PDA

View Full Version : Sites Spare Parts antallaktika.



mixanobio$
05/08/2005, 12:19
Apo pou mporw na ta parw merika antallaktika oxi omws apo Sarakaki. Alla apo Uk. ollandia. Italia.

Kai ean kapoios exei pragmati agorasei pragmata apo ekei na jerw oti einai swsta atoma!!!

Basika 8elw na parw ena Fering! :) Giati o sarakakis ton paizei!!!


Thanks

afrotwin
05/08/2005, 12:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από mixanobio$
Apo pou mporw na ta parw merika antallaktika oxi omws apo Sarakaki. Alla apo Uk. ollandia. Italia.

Kai ean kapoios exei pragmati agorasei pragmata apo ekei na jerw oti einai swsta atoma!!!

Basika 8elw na parw ena Fering! :) Giati o sarakakis ton paizei!!!


Thanks

signomi ala epsakses sta metaxirismena ke den vrikes?
an den vriskis anikse to mototriti vres ton 8anopoulo stin patra ke pes tou na sou feri ena fortigo fering na exis na alazis
ti tis 8es tis olandies ke..... 8es na plirosis panakriva ena fering?
:rotflmao: :rotflmao:

afrolykos
05/08/2005, 16:46
ποσο το εχει γιατι και εγω για φερινκ και κεντρικη βαση παω τελικα, τα πλαινα θελουν λιγο κολημα σε κανα δυο σημεια, εχει κοληση κανενας πλαστικα να μου πει ρε παιδια τι γινεται γιατι καπου ειχα δει ενα ποστ αλλα δεν θυμαμαι που ηταν


πριν 3 μερες ειχα πετυχη ενα γερμανο στο ebey που ειχε λυση ολοκληρο αφρικα και το πουλαγε κοματι κοματι αλλα φερινκ και κεντρικο δεν ειχε

tifoefs
02/09/2005, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrolykos
ποσο το εχει γιατι και εγω για φερινκ και κεντρικη βαση παω τελικα, τα πλαινα θελουν λιγο κολημα σε κανα δυο σημεια, εχει κοληση κανενας πλαστικα να μου πει ρε παιδια τι γινεται γιατι καπου ειχα δει ενα ποστ αλλα δεν θυμαμαι που ηταν


πριν 3 μερες ειχα πετυχη ενα γερμανο στο ebey που ειχε λυση ολοκληρο αφρικα και το πουλαγε κοματι κοματι αλλα φερινκ και κεντρικο δεν ειχε

Επεσες και συ ωρε ;;

Μα καταρα ριξανε στους αφρικανους ;;

:mad: :smokin: :smokin: :uplate:

afrolykos
03/09/2005, 15:17
Επεσες και συ ωρε ;;

Μα καταρα ριξανε στους αφρικανους ;;









εγω εχω πεση απο καιρο τωρα το φτιαχνο
γενικο αν και δεν ειχε τιποτα ιδιετερο .

αντε μπας και προλαβω να παω Ναυπλιο στη συγκεντροση τις κλασικης γιατι δεν πηγα πουθενα .