PDA

View Full Version : ΚΤΜ Adventure Training Basic Level 1



Gallos
02/02/2011, 09:20
Καλημέρα κύριοι, θα πάει καποιος από εσάς το Σάββατο 5 Φεβρουαρίου στο Λουτράκι για το
Level 1 Training Basic, που οργανώνει η ΚΤΜ? Επίσης, έχει πάει καποιος σε προηγούμενο training?

lef99
02/02/2011, 13:58
Φίλε μου καλησπέρα. Εγώ είχα πάει στο πρώτο training που είχε γίνει τον δεκέμβρη. Αν και είχα πάει ως θεατής καθότι ακόμα δεν έχω μεγάλο on off μπορώ να σου πω ότι ήταν πολύ ενδιαφέρον και για έναν αρχάριο όπως εγώ ήταν πολύ καλό καθότι έμαθα πράγματα.

Οπότε αν έχεις την δυνατότητα να πας πήγαινε και πιστευώ δεν θα το μετανιώσεις :wave2: :wave2:

Αυτά από μένα , ας σου πουν και όποιοι συμμετείχαν και ενεργά στο traning :beer:

taxydromos
02/02/2011, 13:59
χμ..αν μπεις πρωτη φορα χωμα....τοτε πηγαινε..
αν ομως εχεις εστω και μικρη εμπειρια απο οφροαντ....τοτε θα χασεις το χρονο σου..

..αυτο το level μοιαζει με την εκπαιδευση κορασιδος,που φοιτει σε καθολικο δημοτικο σχολειο,στο μαθημα των οικιακων..

(ασε που θα πρεπει να κανεις σλαλομ στα κατηφορικα κοματια αναμεσα σε ξαπλωμενες πομονες)


ελπιζω να σε διαφωτισα καπως..:beer:

Gallos
02/02/2011, 14:04
Το βλέπω και σαν βόλτα, μπας και ξεφύγουμε λίγο από εδώ... Έλεγα μήπως και το έβλεπε καποιος που θα πάει, να κατεβαίναμε παρέα... Υποτίθεται ότι θα είμαστε 10 - 12 μηχανάκια στο training

(υπάρχουν ακόμα μηχανόβιοι που δεν μπαίνουν στο μoτο? :lol: :lol: :lol: ).
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις:beer: :beer:

OldMan
02/02/2011, 14:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
χμ..αν μπεις πρωτη φορα χωμα....τοτε πηγαινε..
αν ομως εχεις εστω και μικρη εμπειρια απο οφροαντ....τοτε θα χασεις το χρονο σου..
Εξαρτάται ...

Αυτού του επιπέδου (Basic) τα trainings σκοπό έχουν να σου μάθουν τις βασικές συμπεριφορές μοτό και αναβάτη στο χώμα (ή να σου αποβάλλουν τις λανθασμένα κεκτημένες)

Προσωπική ένσταση:
Προσπαθώντας να ακολουθήσεις (και να κάνεις κτήμα σου) αυτά τα πράγματα, χάνεις όλον τον χαβαλέ ... :winka:

jimmis5
02/02/2011, 14:16
Δυστυχως θα ειμαι στις 6 την Κυριακη δηλαδη κριμα που δεν θα ειμαστε ομαδα moto.Αν και δεν εχω κανει σχολειο παρομοιο νομιζω θα ειναι μια ενδιαφερουσα εμπειρια,πιστευω δεν θα ειναι χαμενος χρονος,και μονο που θα βρεθουμε καποιοι που τους αρεσουν οι μοτοσυκλετες νομιζω ειναι σημαντικο.:beer:

taxydromos
02/02/2011, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Εξαρτάται ...

Αυτού του επιπέδου (Basic) τα trainings σκοπό έχουν να σου μάθουν τις βασικές συμπεριφορές μοτό και αναβάτη στο χώμα (ή να σου αποβάλλουν τις λανθασμένα κεκτημένες)

Προσωπική ένσταση:
Προσπαθώντας να ακολουθήσεις (και να κάνεις κτήμα σου) αυτά τα πράγματα, χάνεις όλον τον χαβαλέ ... :winka:


Δεκτη η ενσταση κυριε προεδρε

(παρακαλω να γραφτει στα πρακτικα)

Gallos
02/02/2011, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Εξαρτάται ...

Αυτού του επιπέδου (Basic) τα trainings σκοπό έχουν να σου μάθουν τις βασικές συμπεριφορές μοτό και αναβάτη στο χώμα (ή να σου αποβάλλουν τις λανθασμένα κεκτημένες)

Προσωπική ένσταση:
Προσπαθώντας να ακολουθήσεις (και να κάνεις κτήμα σου) αυτά τα πράγματα, χάνεις όλον τον χαβαλέ ... :winka:

Συμφωνώ επίσης, άλλη ιστορία ''το καν το μόνος σου''.... Αλλά και αυτό χαβαλέ θα έχει, άμα θα είναι όλοι σαν εμένα....
:lol: :lol: :lol:


Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis5
Δυστυχως θα ειμαι στις 6 την Κυριακη δηλαδη κριμα που δεν θα ειμαστε ομαδα moto.Αν και δεν εχω κανει σχολειο παρομοιο νομιζω θα ειναι μια ενδιαφερουσα εμπειρια,πιστευω δεν θα ειναι χαμενος χρονος,και μονο που θα βρεθουμε καποιοι που τους αρεσουν οι μοτοσυκλετες νομιζω ειναι σημαντικο.:beer:

Θα σου ανοίξω εγώ λουκια, μην φοβάσαι, θα περάσεις ωραία...

daz
02/02/2011, 15:52
Vstromeeeeeeeerr, σε ζητάνε. :smokin:

Vstrommer71
02/02/2011, 23:34
Το Σαββατο θα ειμαι εκει ωρε,μην βαρατε!
Σαλπαρω με το αερακι σαββατο πουρνο-πουρνο και θα ειμαι εκει κατα τις 8 το πρωι
Ελπιζω βεβαια μην δουνε τιποτα συμμετεχοντες τον καιρο και κανουν κο-κο-κο
Οτι και να γινει θα εχουμε χαβαλε και σιγουρα χιονοπολεμο θα εχουμε στα Γερανεια:beer:

Gallos
03/02/2011, 09:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
Το Σαββατο θα ειμαι εκει ωρε,μην βαρατε!
Σαλπαρω με το αερακι σαββατο πουρνο-πουρνο και θα ειμαι εκει κατα τις 8 το πρωι
Ελπιζω βεβαια μην δουνε τιποτα συμμετεχοντες τον καιρο και κανουν κο-κο-κο
Οτι και να γινει θα εχουμε χαβαλε και σιγουρα χιονοπολεμο θα εχουμε στα Γερανεια:beer:

Αναχώρηση από που έχεις Κύριε Vstrommer71? Αν είσαι από το μεγάλο χωρίο της Ελλάδος, σε ενδιαφέρει ένα ραντεβού στο περίπτερο? Τέτοια ώρα το πρωί θα είμαστε εμείς και οι κυνηγοί!!

PanVas
03/02/2011, 10:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gallos
Αν είσαι από το μεγάλο χωρίο της Ελλάδος,


οοοοοοοο.... τι του πε....

Αυτό σηκώνει πόλεμο...
Τον αποκάλεσε Αθηναίο....
:rotflmao: :bigcry:

KaTaNaS
03/02/2011, 10:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gallos
Αναχώρηση από που έχεις Κύριε Vstrommer71?!
απο την ομορφη Πατρα!

Vstrommer71
04/02/2011, 00:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
απο την ομορφη Πατρα!
Υπεροχα θα περασουμε
Ανεμος 9 μποφωρ,ψιλοχιονο,ταξιδακι με τα χωματινα στο 690,ξυπνημα στις 6 το πρωι...
Hard core λεμε!:rotflmao:

jimmis5
04/02/2011, 07:51
Δεν νομιζω Γιαννο κρυο θα εχει αλλα με λιακαδα απο τις προβλεψεις τουλαχιστον αυτο βλεπω.:winka:

Vstrommer71
04/02/2011, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από PanVas
οοοοοοοο.... τι του πε....

Αυτό σηκώνει πόλεμο...
Τον αποκάλεσε Αθηναίο....
:rotflmao: :bigcry:
Kαι που να δεις τι γινεται αμα με φωναζουν Πατρινο
Ρε ουστ λεμε! :rotflmao:

Gallos
04/02/2011, 11:48
Κρίμα όμως Vstrommer71 που είσαι από Πάτρα και έμαθα ότι είσαι πολύ καλό παιδί :D

jimmis5
08/02/2011, 13:28
Μπραβο στην ΚΤΜ για αυτο που διοργανωσε για τον χρονο και για τους ανθρωπους που ειχε για την εκπαιδευση.Το ευχαριστηθηκα απιστευτα ειδικα την βολτα στις χιονισμενες διαδρομες στα γερανεια.Ελπιζω να καταφερω να συμμετασχω και στο δευτερο επιπεδο

http://enduro.gr/index.cfm?Action=Details&cat01=6&CPiD=5083
http://www.racephoto.gr/images/user/image/2011/ev11-4ktm_tr_06feb.jpg

Λευκάδιος
10/05/2011, 09:44
θα ειναι κανεις απο εδω για το level 1 που θα γινει την προσεχη Κυριακη 15/5?