PDA

View Full Version : Τιγκανά!



antares
07/08/2005, 11:34
Φέτος το τσουβάλι έβγαλε Σαρδηνία-Κορσική!
Μέσω Νάπολι στο πήγαινε, και Γένοβα ή Νίκαια ή κάτι τέτοιο , στο έλα. Ευκαιρία να δω Πομποιία και Σιένα, δύο μέρη must στην Ιταλία.
Άλλα νομίζω πως όλα τα λεφτά θα είναι στην Κορσική! Έτσι μου έχουν πει τουλάχιστον. Βουνά, παραλίες, χωριά, τοπία, ντόπιοι, νοοτροπίες, μουσικές, γιορτές, όλα ωραία είναι εκεί.

Σε δύο ώρες φέυγω για Πάτρα και δεν έχω κλείσει ακόμα μπαγκαζιέρες, οπότε πρέπει να επισπεύδω τις διαδικασίες, αλλιώς θα χάσω το πλοίο (και ΔΕΝ το θέλουμε αυτό, έτσι δεν είναι;)
Φίλοι/-ες φορουμίτες/-ισσες, σας χαιρετώ, καλά να περάσετε όπου και να βρεθήτε, φροντίστε να γράψετε πολλά χλμ, ασφάλτινα χωμάτινα, ότι γουστάρει ο καθένας, ερωτευτείτε και γυρίστε πίσω όρθιοι!
Τα λέμε από Σεπτέμβρη
:wave2: :wave2: :wave2:

Κανένας
07/08/2005, 11:58
Καλό ταξίδι φίλε και καλή επάνοδο (να βάλεις φιλμ στην φωτογραφική και να προσέχεις μην σου σβηστούν οι ψηφιακές, όπως την έπαθα εγώ)

:wave2:

tai
07/08/2005, 13:46
Καλό, ευχάριστο, απροβλημάτιστο, ξεκούραστο, και με καλή επιστροφή, ταξίδι να έχεις.:sun: :beer: :wave2:




Φωτογραφίες πολλές! Εμείς μια βολτούλα πήγαμε και βγάλαμε τέσσερεις σελίδες. Εσύ οφείλεις τουλάχιστον έξι
:wacko: :cool: