PDA

View Full Version : Sorry...



binzis
27/01/2011, 06:34
Θέλω να ζητήσω ένα μεγάλο ΣΥΓΝΩΜΗ, σε κάποιους, που δεν μπόρεσα να τους εξυπηρετήσω και σε κάποιους, που δεν κατάφερα ούτε τηλέφωνο να τους πάρω…:(

Στη ζωή μου, όπως και στη δική σας, υπάρχουν σημαντικότερα πράγματα, όπως οικογένεια, φίλοι, εργασία, που έχουν ΠΑΝΤΑ προτεραιότητα.:)

Δυστυχώς ο χρόνος μου είναι περιορισμένος και ως γνωστών, η μέρα έχει 24 ώρες…:lol: που δεν μου φτάνουν για να κάνω όσα ευθυμώ…

soter3gm
27/01/2011, 06:40
Γιάννη να είσαι καλά και ξέρουμε πως έχεις τρεχάματα
Με το καλό να σου έρθουν όλα καλά και όπως τα θέλεις και μετά θα τα πούμε (έχεις δουλειά να κάνεις ουυυυυυ)
:beer: :beer: :beer:

McGyver
27/01/2011, 07:58
Άσε μας ρε Γιάννη που θα πεις και συγγνώμη γιατί δε φτάνει ο λιγοστός ελεύθερος χρόνος σου για όλους...

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Gandalf dr685sm
27/01/2011, 08:29
ρε Γιάννη έχεις σαλτάρει;... τι λές τώρα;... σιγά μην σε χρεώσουμε κιόλας... δηλαδή θα σε χρεώσω ενα καφέ μιας και δεν σε έχω πετύχει ακόμα...:D

Ρε που φτάσαμε.. αυτός που μας κάνει χάρες να μας ζητάει και συγνώμη που δεν μας προλαβαίνει.. δεν πας καλά ρε φίλε.:a21:

makis206
27/01/2011, 08:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από binzis
Θέλω να ζητήσω ένα μεγάλο ΣΥΓΝΩΜΗ

Sorry αλλά ΔΕΝ γίνεται δεκτό!:evil:



:a3:


:lol:

jimmy10
27/01/2011, 09:11
Κακως Γιαννη μου, κακως...

Να προλαβαινες να τους εξυπηρετησεις ολους. Η οικογενεια μπορει να περιμενει. Άλλωστε δεν εχει σημασια πόσο χρονο περνας μαζί τους, ακρει να ειναι the good old american "QUALITY TIME". Οσο για τους φιλους... Τι να πω? Αν δεν καταλαβαινουν οτι ερχονται τελευταιοι ειναι δικο τους προβλημα και πρεπει να τους το υπενθυμιζεις. Για τι δουλεια θα σου πω μονο τουτο. Τωρα που θα μας απολυσουν ολους, εσυ τι προσπαθεις να κανεις? Να καθυστερησεις το αναποφευκτο? Δεν νομιζω Τακη.. ε Γιαννη ηθελα να πω...

Ελπιζω να σε βοηθησα καπως να βαλεις νεους στοχους στην ζωη σου.

Νταξ? Αντε τωρα....

P.S. Η βαση ειναι πολυ ψαρωτικη παντως.

binzis
27/01/2011, 09:17
Ρε φιλαράκια,
το συγνώμη, αφορά 3-4 παιδιά που αναγκάστηκα να τους "γράψω" κανονικά, λόγω υπερβολικού φόρτου του προγράμματός μου…
Το γράψιμο δεν είναι του χαρακτήρα μου, γι’αυτό άνοιξα αυτή την συζήτηση μπας και το δουν.

Ούτως ή άλλως, έχω ξεκόψει εδώ και καιρό, από τα πολλά-πολλά.
:beer:

kalesin
27/01/2011, 09:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Άσε μας ρε Γιάννη που θα πεις και συγγνώμη γιατί δε φτάνει ο λιγοστός ελεύθερος χρόνος σου για όλους...

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:


+2 τορνοι

ego_o_idios
27/01/2011, 10:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από binzis
Θέλω να ζητήσω ένα μεγάλο ΣΥΓΝΩΜΗ,

entaksi ala min to ksanakanis:mad:
:rotflmao: :rotflmao:

miscelano
27/01/2011, 11:12
να σου ζητησω κ εγω συγνωμη με τη σειρα μου που μ εξυπηρετησες κ ενα ευχαριστω δεν ειπα....να τα λεμε ολα!!!!:beer: :beer: :beer: :beer:

byron
27/01/2011, 11:22
Προτείνω την κλωνοποίηση του Γιάννη, ή τουλάχιστον να βρίσκεται στην αποκλειστική διάθεση του φόρουμ κάθε Τετάρτη. :smokin: