PDA

View Full Version : Xt 600 2kf



yannisleros
17/04/2011, 22:46
RE PAIDIA TA FOTA SAS PERSI ENA LAMOGIO MASTORAS KAI KALA ...MOU EBALE UPOTI8ETE KAINOURIES AKTINES ..... FETOS PHGA NA KANO ALLAGH ELASTIKON KAI DIAPISTOSA STON PISO TROXO 2 SPASMENES AKTINES ...TO 8EMA EINAI OTI EDO STO NHSI DEN YPARXEI KAPOIO SOBARO SYNERGEIO POU NA KANEI AKTINOLOGISI ...
ENAS FILOS APO A8HNA MOU PROTEINE NA BALO ANOKSIDOTES MPROS PISO ME 200 EYRO
DEN EIMAI SIGOUROS OMOS GIATI KAPOU DIABASA OTI SKLIRENEI POLU TO MIXANAKI ETSI KAI SUN OTI 200 EYRO EINAI ENA POSO AKOUO TI GNOMI SAS

tzav
04/09/2011, 23:18
Κατά καιρούς έχω πετύχει στο ebay καλές προσφορές για αγορά ολόκληρης ρόδας για το μηχανάκι σου. Πέρυσι αγόρασα με 180 ευρώ (+25 μεταφορικά) ολόκληρη πίσω ρόδα με ελαστικό, δισκο φρένου και γρανάζι σχεδόν καινούρια και original yamaha! Μπές στο ebay της Γερμανίας...:wave2:

MavrosPan
04/09/2011, 23:38
Πανω κατω τοσο εχουν οι ανοξειδωτες, αλλα αν δεν ειναι ΑΑ ποιοτητας οι ακτινες (που κ παλι ειναι αμφιβολο), δεν φταιει ο μαστορας που σπανε.. ουτε λαμογιο ειναι.. Παιζει πολυ η χρηση της μοτο. Προσωπικα εγω 2 φορες εχω αλλαξει ακτινες τα τελευταια 3 χρονια στο ΧΤ, τις τελευταιες τις εβαλα πριν 2 βδομαδες, πλεον τις αλλαζω μετα απο 4-5 σπασμενες. Για πισω μιλαμε παντα, μπροστα δεν εχει χρειαστει ακομα.
Αλλα μην νομιζεις οτι και ανοξειδωτες να παρεις αποκλειεται να σπασουν. Απλα ειναι πιο ανθεκτικες και δεν σκουριαζουν.
Αυτη τη φορα εβαλα κ λιγο πιο χοντρες και ειναι μια χαρα. Δεν εχω παρατηρησει να εχει σκληρινει το μηχανακι. Παντως βαζοντας καλες ακτινες σιγουρα δεν θα χασεις. Επισης δεν χρειαζεται να αλλαξεις μπρος πισω, αν οι μπροστινες σου ειναι ενταξει. βαλε καλες μονο πισω.