PDA

View Full Version : Rossi-Ducati-mugello 2011



Σελίδες : [1] 2 3 4

blackbusa
01/02/2011, 03:10
με απλα ελληνικα???ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΤΟ ΚΑΓΚΕΛΟ....:D
δεν πα να πονα ο Vale στον ωμο....η ducati να ειναι οτι πρεπει για φραπεδες....o Stoner να εχει κουμπωσει στην Hrc...o Jorge να εγινε αντρας....ο pedrosa να ειναι ο γνωστος looser...η kaFasaki να ειναι μονο να ακουμπας τις μπυρες....:lol:

το φετινο mugello θα γραψει ιστορια...θα γινει ο χαμος...θα βουλιαξει...ρε λεμε θα γινει της πουτανας...αρα εχουμε και λεμε...

κανονιζω ταξιδακι και οποιος πιστος γουσταρει ακολουθει...ολο το πακετο ειναι με τιμες κρατησης μεχρι τις 28/2/2011...μετα το κοστος ανεβαινει απο 30 εως 50%....εχουμε και λεμε...

ημερομηνια αναχωρησης απο Πατρα πεμπτη 30/6/2011....ημερα επιστροφης (στην Πατρα) τριτη 5/7/2011... τιμες πλοιου...ΑΝΕΚ LINES...
deck (καταστρωματσαδα:lol: )
1 ατομο +1 μηχανη...70?
2 ατομα +1 μηχανη...120? (60 το ατομο)
καμπινα 4κλινη εσωτερικη (αν δεν ειμαστε/εισαστε τεσσερεις η καμπινα μοιραζετε με ασχετους)
1 ατομο +1 μηχανη...141?
2 ατομα +1 μηχανη...282? (141 το ατομο)
οι παραπανω τιμες ειναι η τελικες ειναι με επιστροφη με την super saver εκπτωση εως τις 28/2/2011

εισιτηρια 2 μερες γενικη εισοδος (χρονομετρημενα σαββατου-αγωνας κυριακης) 108?+ 6,5?μεταφορικα το ατομο

διαμονη εχω βρει διαφορα...το καλυτερο ειναι στο fiesole (30χλμ απο την πιστα-10 χλμ απο Firenze) σε λιωμενα στυλ bangalows (4κλινα) με περιπου 15? την ημερα/ατομο...αν μαζευτουμε αρκετοι και δεν μας φτανει θα ψαξω και αλλου...εχει και χωρο να στησεις σκηνη εκει αλλα νομιζω οτι η διαφορα ειναι 3? την ημερα...δεν αξιζει ουτε για πλακα...

προγραμμα και διαδρομη αναλογα απο την παρεα....αλλα το πηγαινε το κοβω απο επαρχιακους (Perugia-Siena) και επιστροφη απο autostrada....τα υπολοιπα βλεποντας και κανοντας....

βασικες λεπτομεριες και προυποθεσεις...
εισιτηρια:
-τα ακτοπλοικα τα κλεινετε μονοι σας....
-της διαμονης για να ειμαστε ολοι μαζι το αναλαμβανω εγω αρκει να μου εχετε στειλει τα λεφτα...αν θελετε να το κανετε μονοι σας αυτο ειναι το site... http://www.florenciacamping.com/it/Fiesole_Home.asp ...αν βρειτε καπου αλλου πιο φτηνα για ολους ευπροσδεκτο:beer:
- του αγωνα αν θελετε μονοι σας...εγω παντως θα τα κλεισω απο εδω http://www.ticketone.it/EN/Home/ και μπορω να αναλαβω και τα δικα σας...παλι βεβαια αρκει να εχω τα λεφτα :blush:

ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 11/2/2011 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΦΑΣΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΤΟΝΕΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ...ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΜΟΥ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ

ΑΠΟ ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΔΙΑΜΟΝΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ...ΙΣΩΣ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΦΟΡΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΧΑΣΑΜΕ...ΤΗΝ ΛΥΣΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ...Ο ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΙΣ ΣΤΙΣ 11/2/2011 ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ...
οτι εχω ξεχασει μου λετε...ΑΙΝΤΕ ΛΕΜΕ ΘΑ ΒΟΥΛΙΑΞΕΙ ΦΕΤΟΣ ΤΟ MUGELLO...+45% προπωληση και οσο παει και ανεβαινει....

:wave2:

edit...μια προχειρη σκεψη και φλασια τις στιγμης ειναι οτι για τα γυναικοπαιδα μπορει να βγει εισητηριο ΜΟΝΟ για τον αγωνα (αρα κανα 40ρικο λιγοτερο)...το σκεπτικο ειναι να τις παρατησουμε Φλωρεντια το σαββατο να σουλατσαρουν οσο θα βλεπουμε εμεις χρονομετρημενα και μετα παμε και τις βρισκουμε...αυτο αναλογα απο την παντοφλα που θα φανε καποιοι αν ερθουν διπλοι...:lol:



για την ωρα ειμαστε...

blackbusa (2)
φιλος (2)
H_m_Akis (2)
Μanhunter (1)
Theogun (2)
Honda kos (1)
.....?

vicr108
01/02/2011, 07:54
2 ατομα +1 μηχανη...120 ευρω

Οι τιμες ειναι με επιστροφη μαζι η μονο το πηγαινε?

blackbusa
01/02/2011, 11:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από vicr108
2 ατομα +1 μηχανη...120 ευρω

Οι τιμες ειναι με επιστροφη μαζι η μονο το πηγαινε?

ειναι και για επιστροφη...το συμπληρωσα...δηλαδη βγαινει 60 το ατομο στο καταστρωμα (sleepinγbag κλπ) αν θες να ερθεις δικαβαλος...

Atsatsos
01/02/2011, 12:54
Καλά να περάσετε παίδες. Εγώ εντός μήνα κλείνω για Brno, γιατί θέλω να το συνδιάσω με ταξιδάκι Ευρώπη.
Νόμιζα τα εισητήρια για Mugello είχαν εξαντληθεί.
:wave2:

blackbusa
01/02/2011, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Atsatsos
Καλά να περάσετε παίδες. Εγώ εντός μήνα κλείνω για Brno, γιατί θέλω να το συνδιάσω με ταξιδάκι Ευρώπη.
Νόμιζα τα εισητήρια για Mugello είχαν εξαντληθεί.
:wave2:

τα εισητηρια ειναι για το prato...ελευθερη εισοδος στην φυση...:D

να περασεις και εσυ σουπερ....:beer: :beer: :beer:

theogun
01/02/2011, 13:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
με απλα ελληνικα???ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΤΟ ΚΑΓΚΕΛΟ....:D
δεν πα να πονα ο Vale στον ωμο....η ducati να ειναι οτι πρεπει για φραπεδες....o Stoner να εχει κουμπωσει στην Hrc...o Jorge να εγινε αντρας....ο pedrosa να ειναι ο γνωστος looser...η kaFasaki να ειναι μονο να ακουμπας τις μπυρες....:lol:

το φετινο mugello θα γραψει ιστορια...θα γινει ο χαμος...θα βουλιαξει...ρε λεμε θα γινει της πουτανας...αρα εχουμε και λεμε...

κανονιζω ταξιδακι και οποιος πιστος γουσταρει ακολουθει...ολο το πακετο ειναι με τιμες κρατησης μεχρι τις 28/2/2011...μετα το κοστος ανεβαινει απο 30 εως 50%....εχουμε και λεμε...

ημερομηνια αναχωρησης απο Πατρα πεμπτη 30/6/2011....ημερα επιστροφης (στην Πατρα) τριτη 5/7/2011... τιμες πλοιου...ΑΝΕΚ LINES...
deck (καταστρωματσαδα:lol: )
1 ατομο +1 μηχανη...70?
2 ατομα +1 μηχανη...120? (60 το ατομο)
καμπινα 4κλινη εσωτερικη (αν δεν ειμαστε/εισαστε τεσσερεις η καμπινα μοιραζετε με ασχετους)
1 ατομο +1 μηχανη...141?
2 ατομα +1 μηχανη...282? (141 το ατομο)
οι παραπανω τιμες ειναι η τελικες ειναι με επιστροφη με την super saver εκπτωση εως τις 28/2/2011

εισιτηρια 2 μερες γενικη εισοδος (χρονομετρημενα σαββατου-αγωνας κυριακης) 108?+ 6,5?μεταφορικα το ατομο

διαμονη εχω βρει διαφορα...το καλυτερο ειναι στο fiesole (30χλμ απο την πιστα-10 χλμ απο Firenze) σε λιωμενα στυλ bangalows (4κλινα) με περιπου 15? την ημερα/ατομο...αν μαζευτουμε αρκετοι και δεν μας φτανει θα ψαξω και αλλου...εχει και χωρο να στησεις σκηνη εκει αλλα νομιζω οτι η διαφορα ειναι 3? την ημερα...δεν αξιζει ουτε για πλακα...

προγραμμα και διαδρομη αναλογα απο την παρεα....αλλα το πηγαινε το κοβω απο επαρχιακους (Perugia-Siena) και επιστροφη απο autostrada....τα υπολοιπα βλεποντας και κανοντας....

βασικες λεπτομεριες και προυποθεσεις...
εισιτηρια:
-τα ακτοπλοικα τα κλεινετε μονοι σας....
-της διαμονης για να ειμαστε ολοι μαζι το αναλαμβανω εγω αρκει να μου εχετε στειλει τα λεφτα...αν θελετε να το κανετε μονοι σας αυτο ειναι το site... http://www.florencecamping.com/it/Fiesole_Home.asp ...αν βρειτε καπου αλλου πιο φτηνα για ολους ευπροσδεκτο:beer:
- του αγωνα αν θελετε μονοι σας...εγω παντως θα τα κλεισω απο εδω http://www.ticketone.it/EN/Home/ και μπορω να αναλαβω και τα δικα σας...παλι βεβαια αρκει να εχω τα λεφτα :blush:

ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 21/2/2011 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΦΑΣΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΤΟΝΕΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ...ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΜΟΥ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ

οτι εχω ξεχασει μου λετε...ΑΙΝΤΕ ΛΕΜΕ ΘΑ ΒΟΥΛΙΑΞΕΙ ΦΕΤΟΣ ΤΟ MUGELLO...+45% προπωληση και οσο παει και ανεβαινει....

:wave2:

edit...μια προχειρη σκεψη και φλασια τις στιγμης ειναι οτι για τα γυναικοπαιδα μπορει να βγει εισητηριο ΜΟΝΟ για τον αγωνα (αρα κανα 40ρικο λιγοτερο)...το σκεπτικο ειναι να τις παρατησουμε Φλωρεντια το σαββατο να σουλατσαρουν οσο θα βλεπουμε εμεις χρονομετρημενα και μετα παμε και τις βρισκουμε...αυτο αναλογα απο την παντοφλα που θα φανε καποιοι αν ερθουν διπλοι...:lol:

για την ωρα ειμαστε...

blackbusa (ισως διπλος)
φιλος (2)
H_m_Akis (ισως διπλος)
Μanhunter (ισως διπλος)
.....?

Φίλε μέσα στο μυαλό μου είσαι.Σήμερα θα έκανα τέτοιο θέμα.
Να εκφράσω μια πρόταση αν μου επιτρέπεις.
Μπορούμε να πάμε καλύτερα με superfast γτ για ανεκ δεν έχω ακούσει καλά λόγια κυρίως για την εξυπηρέτηση και για το parking Κλπ.
Έως τις 28 έχει ακριβώς την ίδια προσφορά και η superfast με 70 ευρώ το άτομο και μηχανή με επιστροφή.

blackbusa
01/02/2011, 13:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από theogun
Φίλε μέσα στο μυαλό μου είσαι.Σήμερα θα έκανα τέτοιο θέμα.
Να εκφράσω μια πρόταση αν μου επιτρέπεις.
Μπορούμε να πάμε καλύτερα με superfast γτ για ανεκ δεν έχω ακούσει καλά λόγια κυρίως για την εξυπηρέτηση και για το parking Κλπ.
Έως τις 28 έχει ακριβώς την ίδια προσφορά και η superfast με 70 ευρώ το άτομο και μηχανή με επιστροφή.

και αυτο μπορει να κανονιστει...με την superfast ειναι 5ευρω παραπανω γενικα...εκτος απο την καμπινα για 2 ατομα οπου ειναι λιγο φτηνοτερα...και το καραβι φευγει στις 13.30(αν θυμαμαι καλα) αρα πρεπει να γινει αναχωρηση 9 μαξιμουμ απο ΑΘηνα (περιπτερο Χαιδαριου) για να ειμαστε ανετα...τωρα θα μου πεις σιγα την διαφορα...αυτο παντως οταν μαζευτουμε αποφασιζουμε...εχω ταξιδεψει με ολα...δεν εχουν διαφορες...το καλο της SF ειναι οτι φτανει πιο νωρις και εχεις περισσοτερο χρονο αν θες να πας μακρυα...αναμενο συμμετοχη...



:wave2:

road spirit
01/02/2011, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
κ...εχω ταξιδεψει με ολα...δεν εχουν διαφορες...
:wave2: προσωπική μου γνώμη, της ΑΝΕΚ είναι ΓΤΠΚ συνολικά (καθαριότητα, εξυπηρέτηση, χώροι, κλπ κλπ)

blackbusa
01/02/2011, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
προσωπική μου γνώμη, της ΑΝΕΚ είναι ΓΤΠΚ συνολικά (καθαριότητα, εξυπηρέτηση, χώροι, κλπ κλπ)

καλα σε λεω γιαλαντζη κρητικο εσενα...:lol: :lol: :lol:

thnx re γιαννακη...τοτε μαλλον παμε για SF...
:wave2:

manhunter
01/02/2011, 14:38
Ρε να πάμε , και ας είναι με ποταμόπλοιο



:beer: :beer:

blackbusa
01/02/2011, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Ρε να πάμε , και ας είναι με ποταμόπλοιο



:beer: :beer:

γραφε τετοια μαλακα και εχουμε και οι 2 busa....:lol: :lol: :lol:

manhunter
01/02/2011, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
γραφε τετοια μαλακα και εχουμε και οι 2 busa....:lol: :lol: :lol:



Το ξέχασα αυτο ρε μλκ.
Οτι έχουμε εδώ μέσα και κακεντρεχείς

:lol: :lol: :lol: :lol:

theogun
01/02/2011, 19:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
προσωπική μου γνώμη, της ΑΝΕΚ είναι ΓΤΠΚ συνολικά (καθαριότητα, εξυπηρέτηση, χώροι, κλπ κλπ)

ναι ρε φίλος το έχω ακούσει και εγώ αυτό από αρκετούς και γίνονται και μαλακίες στα πάρκιν τν μηχανών με τους παρκαδόρους που σου πρήζουν τα @@@...
έγω είμαι μέσα 1000% με άλλον έναν φιλαράκο..αλλά για κατάστρωμα...
λεφτά για καμπίνες δεν παίζουν ούτε για πλάκα...:rotflmao: :rotflmao:

LogOutGoRide
01/02/2011, 20:28
600άρια δέχεστε ή είστε πολύ γρήγοροι;

blackbusa
01/02/2011, 20:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από honda kos
600άρια δέχεστε ή είστε πολύ γρήγοροι;

για να δουμε τον αγωνα παμε....οχι να τον τρεξουμε...

LogOutGoRide
01/02/2011, 20:47
Να κανονίσω με την δουλειά και είμαι μέσα.
Το καράβι όμως θα πρέπει να το πάρω απο Ηγουμενίτσα και φυσικά η επιστροφή θα γίνει εκεί γιατί θα ξεκινήσω (αν όλα πάνε καλά) απο Ξάνθη.
Το πλοίο ''πιάνει'' Ηγουμενίτσα σωστά;
Απο 8 'εως 10/2 Θα ξέρω σίγουρα και θα έχω καταθέσει και τα λ7 για τα πρώτα έξοδα.
Θα είμαι μόνος

blackbusa
01/02/2011, 20:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από honda kos
Να κανονίσω με την δουλειά και είμαι μέσα.
Το καράβι όμως θα πρέπει να το πάρω απο Ηγουμενίτσα και φυσικά η επιστροφή θα γίνει εκεί γιατί θα ξεκινήσω (αν όλα πάνε καλά) απο Ξάνθη.
Το πλοίο ''πιάνει'' Ηγουμενίτσα σωστά;
Απο 8 'εως 10/2 Θα ξέρω σίγουρα και θα έχω καταθέσει και τα λ7 για τα πρώτα έξοδα.
Θα είμαι μόνος

οκ...θα μιλισουμε...:beer:

dimzab
02/02/2011, 14:03
Μέχρι τι 11/2 είπες ε, :thinking about it!: :confused: :winka:

LogOutGoRide
02/02/2011, 23:25
Μέσα, έχω κανονίσει με την δουλειά και την γυναίκα όλα OK
Πότε μπορώ να κανονίσω τα εισιτήρια για το καράβι;

Ξανά Mugello !!!

honda kos μόνος :a08:

υ.γ.Περιμένω λεπτομέρειες

manhunter
02/02/2011, 23:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από honda kos
Μέσα, έχω κανονίσει με την δουλειά και την γυναίκα όλα OK
Πότε μπορώ να κανονίσω τα εισιτήρια για το καράβι;

Ξανά Mugello !!!

honda kos μονός :a08:


Έλα να μεγαλώνει το κονβόι λέμε....

:lol: :lol:

LogOutGoRide
02/02/2011, 23:53
:beer:


222840

LogOutGoRide
02/02/2011, 23:56
:beer: :beer:


222841

Toumpas
03/02/2011, 06:32
Ωραία ιδέα, που θα βγεί περίπου το κουστούμι με όλα (βενζίνες, διατροφή κτλπ)

KR-ZX12
03/02/2011, 09:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από honda kos
:beer:
σε αυτην την στροφη ειμασταν και εμεις περυσι.πολυ ωραιο εκδρομικο και εμεις θα ειμαστε και φετος μεσα αξιζει τα λεφτα του

manhunter
03/02/2011, 10:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Toumpas
Ωραία ιδέα, που θα βγεί περίπου το κουστούμι με όλα (βενζίνες, διατροφή κτλπ)


Κανά 300άρι το μαξ απο ότι έχω καταλάβει, εισητήρια για έναν πήγαινε-έλα, διαμονή, και εισητήρια αγωνα.
Μετά ότι φας.
Αναλόγως τι καίει το μηχανάκι σου και το πόσες βόλτες θα κόψουμε πάνω.

Εγώ υπολογίζω +550-600 να φάω πάνω σε βενζίνες,φαγητά και διάφορα.

Τα έχω υπολογίσει μάλλον extreme, αλλά καλό ειναι να έχεις καβάτζα για ώρα ανάγκης σε ξένη χώρα


:beer: :beer: :beer:

reinmeister
03/02/2011, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter

Τα έχω υπολογίσει μάλλον extreme, αλλά καλό ειναι να έχεις καβάτζα για ώρα ανάγκης σε ξένη χώρα


:beer: :beer: :beer:

ε ναι...μπορει να φερεις πισω ιταλιανα μαυρομαλλα...:lol:

Toumpas
03/02/2011, 11:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Κανά 300άρι το μαξ απο ότι έχω καταλάβει, εισητήρια για έναν πήγαινε-έλα, διαμονή, και εισητήρια αγωνα.
Μετά ότι φας.
Αναλόγως τι καίει το μηχανάκι σου και το πόσες βόλτες θα κόψουμε πάνω.

Εγώ υπολογίζω +550-600 να φάω πάνω σε βενζίνες,φαγητά και διάφορα.

Τα έχω υπολογίσει μάλλον extreme, αλλά καλό ειναι να έχεις καβάτζα για ώρα ανάγκης σε ξένη χώρα


:beer: :beer: :beer:

300+600 το άτομο δηλαδή?

manhunter
03/02/2011, 11:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ε ναι...μπορει να φερεις πισω ιταλιανα μαυρομαλλα...:lol:


Να φέρω 2 να πάμε παρέα σινεμα?


:lol: :lol: :lol: :lol:

manhunter
03/02/2011, 11:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Toumpas
300+600 το άτομο δηλαδή?



Πέρα απο το 300, που πάνω κάτω εκει θα παίξουμε, τα άλλα είναι καθαρά υποκειμενικά.

Σου είπα είναι extreme ο υπολογισμός...

Βάλτα κάτω και δες τι καίει το μηχανάκι σου, το στομάχι σου και η κ@υλα σου...
Λογικά θα πέσεις μέσα..
Εγώ κάπως έτσι το έκανα...



:beer: :beer: :beer:

Toumpas
03/02/2011, 11:26
Καλά πάνω κάτω τα ίδια έξοδα θα έχουν όλοι, και όπως είπες υπολογίζεις και την στραβή για να μην μείνεις με τα... στο χέρι ;)

manhunter
03/02/2011, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Toumpas
Καλά πάνω κάτω τα ίδια έξοδα θα έχουν όλοι, και όπως είπες υπολογίζεις και την στραβή για να μην μείνεις με τα... στο χέρι ;)




Οχι ρε ποια στραβή?
Κανονικότατες και με άρτια όραση μελαχροινές ιταλίδες θα εισάγω...






:lol: :lol: :lol:

blackbusa
03/02/2011, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Toumpas
300+600 το άτομο δηλαδή?

εγω για το busa υπολογιζω 500 ΟΛΑ ΜΑΖΙ...χωρις κανενα απροοπτο...ψηνεσε???

blackbusa
03/02/2011, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από KR-ZX12
σε αυτην την στροφη ειμασταν και εμεις περυσι.πολυ ωραιο εκδρομικο και εμεις θα ειμαστε και φετος μεσα αξιζει τα λεφτα του εννοεις μαζι μας η θα πας με αλλους???

manhunter
03/02/2011, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
εγω για το busa υπολογιζω 500 ΟΛΑ ΜΑΖΙ...χωρις κανενα απροοπτο...ψηνεσε???



Μ αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι φιλαράκι


:beer:

h_m_akis
03/02/2011, 16:14
:D :beer: :beer: :beer:


222906

h_m_akis
03/02/2011, 16:17
:sun:


222907

blackbusa
03/02/2011, 16:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από h_m_akis
:D :beer: :beer: :beer:

να φανταστω διπλος???:beer: :beer: :beer:

h_m_akis
03/02/2011, 16:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
να φανταστω διπλος???



διπλος! :cool:

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

TROOPER
03/02/2011, 16:51
:rolleyes:

ρε γαμω τη πουτανα μου........

h_m_akis
03/02/2011, 16:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
:rolleyes:

ρε γαμω τη πουτανα μου........




αστην ησυχη και ΨΗΣΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ :winka:

Volo
03/02/2011, 17:00
Καλά να περάσετε παιδιά έχω δει αγώνα στο Mugello
και είναι πραγματικά φτανταστικά :beer:
Εγώ μαζεύω για το ανοιξιάτικο
Trackbike ή αμα μου τη δώσει και είμαι και τυχερός
ένα trackday Misano.

amyroukai
04/02/2011, 08:08
Ερωτηξούλα σοβαρότατη, στο prato που λες να πάμε, ΟΘΟΝΗ έχει; Αν δεν έχει, τα χρονομετρημένα είναι 100% μαλακία. Περνάνε και δεν ξέρεις τι γίνεται... Αν έχει, λέει. Και φέτος θα πέσει καλύτερη οργάνωση εξοπλισμού για το χορτάρι ;)

KR-ZX12
04/02/2011, 09:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
εννοεις μαζι μας η θα πας με αλλους???
εχουμε κλεισει εδω και μια βδομαδα με αλλους 3 φιλους.αναχωρηση 30 ιουνιου επιστροφη 7

blackbusa
04/02/2011, 09:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
Ερωτηξούλα σοβαρότατη, στο prato που λες να πάμε, ΟΘΟΝΗ έχει; Αν δεν έχει, τα χρονομετρημένα είναι 100% μαλακία. Περνάνε και δεν ξέρεις τι γίνεται... Αν έχει, λέει. Και φέτος θα πέσει καλύτερη οργάνωση εξοπλισμού για το χορτάρι ;)
ναι...το σαββατο λεει οτι ειναι χαλαρα...αλλα εγω θελω να παω για να τσεκαρω και το μερος...:beer:

amyroukai
04/02/2011, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
ναι...το σαββατο λεει οτι ειναι χαλαρα...αλλα εγω θελω να παω για να τσεκαρω και το μερος...:beer: To Σάββατο είναι χαλαρά, Κυριακή γίνεται της πόπης από το πρωί, αλλά οι οθόνες που είναι... Αν είναι prato με οθόνη είναι πολύ ωραία φάση, αν δεν έχει, ξενερώνεις... Απλά περνάνε μπροστά σου, δεν ξέρεις ποιός κάνει γρήγορο γύρο και ποιός όχι, δεν ξέρεις την κατάταξη, γενικά δεν έχει ενδιαφέρον. Βλέπεις καλό θέαμα μεν, αλλά είσαι "εκτός" φάσης. Για αυτό ρωτάω, το σχεδιάγραμμα του Misano ας πούμε έλεγε που έχει οθόνες για να ξέρεις που να κλείσεις.

manhunter
04/02/2011, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
:rolleyes:

ρε γαμω τη πουτανα μου........



ψήσου λέμε ΨΗΣΟΥ!!!!!!!!!!


:cry: :cry: :cry:

thou-vou
09/02/2011, 08:04
αν εχω απολυθει γουστάρω με τρέλα...

manhunter
09/02/2011, 09:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από thou-vou
αν εχω απολυθει γουστάρω με τρέλα...



Τωρα αυτο θα ειναι καλο ή κακο?
Αντε ψήσου...χωρις απώλειες...


:beer: :beer:

road spirit
09/02/2011, 09:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από thou-vou
αν εχω απολυθει γουστάρω με τρέλα... φαντάρος φιλαράκι?

devil's animal
09/02/2011, 09:35
κι εγω μεσα. +2 ατομα...
αρκει να βρεθουν καλες θεσεις στην Μπιστα. δεν γουσταρω να τους βλεπω με κυαλια και να ειμαι στο γρασιδι παρεα με μεθυσμενους ιταλιανους...:lol: θελω κυριλε παραγματα.:p

Tigas
09/02/2011, 09:37
εγώ και ο Mitsos1 λέμε 1000000000% ναι για Mugello, θα κλείσουμε μέσω skylines αυτή ή τηων άλλη εβδομάδα με κόστος 430ευρω(ακτοπλοικά με 4κλινη καμπίνα+ξενοδοχείο+γενική είσοδο για ΣΚ)

Αναχώρηση 17.00 στις 30/6 από Πάτρα και επιστροφή 5/7

Διαδρομή που θα ακολουθησουμε είναι Φορλί-Φλωρεντια και μετά από Μπολώνια:beer:

manhunter
09/02/2011, 09:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
κι εγω μεσα. +2 ατομα...
αρκει να βρεθουν καλες θεσεις στην Μπιστα. δεν γουσταρω να τους βλεπω με κυαλια και να ειμαι στο γρασιδι παρεα με μεθυσμενους ιταλιανους...:lol: θελω κυριλε παραγματα.:p




:sun: :sun: :sun:

devil's animal
09/02/2011, 10:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa

- του αγωνα αν θελετε μονοι σας...εγω παντως θα τα κλεισω απο εδω http://www.ticketone.it/EN/Home/ και μπορω να αναλαβω και τα δικα σας...παλι βεβαια αρκει να εχω τα λεφτα :blush:


εγω μπηκα εδω και θελω να παρω 2 τετοια: Central Grandstand Bronze Full Price up to 28/02 187,00 ? και 2 του Σαββατου με 81?.

δεν ξερω που ειναι αυτες οι θεσεις και αν εχει γιγαντοοθονη αλλα μ'αρεσει η ονομασια...εσεις οι μπατιρηδες δεν ξερω που θα ειστε...:rotflmao:

manhunter
09/02/2011, 10:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
εγω μπηκα εδω και θελω να παρω 2 τετοια: Central Grandstand Bronze Full Price up to 28/02 187,00 ? και 2 του Σαββατου με 81?.

δεν ξερω που ειναι αυτες οι θεσεις και αν εχει γιγαντοοθονη αλλα μ'αρεσει η ονομασια...εσεις οι μπατιρηδες δεν ξερω που θα ειστε...:rotflmao:



Nαι αλλά εσένα δεν θα σου δώσουμε roadbook...
:lol: :lol: :lol: :lol:

Aντε ρε μλκ, μην το σκέφτεσαι...


(Δες πμ)


:beer: :beer:

devil's animal
09/02/2011, 11:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Nαι αλλά εσένα δεν θα σου δώσουμε roadbook...
:lol: :lol: :lol: :lol:

Aντε ρε μλκ, μην το σκέφτεσαι...


(Δες πμ)


:beer: :beer:


εχω ξαναπαει Mugello καρντια μου....
απλα δεν ειχε αγωνα...:bigcry: :bigcry:
ειδα π.μ. και απΗντησα...
:wave2:


223133

manhunter
09/02/2011, 11:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
εχω ξαναπαει Mugello καρντια μου....
απλα δεν ειχε αγωνα...:bigcry: :bigcry:
ειδα π.μ. και απΗντησα...
:wave2:



Αααα ρε μλκ, απο εσένα θυμάμαι μια φωτογραφία με το 636 και πίσω η πύλη της πίστας...?
:eyepop: :lol: :lol:
Ειχα φάει τον κοσμο να θυμηθώ που την είχα δεί αυτη την καριόλα την φωτογραφία.....
:lol: :lol: :lol: :lol:

devil's animal
09/02/2011, 11:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Αααα ρε μλκ, απο εσένα θυμάμαι μια φωτογραφία με το 636 και πίσω η πύλη της πίστας...?
:eyepop: :lol: :lol:
Ειχα φάει τον κοσμο να θυμηθώ που την είχα δεί αυτη την καριόλα την φωτογραφία.....
:lol: :lol: :lol: :lol:


:beer: :beer: :beer: :beer:

εδω (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=92868&perpage=15&highlight=%EA%E1%EB%F5%F4%E5%F1%E5%F2%20%F6%F9%F4%EF%E3%F1%E1%F6%E9%E5%F2&pagenumber=3) συγκεκριμενα...
:wave2:

manhunter
09/02/2011, 11:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
:beer: :beer: :beer: :beer:

εδω (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=92868&perpage=15&highlight=%EA%E1%EB%F5%F4%E5%F1%E5%F2%20%F6%F9%F4%EF%E3%F1%E1%F6%E9%E5%F2&pagenumber=3) συγκεκριμενα...
:wave2:




:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

amyroukai
09/02/2011, 17:02
Περπιράκη χτες καπινίζαμε δίπλα στο μπούσα στην Ερμού ε;;;

Το κέρατόν μου γαμώ ξεχάστηκα με τη δουλειά και δεν έχω κάνει τίποτα.... ΠΑΝΟΟΟ στείλε ένα ΠΜ το κουνητό/ακούνητο κάτι... ή να στο στείλω εγώ τεσπα ότι θες.........

manhunter
09/02/2011, 17:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
Περπιράκη χτες καπινίζαμε δίπλα στο μπούσα στην Ερμού ε;;;

Το κέρατόν μου γαμώ ξεχάστηκα με τη δουλειά και δεν έχω κάνει τίποτα.... ΠΑΝΟΟΟ στείλε ένα ΠΜ το κουνητό/ακούνητο κάτι... ή να στο στείλω εγώ τεσπα ότι θες.........


yeap...περιμενα υπομονετικα την γυναίκα...

Προλαβαινεις δεν προλαβαινεις...
Μεχρι την Παρασκευη...νομιζω...

:beer:

LogOutGoRide
09/02/2011, 17:12
Κίμωνα ο Πάνος λέει οτι έχεις νέα

@amyroukai έρχεσαι !!!

amyroukai
09/02/2011, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από honda kos
@amyroukai έρχεσαι !!! Έτσι λέω :)

manhunter
10/02/2011, 01:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
Έτσι λέω :)


Έχεις έρθει ήδη και δεν το ξέρεις Γιάννη


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

blackbusa
10/02/2011, 04:41
ΠΛΟΙΟ ΚΛΕΙΣΜΕΝΟ....:D
σας εστειλα και pm αλλα καποιοι ειναι πολυ δημοφιλεις και γαμιουνται...:lol:
αρα τα ξαναγραφω εδω...χρειαζομαι να μου στειλε με pm (με αυτην την σειρα να μην χασω την μπαλλα)....επιθετο...ονομα...αριθμο ταυτοτητας...ημερομηνια γεννησης (και τον συνεπιβατων)...:beer: :beer: :beer:

-140 and counting...:sun:

υ.γ. αν ενδιαφερετα ακομα καποιος να ακολουθησει μπορω να τον ενημερωσω/βοηθησω...για το καραβι....για το mugello...και για το hotel...μεχρι 28/2 οι τιμες παραμενουν ιδιες (με μια αποκληση 30ευρω προς τα πανω ισως)... :wave2:

LogOutGoRide
10/02/2011, 04:45
:a25: :a30: :a2:

devil's animal
10/02/2011, 05:04
στειλε τωρα...:blush:


:lol: :lol: :lol:


:beer: :beer: :beer:
τελικα εχουμε αποφασισει και για τα εισητηρια της πιστας...:D



ΠΑΜΕ MUGELLO ΛΕΜΕΕΕΕΕ!!!
:a30: :a25: :a46: :a54:

manhunter
10/02/2011, 05:08
:a09: :a08: :a22: :a8: :a2: :a46: :a49:


Έλα πάμε γερά λέμε .....

manhunter
10/02/2011, 05:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
ΠΛΟΙΟ ΚΛΕΙΣΜΕΝΟ....:D
σας εστειλα και pm αλλα καποιοι ειναι πολυ δημοφιλεις και γαμιουνται...:lol:
αρα τα ξαναγραφω εδω...χρειαζομαι να μου στειλε με pm (με αυτην την σειρα να μην χασω την μπαλλα)....επιθετο...ονομα...αριθμο ταυτοτητας...ημερομηνια γεννησης (και τον συνεπιβατων)...:beer: :beer: :beer:

-140 and counting...:sun:

υ.γ. αν ενδιαφερετα ακομα καποιος να ακολουθησει μπορω να τον ενημερωσω/βοηθησω...για το καραβι....για το mugello...και για το hotel...μεχρι 28/2 οι τιμες παραμενουν ιδιες (με μια αποκληση 30ευρω προς τα πανω ισως)... :wave2:


και γιατι εμείς σκοτωθήκαμε ρε μλκ αφού είναι μέχρι 28?

:lol: :lol: :lol: :lol:

manhunter
10/02/2011, 05:11
Time until Thursday, June 30, 2011 at 9:00:00 AM (Athens time)
139 days
3356 hours
201379 minutes
12082760 seconds




:sun: :sun: :sun:

blackbusa
10/02/2011, 05:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
στειλε τωρα...:blush:


:lol: :lol: :lol:


:beer: :beer: :beer:
τελικα εχουμε αποφασισει και για τα εισητηρια της πιστας...:D



ΠΑΜΕ MUGELLO ΛΕΜΕΕΕΕΕ!!!
:a30: :a25: :a46: :a54:

αδιασε κανα πμ ρε νουμερο...και πες μου τα εισητηρια...

blackbusa
10/02/2011, 05:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
και γιατι εμείς σκοτωθήκαμε ρε μλκ αφού είναι μέχρι 28?

:lol: :lol: :lol: :lol:

γιατι αν τελειωσουν και τα φτηνα του πλοιου παει 30% το λιγοτερο επανω...οπως και δεν ξερω το hotel ποσο καιρο θα εχει τετοια προσφορα για τα δωματια...:winka:

manhunter
10/02/2011, 05:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
γιατι αν τελειωσουν και τα φτηνα του πλοιου παει 30% το λιγοτερο επανω...οπως και δεν ξερω το hotel ποσο καιρο θα εχει τετοια προσφορα για τα δωματια...:winka:



Nαι ρε, αφού τα έχουμε πει
Χαβαλέ κάνω


:D :D :D :D

dimzab
10/02/2011, 05:51
ΑΝΕΚ: ready
HOTEL: ready

:sun:

Έλα να κλείνουμε και την πίστα... ποιος μας καθυστερεί? :cool: :lol:

devil's animal
10/02/2011, 07:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
αδιασε κανα πμ ρε νουμερο...και πες μου τα εισητηρια...


τα π.μ. αδειασαν...ακομα δεν μπορεις να στειλεις??:confused:


για τα εισητηρια της πιστας ειμαστε στα εξης:

1 για Σαββατο εδω--->Central Grandstand Bronze Full Price up to 28/02 81,00 ?

και 2 για Κυριακη εδω--->Grandstand Materassi Full Price up to 28/02 148,00 ?


με λιγα λογια θες 377? μαζι με τα μεταφορικα...
θα τα παρεις οταν βρεθουμε ξανα απο κοντα...:rotflmao:

devil's animal
10/02/2011, 07:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimzab
ΑΝΕΚ: ready
HOTEL: ready

:sun:

Έλα να κλείνουμε και την πίστα... ποιος μας καθυστερεί? :cool: :lol:


εσυ κοιτα το παρταλι σου γιατι χθες εσταζε λαδια...:lol:

σοβαρα Μητσακο ειδα λαδια κατω απο το μαρσπιε οδηγου απο την αριστερη πλευρα...:rolleyes:

κανονισε να μας καθυστερεις στον δρομο για να ψαχνουμε συνεργειο για ΚΤΜ...:bigcry: :bigcry:

manhunter
10/02/2011, 07:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
εσυ κοιτα το παρταλι σου γιατι χθες εσταζε λαδια...:lol:

σοβαρα Μητσακο ειδα λαδια κατω απο το μαρσπιε οδηγου απο την αριστερη πλευρα...:rolleyes:

κανονισε να μας καθυστερεις στον δρομο για να ψαχνουμε συνεργειο για ΚΤΜ...:bigcry: :bigcry:


Τελικά θα έρθεις και σάββατο μωρη?
Μπράβο μπράβο.

Ε ρε τι έχει να γίνει στο καράβι απο το ελληναριό
Να φέρουμε και τράπουλες να παίξουμε Κολιτσίνα

:lol:

manhunter
10/02/2011, 07:38
Πανο, κάνε ρε συ και ένα update στο πρώτο ποστ με τις τελικές συμμετοχές

Kαι είμαστε κομπλέ και απο hotel?

:beer:

amyroukai
10/02/2011, 07:47
http://www.mugellocircuit.it/en/the-track.html

εμείς που λέμε για πλατώ, τελικά σε ποιό από τα δύο είναι; αυτό που είναι δεξιά κάτω κοντά στην φουρκέτα μετά την ευθεία, ή αυτό που φαίνεται επάνω στο κέντρο της φωτογραφίας; Από κερκίδες πάντως μία μου άρεσε το view, αλλά αφού δεν είναι στεγασμένες όπως στο misano, δεν λέει και πολύ. Το μόνο πλεονέκτημα είναι ότι έχεις θέση, κατά τα άλλα τον ίδιο ήλιο θα φας...


πάνο περιμένω ημερομηνία και σου στέλνω πμ ή SMS αν είναι γεμάτο το Inbox.

manhunter
10/02/2011, 08:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
http://www.mugellocircuit.it/en/the-track.html

εμείς που λέμε για πλατώ, τελικά σε ποιό από τα δύο είναι; αυτό που είναι δεξιά κάτω κοντά στην φουρκέτα μετά την ευθεία, ή αυτό που φαίνεται επάνω στο κέντρο της φωτογραφίας; Από κερκίδες πάντως μία μου άρεσε το view, αλλά αφού δεν είναι στεγασμένες όπως στο misano, δεν λέει και πολύ. Το μόνο πλεονέκτημα είναι ότι έχεις θέση, κατά τα άλλα τον ίδιο ήλιο θα φας...


πάνο περιμένω ημερομηνία και σου στέλνω πμ ή SMS αν είναι γεμάτο το Inbox.



Eχει και σκεπασμένα Γιάννη, πιο ακριβά φυσικά.
Αν έχω καταλάβει καλά, εμείς θα κάτσουμε κάπου εδώ, στον μαυρο κυκλο περίπου, γρασιδάτοι...


223255

devil's animal
10/02/2011, 08:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Τελικά θα έρθεις και σάββατο μωρη?
Μπράβο μπράβο.

Ε ρε τι έχει να γίνει στο καράβι απο το ελληναριό
Να φέρουμε και τράπουλες να παίξουμε Κολιτσίνα

:lol:

ναι εγω θα ερθω και Σαββατο...να δω πιστα (να χορτασω), να δω για θεσεις κλπ..κλπ...
:beer: :beer: :beer:

devil's animal
10/02/2011, 08:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Eχει και σκεπασμένα Γιάννη, πιο ακριβά φυσικά.
Αν έχω καταλάβει καλά, εμείς θα κάτσουμε κάπου εδώ, στον μαυρο κυκλο περίπου, γρασιδάτοι...


και οι τιμες (για να δειτε συμφωνα με τον χαρτη) ειναι οι παρακατω:

Sector Price

Grandstand Biondetti Silver Full Price up to 28/02 204,00 ?
Central Grandstand Bronze Full Price up to 28/02 187,00 ?
Grandstand Materassi Full Price up to 28/02 148,00 ?
Grandstand Poggio Secco Full Price up to 28/02 140,00 ?
Meadow Full Price up to 28/02 72,00 ?
Meadow Reduced up to 28/02 56,00 ?


το 56αρι μην το κοιτατε, ειναι για πιτσιρικια...
:lol: :lol:

amyroukai
10/02/2011, 08:05
Κίμωνα έχω την εντύπωση ότι το καλό πλατώ είναι εκεί που λέει Scarperia...

Από τον μαύρο κύκλο θα βλέπουμε τίποτα; Ένα εσάκι έχει μπροστά... :eyepop:

devil's animal
10/02/2011, 08:08
και εδω λιγο καλυτερα...:D


223256

devil's animal
10/02/2011, 08:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
και εδω λιγο καλυτερα...:D


οποτε Πανουλη παιδι μου εγω θελω ενα "2 day ticket Grandstand Materassi" στα 207? αντι των 229 που θα εδινα για 81+148...
οποτε στο συνολο ειμαστε 355? + τα μεταφορικα για τα εισητηρια της πιστας τα δικα μου..

merci..
:D

amyroukai
10/02/2011, 08:15
οπότε παίρνεις πλατώ και πας σε όποιο πλατώ θέλεις; δεν βλέπω να έχει διαχωρισμό...

LogOutGoRide
10/02/2011, 08:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
Κίμωνα έχω την εντύπωση ότι το καλό πλατώ είναι εκεί που λέει Scarperia...

Από τον μαύρο κύκλο θα βλέπουμε τίποτα; Ένα εσάκι έχει μπροστά... :eyepop:

Α δεν κάνω λάθος εκεί καθόμουν και το 2008.

Προς τα αριστερά


223258

LogOutGoRide
10/02/2011, 08:25
δεξια απο εκεί που καθόμουν
Βλέπετε στο βάθος και την οθόνη (που δεν έβλεπα χριστό εγω)


223259

LogOutGoRide
10/02/2011, 08:27
νταξ προς τα δεξιά έβλεπες και το εσάκι όπου ερχόταν , και στο βάθος μπροστά για πολύ λίγο και το άλλο εσ το κατηφορικό.

οι φωτο είναι απο scarperia

amyroukai
10/02/2011, 08:30
ήσουν δλδ εκεί που λέω εγώ...

dimzab
10/02/2011, 08:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
εσυ κοιτα το παρταλι σου γιατι χθες εσταζε λαδια...:lol:

σοβαρα Μητσακο ειδα λαδια κατω απο το μαρσπιε οδηγου απο την αριστερη πλευρα...:rolleyes:

κανονισε να μας καθυστερεις στον δρομο για να ψαχνουμε συνεργειο για ΚΤΜ...:bigcry: :bigcry:


Το μηχανάκι μου είναι σκυλί ρε φίλε. Γι 'αυτό αφήνει το σημάδι του όπου το παρκάρω :lol:




Τhanks, το έχω δεί, θα διορθωθεί άμεσα.
:beer:

LogOutGoRide
10/02/2011, 08:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
ήσουν δλδ εκεί που λέω εγώ...

Ναι και είσοδο απο ingresso palagio (αν θυμάμαι καλά)

LogOutGoRide
10/02/2011, 08:37
το 1 και 2 που δείχνει στις κερκίδες πρέπει να είναι....


223260

theogun
10/02/2011, 08:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
εσυ κοιτα το παρταλι σου γιατι χθες εσταζε λαδια...:lol:

ειδα λαδια κατω απο το μαρσπιε οδηγου απο την αριστερη πλευρα...:rolleyes:

κανονισε να μας καθυστερεις στον δρομο για να ψαχνουμε συνεργειο ...:bigcry: :bigcry:

Παρτάλι ακούω...λάδια ακούω...
εδώ είμαι ποιος με φώναξε..??
αααα...όχι όχι συγγνώμη....εμένα στάζει και από δεξιά/..:D
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

LogOutGoRide
10/02/2011, 08:40
Να παω θέλω και δεν με ενδιαφέρει και τοσο που θα κάτσω.
Μόνο που ξαναβλέπω τις φωτογραφίες ,''ακούω'' τις μηχανές να περνάνε.....

amyroukai
10/02/2011, 09:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από honda kos
Να παω θέλω και δεν με ενδιαφέρει και τοσο που θα κάτσω. Δεν έχεις και πολύ δίκιο γιατί αν βλέπεις "λίγο" και γρήγορο κομμάτι, δεν προλαβαίνεις να δεις τίποτα. Τεσπα, αφού δεν διαχωρίζει τα πλατώ, το βρίσκουμε εκεί το κομμάτι...

manhunter
10/02/2011, 09:27
Παιδιά βλέπουμε εκει που θα είμαστε

Απο οτι διακρίνω σε άλλες φωτό , ο χώρος είναι ανοιχτός.
Το γρασίδι ειναι σε λόφο, οποτε ειναι και αμφιθεατρικό.

Αν πάμε νωρίς( που θα πάμε πολύ νωρίς δλδ), μπορούμε φαντάζομαι και να διαλέξουμε.
Πάμε και μπαστακωνόμαστε κάτω ακριβώς απο το μόνιτορ, να μάθουν οι Ιταλιάνοι...

:lol: :lol: :lol:

LogOutGoRide
10/02/2011, 09:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
Δεν έχεις και πολύ δίκιο γιατί αν βλέπεις "λίγο" και γρήγορο κομμάτι, δεν προλαβαίνεις να δεις τίποτα. Τεσπα, αφού δεν διαχωρίζει τα πλατώ, το βρίσκουμε εκεί το κομμάτι...


Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Παιδιά βλέπουμε εκει που θα είμαστε

Απο οτι διακρίνω σε άλλες φωτό , ο χώρος είναι ανοιχτός.
Το γρασίδι ειναι σε λόφο, οποτε ειναι και αμφιθεατρικό.

Αν πάμε νωρίς( που θα πάμε πολύ νωρίς δλδ), μπορούμε φαντάζομαι και να διαλέξουμε.
Πάμε και μπαστακωνόμαστε κάτω ακριβώς απο το μόνιτορ, να μάθουν οι Ιταλιάνοι...

:lol: :lol: :lol:

σωστά :beer:

road spirit
10/02/2011, 09:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Αν πάμε νωρίς( που θα πάμε πολύ νωρίς δλδ), μπορούμε φαντάζομαι και να διαλέξουμε.
Πάμε και μπαστακωνόμαστε κάτω ακριβώς απο το μόνιτορ, να μάθουν οι Ιταλιάνοι...

:lol: :lol: :lol: :lol: αυτό που σου διαφεύγει είναι ότι οι Ιταλιάνοι κατασκηνώνουν απο το προηγούμενο βράδυ εκεί :lol:

(μερικές φορές κυριολεκτικά)

LogOutGoRide
10/02/2011, 09:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
:lol: αυτό που σου διαφεύγει είναι ότι οι Ιταλιάνοι κατασκηνώνουν απο το προηγούμενο βράδυ εκεί :lol:

(μερικές φορές κυριολεκτικά)

αποκλείετε :nono:

:rotflmao:


223272

manhunter
10/02/2011, 09:49
Δεν μπορώ να καταλάβω ρε Γιάννη που βλέπεις τις σκηνές


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: