PDA

View Full Version : Η πρωτη καλη βολτα στην Β.Εβοια με τον DoctorS και τον brother...



Runner Ducati
07/08/2005, 18:40
πηγε μια χαρα... παρολο που πονεσε πολυ το γονατο και κουραστηκε-α αρκετα...
στον ανεβασμο ειδαμε τα τα παιδια μαζι με τον gcrook... power ο gcrook.... συμβαινουν αυτα... τελος καλο ολα καλα...

πηγαμε λοιπον μεχρι ενα σημειο Β.Εβοια... φαγαμε, ειπιαμε (κοκα κολα), και επιστρεψαμε, η επιστροφη ηταν αρκετα καλη, παρολο που δεν τρεχαμε, επιλεκτικα μονο σε διαφορες στροφες... εξυνα ανετα και χωρις κανενα ψυχολογικο απο το ατυχημα και τους 2 μηνες στο "κρεβατι"... αισθανομαι μια χαρα.... μαλιστα καποια στιγμη που σταματησαν τα παιδια σε μια δεξια στροφη, πεταλο και ανηφορα, εχει και μια ταβερνα εκει, και καλουτσικη ασφαλτο... εγω πηγαινα πανω κατω με γονατα... τελειωσε η μιση ξυστρα απο δεξια... :D .........................

καυλαααααα λεμε..............................

Η πλακα ειναι που κατεβαινοντας το ποταμι, στο Ν.Φαληρο εχει την δεξια στροφη (γεφυρα) και βγαινεις παραλιακη για Καλαμακι-Γλυφαδα κλπ... οπως φορουσα και την φορμιτσα με τις ξυστρες, γουρλωσαν τα ματια μαλλον 1-2 ΙΧ και μια μοτοσυκλετα... ολα κατω, σχρααατςςς... ξυστρες μποτας, γονατων.... χεχεχε.... εκοψα μετα την στροφη και καθως με περγαναν κοιταγαν σαν χαμενοι.... μαλλον δεν θα ειχαν ξαναδει κατι τετοιο μεσα στην πολη.............................................


αντε σε 1-1.5 μηνα που θα εχω δυναμωσει καλως εχοντων... θα πεταω παλι.....................

:a25: :a11: :a016: :beer: :beer: :beer:

DoctorS
07/08/2005, 19:18
ήταν όντως ωραία.........ο γερο-zouzourelos μετα κόπων και βασάνων έγβαλε τη διαδρομή........αρκετά στριφτερά μπορώ να πω...................

αλλά ρε Παναωωωωωτ......πως το πάει το beverly έτσι ο αδερφός σου......................??????????μαλιοκούβαρα...............:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

άντε παναγιωτάκη καλή επάνοδο ρεεεεεεεεε......ποιος σε πιάνει σε λίγο καιρό.........................:winka: :winka: :winka:

Runner Ducati
07/08/2005, 19:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από DoctorS
ήταν όντως ωραία.........ο γερο-zouzourelos μετα κόπων και βασάνων έγβαλε τη διαδρομή........αρκετά στριφτερά μπορώ να πω...................

αλλά ρε Παναωωωωωτ......πως το πάει το beverly έτσι ο αδερφός σου......................??????????μαλιοκούβαρα...............:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

άντε παναγιωτάκη καλή επάνοδο ρεεεεεεεεε......ποιος σε πιάνει σε λίγο καιρό.........................:winka: :winka: :winka:

χεχεχε... οικογενιακο ειναι, ολοι στην οικογενεια παμε μαλιοκουβαρα................

ο ζουζουρακος ο φουκαρας οντως γερασε πια, καλα παει... αλλα ερχεται ο καιρος για κατι αλλο μαλλον εεεε??? ... :D

ααα... ναι εβαλα και γω μια :beer: ....
ξεδωσαμε λιγο σημερα ρε φιλε... ομορφια..............

:beer: :beer:

AFTER
07/08/2005, 19:33
RUNNER νομιζω οτι πρεπει να αλλαξεις το nick σου σε:

Ο ΞΥΣΤΡΑΣ

:a53: :a20:

Runner Ducati
07/08/2005, 19:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
RUNNER νομιζω οτι πρεπει να αλλαξεις το nick σου σε:

Ο ΞΥΣΤΡΑΣ

:a53: :a20:

χεχεχε... μα το λεει στο προφιλ μου εαν μπεις μεσα, πολυ καιρο τωρα... στο επωνυμο........ ΞΥΣΤΕΡΜΑΝ............

:a25: :a024:

gcrook
07/08/2005, 19:43
Λιγα μαγκες με τα ξυσιματα.
Σαν εμενα κανεις δεν εστριψε:bawl: :a35: :a022: :a47: :a47: :a52: :a47:

AFTER
07/08/2005, 19:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
χεχεχε... μα το λεει στο προφιλ μου εαν μπεις μεσα, πολυ καιρο τωρα... στο επωνυμο........ ΞΥΣΤΕΡΜΑΝ............

:a25: :a024:


:a23: :a23: :a015: :a016: :a49: :a8: :a9:

DoctorS
07/08/2005, 20:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Λιγα μαγκες με τα ξυσιματα.
Σαν εμενα κανεις δεν εστριψε:bawl: :a35: :a022: :a47: :a47: :a52: :a47:

χαχχαχα..........όντως......σεμνάαααααααααααααααααααα

:a19:

DoctorS
07/08/2005, 20:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
ααα... ναι εβαλα και γω μια :beer: ....
ξεδωσαμε λιγο σημερα ρε φιλε... ομορφια..............

:beer: :beer:

έτσι και καθόμουν άλλη μια μέρα μέσα...............απαπαπαπαπα....καντήλες λέμεεεεεεεε.....

αφού τώρα που ξεκουράστηκα λέω να ξαναβγώ.........δε χόρτασα........................χχαχαχαχα...............:lol: :rotflmao: :lol:

Runner Ducati
07/08/2005, 20:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Λιγα μαγκες με τα ξυσιματα.
Σαν εμενα κανεις δεν εστριψε:bawl: :a35: :a022: :a47: :a47: :a52: :a47:

Μη δεις τον Μιμικο εσυ με 999... αμεσως να τον περασεις................. :a08: :a012: :beer: :beer:

DoctorS
07/08/2005, 20:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
Μη δεις τον Μιμικο εσυ με 999... αμεσως να τον περασεις................. :a08: :a012: :beer: :beer:

ρε λες μ'αυτό να κυνηγάει τα κοτόπουλα........???????


:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

Tigas
07/08/2005, 22:26
[i]πηγαμε λοιπον μεχρι ενα σημειο Β.Εβοια... φαγαμε, ειπιαμε (κοκα κολα), και επιστρεψαμε, η επιστροφη ηταν αρκετα καλη, παρολο που δεν τρεχαμε, επιλεκτικα μονο σε διαφορες στροφες... εξυνα ανετα και χωρις κανενα ψυχολογικο απο το ατυχημα και τους 2 μηνες στο "κρεβατι"... αισθανομαι μια χαρα.... μαλιστα καποια στιγμη που σταματησαν τα παιδια σε μια δεξια στροφη, πεταλο και ανηφορα, εχει και μια ταβερνα εκει, και καλουτσικη ασφαλτο... εγω πηγαινα πανω κατω με γονατα... τελειωσε η μιση ξυστρα απο δεξια... :D .........................

αντε σε 1-1.5 μηνα που θα εχω δυναμωσει καλως εχοντων... θα πεταω παλι.....................

:a25: :a11: :a016: :beer: :beer: :beer: [/B]

Η ΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΠΕΘΑΜΕΝΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟΔΡΟΜΟ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΟΛΑ ''ΚΑΤΩ'' ΠΑΝΟΥΛΗ.
ΟΠΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΣΤΕΙΛΕ ΠΜ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΩ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ ΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ SBS ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ''ΑΛΕΡΓΙΑ'' ΠΟΥ ΣΕ ΠΙΑΝΕ ΚΑΙ ΞΥΝΕΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.
CU

Runner Ducati
07/08/2005, 22:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Η ΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΠΕΘΑΜΕΝΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟΔΡΟΜΟ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΟΛΑ ''ΚΑΤΩ'' ΠΑΝΟΥΛΗ.
ΟΠΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΣΤΕΙΛΕ ΠΜ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΩ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ ΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ SBS ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ''ΑΛΕΡΓΙΑ'' ΠΟΥ ΣΕ ΠΙΑΝΕ ΚΑΙ ΞΥΝΕΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.
CU

Σταυρο... τα χιλιομετρα μεσα στις στροφες εκει... εξαιρουμενων καποιων, δεν ειναι πολλα, εαν κανεις επιλογες και δεν τρεχεις οπουδηποτε και οποσδηποτε δεν εχει καποιος λογο να σκοτωθει, (εκτος και δεν τον παει με τιποτα) επισης προσωπικα δεν μου αρεσουν και οι στροφες των πολλων, πχ παρατεταμενες με 170+km... γιαυτο εχω Μονστερ, μου αρεσουν τα πολυ δυσκολα σφιχτα στροφιλικα, καπως οπως τις Β.Εβοιας κλπ και πιστες σαν τα Μεγαρα και Σερρες το πολυ... αλλιως θα επερνα ενα μεγαλο Ducati SS... λεμε τωρα.... προσωπικα θεωρω πχ την επιδαυρο πιο επικινδυνη απο την Β.Εβοια... επισης εμενα δεν ειναι αυτοσκοπος στο δρομο η ταχυτητα απο το ενα σημειο στο αλλο (εξαιρειται η πιστα, γραφομεν χρονους καλους αλλωστε εκει), αλλα η στιγμη και η στροφη, γιαυτο δεν πλακωνομαι σε ολη την διαδρομη, ζεσταινω λαστιχα, και οτα η στροφη το επιτρεπει το ριχνω μεχρι να ακουμπησουν και οι μανετες δεν με πειραζει... (τροπος του λεγειν).......
ενταξει λιγο θεωρητικα ολα αυτα οταν μας πιανει η τρελα, δεν εισαι ασχετος, ξερεις και ξερω, δεν καταλαβαινουμε τιποτα μερικες φορες.......
παντως επειδη ειμαι πραγματικα ασχετος απο διαδρομες, ειμαι μεσα εφοσον προκειται για σφιχτο στροφιλικι με καλη ασφαλτο και ολα κατω... θα χαρω να αγορασω ενα ζευγαρι ξυστρες ακομα...
και βεβαια BINTEOKAMERA ρε σεις........
Thanks man..............
:a25: :a09: :a34:

Tigas
08/08/2005, 07:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
Σταυρο... τα χιλιομετρα μεσα στις στροφες εκει... εξαιρουμενων καποιων, δεν ειναι πολλα, εαν κανεις επιλογες και δεν τρεχεις οπουδηποτε και οποσδηποτε δεν εχει καποιος λογο να σκοτωθει, (εκτος και δεν τον παει με τιποτα) επισης προσωπικα δεν μου αρεσουν και οι στροφες των πολλων, πχ παρατεταμενες με 170+km... γιαυτο εχω Μονστερ, μου αρεσουν τα πολυ δυσκολα σφιχτα στροφιλικα, καπως οπως τις Β.Εβοιας κλπ και πιστες σαν τα Μεγαρα και Σερρες το πολυ... αλλιως θα επερνα ενα μεγαλο Ducati SS... λεμε τωρα.... προσωπικα θεωρω πχ την επιδαυρο πιο επικινδυνη απο την Β.Εβοια... επισης εμενα δεν ειναι αυτοσκοπος στο δρομο η ταχυτητα απο το ενα σημειο στο αλλο (εξαιρειται η πιστα, γραφομεν χρονους καλους αλλωστε εκει), αλλα η στιγμη και η στροφη, γιαυτο δεν πλακωνομαι σε ολη την διαδρομη, ζεσταινω λαστιχα, και οτα η στροφη το επιτρεπει το ριχνω μεχρι να ακουμπησουν και οι μανετες δεν με πειραζει... (τροπος του λεγειν).......
ενταξει λιγο θεωρητικα ολα αυτα οταν μας πιανει η τρελα, δεν εισαι ασχετος, ξερεις και ξερω, δεν καταλαβαινουμε τιποτα μερικες φορες.......
παντως επειδη ειμαι πραγματικα ασχετος απο διαδρομες, ειμαι μεσα εφοσον προκειται για σφιχτο στροφιλικι με καλη ασφαλτο και ολα κατω... θα χαρω να αγορασω ενα ζευγαρι ξυστρες ακομα...
και βεβαια BINTEOKAMERA ρε σεις........
Thanks man..............
:a25: :a09: :a34:

Η BEST ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΙΤΕΑ-ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ SUPER TIΓΚΑ
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟ-ΝΑΥΠΑΚΤΟ, ΛΙΓΕΣ ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΓΙΑ 200+ ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΟΔΗΓΙΚΗ.
ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΡΟΦΙΛΙΚΙ.
ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΗ Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΛΜ.
ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΙΔΡΥΤΙΚΑ ΣΤΕΛΕΧΗ ΤΟΥ SBS ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΄΄ΕΚΤΑΚΤΗ΄΄ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ :winka:

Runner Ducati
08/08/2005, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Η BEST ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΙΤΕΑ-ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ SUPER TIΓΚΑ
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟ-ΝΑΥΠΑΚΤΟ, ΛΙΓΕΣ ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΓΙΑ 200+ ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΟΔΗΓΙΚΗ.
ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΡΟΦΙΛΙΚΙ.
ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΗ Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΛΜ.
ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΙΔΡΥΤΙΚΑ ΣΤΕΛΕΧΗ ΤΟΥ SBS ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΄΄ΕΚΤΑΚΤΗ΄΄ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ :winka:

:a32: :a54: :a08:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
08/08/2005, 11:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Η ΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΠΕΘΑΜΕΝΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟΔΡΟΜΟ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΟΛΑ ''ΚΑΤΩ'' ΠΑΝΟΥΛΗ.
ΟΠΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΣΤΕΙΛΕ ΠΜ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΩ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ ΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ SBS ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ''ΑΛΕΡΓΙΑ'' ΠΟΥ ΣΕ ΠΙΑΝΕ ΚΑΙ ΞΥΝΕΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.
CU

ΧΜ ..... ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ... ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΝΑΜΜΕΝΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ ... ΜΙΑ ΛΕΞΗ ΣΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ....:wave2:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
08/08/2005, 11:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
Σταυρο... τα χιλιομετρα μεσα στις στροφες εκει... εξαιρουμενων καποιων, δεν ειναι πολλα, εαν κανεις επιλογες και δεν τρεχεις οπουδηποτε και οποσδηποτε δεν εχει καποιος λογο να σκοτωθει, (εκτος και δεν τον παει με τιποτα) επισης προσωπικα δεν μου αρεσουν και οι στροφες των πολλων, πχ παρατεταμενες με 170+km... γιαυτο εχω Μονστερ, μου αρεσουν τα πολυ δυσκολα σφιχτα στροφιλικα, καπως οπως τις Β.Εβοιας κλπ και πιστες σαν τα Μεγαρα και Σερρες το πολυ... αλλιως θα επερνα ενα μεγαλο Ducati SS... λεμε τωρα.... προσωπικα θεωρω πχ την επιδαυρο πιο επικινδυνη απο την Β.Εβοια... επισης εμενα δεν ειναι αυτοσκοπος στο δρομο η ταχυτητα απο το ενα σημειο στο αλλο (εξαιρειται η πιστα, γραφομεν χρονους καλους αλλωστε εκει), αλλα η στιγμη και η στροφη, γιαυτο δεν πλακωνομαι σε ολη την διαδρομη, ζεσταινω λαστιχα, και οτα η στροφη το επιτρεπει το ριχνω μεχρι να ακουμπησουν και οι μανετες δεν με πειραζει... (τροπος του λεγειν).......
ενταξει λιγο θεωρητικα ολα αυτα οταν μας πιανει η τρελα, δεν εισαι ασχετος, ξερεις και ξερω, δεν καταλαβαινουμε τιποτα μερικες φορες.......
παντως επειδη ειμαι πραγματικα ασχετος απο διαδρομες, ειμαι μεσα εφοσον προκειται για σφιχτο στροφιλικι με καλη ασφαλτο και ολα κατω... θα χαρω να αγορασω ενα ζευγαρι ξυστρες ακομα...
και βεβαια BINTEOKAMERA ρε σεις........
Thanks man..............
:a25: :a09: :a34:



ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ... ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΡΟΦΗ ... ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ...ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΣΤΙΣ ΕΥΘΕΙΕΣ ΚΟΤΟΥΛΕΣ ....ΚΟ ΚΟ ΚΟ ΚΟ ΚΟ .... ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ... ΚΛΕΙΣΤΟΥΛΕΣ ... ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΕΥΒΟΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΙΤΕΑ ΓΑΛΑΞΙΔΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟ ΘΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙΣ ...ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ

GTZ750
08/08/2005, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Λιγα μαγκες με τα ξυσιματα.
Σαν εμενα κανεις δεν εστριψε:bawl: :a35: :a022: :a47: :a47: :a52: :a47:

:a012: :a012: :a012:

:a08: :a08: :wave2: :wave2:

Tigas
08/08/2005, 12:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ... ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΡΟΦΗ ... ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ...ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΣΤΙΣ ΕΥΘΕΙΕΣ ΚΟΤΟΥΛΕΣ ....ΚΟ ΚΟ ΚΟ ΚΟ ΚΟ .... ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ... ΚΛΕΙΣΤΟΥΛΕΣ ... ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΕΥΒΟΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΙΤΕΑ ΓΑΛΑΞΙΔΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟ ΘΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙΣ ...ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ

ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΟΥΛΗΣ ,ΕΣΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ, ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΓΟΝΑΤΟ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΦΑΓΟΥΡΕΣ ΠΑΛΙ ΛΕΜΕ:lol:

gmakris
08/08/2005, 14:26
Συμφωνω και συμπληρωνω οτι η διαδρομη Ιτεα - Αγ.Νικολαος ειναι η καλυτερη που μπορει να παει καποιος για να ευχαριστηθει αλλα και να μαθει να στριβει - ειναι γρηγορη σε χλμ (στροφες των 100 εως 160χλμ) αλλα δεν το καταλαβαινεις εφοσον οταν ειδα πρωτη φορα το ταχυμετρο μου στο Video σε στροφες που νομιζα οτι εβγαινα το πολυ με 100χλμ τελικα ειχα "γεματα" 140!!!

Ευβοια πηγαινα σχεδον 2 φορες τον μηνα περυσι αλλα η ποιοτητα της ασφαλτου δεν με αφηνε να ευχαριστηθω την διαδρομη (την μια φορα πηγαινα αερα, την επομενη γλυστρουσε σαν διαολος) και ετσι την διαδρομη αυτη την εχω εξαιρεσει απο τις βολτες μας οπως και οι αλλοι φιλοι και "μέλη" του "SBS".....

Tigas
08/08/2005, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
Συμφωνω και συμπληρωνω οτι η διαδρομη Ιτεα - Αγ.Νικολαος ειναι η καλυτερη που μπορει να παει καποιος για να ευχαριστηθει αλλα και να μαθει να στριβει - ειναι γρηγορη σε χλμ (στροφες των 100 εως 160χλμ) αλλα δεν το καταλαβαινεις εφοσον οταν ειδα πρωτη φορα το ταχυμετρο μου στο Video σε στροφες που νομιζα οτι εβγαινα το πολυ με 100χλμ τελικα ειχα "γεματα" 140!!!

Ευβοια πηγαινα σχεδον 2 φορες τον μηνα περυσι αλλα η ποιοτητα της ασφαλτου δεν με αφηνε να ευχαριστηθω την διαδρομη (την μια φορα πηγαινα αερα, την επομενη γλυστρουσε σαν διαολος) και ετσι την διαδρομη αυτη την εχω εξαιρεσει απο τις βολτες μας οπως και οι αλλοι φιλοι και "μέλη" του "SBS".....

ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΔΙΟΡΘΩΣΗ, ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΠΑΣ ΜΕ 140 ΑΛΛΑ ΜΕ 180 ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΨΙΛΑ, ΑΝ ΤΟ ΔΕΙΣ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΠΟΣΑ ΠΑΣ ΣΕ ΣΤΕΝΟ ΣΤΡΟΦΙΛΙΚΗ, ΚΟΚΟΚΟΚΟ

gmakris
08/08/2005, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΔΙΟΡΘΩΣΗ, ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΠΑΣ ΜΕ 140 ΑΛΛΑ ΜΕ 180 ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΨΙΛΑ, ΑΝ ΤΟ ΔΕΙΣ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΠΟΣΑ ΠΑΣ ΣΕ ΣΤΕΝΟ ΣΤΡΟΦΙΛΙΚΗ, ΚΟΚΟΚΟΚΟ

Εγω ειπαμε ειμαι λιγο κο-κο-κο σιγα μην παω με 180 σε τετοιες κλειστες στροφες.....160 και πολλα μου ειναι.... :rotflmao: :rotflmao:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
09/08/2005, 13:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
Εγω ειπαμε ειμαι λιγο κο-κο-κο σιγα μην παω με 180 σε τετοιες κλειστες στροφες.....160 και πολλα μου ειναι.... :rotflmao: :rotflmao:

ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ....ΠΟΛΥ ΘΑ ΘΕΛΑ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΤΟ ΚΟΝΤΕΡ ... ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΑ ... ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΤΕ ΣΑΝ ΔΑΙΜΟΝΙΣΜΕΝΟΙ .....ΑΚΟΥ ΚΕΙ 180 ΚΑΙ 160 .......:wave2:

Tigas
09/08/2005, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ....ΠΟΛΥ ΘΑ ΘΕΛΑ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΤΟ ΚΟΝΤΕΡ ... ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΑ ... ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΤΕ ΣΑΝ ΔΑΙΜΟΝΙΣΜΕΝΟΙ .....ΑΚΟΥ ΚΕΙ 180 ΚΑΙ 160 .......:wave2:


ΑΚΟΥ ΠΟΙΟΣ ΜΙΛΑΕΙ, Ο ΔΑΙΜΟΝΙΣΜΕΝΟΣ ΖΕΤΑΚΙΑΣ:lol: :wave2:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
10/08/2005, 14:57
ΠΟΙΟΣ ΕΓΩ ?????????????????


21632

gmakris
10/08/2005, 15:28
Kαλα...τωρα το προσεξα - αλλο λιγο και θα περναγες απο πανω μου..... :lol:

Και ερωτώ τι φταιει για αυτο? ο οδηγος (εγω) ή το μηχανακι ? (R1)
(μαλλον το πρωτο...) :lol: :rotflmao: :rotflmao:

:wave2:

(βαριεμαι να φταιξω και το video.....)

gtsiros
10/08/2005, 15:52
Μη μιλάς και φτιάξε το video να δούμε και μεις.

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
10/08/2005, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
Kαλα...τωρα το προσεξα - αλλο λιγο και θα περναγες απο πανω μου..... :lol:

Και ερωτώ τι φταιει για αυτο? ο οδηγος (εγω) ή το μηχανακι ? (R1)
(μαλλον το πρωτο...) :lol: :rotflmao: :rotflmao:

:wave2:

(βαριεμαι να φταιξω και το video.....)
ΑΠΛΑ .... ΕΙΣΑΙ Η ΗΡΕΜΗ ΔΥΝΑΜΗ ..... ΜΗΔΕΝ ΑΓΧΟΣ ... ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΤΟΝ ΤΣΑΝΤΙΣΕΤΕ .... Ε ΨΙΤ ...ΡΕ ΦΛΑΡΑΚΙ ΘΑ ΠΛΕΡΩΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΓΝΗΤΟΤΑΙΝΙΑΚΙ ΑΜΑ ΛΑΧΕΙ ....


Α ...... ΚΑΙ ΠΟΥ ΄ΣΑΙ .... ΜΗ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΦΩΤΟ .....

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
10/08/2005, 15:59
.............


21641

gmakris
10/08/2005, 16:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
.............Α ...... ΚΑΙ ΠΟΥ ΄ΣΑΙ .... ΜΗ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΦΩΤΟ .....

Ρε Μιλτο ξεχασα να σου πω....
ειχα βαλει zoom στην καμερα για να μην σε χανω !! :rotflmao: :rotflmao:

:a029:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
10/08/2005, 23:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
Ρε Μιλτο ξεχασα να σου πω....
ειχα βαλει zoom στην καμερα για να μην σε χανω !! :rotflmao: :rotflmao:

:a029:



ΑΑΑΑΑΑΑΑ.......
ΕΤΣΙ ΠΕΣ ......:beer:

rizofis
12/08/2005, 05:56
Παιδια να πατε μπραλο:eek:
Τρελη ποιοτητα ασφαλτου, εκτος 3 σημειων.
Απιστευτη διαρκεια στροφων!
Απο ταχυτητα..........................................
ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ:evil: