PDA

View Full Version : Πρόβλημα με Ενεργοποίηση Λογαριασμού



antsoar
27/01/2011, 21:12
Δείτε το λίγο κάποιος παρακαλώ

Φίλος έχει ανοίξει λογαριασμό με νικ midnek εδώ και μια βδομάδα περίπου.

Κάνει login αλλά δεν τον αφήνει να ποστάρει, βγάζει μύνημα ότι δεν έχει ενεργοποιηθεί ο

λογαριασμός, αλλά ούτε το mail ενεργοποίησης του έχει πάει :confused:

Κάποιος πλζ :wave2:

Corvo
27/01/2011, 21:17
μηπως του εστειλαν μαιλ και πηγε στο "junk" ή ανεπιθυμητη αλληλογραφια εξαρταται που εχει το μαιλ δεν ξερω πως θα το λενε

vaska
27/01/2011, 21:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από antsoar
Δείτε το λίγο κάποιος παρακαλώ

Φίλος έχει ανοίξει λογαριασμό με νικ midnek εδώ και μια βδομάδα περίπου.

Κάνει login αλλά δεν τον αφήνει να ποστάρει, βγάζει μύνημα ότι δεν έχει ενεργοποιηθεί ο

λογαριασμός, αλλά ούτε το mail ενεργοποίησης του έχει πάει :confused:

Κάποιος πλζ :wave2:

ΠΜ στον admin

NikolasMotoGr
28/01/2011, 12:01
Βασικά και ο δικός μου λογαριασμός(ο πρώτος) μουλάρωσε κάποτε και προσπάθησα να ανοίξω άλλον (μετά από πολλες προσπάθειες για loggin) χωρίς αποτέλεσμα! Ετσι για αρκετό καιρο σουλάτσαρα εδω μέσα σαν guest. Μετά από αρκετό καιρό που ξαναπροσπάθησα απλά δούλεψαν ολα καλά. Τωρα για τα email σε admin ποτε δεν έλαβα απαντηση αλλα no harm done!

vaska
28/01/2011, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikolasMotoGr
Βασικά και ο δικός μου λογαριασμός(ο πρώτος) μουλάρωσε κάποτε και προσπάθησα να ανοίξω άλλον (μετά από πολλες προσπάθειες για loggin) χωρίς αποτέλεσμα! Ετσι για αρκετό καιρο σουλάτσαρα εδω μέσα σαν guest. Μετά από αρκετό καιρό που ξαναπροσπάθησα απλά δούλεψαν ολα καλά. Τωρα για τα email σε admin ποτε δεν έλαβα απαντηση αλλα no harm done!


:nono: :nono: :nono: email ντεν ντουλεύει καρντιά μο,

π.μ. να στείλεις.

OldMan
28/01/2011, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikolasMotoGr
Τωρα για τα email σε admin ποτε δεν έλαβα απαντηση
Μπας και ποτέ δεν έλαβε τα mail ο admin ..?? :winka:

NikolasMotoGr
28/01/2011, 12:18
ΟΚ Ισως να έκανα εγώ κατι στραβά. Και οπως ανέφερα παραπάνω δεν τρέχει τπτ. Ασε που σε εμένα ετυχε και κανα εξαμηνο πριν . Απλα ηθελα να πω οτι εχει συμβει και σε εμενα και μετα απο λιγο καιρο εφτιαξε τπτ παραπάνω.

Η πλακα ειναι οτι οταν πηγα σε ενα σπιτι φιλου και μπηκα στο forum συνδεθηκε με τον παλιο λογαριασμο αυτοματα.

karellen
28/01/2011, 17:10
Απλό.Πας στο προφίλ σου και δίνεις ΑΛΛΗ διεύθυνση email(δική σου εννοείται,στην ανάγκη φτιάξε και ένα δεύτερο email).Τότε το moto.gr θα σού στείλει άλλο κωδικό ενεργοποίησης στη νέα σου διεύθυνση.Πήγαινε βρέστο και πράξε τα δέοντα.:)