PDA

View Full Version : Vespa GTS 300



alex14
09/02/2011, 03:50
Παιδες, ψαχνω πληροφοριες σχετικα με την vespa GTS 300. Βασικα με ενδιαφερει το θεμα της αξιοπιστιας. Οτι υπαρχει στο net το εχω διαβασει αλλα θα ηθελα και την γνωμη κατοχων ή καποιων που ξερουν κατι απο γνωστους κτλ.

Ευχαριστω

:wave2:

noble
09/02/2011, 06:32
http://www.vespaforumhellas.gr/

Νομίζω οτι εκεί θα βρείς οτι χρειάζεσαι :)

alex14
09/02/2011, 06:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από noble
http://www.vespaforumhellas.gr/

Νομίζω οτι εκεί θα βρείς οτι χρειάζεσαι :)

Σε ευχαριστω αλλα δυστυχως το παραπανω ειναι περισσοτερο για εδρομες,συναντησεις κτλ.

Τελος παντων εαν καποιος εχει αποψη για την GTS 300 ας γραψει δυο κουβεντες.

:wave2:

noble
09/02/2011, 06:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από alex14
Σε ευχαριστω αλλα δυστυχως το παραπανω ειναι περισσοτερο για εδρομες,συναντησεις κτλ.

Τελος παντων εαν καποιος εχει αποψη για την GTS 300 ας γραψει δυο κουβεντες.

:wave2:


Μήπως δεν μπορείς να δεις ολα τα section του γιατί δεν έχεις κάνει εγγραφή?
Έχει πάρα πολλά θέματα Τεχνικά--Βελτιώσεις-Προβλήματα και φυσικά πολλούς περισσότερους κατόχους της βέσπας που ενδιαφέρεσαι απ οτι θα βρεις εδω μέσα.Ο,τι θέλεις εσύ.

Εχω την gts250 αν σ ενδιαφέρει κάποια απορία που μπορώ να σου λυσω πες μου :beer:

OldMan
09/02/2011, 07:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από noble
Εχω την gts250
Μαλάκα μου, που έχουμε φτάσει ..?? :look: :eyepop: :uplate:

Κάτοχοι βέσπας βγαίνουν και το δηλώνουν ευθαρσώς και άνευ ουδεμίας συστολής ..!!! :smokin:

alex14
09/02/2011, 07:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από noble
Μήπως δεν μπορείς να δεις ολα τα section του γιατί δεν έχεις κάνει εγγραφή?
Έχει πάρα πολλά θέματα Τεχνικά--Βελτιώσεις-Προβλήματα και φυσικά πολλούς περισσότερους κατόχους της βέσπας που ενδιαφέρεσαι απ οτι θα βρεις εδω μέσα.Ο,τι θέλεις εσύ.

Εχω την gts250 αν σ ενδιαφέρει κάποια απορία που μπορώ να σου λυσω πες μου :beer:

Thanks, θα κανω εγγραφη.

Η gts 250 ειναι ψεκαστη ?
Εχω διαβασει οτι οι 300αρες βγαζουν προβλημα με την αντλια βενζινης σε μεγαλο ποσοστο. Εχεις διαπιστωσει/ακουσει κατι τετοιο ?

:beer:

Εχετλαίος
09/02/2011, 07:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Μαλάκα μου, που έχουμε φτάσει ..?? :look: :eyepop: :uplate:

Κάτοχοι βέσπας βγαίνουν και το δηλώνουν ευθαρσώς και άνευ ουδεμίας συστολής ..!!! :smokin:

Αν ήταν όμως ακόμα όλες 2Τ θα πίστευες το ίδιο;
:smokin:

noble
09/02/2011, 07:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από alex14
Thanks, θα κανω εγγραφη.

Η gts 250 ειναι ψεκαστη ?
Εχω διαβασει οτι οι 300αρες βγαζουν προβλημα με την αντλια βενζινης σε μεγαλο ποσοστο. Εχεις διαπιστωσει/ακουσει κατι τετοιο ?

:beer:


Ναι,είναι ψεκαστή :) .Αν μπεις στο φόρουμ θα διαβάσεις τα πάντα :sun: .Εχω ακούσει κι εγώ γι αυτό το πρόβλημα στην 300,αλλά δυστυχώς δεν ξέρω περισσότερα μιας και δεν την έχω.Πάντως το υπέροχο είναι οτι οποιοδήποτε πρόβλημα και να μου έχει βγάλει μέχρι στιγμής,που στα 3 χρόνια που την έχω ήταν ελάχιστα,ήταν ΠΑΜΦΘΗΝΟ :sun:

Κάνε εγγραφή εκεί και θα σου λυθούν ολες οι απορίες :beer: .
Είναι πραγματικά απολαυστική,πανέμορφη,αλλά θέλει σύνεση και προσοχή εξαιτίας των μικρών τροχών...Ε,άντε λίγο και η μέση την ακούει απο τις λακούβες αλλά αν είσαι νιάτο όπως εγώ δεν θα χεις θέμα.:lol:

Ο oldman απλώς ζηλευει που δεν έχει πια την ηλικία να καταπονείται :a22: ,μην τον ακούς.

noble
09/02/2011, 08:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Μαλάκα μου, που έχουμε φτάσει ..?? :look: :eyepop: :uplate:

Κάτοχοι βέσπας βγαίνουν και το δηλώνουν ευθαρσώς και άνευ ουδεμίας συστολής ..!!! :smokin:



:a22: :a22:


οι συστολές είναι για τις παρθένες :lol:
:wave2: