PDA

View Full Version : Καλωσορίστε τον jimoff!



gtsiros
07/08/2005, 09:30
Καλώς σε δεχθήκαμε, jimoff!!!

Να είσαι καλά κ όταν αποκτήσεις μηχανή (γιατί αυτή που βρήκες πεταμένη και επισκεύασες μόνος σου δε μετράει :p ) πάντα όρθιος!

jimoff
07/08/2005, 09:32
kalos sas vrika pedes!elpizo na me aksiosi o kalos theoulis mia mera na episkevazo to diko mou moro kai oxi mono ton filon mou!

ixnilatis
07/08/2005, 12:01
Καλώς το παιδί!!! :smilea:

DoctorS
07/08/2005, 20:10
βρε που'σουνα τόσο καιρό βρε.............????

εεεεεεε?????:D :D :D :D

άντε πιάσε :beer: κι 'αραξε..................

να υποθέσω ότι είσαι και φίλος του βρωμόγατου..............?????

χαχαχαχα..................:a19: λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε................

gtsiros
07/08/2005, 20:45
O jimoff είναι ένας νέος φίλος μου. Προβλέπω ότι θα περνάμε καιρό μαζί, σπάνια γνωρίζω τέτοιους ανθρώπους και είμαι πολύ χαρούμενος όταν μου δίνεται η ευκαιρία να κάνω παρέα μαζί τους.

(ας πούμε... ότι θα δούμε άγριες κόντρες μεταξύ του jimoff και του sonic22 πάνω σε γνώσεις μηχανολογίας)

Ο μουρλός, ο ανώμαλος, ο αθεόφοβος, ο τρέχαγύρευεπωςδουλεύειτομυαλότου πήρε μια yamaha από τα σκουπίδια (κακώς βρέθηκε εκεί) και αφού έλυσε τον κινητήρα τον ξαναέστησε και τώρα παίρνει μπροστά. Σίγουρα δεν είναι το σημαντικότερο που έχει καταφέρει, αλλά τό δωμάτιό του (ο θεός να το κάνει) πραγματικά χρειάζεται το σήμα του biohazard. Μήτσο μιλάω σοβαρά!

Παίζουμε μαζί με τα τηλεκατευθυνόμενά μας. Ο κάφρος, πήρε έτοιμο, γιατί δεν έβρισκε κιτ, αλλά αυτό δεν τον χάλασε καθόλου! το κομμάτιασε κανονικά, και το ξανάστησε...

mad respect σε ένα άνθρωπο που, όχι μόνο μου έχει μάθει πολλά πράματα εντός ελαχίστου χρόνου, αλλά μου έχει αλλάξει και γνώμη για κάποια πράματα... Αυτό μόνο του δε λέει και πολλά, αλλά η τελευταία φορά που άλλαξα γνώμη για κάτι ήταν όταν έχασα κομμάτια από τα δάχτυλά μου.

Περιμένω ανυπόμονα να πάρει το παιδί μηχανή (το ducati που έχει και το nimbusaki θέλει! αρχίζει να μου αρέσει και μένα το συγκεκριμένο μηχανάκι. Δείχνει καλό!) και να πηγαίνουμε βόλτες μαζί.

Θα σταματήσω να τον χαρακτηρίζω τώρα... ένα θα πω μόνο... Σε πολλά τον ζηλεύω.


21344

katsai
07/08/2005, 22:10
:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: