PDA

View Full Version : ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝΕ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΑΥΤΟΙ...



ixnilatis
07/08/2005, 11:04
Μέσα στον Ιούλιο είχα γράψει ένα σχετικό post για τους ΜΑΘΟΥΣΑΛΕΣ οδηγούς http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=10926&highlight=%CA%D9%CB%CF%C3%C5%D1%CF%C9

Πριν 6 μέρες είδα τον παππού (γύρω στα 85) που μένει 2 ορόφους πάνω από μένα να προσπαθεί 15 λεπτά να ξεπαρκάρει το mondeo του στην πρασιά και να γρατζουνάει ένα ολοκαίνουργιο Alfa Romeo 156 (ενοίκου της πολυκατοικίας) και κατόπιν να με φωνάζει κάτω για να με επιπλήξει, επειδή τον ενοχλούσε ''λεει'' η μηχανή και αναγκάστικε να χτυπήσει το alfa....

Άρχισε να φωνάζει σαν υστερικός και πέταξε κάτω από τα νεύρα του ένα ηλίθιο γελοίο καπελάκι (αυτα που φορούσανε οι τεξανοί πετρελαιάδες στις ταινίες) και με προκάλεσε με την παρούσα κατάσταση να ξεπαρκάρω και να παρκάρω το βρωμόκουτο του.

Ήρεμος εγώ το έκανα με ΜΟΝΑΔΙΚΗ ευκολία και πιστεύω ότι 99 στους 100 οδηγούς θα το κάνανε με μοναδική ευκολία (δείτε και στην φώτο πως είναι διαμορφωμένος ο χώρος)

Στο παρελθόν με είχε κατεβάσει κάτω 5-6 φορές για να μου πει ότι η μηχανή ενοχλεί και ότι τον εμποδίζει.......
Είχα κάνει τον μαλάκα και τον αντιμετώπιζα με κατανόηση και του εξηγούσα ότι μπορεί να κάνει τη δουλειά του...κι ότι δικαιούμε και εγώ μια θέση παρκινγκ όπως και αυτός....

Όση ώρα μου φώναζε χαμογελούσα ειρωνικά και προσπαθούσα να τον ψυχολογίσω και έκανα ΤΕΡΑΣΤΙΑ προσπάθεια για να μη του σκάσω κανένα κουτουλίδι και βρεθώ σε κανένα δικαστήριο για φόνο εκ προθέσεως με ενδεχόμενο δόλο......

ΡΕ παιδιά..... κάποια στιγμή που γύρισα τη πλάτη μου και είπα να φύγω γιατί δεν έβγαζα άκρη και είπα να δώσω τόπο στην οργή το ποτήρι ΞΕΧΕΙΛΙΣΕ και μου είπε το εξής υπέροχο....

''.....άμα είσαι άντρας έλα εδώ να λογαριαστούμε....και αφού δεν καταλαβαίνεις με το καλό...... ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΣΙΔΕΡΙΚΑ....''


Ναι....καλά διαβάσατε.... με απείλησε ότι θα πάρει το πιστολάκι του ο καουμπόι και θα μου κάνει τσαμπουκά.....

Γυρνάω πίσω τον πιάνω από τον γιακά, τον σηκώνω 10 εκατοστά από το έδαφος και τον πλακώνω στα χαστούκια (το γελοίο ήτανε όταν του έφυγε η μασέλα)
Έχασε το φώς του από τις μπάτσες.... δεν ήθελαν να του σκάσω κλοτσίδια και μπουνίδια για ευνόητους λόγους.

Από εκείνη τη μέρα έχουνε περάσει έξι μέρες και όποτε τον συναντάω στο ασανσέρ ή στο πάρκινγκ κάνει πως δε με βλέπει.

Επίσης του ξεκαθάρισα, ότι την επόμενη φορά που θα ενοχλήσει εμένα ή τη μηχανή ή την γυναίκα μου (γιατί της έκανε παράπονα για να με κάνει ντα...) θα του βάλω το πιστόλι στον κώλο, θα τον τσιμεντώσω σε μισοβάρελο και θα τον πετάξω στον Θερμαϊκό να τον φάνε τα ψάρια....


21333

n1k3man
07/08/2005, 11:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από ixnilatis
''.....άμα είσαι άντρας έλα εδώ να λογαριαστούμε....και αφού δεν καταλαβαίνεις με το καλό...... ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΣΙΔΕΡΙΚΑ....''

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

unpaictable ο παππους! μη τον ξεπαστρεψεις ρε συ! εχει γελιο! :lol:

stavrogin
07/08/2005, 11:31
Τωρα που φαγε τη σπαλιορα απο σενα,θα βρει κανενα αλλο να του πρηζει τα....καταλαβες.

Innersense
07/08/2005, 11:50
Φίλε είσαι θεός!

Όποτε γουστάρεις μαζευόμαστε καμιά 20αριά μηχανάκια, τα παρκάρουμε γύρω γύρω από το Mondeo να μην μπορεί να κουνήσει ρούπι και ερχόμαστε στο μπαλκόνι του σπιτιού σου να πιούμε καφεδάκι και να χαζεύουμε τον γέρο να σιχτιρίζει από κάτω!

Νομίζω ότι θα μάθαινε δια παντός να σέβεται τις μοτοσυκλέτες.

Αν και πραγματικά πιστεύω ότι δεν θα χρειαστεί μετά από αυτό που του έκανες.

ixnilatis
07/08/2005, 12:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από n1k3man
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

unpaictable ο παππους! μη τον ξεπαστρεψεις ρε συ! εχει γελιο! :lol:


Γέλιο έχει τώρα που τα διαβάζουμε και ψιλοτελείωσε η ιστορία....

Τα δικά μου τα νεύρα ήτανε παστίτσιο για 2-3 μέρες με το ψοφίμι...

Ετοιμάζω μεγάλο χουνέρι στο ραμόλι.... (σε μερικές μέρες θα σας το πω, αφού πρώτα το κάνω) :evil: :evil: :evil: :D

lalala
07/08/2005, 16:10
krata mas enhmerous :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol:

n1k3man
07/08/2005, 18:44
α ρε να 'χα και γω ενα παππου να τσακωνομουνα στην πολυκατοικια! :lol:

μονο ο τρελο50αρης ο διαχειριστης μου γκρινιαζει που και που.. :rotflmao:

oulas
07/08/2005, 21:45
Δεν αξιζει να ασχολησε καν μαζι του. Γραφε τον οτι και να σου λεει. Σε ηληκια 85+ δεν ξερει που βρισκεται ο ανθρωπος. Προσεχε μην υα μαμηση ολα και πεσεο πανω στην μηχανη σου!:wave2:

gtsiros
07/08/2005, 21:57
Χτύπησες ένα γέρο.

Για ποιό λόγο;

n1k3man
07/08/2005, 22:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
Χτύπησες ένα γέρο.

Για ποιό λόγο;

Τον λογο τον αναφερει παραπανω τσιρος.. Τον απειλησε ασχημα..

gcrook
07/08/2005, 22:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
Χτύπησες ένα γέρο.

Για ποιό λόγο;
Καλα σου λεει.
Μονο τις γιαγιαδες δεν εχουμε πει να βαραμε:lol: :a5: :a13: :a15: :a52:

iannis
07/08/2005, 22:20
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από ixnilatis
[
Γυρνάω πίσω τον πιάνω από τον γιακά, τον σηκώνω 10 εκατοστά από το έδαφος και τον πλακώνω στα χαστούκια (το γελοίο ήτανε όταν του έφυγε η μασέλα)
Έχασε το φώς του από τις μπάτσες.... δεν ήθελαν να του σκάσω κλοτσίδια και μπουνίδια για ευνόητους λόγους.

:nono: :nono: με αυτο φιλε νομιζω οτι εχασες το δικιο σου ...... σιγουρα αυτη η συμπεριφορα απο μερους του ηλικιωμενου προς τα σενα να εκνευριζε τον καθενα, σε απειλησε λεκτικα με πιστολια και ψευτομαγκιες αλλα δεν καταλαβα να απειλειται η σωματικη σου ακαιραιοτητα, δεν βλεπω κατι που να δικαιολογει την βια απο μερου σου. Την επομενη φορα προσπαθισε να το δεις πιο ψυχραιμα

φιλικα

n1k3man
07/08/2005, 22:25
ρε παιδια ψυχραιμα το ειδε ο ανθρωπος μη τον κατηγορειτε! το γραφει κιολας!


δεν ήθελα να του σκάσω κλοτσίδια και μπουνίδια για ευνόητους λόγους

:rotflmao: :rotflmao:

τωρα περα απο την πλακα και ο παππους το παρατραβηξε απειλωντας τον με πιστολι. αν ειναι δυνατον! θα τον σκοτωνε δηλαδη με το σιδερικο του? δε παμε καλα..

gtsiros
07/08/2005, 22:40
Και επειδή ο παππούς που τα έχει χαμένα σε απείλεισε να στη μπουμπουνηξει, τον βαράς.

sunderlanos
07/08/2005, 22:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Innersense
Φίλε είσαι θεός!

Όποτε γουστάρεις μαζευόμαστε καμιά 20αριά μηχανάκια, τα παρκάρουμε γύρω γύρω από το Mondeo να μην μπορεί να κουνήσει ρούπι και ερχόμαστε στο μπαλκόνι του σπιτιού σου να πιούμε καφεδάκι και να χαζεύουμε τον γέρο να σιχτιρίζει από κάτω!



Kalh idea...Kai ama bgei me ena peristrofo apo to mpalkoni kai mas gamhsei olous meta ti ginete...Tha emaste oi kaoumpoides pou epesan meta apo ton agwna tous gia, dikaiwsynh kai sebasmo pros tous motosikletistes?.Yparxei kai h Astynomia gia aftes tis upotheseis, kata thn gnwmh mou einai o pio anthrwpinos dromos...

:mad: :mad: :mad: :sad:

ronin1
07/08/2005, 23:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Innersense
Φίλε είσαι θεός!

Όποτε γουστάρεις μαζευόμαστε καμιά 20αριά μηχανάκια, τα παρκάρουμε γύρω γύρω από το Mondeo να μην μπορεί να κουνήσει ρούπι και ερχόμαστε στο μπαλκόνι του σπιτιού σου να πιούμε καφεδάκι και να χαζεύουμε τον γέρο να σιχτιρίζει από κάτω!

Νομίζω ότι θα μάθαινε δια παντός να σέβεται τις μοτοσυκλέτες.

Αν και πραγματικά πιστεύω ότι δεν θα χρειαστεί μετά από αυτό που του έκανες.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
όχι ρε παιδιά , θα πάθει εγκεφαλικό!!!
Εγώ αφήστε τον να πάει στα κομμάτια,δεν έχει με τι να ασχοληθεί
απλά σπάστου τον τσαμπουκα με την χαλαρή και στα-ρχιδική συμπεριφορά σου .είναι ότι χειρότερο.

ixnilatis
09/08/2005, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
Και επειδή ο παππούς που τα έχει χαμένα σε απείλεισε να στη μπουμπουνηξει, τον βαράς.



Τι να κάνουμε ρε φιλαράκι....εσύ είσαι υπεράνω και ουμανιστής.... :D


Εγώ δεν είμαι και δεν θέλω να γίνω σε τέτοιες περιπτώσεις και μάλιστα συνειδητά :wave2:

Αλλά έξω από τον χορό, πολλά τραγούδια λένε... :cool: :cool:

Boxer
09/08/2005, 13:22
Αντε ρε με τους κωλογερους.:yuck: :mad:

Επιτηδες βριζουνε επειδη ειναι σιγουροι οτι δεν θα τις φανε.
Αυτοι και κατι γκομενες ολο μαγκια τυπου Κατερινας Γιαντζογλου που γινεται μια στραβη στο δρομο και το στομα τους γινεται οχετος.
Και για να μην παρεξηγηθω απο τις φεμινιστριες του φορουμ μιλαω για τις συγκεκριμενες γκομενες και τους συγκεκριμενους κωλογερους.Δεν τους βαζω ολους στο ιδιο τσουβαλι και δεν εχω τιποτα με τους υπολοιπους.

dukeandthecity
09/08/2005, 13:26
κύριοι να πω και εγώ την μαλ@κια μου ?

Απο την εφηβεία μου που άρχισε το αίμα να βράζει έχω έναν διαρκή προβληματισμό στο αν η βία (και γενικά τα κλοτσομπουνιδια) λύνουν τα προβλήματα ή όχι. Επίσης προβληματιζόμουν στο αν είναι σωστό να ξεπεράσεις το όριο τις λεκτικής αψιμαχίας με κάποιον που είναι σεβαστά μεγαλύτερος από σένα. Δηλώνω εκ των προτέρων ότι ελάχιστες φορές έχω πιαστεί στα χέρια με συνάνθρωπο. Τις περισσότερες φορές σεβόμουν την ηλικία του απανταχού "αντιπάλου". Μεγαλώνοντας διαπίστωσα οτι

-Κακώς δείχνω σεβασμό σε κάποιον που δεν το αξίζει.
-Γιατί να ειμαι εγω ο καλός και ψύχραιμος όταν ο άλλος είναι μεγαλύτερος σε ηλικία αρα και ωριμότερος και φρονιμότερος ?
-Οπου δεν πίπτει λόγος πίπτει ράβδος.
-9 στους 10 που τσαμπουκαλέβονται είναι κότες λιράτες.
-Δεν αξίζει να καπνίζω μισό πακέτο τσιγαρα μετα για να πνίξω την σύγχυση μου.
-Κάθε φορά που φευγω απο "αναίμακτη" αψιμαχία το μετανιώνω 100%

μετά τιμής......
:a024: :a024:

ixnilatis
09/08/2005, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
κύριοι να πω και εγώ την μαλ@κια μου ?

Απο την εφηβεία μου που άρχισε το αίμα να βράζει έχω έναν διαρκή προβληματισμό στο αν η βία (και γενικά τα κλοτσομπουνιδια) λύνουν τα προβλήματα ή όχι. Επίσης προβληματιζόμουν στο αν είναι σωστό να ξεπεράσεις το όριο τις λεκτικής αψιμαχίας με κάποιον που είναι σεβαστά μεγαλύτερος από σένα. Δηλώνω εκ των προτέρων ότι ελάχιστες φορές έχω πιαστεί στα χέρια με συνάνθρωπο. Τις περισσότερες φορές σεβόμουν την ηλικία του απανταχού "αντιπάλου". Μεγαλώνοντας διαπίστωσα οτι

-Κακώς δείχνω σεβασμό σε κάποιον που δεν το αξίζει.
-Γιατί να ειμαι εγω ο καλός και ψύχραιμος όταν ο άλλος είναι μεγαλύτερος σε ηλικία αρα και ωριμότερος και φρονιμότερος ?
-Οπου δεν πίπτει λόγος πίπτει ράβδος.
-9 στους 10 που τσαμπουκαλέβονται είναι κότες λιράτες.
-Δεν αξίζει να καπνίζω μισό πακέτο τσιγαρα μετα για να πνίξω την σύγχυση μου.
-Κάθε φορά που φευγω απο "αναίμακτη" αψιμαχία το μετανιώνω 100%

μετά τιμής......
:a024: :a024:



Γκαρντάσι μου

Με κάλυψες απόλυτα! ΑΠΟΛΥΤΑ ΛΕΜΕ!!!

Κι εγώ το καλό παιδί με υπομονή, ανεκτικότητα, και κατανόηση ΗΜΟΥΝΑ αλλά αναθέωρησα τα τελευταία χρόνια!

bugsbunny
09/08/2005, 15:51
ixnilati,

Γενικά με τους γέρους είναι ου μπλέξεις !!!
Έχεις απόλυτο δίκιο σε όλα, μόνο που νομίζω ότι με τις χειροδικίες, όσο και να τις αξίζουν, που τις αξίζουν, μπορείς να βρεθείς πολύ εύκολα σε δύσκολη θέση αν σου πάθει κάτι εκείνη την ώρα, άρα πρέπει να αποφεύγονται.

slacker
09/08/2005, 16:54
Φίλε ixnilati,

κάνω copy/paste εδώ την απάντηση που σου έδωσα και σε άλλο forum:

Λοιπόν, ότι έκανες, έκανες. Αυτό δεν αλλάζει. Τι γίνεται από εδώ και πέρα;

ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ:
- Ο παππούς δεν σε ξαναενοχλεί.

ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ:
- Παραδέχτηκες ήδη σε 2 τουλάχιστον forums πως τον χτύπησες χωρίς να σε έχει χτυπήσει αυτός. Αν το διαβάσουν αυτό λάθος μάτια, μπορεί και να πας «μέσα».
- Σου έχει ήδη κάνει μήνυση και δεν το ξέρεις, οπότε μια ωραία πρωία σου έρχεται χαρτάκι από το δικαστήριο.
- Βάζει τον γιό του, που έχει 7 μαύρες, 4 κίτρινες και 5 πράσινες ζώνες στο καράτε, ζίου ζίτσου, τάε κβον ντο κτλ να σου ανταποδώσει. Σου στέλνει και μπουκέτο με λουλούδια στο νοσοκομείο, μαζί με μια καρτούλα «Περαστικά»!
- Δεν έχει γιο, οπότε προσλαμβάνει 2-3 «μούτρα» για την ίδια δουλειά.
- Δεν βάζει να σε δείρουν, αλλά βάζει τα «μούτρα» να σου κάνουν το μηχανάκι… ανταλλακτικά για χλοοκοπτικό!
- [Εδώ μπορείς να προσθέσεις κι άλλες ιδέες για το τι θα σκεφτόσουν να του κάνεις εσύ αν αυτός σε είχε χτυπήσει, κι όχι εσύ]

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:
Πρίν κάνουμε κάτι, ζυγίζουμε τα υπέρ και τα κατά. Μπορούσες να τον σκυλοβρίσεις, να τον απειλήσεις κι εσύ, να του ζαλίζεις τα @@ κάθε μέρα, να καλέσεις κανένα άσυλο να τον μαζέψουν, να φωνάξεις την αστυνομία και να κάνεις καταγγελία ότι απείλησε την ζωή σου κ.α.

Εσύ επέλεξες να του… σκονίσεις την μασέλα. Δεν λέω, διαβάζοντάς το εγώ είπα από μέσα μου «Καλά του έκανε», και προφανώς ο άνθρωπος έχει πάθει μαλάκυνση (το λιγότερο). Αλλά για να ζητάς την άποψή μας, μάλλον το βλέπεις λίγο πιο ψύχραιμα τώρα, έτσι;

Alx 84
11/08/2005, 00:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από ixnilatis
το γελοίο ήτανε όταν του έφυγε η μασέλα)

χαχαχαχα!!! θα πρέπει να ήταν απίστευτο σκηνικό. Όντως δεν παίζει πρόβλημα με τον χώρο. Αφού δεν την πάει την οδήγηση(ούτε εκείνη τον πάει φυσικά) γιατί δεν αρχίζει το πλέξιμο και να παίρνει ταξάκι;;

Joshoua
11/08/2005, 08:06
Σίγουρα ο Παπούλης το παράκανε.
Και ξέρεις,αυτοί είναι οι χειρότεροι,επειδή έχουν περάσει κάποια ηλικία και θέλουν να επιβεβαιώνουν συνέχεια ότι δεν είναι χούφταλα.
Για αυτό το λόγο τσαμπουκαλέυονται με όποιον βρίσκουν και όταν αυτος κάνει πίσω (λόγο σεβασμού κλπ) αυτοί το παίρνουν πάνω τους και κράζουν σαν πετινάρια.
Καλά,εγώ δεν θα τον έδερνα αλλα σίγουρα κάτι θα του έκανα.
Όπως και να έχει,το πρόβλημα είναι όταν ο εν λόγο γέρος,δεν είναι γέρος,αλλα ενας νταγλαράς ίσα με 2 μέτρα με ποντίκια σαν μπάλες του μπόουλινγκ.
Εκεί τί κάνεις;;;
:confused: :lol:

Alx 84
11/08/2005, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joshoua
Σίγουρα ο Παπούλης το παράκανε.
Και ξέρεις,αυτοί είναι οι χειρότεροι,επειδή έχουν περάσει κάποια ηλικία και θέλουν να επιβεβαιώνουν συνέχεια ότι δεν είναι χούφταλα.
Για αυτό το λόγο τσαμπουκαλέυονται με όποιον βρίσκουν και όταν αυτος κάνει πίσω (λόγο σεβασμού κλπ) αυτοί το παίρνουν πάνω τους και κράζουν σαν πετινάρια.
Καλά,εγώ δεν θα τον έδερνα αλλα σίγουρα κάτι θα του έκανα.
Όπως και να έχει,το πρόβλημα είναι όταν ο εν λόγο γέρος,δεν είναι γέρος,αλλα ενας νταγλαράς ίσα με 2 μέτρα με ποντίκια σαν μπάλες του μπόουλινγκ.
Εκεί τί κάνεις;;;
:confused: :lol:


Εκεί τον καταλαβαίνεις πρίν κάνεις τον καυγά... Δε μπορεί να μεταμορφωθεί ξαφνικά.

_DaGaD_
14/08/2005, 13:43
Ρε παιδιά .. τον παρεξηγήσατε τον άνθρωπο.. όταν έλεγε "σιδερικό" ενοούσε το σάρκινο σπαθί που είναι σκληρό σαν σίδερο.. Έλεγε ότι θα σε γαμήσει με άλλα λόγια, όχι όπλα και μλκίες (κρυφοπουστόγερας κίετς).

Πάντος άμα έχεις να πηδήξεις 30-40 χρόνια πιστεύω ότι κάτι κάνει στον εγκέφαλο..

Μακάρι να μην φτάσω σε τέτοια ηλικία..

Γίνεται να πεθάνω από κεραυνό πάνω στην μηχανή μου τελικιασμένος σε καμιά εθνική;

Το'χε πάθει ένα παλικάρι κι όταν τα'κουσα ανατρίχιασα κι η 1η μου αντίδραση ήταν "ΘΕΛΩ ΚΑΙ'ΓΩ!!!!!!"

Alx 84
14/08/2005, 17:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από _DaGaD_


Γίνεται να πεθάνω από κεραυνό πάνω στην μηχανή μου τελικιασμένος σε καμιά εθνική;

Το'χε πάθει ένα παλικάρι κι όταν τα'κουσα ανατρίχιασα κι η 1η μου αντίδραση ήταν "ΘΕΛΩ ΚΑΙ'ΓΩ!!!!!!"


:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
σίγουρα θα είναι πολύ εφετζίδικο, αλλά όχι δε θα πάρω. Κρίμα το παλικάρι. Τύχη και αυτή...
Εσύ παιδί μου γιατί θες να πας έτσι; υπάρχουν και πιο ανώδυνοι τρόποι.

sunderlanos
14/08/2005, 17:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
σίγουρα θα είναι πολύ εφετζίδικο, αλλά όχι δε θα πάρω. Κρίμα το παλικάρι. Τύχη και αυτή...
Εσύ παιδί μου γιατί θες να πας έτσι; υπάρχουν και πιο ανώδυνοι τρόποι.

Gia logous entyposiasmou profanos...

:a9: :a13: :a08:

Alx 84
14/08/2005, 17:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από sunderlanos
Gia logous entyposiasmou profanos...

:a9: :a13: :a08:


:D :D :D :D

_DaGaD_
14/08/2005, 19:42
Γιατί οι πιθανότητες να συμβεί κάτι τέτοιο είναι απειροελάχιστες.. αν υπάρχουν πιό ανώδυνοι υπάρχουν και πιό επώδυνοι..

.. το τελευταίο που με νοιάζει είναι ο εντυπωσιασμός..

Alx 84
15/08/2005, 00:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από _DaGaD_
Γιατί οι πιθανότητες να συμβεί κάτι τέτοιο είναι απειροελάχιστες.. αν υπάρχουν πιό ανώδυνοι υπάρχουν και πιό επώδυνοι..

.. το τελευταίο που με νοιάζει είναι ο εντυπωσιασμός..


αν είναι έτσι, οκ. Καλο/κακομελέτα κι έρχεται λέει όμως μια παροιμία...

cityfly
17/08/2005, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από _DaGaD_
Γιατί οι πιθανότητες να συμβεί κάτι τέτοιο είναι απειροελάχιστες.. αν υπάρχουν πιό ανώδυνοι υπάρχουν και πιό επώδυνοι..

.. το τελευταίο που με νοιάζει είναι ο εντυπωσιασμός..


ελα μωρέ εύκολο είναι

μια μέρα που θα χει καταιγίδα φόρεσε ό,τι σιδερένιο βρεις μπροστά σου και ανεβοκατέβα κάποια εθνική

όλο και κάτι θα βρεις


αν και φαντάζομαι μετά την τελευταία τούμπα θα σου χει φύγει από το μυαλό ο κεραυνός


(περαστικά πάντως μιας και δεν στα πα στο άλλο ποστ)

div400
17/08/2005, 13:31
συμφωνω και διαφωνω ταυτοχρονα με ολους τους προλαλησαντες
(ειμαι και εγω παιδι σφυριχτρα)

εν με απασχολει ρε παιδια

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΗΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ!:eyepop:

θα γινουμε και εμεις ετσι σε 30-40-50 χρονια απο τωρα? θα μας ενοχλει το πυρινικινητο hooverbike του αλητη μηχανοβιου?

_DaGaD_
17/08/2005, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
ελα μωρέ εύκολο είναι

μια μέρα που θα χει καταιγίδα φόρεσε ό,τι σιδερένιο βρεις μπροστά σου και ανεβοκατέβα κάποια εθνική

όλο και κάτι θα βρεις


αν και φαντάζομαι μετά την τελευταία τούμπα θα σου χει φύγει από το μυαλό ο κεραυνός


(περαστικά πάντως μιας και δεν στα πα στο άλλο ποστ)

Μετά θα είναι αυτοκτονία ρε 'συ.. Έχει διαφορά...

Να'σαι καλά.. έχουν περάσει 2 μήνες τώρα, απλά τις κόβω ακόμα.. :bigcry: :bigcry: