να βλέπεις ποιος σε βλέπει και πόσες φορές μπήκε στο προφίλ σου, αντιτίθεται σε αυτούς.

Τώρα, το τι ακριβώς κάνουν αυτά τα apps που σου έβαλα, δεν γνωρίζω....





---------------------------------------(Disclaimer Notice) ----------------------------------------------


Αν καταστρέψεις τον υπολογιστή σου και η αιτία είναι οι σύνδεσμοι που σου έβαλα, ε, δεν φέρω καμία ευθύνη

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
25/01/2011, 10:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ναι,
αλλά θα πρέπει να το αγοράσεις πρώτα.

:nono:


Δεν το πουλάω.:D

ΜΟΖΑΡΤ
25/01/2011, 10:18
η υποθεση μυριζει καψουρα και εσεις γελατε :lol:

Cpt. Haddock
25/01/2011, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Africaptan
Καλα γελασατε η θελετε κι αλλο; Τελος παντων, γελαστε με την ψυχη σας, αλλα καντε μου τη χαρη μην ξεχασετε να μου απαντηστε οταν τελειωστε το γελιο...
Καλη μας μερα.

Μας συγχωρείτε που δεν απαντήσαμε με τη δέουσα σοβαρότητα σε ενα τόσο σημαντικό θεμα :sad:

Africaptan
25/01/2011, 12:53
Πανεξυπνε mister Cpt. Haddock.
Αν η μανα σου, ο πατερας σου, η αδερφη σου, η γυναικα σου, η κορη σου, η οποιοσδηποτε αλλος που τον σεβεσαι και τον αγαπας εσπαγε το χερι του, εγω χεστηκα. Εσυ ομως θα ετρεχες, ισως χρειαζοταν να υποχρεωθεις να παρεις αδεια απ τη δουλεια σου, και γενικα δεν θα ηταν καθολου ευχαριστο αυτο για σενα.
Φυσικα σαν ανθρωπος δεν στο ευχομαι, αλλα θελω απλα να σου πω οτι το "σοβαρο" για τον καθενα, ειναι διαφορετικο.
Γι αυτο αν θελετε, ενημερωστε τους ανθρωπους για πραματα που δεν γνωριζουν και ζητανε τη βοηθεια σας και αφηστε τις ψευτοεξυπναδες σας και την αυξηση των μυνηματων σας. Εσυ ειδικα, νομιζω οτι δεν το εχεις αναγκη αλλωστε.
Λυπαμαι που σε ειχα κρινει για σοβαρο ατομο απ τα μυνηματα σου.


Για τον DimChios, εχω να απαντησω οτι σας ζηλευω ολους εσας που καταλαβατε την απαντηση του sniper και βαζετε τις σχετικες φατσουλες να γελανε, αλλα δυστυχως, προφανως δεν εχουμε ολοι (η εστω εγω προσωπικα) το δικο σας IQ και δεν καταλαβαινουμε τι εννοειτε.

Κατα τ αλλα, ευχαριστω για τον κοπο σας και το χρονο σας.

Cpt. Haddock
25/01/2011, 12:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Africaptan
[...]

Ασε ρε συ... Και που πηρες και απαντησεις (έστω και αυτες) για προφιλ στο facebook παλι καλα να λες

(ρε κολλημα με τα ποστ μου που έχετε φαει όλοι :lol: )

John Steed
25/01/2011, 13:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
(ρε κολλημα με τα ποστ μου που έχετε φαει όλοι :lol: )

Ο Hornet φταίει :bigcry: :bigcry:




@Africaptan: είσαι ένα χρόνο στο μότο.γρ και μέχρι τώρα έχεις καταλάβει τι παίζει πάνω-κάτω.

Μην τσαντίζεσαι, άλλων τους έχουν/με γράψει και χειρότερα...

Κοίτα αυτά που έγραψα πιό πάνω, αν και δε νομίζω πως θα καταφέρεις τίποτα....




Αν δεν πετύχει τίποτα, στείλε pm στον χρήστη makis206 :lol: :lol:

ERRIKA
25/01/2011, 13:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Africaptan
... σε ειχα κρινει για σοβαρο ατομο απ τα μυνηματα σου.



Όλοι κάπως έτσι την πατήσαμε... :uplate::lol:

sniper
25/01/2011, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Africaptan
Πανεξυπνε mister Cpt. Haddock.
Αν η μανα σου, ο πατερας σου, η αδερφη σου, η γυναικα σου, η κορη σου, η οποιοσδηποτε αλλος που τον σεβεσαι και τον αγαπας εσπαγε το χερι του, εγω χεστηκα. Εσυ ομως θα ετρεχες, ισως χρειαζοταν να υποχρεωθεις να παρεις αδεια απ τη δουλεια σου, και γενικα δεν θα ηταν καθολου ευχαριστο αυτο για σενα.
Φυσικα σαν ανθρωπος δεν στο ευχομαι, αλλα θελω απλα να σου πω οτι το "σοβαρο" για τον καθενα, ειναι διαφορετικο.
Γι αυτο αν θελετε, ενημερωστε τους ανθρωπους για πραματα που δεν γνωριζουν και ζητανε τη βοηθεια σας και αφηστε τις ψευτοεξυπναδες σας και την αυξηση των μυνηματων σας. Εσυ ειδικα, νομιζω οτι δεν το εχεις αναγκη αλλωστε.
Λυπαμαι που σε ειχα κρινει για σοβαρο ατομο απ τα μυνηματα σου.


Για τον DimChios, εχω να απαντησω οτι σας ζηλευω ολους εσας που καταλαβατε την απαντηση του sniper και βαζετε τις σχετικες φατσουλες να γελανε, αλλα δυστυχως, προφανως δεν εχουμε ολοι (η εστω εγω προσωπικα) το δικο σας IQ και δεν καταλαβαινουμε τι εννοειτε.

Κατα τ αλλα, ευχαριστω για τον κοπο σας και το χρονο σας.

Κι όμως εγώ σου απάντησα και μάλιστα χωρίς χιούμορ και πολύ σοβαρά.

Αλλά δεν ξέρω τι ζόρια τραβάς και δεν με νοιάζει κιόλας αλλά θα σε παρακαλέσω να προσέχεις λίγο την ειρωνεία σου.

Ευχαριστώ.

sniper
25/01/2011, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ασε ρε συ... Και που πηρες και απαντησεις (έστω και αυτες) για προφιλ στο facebook παλι καλα να λες

(ρε κολλημα με τα ποστ μου που έχετε φαει όλοι :lol: )

Θες να σε μηδενίσω;

100γρ για καθε 10.000 ποστ


:smokin:

sniper
25/01/2011, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
Όλοι κάπως έτσι την πατήσαμε... :uplate::lol:


:a19:

Cpt. Haddock
25/01/2011, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Θες να σε μηδενίσω;

100γρ για καθε 10.000 ποστ


:smokin:

Λιγα ειναι

(και διευκρινισε τί εννοείς γραμμαρια μη βρουμε κανενα μπελα :lol: )

Africaptan
25/01/2011, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Κι όμως εγώ σου απάντησα και μάλιστα χωρίς χιούμορ και πολύ σοβαρά.

Αλλά δεν ξέρω τι ζόρια τραβάς και δεν με νοιάζει κιόλας αλλά θα σε παρακαλέσω να προσέχεις λίγο την ειρωνεία σου.

Ευχαριστώ.
Μα εγω δεν ειπα κατι αρνητικο για σενα. Εσυ εδωσες μια απαντηση, που απλα εγω δεν την καταλαβα. Και δεν ξερω αν φαινεται ειρωνικο το μυνημα μου η αν εσυ το πηρες στραβα, αλλα ειλικρινα δεν το εκανα με ειρωνικο σκοπο.
Συγνωμη αν βγαζει ειρωνια το μυνημα μου.

sniper
25/01/2011, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Λιγα ειναι

(και διευκρινισε τί εννοείς γραμμαρια μη βρουμε κανενα μπελα :lol: )

Σωστά.

Για Κόκα μιλάμε κ. Ανακριτά. Έχει καβάτζα ο Κάπτεν! :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Εχετλαίος
25/01/2011, 13:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Έχει καβάτζα ο Κάπτεν! :

Και οι εδικοί μας έπαέ ίντα; Κλέφτες θα γενούνε;
:mad:

devil's animal
25/01/2011, 13:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
η υποθεση μυριζει καψουρα και εσεις γελατε :lol:


+πολλα...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
25/01/2011, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Και οι εδικοί μας έπαέ ίντα; Κλέφτες θα γενούνε;
:mad:

Εχετε την μυστική φόρμουλα της κόκα κόλα;


:smokin:

Εχετλαίος
25/01/2011, 13:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Εχετε την μυστική φόρμουλα της κόκα κόλα;

Καλύτερη φόρμουλα και δη φυτική. Δε γ. το στομάχι.
:smokin:


222236

Xrider
25/01/2011, 15:37
Σε ποια περιπτωση καποιος ενδιαφερεται αν οι "φιλοι" του βλεπουν το προφιλ,με οτι φωτο κλπ υπαρχουν??

DimChios
25/01/2011, 15:37
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:
ελεοοοοοοοοοοοος

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

taxydromos
25/01/2011, 15:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
Σε ποια περιπτωση καποιος ενδιαφερεται αν οι "φιλοι" του βλεπουν το προφιλ,με οτι φωτο κλπ υπαρχουν??

αν ειναι 'φιλες' ισως αποκτησει καποιο νοημα..

αυτο που υπαρχει σιγουρα παντως ειναι η 'λιστα' των 'λαικς'


:D

webassasin
25/01/2011, 18:33
τι εννοεις ταχυδρομε?

Acacius
25/01/2011, 18:55
Για να τελειώνουμε, αν και την απάντηση την έχεις ήδη πάρει: Άμα δεν έχεις πρόσβαση στους κομπΓιούτορες του φέισμπουκ, όχι, δε μπορείς να δεις ποιος επισκέφθηκε το προφίλ σου.

Υπάρχουν πάμπολλες εφαρμογές/γκρουπάκια που ψαρεύουν τα (κατά κύριο λόγο ναρκισσιστικά ) κορόιδα, αλλά δεν έχω ακούσει ποτέ να δουλεύει καμία. Μαζί μου συμφωνούν και άλλοι που βαρέθηκαν να βλέπουν τους φίλους τους να τους προσκαλούν να κάνουν "τζόιν" "λάικ" ή "ΓΤΦ" άλλο χρειάζεται:
http://www.facebook.com/group.php?gid=147368183635


Χόουπ δατ χέλψ.

taxydromos
25/01/2011, 19:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
τι εννοεις ταχυδρομε? ¨

υπαρχει εφαρμογη που σου δειχνει το τοπ5 των φιλων σου με τα περισσοτερα 'like' προς εσενα..
η οποια δουλευει κανονικα δεν ειναι δηλ μαιμου..
(καπ τη φωτο τη βαζω για ακαδημαικους λογους)


222249

John Steed
25/01/2011, 19:17
Η φωτό βοήθησε! :a013:

Xrated
25/01/2011, 19:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
Σε ποια περιπτωση καποιος ενδιαφερεται αν οι "φιλοι" του βλεπουν το προφιλ,με οτι φωτο κλπ υπαρχουν??
Κοιτα,πολλοι πατανε ατομα που δεν ξερουν καν(δηλαδη πχ σου γυαλισε ενα γκομενακι και το addareis) οποτε υποθετω οτι τους νοιαζει γιατι αν βλεπεις οτι το ξανθο τσεκαρει καθε μερα το προφιλ σου κατι τρεχει.Χωρις να λεω οτι γιαυτο το θελει ο τοπικ σταρτερ.

Leopsomo
25/01/2011, 20:08
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
25/01/2011, 20:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Acacius

http://www.facebook.com/group.php?gid=147368183635




ΕΚΑΝΑ ΤΖΟΙΝ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TheFace
25/01/2011, 20:21
Ρε με τι ασχολειται ο κοσμος :a31:

Μακαρι να κλεισει (που δεν το νομιζω) το μπουρδελο, να σταματησουμε να ζουμε μεσα απο τις οθονες :sun:

Xrated
25/01/2011, 20:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από TheFace
Ρε με τι ασχολειται ο κοσμος :a31:

Μακαρι να κλεισει (που δεν το νομιζω) το μπουρδελο, να σταματησουμε να ζουμε μεσα απο τις οθονες :sun:
Μερος της ζωης ειναι και αυτο,και ειναι ενδιαφερον που υπαρχει.Το θεμα ειναι ποσο χρονο αφιερωνεις,ολη σου τη μερα η το χρησιμοποιεις παραλληλα?

BLACKGAS
25/01/2011, 20:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από TheFace
Ρε με τι ασχολειται ο κοσμος :a31:

Μακαρι να κλεισει (που δεν το νομιζω) το μπουρδελο, να σταματησουμε να ζουμε μεσα απο τις οθονες :sun:

+1. Αφήστε το matrix και ζήστε τη ζωή σας. Μικρή είναι!

Xrated
25/01/2011, 20:39
Oκ κλειστε και το μοτο.Ενα fb ειναι χωρις φωτογραφιες με τις φατσες μας.

Acacius
25/01/2011, 20:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrated
Oκ κλειστε και το μοτο.Ενα fb ειναι χωρις φωτογραφιες με τις φατσες μας.
Δεν κατάλαβα κύριος, ποιος νομίζετε ότι απεικονίζεται στο άβατάρ μου; :p

Joyrider
25/01/2011, 20:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrated
Ενα fb ειναι χωρις φωτογραφιες με τις φατσες μας.

Η ασχημόφατσά σου βγαίνει μόνο με blacklight :alien:


Λευτεριά στον αναρχικό hornet_08. :eek:

Εχετλαίος
25/01/2011, 20:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Η ασχημόφατσά σου βγαίνει μόνο με blacklight :alien:


Λευτεριά στον αναρχικό hornet_08. :eek:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

John Steed
25/01/2011, 20:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Η ασχημόφατσά σου βγαίνει μόνο με blacklight :alien:


Λευτεριά στον αναρχικό hornet_08. :eek: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

TheFace
25/01/2011, 21:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrated
Μερος της ζωης ειναι και αυτο,και ειναι ενδιαφερον που υπαρχει.Το θεμα ειναι ποσο χρονο αφιερωνεις,ολη σου τη μερα η το χρησιμοποιεις παραλληλα?

Το θεμα ειναι οτι εκατομυρια κοσμος "ζει" μεσα απο to fb και ιδιαιτερα τα πιτσιρικια, sorry αλλα αυτο ειναι καταντια.

Το σημαντικοτερο ομως, ειναι οτι δημιουργηται μια τεραστια τραπεζα (προσωπικων) δεδομενων που σε λαθος χερια ειναι πιο καταστροφικα κι απο πυρηνικη βοΜΠα!

TheFace
25/01/2011, 21:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrated
Oκ κλειστε και το μοτο.Ενα fb ειναι χωρις φωτογραφιες με τις φατσες μας.

Δεν ειναι το ιδιο και το ξερεις :nono:

Xrated
26/01/2011, 02:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Acacius
Δεν κατάλαβα κύριος, ποιος νομίζετε ότι απεικονίζεται στο άβατάρ μου; :p
Τι ακριβως εισαι?^^


Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Η ασχημόφατσά σου βγαίνει μόνο με blacklight :alien:


Λευτεριά στον αναρχικό hornet_08. :eek:

Στοιχημα αν με δεις θα ξεχαστεις και θα μου την πεσεις.

Xrated
26/01/2011, 02:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από TheFace
Το θεμα ειναι οτι εκατομυρια κοσμος "ζει" μεσα απο to fb και ιδιαιτερα τα πιτσιρικια, sorry αλλα αυτο ειναι καταντια.

Το σημαντικοτερο ομως, ειναι οτι δημιουργηται μια τεραστια τραπεζα (προσωπικων) δεδομενων που σε λαθος χερια ειναι πιο καταστροφικα κι απο πυρηνικη βοΜΠα!
Συμφωνω στο δευτερο κομματι σιγουρα.Παντως ο περισσοτερος κοσμος ακομα και τα πιτσιρικια τα χρησιμοποιει παραλληλα,με την καθημερινη κοινωνικη του ζωη.Οταν βγηκαν τα ποδηλατα,τα αυτοκινητα,οι μηχανες φανταζομαι ολοι θα ειπαν οτι ο κοσμος θα παψει να περπαταει,και θα πηγαινει παντου με αυτα.Προσωπικα τουλαχιστον,εξακολουθω να θελω να περπαταω οποτε μπορω,υποθετω και αρκετοι αλλοι.Απο την αλλη οχθη δες το ως εξης.Εστω εγω ειμαι πολυ χαμηλων τονων.Δεν προκειται να παρω τηλεφωνο καποιον γνωστο μου για να δω τι κανει γιατι ντρεπομαι,δεν εχω τα κοτσια να την πεσω σε γκομενα face 2 face ουτε για πλακα,δεν θα παρω τηλεφωνο να βγω με παρεα για τον ιδιο λογο,μονο αν με παρουν.Tα site κοινωνικης δικτυωσης μου δινουν την ευκαιρια να ξεπερασω καποια απο αυτα τα προβληματα καθως τα πραγματα ειναι πιο εμμεσα.Και θα μου πεις,δεν θα ηταν καλυτερα να βγω εξω για να ξεκωλοσω?Ε ναι,απλα καποιοι ειναι αρκετα αδυναμοι σαν χαρακτηρες οποτε προσφερεται μια λυση.Ολο αυτο βεβαια αφορα τους καμμενους.Ενας κοινωνικος ανθρωπος δεν προκεται να "φαγωθει" απο τετοια site.Εκτος αν μαθαινουμε ετσι απο μωρα,τι να πω.

TheFace
26/01/2011, 22:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrated
Συμφωνω στο δευτερο κομματι σιγουρα.Παντως ο περισσοτερος κοσμος ακομα και τα πιτσιρικια τα χρησιμοποιει παραλληλα,με την καθημερινη κοινωνικη του ζωη.Οταν βγηκαν τα ποδηλατα,τα αυτοκινητα,οι μηχανες φανταζομαι ολοι θα ειπαν οτι ο κοσμος θα παψει να περπαταει,και θα πηγαινει παντου με αυτα.Προσωπικα τουλαχιστον,εξακολουθω να θελω να περπαταω οποτε μπορω,υποθετω και αρκετοι αλλοι.Απο την αλλη οχθη δες το ως εξης.Εστω εγω ειμαι πολυ χαμηλων τονων.Δεν προκειται να παρω τηλεφωνο καποιον γνωστο μου για να δω τι κανει γιατι ντρεπομαι,δεν εχω τα κοτσια να την πεσω σε γκομενα face 2 face ουτε για πλακα,δεν θα παρω τηλεφωνο να βγω με παρεα για τον ιδιο λογο,μονο αν με παρουν.Tα site κοινωνικης δικτυωσης μου δινουν την ευκαιρια να ξεπερασω καποια απο αυτα τα προβληματα καθως τα πραγματα ειναι πιο εμμεσα.Και θα μου πεις,δεν θα ηταν καλυτερα να βγω εξω για να ξεκωλοσω?Ε ναι,απλα καποιοι ειναι αρκετα αδυναμοι σαν χαρακτηρες οποτε προσφερεται μια λυση.Ολο αυτο βεβαια αφορα τους καμμενους.Ενας κοινωνικος ανθρωπος δεν προκεται να "φαγωθει" απο τετοια site.Εκτος αν μαθαινουμε ετσι απο μωρα,τι να πω.

Συμφωνω, αλλα πιστευω οτι ακομα κι αυτοι που οπως λες αντιμετωπιζουν σοβαρα προβληματα κοινωνικοποιησης, με το fb δεν το λυνουν... απλα το προβλημα διαιωνιζεται σε μια ερμαφροδητη κατασταση.

Ειναι σαν τα "μπρατσακια" για αυτους που δεν ξερουν κολυμπι... αν δεν πεσουν στο νερο χωρις αυτα με οτι αυτο συνεπαγεται (ας πιουν και λιγο νερο βρε αδερφε!), δεν θα μαθουν μπανιο ποτε!

Allst@rf
26/01/2011, 22:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Η ασχημόφατσά σου βγαίνει μόνο με blacklight :alien:


Λευτεριά στον αναρχικό hornet_08. :eek:


:bigcry: :rotflmao:

Acacius
27/01/2011, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrated
Τι ακριβως εισαι?^^

Δε φαίνεται; Ιπτάμενος και τζένΤΕΛμαν.

airpanos
27/01/2011, 13:33
Εγω θελω να δω ποιος θα βγαλει πρωτος αυτη την εφαρμογη ωστε να βλεπεις πραγματικα ποιος βλεπει το προφιλ σου φυσικα με το αζημιωτο.

Ε ρε κονομα που θα κανουν παλι τα λαμογια

Viking
27/01/2011, 13:39
τον χακάρανε τον Μαρκ! τρύπιο (και) το fb :alien: