PDA

View Full Version : στο τσακ...



reinmeister
16/04/2011, 03:49
πριν απο 15 λεπτα ανεβαινα την γρηγοριου λαμπρακη στον πειραια,γυριζοντας σπιτι μου...

σταματω σε ενα κοκκινο φαναρι...η κινηση πρακτικα ανυπαρκτη,οποτε ηταν αρκετα ησυχα...

ξαφνικα ακουω κατι να ερχεται πισω μου επιταχυνομενα...μετα απο 1-2 δευτερολεπτα εξακολουθω να το ακουω κι αρχιζει να φωτιζει εντονοτερα ο δρομος πλαι μου...

η συνειδητοποιηση του τι γινοταν εγινε παραλληλα με την,εντελως ντραγκστεραδικη, εκκινηση μου,με κοκκινο φυσικα(ευτυχως δεν ημουν με νεκρα)...επισης παραλληλα, ακουω τροχους να μπλοκαρουν τραγικα κοντα μου...

σταματαω 20 μετρα πιο μπροστα γυριζω κεφαλι και βλεπω ενα σμαρτ διπλωμενο 3-4 μετρα μετα απο το σημειο που στεκομουν...

καλη σας ημερα απο εναν κωλοφαρδο...ορθιοι να μαστε...

:wave2:

vangelis 64
16/04/2011, 04:18
Τι σού είναι η διαίσθηση...Μακάρι να είχαμε τόσο ανοιχτό και καθαρό μυαλό κάθε στιγμή.Το δικό μου η Αθήνα το κάνει μάτσο γενικώς.Ευτυχώς που την έκανα!
Ωραίος ρε μαν!!!:beer: :beer: :beer:

thalasinos
16/04/2011, 07:06
Η ειρωνια θα ηταν να σε εγραφαν επειδη περασες με κοκκινο !!!!!:evil:
Κοιτα τι μπορει να παθει κανεις στα καλα καθουμενα !!!!!!!!:confused:

vaska
16/04/2011, 07:13
Μόνον ο Θεός και ο Τσακ Νόρις θ' αντιδρούσαν έτσι. Απ' όσο ξέρω όμως δεν σε λένε Τσακ, οπότε είσαι πιθανότατα ο Θεός και από τον Θεό δεν μπορείς να περιμένεις κάτι λιγότερο.

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Τώρα πέραν της πλάκας κι εμένα με τον γύφτο με έσωσε το γεγονός ότι είχα πρώτη στο κιβώτιο και ότι δεν ηρεμώ αν δεν σταματήσει τουλάχιστον ένα αυτοκίνητο πίσω μου.

Γουελ Νταν Αντώνιε.

:wave2: :wave2:

andgeo
16/04/2011, 08:14
Όλα καλά λοιπόν . Και μη χειρότερα Αντώνη :eek: :eek:

LARISEOS
16/04/2011, 08:55
ωραιος....:beer:

Gandalf dr685sm
16/04/2011, 09:03
Είδες τι κάνει η πουτάνα η εμπειρία τελικά;... σε έσωσε το πρώτη στο κιβώτιο και το οτι είχες "μάτια στην πλάτη" στο φανάρι , βλέποντας τα φώτα κάτι που το λέμε πολλές φορές αλλά δεν το κάνουμε... Πάλι καλά φίλε... άναψε και ενα κεράκι σήμερα.

Τον π@π@ρ@ με το SMART δεν τον πέρασες ενα "χεράκι" μπας και συνέρθει;.. ή ήταν goal apo ξύδια;

EVI
16/04/2011, 09:30
παρα τριχα Αντωνη... εγω προχτες εξαρχεια δεν τη γλιτωσα και μου την εσκασε οπως ημουν σταματημενη μια κοπελιτσα με ενα κουτι απο πισω αλλα πολυ ελαφρα και δεν εγινε τπτ... ασχετο που οταν γυρισα να δω ειχε κλεισει τα ματια της @##$^%^#$%@#$#!2@ :bigcry:

jimmis5
16/04/2011, 10:10
Ωχ πως σε καταλαβαινω...Επαθα το ιδιο προχθες δυστυχως ημουν με την παπια οποτε περιθωρια επιταχυνσης μικρα ισα που εκανα λιγο πιο μπροστα.Το οχημα που ερχοταν πανω μου ενα παλιο datsun αγροτικο με εναν πιο παλιο γεροντα οδηγο ο οποιος οταν σταματησε, εμενα ειχε φτασει το σκατο στην ,γελουσε και μου ειπε κιολας αν φοβηθηκα...Ελπιζω να φανε οι δικη του γρηγορα τα κολυβα του..:evil:

sapila racing
16/04/2011, 10:35
Ωραίος Αντώνη! Η εμπειρία σώζει.
Την έχω κάνει με κόκκινο κι εγω έτσι με το SR, και το Cortina με τον παππού έκανε σβούρες μεχρι να σταματήσει 30 μέτρα μετα το φαναρι. Και με αυτοκίνητο την εχω φάει 2 φορές σε φανάρι, την μία μπορούσα και αφήσα τα φρένα από πρίν. Την αλλη είχα τέρας αυτοκίνητο που δεν μάσησε τίποτα ενω το fiesta πίσω έκλασε τελείως.
Απ ότι φαίνεται πολλοί εχουν τέτοιες εμπειρίες, οπότε πάντα εχουμε το νού μας πίσω οταν είμαστε σταματημένοι, κι αν εχει αλλο αυτοκίνητο, το χρησιμοποιούμε σαν κάλυψη.
Αλλιώς δεξιά πάντα κι έτοιμοι. :look:

DimChios
16/04/2011, 11:10
καμμια "ψιλη" δεν του ριξες ε?

:sad:


:lol: :lol: :lol:


*again good! ;)










*παλι καλα!

manhunter
16/04/2011, 11:14
Φαντάζομαι να ξεκινάς με το μπούσα με 1η στην Λαμπράκη, και να σκάβει μέχρι να βρει πρόσφρηση.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Ευτυχώς Αντωνιό που την κατάλαβες νωρίς

:beer: :beer:

EliasK
16/04/2011, 11:33
survivor ειναι οι δρομοι μας...!!!

devil's animal
16/04/2011, 11:48
παλι καλα ρε καστανα που δουλεψαν τα ματια και τα αυτια σου...
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

XJR_Billy
16/04/2011, 12:07
Ola kala filaraki !!!:beer: :beer: :wave2:

ziggΥ
16/04/2011, 12:12
μπουνιές δεν έπαιξες δηλαδή? :sad: :sad:
κρίμα

όλα καλά.. :beer: :wave2:

vaska
16/04/2011, 12:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
καμμια "ψιλη" δεν του ριξες ε?

:sad:


:lol: :lol: :lol:


*again good! ;)

*παλι καλα!

Είδες και μετά λέει εμένα "γκόμενα"

πφφ

:yuck: :yuck:

DimChios
16/04/2011, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Φαντάζομαι να ξεκινάς με το μπούσα με 1η στην Λαμπράκη, και να σκάβει μέχρι να βρει πρόσφρηση.




Ξαδερφη της ακοής ε?

:bawl: :bawl: :bawl:

DimChios
16/04/2011, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Είδες και μετά λέει εμένα "γκόμενα"

πφφ

:yuck: :yuck:


γεμισε ο τοπος απο δαυτους Βασιλακη μου!

Ασ τα!

:sad:

reinmeister
16/04/2011, 14:46
:lol: :lol: τι μλκες που σαστε...:lol: :lol:

θενκς παντως...οντως φτηνα την γλιτωσα...παντα στα φαναρια ειμαι στην τσιτα για τετοιες περιπτωσεις αλλα χθες ημουν και πολυ τυχερος...μια τα σκοταδια,μια η ησυχια,μια το οτι ειχα 1η και το κυριοτερο οτι ημουν με την παπια που ξεκιναει σφεντονα για πλακα...

αν ημουν με το βαπορι ,μαλλον τωρα θα ειμασταν και οι δυο ανταλλακτικα...:lol:

δεν ξερω καν αν ηταν τυπος ή γκομενα...μολις πηγα να γυρισω επιτοπου,εστριψε στο δεξι στενο του και την εκανε...αν και κακα τα ψεματα,δεν ειχα καμια διαθεση για τσαμπουκα,μια και γελουσα σαν τον ηλιθιο που την σκαπουλαρισα...

το θεμα ειναι παντως ,οπως ειπατε κι εσεις,δεξια και παντα σε εγρηγορση και να χουμε και λιγη τυχη...οσο και να θελω να το παιξω πιλοτος,χθες κατα βαση,ηταν θεμα τυχης...

παω να βαλω πλυντηριο το στρινγκ μου τωρα...:lol:

EVI
16/04/2011, 15:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister


παω να βαλω πλυντηριο το στρινγκ μου τωρα...:lol:

:blush: :a8: :a8: :a8: :a028:

webassasin
16/04/2011, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
πριν απο 15 λεπτα ανεβαινα την γρηγοριου λαμπρακη στον πειραια,γυριζοντας σπιτι μου...

σταματω σε ενα κοκκινο φαναρι...η κινηση πρακτικα ανυπαρκτη,οποτε ηταν αρκετα ησυχα...

ξαφνικα ακουω κατι να ερχεται πισω μου επιταχυνομενα...μετα απο 1-2 δευτερολεπτα εξακολουθω να το ακουω κι αρχιζει να φωτιζει εντονοτερα ο δρομος πλαι μου...

η συνειδητοποιηση του τι γινοταν εγινε παραλληλα με την,εντελως ντραγκστεραδικη, εκκινηση μου,με κοκκινο φυσικα(ευτυχως δεν ημουν με νεκρα)...επισης παραλληλα, ακουω τροχους να μπλοκαρουν τραγικα κοντα μου...

σταματαω 20 μετρα πιο μπροστα γυριζω κεφαλι και βλεπω ενα σμαρτ διπλωμενο 3-4 μετρα μετα απο το σημειο που στεκομουν...

καλη σας ημερα απο εναν κωλοφαρδο...ορθιοι να μαστε...

:wave2:
και κρανος και τον ακουσες?
παλι καλα να λεμε..

nikos_abel
16/04/2011, 16:11
Πάλι καλά, υπάρχουν και χειρότερα.

Εκεί που είσαι δηλαδή σίγουρος ότι είσαι καλυμένος.....

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=116153

Γενικά η τύχη μας πάει το τελευταίο καιρό.

Για πες πέντε αριθμούς από το 1 ως το 45 και έναν από το 1 ως το 20....

:dizzy:

vaska
16/04/2011, 17:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
:lol: :lol: τι μλκες που σαστε...:lol: :lol:

θενκς ........................

.................παω να βαλω πλυντηριο το στρινγκ μου τωρα...:lol:

Και μετά λένε φταίει ο φονιάς, γέμισε ο τόπος από Σας φιλαράκι, σαν τα μανιτάρια φυτρώνετε

ωρέ ουστ λούγκρες

:bigcry: :bigcry:

NiarK
16/04/2011, 19:13
Mister Reinmeister... αντανακλαστικά και ένστικτο...
εγώ π.χ.. θα είχα γίνει ένα με το φανάρι ...:D

reinmeister
16/04/2011, 19:19
δολοφονε,ηταν 4.30 το πρωι με πολλη ησυχια γι αυτο και τον ακουσα...

οσο γι αυτους που με λενε λουγκρα,ενα εχω να τους πω...τελειωνω το σιδερο κι ερχομαι να σας μαμησω...:lol:

webassasin
16/04/2011, 19:25
Πηγα να σε τσακωσω ακρανωτο αλλα δεν τα καταφερα.
Well done και μακρυα απο μας.

nikos_abel
16/04/2011, 19:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
δολοφονε,ηταν 4.30 το πρωι με πολλη ησυχια γι αυτο και τον ακουσα...

οσο γι αυτους που με λενε λουγκρα,ενα εχω να τους πω...τελειωνω το σιδερο κι ερχομαι να σας μαμησω...:lol:

Γυναίκα, τσακίσου ανάψε το θερμοσίφωνα να ζεσταθεί το νερό να....(πλύνω τα πιάτα)

να πάω να βοηθήσω...

daz
16/04/2011, 19:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από NIARHOU
Mister Reinmeister... αντανακλαστικά και ένστικτο...
εγώ π.χ.. θα είχα γίνει ένα με το φανάρι ...:D

Εφοπλιστίνα* εσύ?


:beer: :beer: :beer:












*All rights reserved: Gallo Panos Fb 2011

NiarK
16/04/2011, 21:12
...παρακαλώ.. με ζήτησε κανείς...??? εδώ είμαι DAZ.... :cool:

daz
16/04/2011, 21:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από NIARHOU
...παρακαλώ.. με ζήτησε κανείς...??? εδώ είμαι DAZ.... :cool:

Καλώς ήρθες Κατερινάκι :wave2:

NiarK
16/04/2011, 21:58
Thank you Απόστολε
:winka: :winka: :winka: :winka: :winka: :winka: :winka:

TROOPER
18/04/2011, 09:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
....

παω να βαλω πλυντηριο το στρινγκ μου τωρα...:lol:

αααα

ετσι εξηγειται τι διαβασαν στο υπουργειο προστασιας του πολιτη και συστηνουν να μην κυκλοφορουν οι γκομενες μονες τους μετα τις 20.00...

τωρα το καταλαβα...:blush:

:lol: :lol:

Shaolin Monk
18/04/2011, 09:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
αααα

ετσι εξηγειται τι διαβασαν στο υπουργειο προστασιας του πολιτη και συστηνουν να μην κυκλοφορουν οι γκομενες μονες τους μετα τις 20.00...

τωρα το καταλαβα...:blush:

:lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

csofos
18/04/2011, 09:34
Έμαθα και κάτι σήμερα: ποτε μην αφήνεις το κιβώτιο με νεκρά στο φανάρι. Πάντα πρώτη μέσα
:beer:

reinmeister
18/04/2011, 09:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από csofos
Έμαθα και κάτι σήμερα: ποτε μην αφήνεις το κιβώτιο με νεκρά στο φανάρι. Πάντα πρώτη μέσα
:beer:

εμαθες επισης ,οτι αν γλιτωσεις σιγουρη στουκα,σου κρεμανε κουδουνια και σε λενε λουγκρα...:p :p :p

csofos
18/04/2011, 09:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
εμαθες επισης ,οτι αν γλιτωσεις σιγουρη στουκα,σου κρεμανε κουδουνια και σε λενε λουγκρα...:p :p :p
Ναι ρε τους π@@@@@@ες!!! :lol:

Manalishi
18/04/2011, 09:57
:beer: :beer:

Παλι καλά να λες....

makis206
18/04/2011, 10:16
Μη χειρότερα Αντουάν, ε όχι και να πάμε από smart γαμώτη μου, είπαμε...:lol:

Μη χειρότερα :beer:

TROOPER
18/04/2011, 10:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
εμαθες επισης ,οτι αν γλιτωσεις σιγουρη στουκα,σου κρεμανε κουδουνια και σε λενε λουγκρα...:p :p :p

μονος σου δωθηκες με τους στριγκους ρε ππρ!:lol: :lol: :lol:

reinmeister
18/04/2011, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ππρ!

τωρα δηλαδη με ξαναλες αντρα?:p

the who
18/04/2011, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
πριν απο 15 λεπτα ανεβαινα την γρηγοριου λαμπρακη στον πειραια,γυριζοντας σπιτι μου...

σταματω σε ενα κοκκινο φαναρι...η κινηση πρακτικα ανυπαρκτη,οποτε ηταν αρκετα ησυχα...

ξαφνικα ακουω κατι να ερχεται πισω μου επιταχυνομενα...μετα απο 1-2 δευτερολεπτα εξακολουθω να το ακουω κι αρχιζει να φωτιζει εντονοτερα ο δρομος πλαι μου...

η συνειδητοποιηση του τι γινοταν εγινε παραλληλα με την,εντελως ντραγκστεραδικη, εκκινηση μου,με κοκκινο φυσικα(ευτυχως δεν ημουν με νεκρα)...επισης παραλληλα, ακουω τροχους να μπλοκαρουν τραγικα κοντα μου...

σταματαω 20 μετρα πιο μπροστα γυριζω κεφαλι και βλεπω ενα σμαρτ διπλωμενο 3-4 μετρα μετα απο το σημειο που στεκομουν...

καλη σας ημερα απο εναν κωλοφαρδο...ορθιοι να μαστε...

:wave2:

Ουτε το κολπο με το σμαρτ πετυχε.Θα βαλω φορτηγο την αλλη φορα.:smokin:

TROOPER
19/04/2011, 08:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
τωρα δηλαδη με ξαναλες αντρα?:p

αφου δεν το θες ουτε εσυ,οχι :a22:

takis-kk
19/04/2011, 19:43
Rein.
Να είσαι γερός και τυχερός... Πάντα.
Πλην όμως...
Δεν έχει καθρέφτες το μπουσα?
Εγώ που δεν έχω το "κληρονομικό" χάρισμα της διαίσθησης ούτε τα αντανακλαστικά αίλουρου , ούτε την οξύτατη ακοή του.....
Προσέχω πάντα τα καλοκαθαρισμένα αυτά τζαμάκια (καθρέφτες) γιατί έχω μάθει να μην εμπιστεύομαι ούτε και τον κώλο μου... :wave2:

reinmeister
19/04/2011, 22:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από takis-kk
Rein.
Να είσαι γερός και τυχερός... Πάντα.
Πλην όμως...
Δεν έχει καθρέφτες το μπουσα?
Εγώ που δεν έχω το "κληρονομικό" χάρισμα της διαίσθησης ούτε τα αντανακλαστικά αίλουρου , ούτε την οξύτατη ακοή του.....
Προσέχω πάντα τα καλοκαθαρισμένα αυτά τζαμάκια (καθρέφτες) γιατί έχω μάθει να μην εμπιστεύομαι ούτε και τον κώλο μου... :wave2:

με το fmx ημουν τακη και δεν νομιζω να αλλαζε κατι εχοντας καθρεφτες μια και η διαφορα του ερχομαι και σταματαω,με αυτη του ερχομαι και σε παιρνω μαζι μου,δεν ειναι πανω απο 10 το πολυ μετρα...

περαν αυτου,δεν εχω σε κανενα απο τα μηχανακια μου καθρεφτες...ποτε δεν ειχα,μια και δεν με βολευουν...

but that's just me...:o

cosgili
19/04/2011, 22:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
με το fmx ημουν τακη και δεν νομιζω να αλλαζε κατι εχοντας καθρεφτες μια και η διαφορα του ερχομαι και σταματαω,με αυτη του ερχομαι και σε παιρνω μαζι μου,δεν ειναι πανω απο 10 το πολυ μετρα...

περαν αυτου,δεν εχω σε κανενα απο τα μηχανακια μου καθρεφτες...ποτε δεν ειχα,μια και δεν με βολευουν...

but that's just me...:o Ελα πες την αληθεια...δεν ειναι οτι δεν σε βολευουν...φοβασαι μπας και δεις το ειδωλο σου σε αυτους, τρομαξεις και φας τα μουτρα σου...:a36:

reinmeister
20/04/2011, 09:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από cosgili
Ελα πες την αληθεια...δεν ειναι οτι δεν σε βολευουν...φοβασαι μπας και δεις το ειδωλο σου σε αυτους, τρομαξεις και φας τα μουτρα σου...:a36:

:lol: :lol: :lol:

ERRIKA
20/04/2011, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
περαν αυτου,δεν εχω σε κανενα απο τα μηχανακια μου καθρεφτες...ποτε δεν ειχα,μια και δεν με βολευουν...

Σε κόβουν στις μασχάλες, ε;;; :p

Λευκάδιος
08/05/2011, 06:47
:yuck: http://www.youtube.com/watch?v=KVSS3Iu_5kw

daz
08/05/2011, 09:49
Καλά, ούτε φρενάρισμα δεν ακούστηκε! :rolleyes:

DimChios
09/05/2011, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos76
:yuck: http://www.youtube.com/watch?v=KVSS3Iu_5kw


ω ρε πστ μου!

:sick: :mad:

chr1s_86
12/05/2011, 01:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos76
:yuck: http://www.youtube.com/watch?v=KVSS3Iu_5kw

:eyepop: :eyepop: :eyepop: :mad:

Warlord13
12/05/2011, 09:45
αι στο καλο..ειδα το βιντεακι και μου ανεβηκαν οι σφιξεις..για ονομα του θεου:sick: :bigcry:

devil's animal
12/05/2011, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos76
:yuck: http://www.youtube.com/watch?v=KVSS3Iu_5kw


:uplate: :uplate: :uplate: :uplate:

Cpt. Haddock
12/05/2011, 11:03
Μετά φταίμε εμεις που στεκόμαστε αναμεσα :look:

mikros boudas
12/05/2011, 13:32
στο 0:08 βλεπεις τον θανατο στον καθρεφτη:(

KostRider
15/05/2011, 02:07
την μηχανη ρε ηλιθιε κουτακια,δεν την ειδες,τον ανθρωπο δεν...:a21: :a31:

panos1050
20/05/2011, 21:56
κατα τα αλλα κοροιδευουμε στο youtube τους ινδους και τον χαμο που γινεται εκει στα μεροι τους,αλλα και εδω δεν παμε πισω.
ΙΝΔΙΑ ΓΙΝΑΜΕ

KostRider
21/05/2011, 18:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από panos1050
κατα τα αλλα κοροιδευουμε στο youtube τους ινδους και τον χαμο που γινεται εκει στα μεροι τους,αλλα και εδω δεν παμε πισω.
ΙΝΔΙΑ ΓΙΝΑΜΕ
χειροτερα...ελλαδισταν:mad:

Don John
11/06/2011, 11:49
Μου έτυχε προσωπικά , πριν μερικούς μήνες, και σας το παραθέτω ακριβώς όπως το είχα ποστάρει σε «αδελφό» φόρουμ.

"Την περασμένη Δευτέρα, όπως ήδη έχω διηγηθεί σε κάποιους από εσάς, ερχόμενος για την ΣΥΜΟΦΕ, έγινα μάρτυρας (και παραλίγο εμπλεκόμενος και θύμα) του παρακάτω:

Φτάνω σε φανάρι της Λεωφόρου Αθηνών που είναι κόκκινο για την δική μου πορεία και στην δεξιά λουρίδα υπάρχει μόνο ένα σκούτερ SYM και τίποτα άλλο.
Σταμάτησα λίγο πιο αριστερά του σε μια απόσταση 1,5 - 2,0 το πολύ μέτρα, αναμένοντας το πράσινο για να ξεκινήσουμε.
Κοιτάζοντας προς το μέρος του μάλιστα ανταλλάξαμε και εκείνο το αδιόρατο νεύμα-κούνημα του κεφαλιού που όλοι σας γνωρίζετε ;)

Ενώ λοιπόν κοιτάζω με την άκρη του ματιού το σκούτερ και αναμένοντας το πράσινο να ξεκινήσω, ακούω αυτόν τον χαρακτηριστικό ήχο λαμαρίνας, πλαστικών κλπ και το SYM εκτοξεύεται καμιά 10 μέτρα μπροστά (ευτυχώς όχι σε κάποιο όχημα που εκείνη την στιγμή διέσχιζε την Λεωφόρο) . :sick:

Ένας πίθηκος από αυτούς που οδηγούν όπως στην σαβάνα, με ένα χρεπι (Honda accord) που το φλας κρέμονταν από ένα καλώδιο, ο καθρέφτης από μια ντιζα κλπ, τον εμβόλισε απλά .

Κύριο κύριο εγκω οκι φταίει.......... αυτοκίνητο εμένα οκι καλό φρένο, μου φώναζε όταν είδε τις προθέσεις μου . :mad:

Αν με ρωτήσετε θα σας πως ότι ΔΕΝ ακούστηκε καν φρένο αλλά περισσότερο εκείνος ο χαρακτηριστικός ήχος "μέταλλο - μέταλλο" που θα περίμενε κανείς από την γενικότερη εικόνα του Honda

Ευτυχώς ο αναβάτης δεν φαινόταν να έχει κάτι πολύ σοβαρό, σηκώθηκε ο άνθρωπος και ανέφερε ένα δυνατό πόνο σε πόδι και μέση και αφού κάποιοι από ένα διερχόμενο αυτοκίνητο ασχολήθηκαν μαζί του και με το να σηκώσουν το σκούτερ, εγώ μπορούσα να ασχοληθώ με το να μην "την κάνει" ο πίθηκος. :mad: :mad:

Ναι όπως το καταλάβατε , ήταν ορατή και ξεκάθαρη η πρόθεση του να την κοπανήσει και αναγκάστηκα να καθίσω μπροστά στο αυτοκίνητο και στην συνέχεια να τον "αναγκάσω" να βγει έξω από το ρημάδι του .

Για καλή μου και κακή τους (ήταν και ένας δεύτερος μέσα στο χρεπι στριμωγμένος ανάμεσα σε cd και κάθε αλλού είδους πραμάτεια) τύχη, τυχαία και όχι από ειδοποίηση πέρασε μια "ομάδα Δίας"

Ε τα παιδιά ανέλαβαν δουλειά, ο άνθρωπος έδειχνε σχετικά καλά, οι "Δίας" κάλεσαν ασθενοφόρο και εγώ αποσύρθηκα αναλογιζόμενος πόσο εύκολα θα μπορούσα να είμαι εγώ στην θέση του παθόντος"

Hellspawn
11/06/2011, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos76
:yuck: http://www.youtube.com/watch?v=KVSS3Iu_5kw

this video is private^^