PDA

View Full Version : Ερωτηση Css???



menelaos46
14/04/2011, 12:18
Γνωριζει καποιος αν θα γινουν μαθηματα φετος???
Στο site του 0-300 δεν εχω βρει κατι..

sniper
14/04/2011, 12:20
Ακόμα δεν είναι ξεκάθαρα τα πράγματα.

Στο 0300 δεν θα βρεις κάτι αφου 0300 δεν υπάρχει πλέον κι έχει διαχωριστεί το σχολείο από το περιοδικό....

Στην Τουρκία πάντως σίγουρα θα γίνει...

menelaos46
14/04/2011, 12:26
:beer:

PanVas
14/04/2011, 13:06
Και στην Βουλγαρία γίνονται πάντως, με Άγγλους εκπαιδευτές.
Όποιος θέλει περισσότερες ίνφο ας μου πει.


Για το Ελλάντα όσο το μοτό ήταν κάτω είχα λάβει το παρακάτω μέιλ:

Καινούριο Ξεκίνημα

Αλλά με πολλά στοιχεία από τα παλιά.

Ξεκινάμε λοιπόν δυναμικά με πολλά Track Days και Riding School. Το γραφείο μου και ο καφές που σας περιμένει είναι το κατάστημα Παπασταύρου Shops Καλλιρρόης 30. Σας περιμένω να τα πούμε από κοντά να οργανώσουμε τις εξορμήσεις σε πίστες και αλλού και να γνωρίσετε τα μοναδικά σε ποιότητα προϊόντα μας.


Ιωάννα Αρβανιτάκη
Schools - Events
Τηλ: 210-9249350
Κινητό δεν το γράφω μην έχουμε άλλα...


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

McTalas
17/04/2011, 13:44
http://www.superbikeschool.co.gr/css_schedule.html

DrIoannis
17/04/2011, 13:52
...απ'οτι βλέπω όσο πάει και ανεβαίνει η ταρίφα.Το ποσό ανέρχεται πλέον στα 325.

Ichigo
17/04/2011, 14:42
Και βλέπω ότι ξεκινάνε ορθά αυτή τη φορά από το επίπεδο ένα χωρίς να προτείνουν "prelevel" session :rolleyes: .

Calculated expense for this summer :a013:

gixxerpap
17/04/2011, 14:52
εδώ τα μαθήματα γίνονται σε χώρο που δε διαθέτει άδεια ... μόνο μη γίνει κανά κακό, να δω ποιος θα φορτωθεί τις ευθύνες...

devil's animal
17/04/2011, 15:01
δεν μπορω να καταλαβω πως γραφει στην σελιδα του trackbike οτι θα γινουν trackdays 10,11,12 και 13/06 και στην σελιδα του CSS οτι θα γινουν μαθηματα στις ιδιες ημερομηνιες στις Σερρες...:confused:


εδω (http://www.trackbike.gr/main/) το ενα και εδω (http://www.superbikeschool.co.gr/css_schedule.html) το αλλο...


το μονο σιγουρο ειναι οτι εγω θα ειμαι εκει σ'αυτες τις ημερομηνιες και ειτε θα παω για το trackday ειτε για το level 3!!
:a25: :a30: :a25: :a30:

sniper
17/04/2011, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
δεν μπορω να καταλαβω πως γραφει στην σελιδα του trackbike οτι θα γινουν trackdays 10,11,12 και 13/06 και στην σελιδα του CSS οτι θα γινουν μαθηματα στις ιδιες ημερομηνιες στις Σερρες...:confused:


εδω (http://www.trackbike.gr/main/) το ενα και εδω (http://www.superbikeschool.co.gr/css_schedule.html) το αλλο...


το μονο σιγουρο ειναι οτι εγω θα ειμαι εκει σ'αυτες τις ημερομηνιες και ειτε θα παω για το trackday ειτε για το level 3!!
:a25: :a30: :a25: :a30:

tbc = to be confirmed

devil's animal
17/04/2011, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
tbc = to be confirmed


ναι, οκ... αλλα μην μου πεις οτι δεν μιλαει ο Δαλλας με την Αρβανιτακη και αυτοι με το Αυτοκινητρομιο Σερρων?
το αυτοκινητοδρομιο παντως τις δινει τις μερες στο trackbike...
http://www.serrescircuit.gr/calendar.asp?Year=2011&Month=6&Day=17&argDate=17/6/2011&Category=0

sniper
17/04/2011, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
ναι, οκ... αλλα μην μου πεις οτι δεν μιλαει ο Δαλλας με την Αρβανιτακη και αυτοι με το Αυτοκινητρομιο Σερρων?
το αυτοκινητοδρομιο παντως τις δινει τις μερες στο trackbike...
http://www.serrescircuit.gr/calendar.asp?Year=2011&Month=6&Day=17&argDate=17/6/2011&Category=0

Μια διευκρίνηση έκανα...

Αν θες γαργαλιστικές λεπτομέρειες μιλάς με Ιωάννα και τον Υψηλότατο να μάθεις αν μιλάνε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
17/04/2011, 15:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Μια διευκρίνηση έκανα...

Αν θες γαργαλιστικές λεπτομέρειες μιλάς με Ιωάννα και τον Υψηλότατο να μάθεις αν μιλάνε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


I'll do that...
:smokin:

jarv
18/04/2011, 16:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Μια διευκρίνηση έκανα...

Αν θες γαργαλιστικές λεπτομέρειες μιλάς με Ιωάννα και τον Υψηλότατο να μάθεις αν μιλάνε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Φυσικά και μιλάμε με τον Δάλλα, ποιος είπε το αντίθετο...

sniper
18/04/2011, 16:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από jarv
Φυσικά και μιλάμε με τον Δάλλα, ποιος είπε το αντίθετο...

Kανείς βρε Ιωάννα... :wave2:

devil's animal
18/04/2011, 16:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από jarv
Φυσικά και μιλάμε με τον Δάλλα, ποιος είπε το αντίθετο...


Iωαννα μολις με πηρε τηλ συνεργατης σας και μου ειπε για την "συμφωνια" που συζητατε να κανετε με τον Δαλλα, για τις συγκεκριμενες ημερομηνιες...
με την συγκαταθεση σου γραφω τις λεπτομερειες...
:wave2:

jarv
18/04/2011, 16:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
Iωαννα μολις με πηρε τηλ συνεργατης σας και μου ειπε για την "συμφωνια" που συζητατε να κανετε με τον Δαλλα, για τις συγκεκριμενες ημερομηνιες...
με την συγκαταθεση σου γραφω τις λεπτομερειες...
:wave2:

παιδιά έχω αποχωρήσει από το CSS, άρα δεν μιλάω με κανέναν για ημερομηνίες, εμείς έχουμε κλείσει ημερομηνίες για το Riding School το οποίο θα γίνει στο Auto Festival και τα Μέγαρα. δυστυχώς όχι ακόμα στις Σέρρες που θα μου λείψουν...

sniper
18/04/2011, 17:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
Iωαννα μολις με πηρε τηλ συνεργατης σας και μου ειπε για την "συμφωνια" που συζητατε να κανετε με τον Δαλλα, για τις συγκεκριμενες ημερομηνιες...
με την συγκαταθεση σου γραφω τις λεπτομερειες...
:wave2:

Τρομάρα σου :lol:


223830

devil's animal
18/04/2011, 17:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από jarv
παιδιά έχω αποχωρήσει από το CSS, άρα δεν μιλάω με κανέναν για ημερομηνίες, εμείς έχουμε κλείσει ημερομηνίες για το Riding School το οποίο θα γίνει στο Auto Festival και τα Μέγαρα. δυστυχώς όχι ακόμα στις Σέρρες που θα μου λείψουν...

οκ...αυτο δεν ηταν γνωστο...
εγω μιλησα με καποιον κουκιο..(ή κατι τετοιο τελοσπαντων :sick: ) και μου ειπε οτι αν υπαρξει ενδιαφερον θα γινει παραλληλα και το CSS και το trackday του trackbike...(αν καταλαβα καλα 2 μερες το ενα και 2 μερες το αλλο)...
οποτε μπορει να συμμετεχει καποιος στο CSS και την επομενη ημερα να κανει trackday με τον Δαλλα...
αυτα προς το παρον...ιδωμεν....
:beer: :beer: :beer:

devil's animal
18/04/2011, 17:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Τρομάρα σου :lol:

αει απο'δω ρε...
:lol: :lol:

CBRIDHS
18/04/2011, 17:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από jarv
παιδιά έχω αποχωρήσει από το CSS, άρα δεν μιλάω με κανέναν για ημερομηνίες, εμείς έχουμε κλείσει ημερομηνίες για το Riding School το οποίο θα γίνει στο Auto Festival και τα Μέγαρα. δυστυχώς όχι ακόμα στις Σέρρες που θα μου λείψουν...


Κάτι διάβασα σε άλλο forum για Riding school στο Ρύσσιο,αληθεύει???

jarv
18/04/2011, 17:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από CBRIDHS
Κάτι διάβασα σε άλλο forum για Riding school στο Ρύσσιο,αληθεύει???

Μετά το Πάσχα θα ανέβω Θεσσαλονίκη να κανονίσω για σχολείο στο Ρύσσιο. Έχουν μαζευτεί ήδη αρκετά άτομα που θέλουν να το κάνουν.

CBRIDHS
18/04/2011, 17:30
:a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30:

jarv
18/04/2011, 17:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από CBRIDHS
:a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30:

αν σε ενδιαφέρει στείλε στοιχεία με ΡΜ να σε ενημερώσω για την ημερομηνία.

Allst@rf
18/04/2011, 18:02
περίμενα να προσαρμοστεί η τιμή του καλιφόρνια στα άσχημα οικονομικά δεδομένα...

Ελπίζω αυτό το 325 που είπε κάποιος παραπάνω να μην ισχύει.όχι μόνο αυτό αλλά ύστερα από τα λεγόμενα του Δαλλα ,ότι αλλάζει χέρια ο θεσμός και πάει στα χέρια των συναδέλφων μοτοσυκλετιστών εκπαιδευτών,περίμενα να κατεβάσουν την τιμή που ήταν υψηλή αλλά παλεύοταν...

Μάλλον ορισμένους δε μας θεωρούν καλούς πελάτες και στοχεύουν στα σίγουρα (γερά) πορτοφόλια...


:sick:

catmaster
18/04/2011, 18:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
περίμενα να προσαρμοστεί η τιμή του καλιφόρνια στα άσχημα οικονομικά δεδομένα...

Ελπίζω αυτό το 325 που είπε κάποιος παραπάνω να μην ισχύει.όχι μόνο αυτό αλλά ύστερα από τα λεγόμενα του Δαλλα ,ότι αλλάζει χέρια ο θεσμός και πάει στα χέρια των συναδέλφων μοτοσυκλετιστών εκπαιδευτών,περίμενα να κατεβάσουν την τιμή που ήταν υψηλή αλλά παλεύοταν...

Μάλλον ορισμένους δε μας θεωρούν καλούς πελάτες και στοχεύουν στα σίγουρα (γερά) πορτοφόλια...


:sick:

δεν νομίζω πως η διαφορά των 25 € (300 ευρώ ήταν παλιότερα αν θυμάμαι καλά) θα αποτρέψει κάποιον να πάει και να μάθει ουσιαστικά πράγματα και να γίνει λίγο καλύτερος ...

:wave2:

Allst@rf
18/04/2011, 18:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
δεν νομίζω πως η διαφορά των 25 € (300 ευρώ ήταν παλιότερα αν θυμάμαι καλά) θα αποτρέψει κάποιον να πάει και να μάθει ουσιαστικά πράγματα και να γίνει λίγο καλύτερος ...

:wave2:

σε προσωπικό επίπεδο πάντα ,αυτα τα 25 ευρώ θα ήταν οι μισές μου βενζίνες για την ημέρα του σχολείου...

Το ξαναλέω ,ότι όχι μόνο αυτό δεν περίμενα ,αλλά μια μείωση στα δίδακτρα θα ήταν καλοδεχούμενη...


Οι τιμές όλων των τρακντέι φέτος είναι ίδιες με τις περυσινές...

Το καλιφόρνια γιατί να πάρει αύξηση αν η ενοικίαση των πιστών είναι στα ίδια με πέρυσι;

μη δίνετε σημασία,σκόρπιες σκέψεις κάνω ,που για πολλούς θεωρούνται χαζές...

έτσι και αλλιώς το "άθλημα" είναι για γερά πορτοφόλια...