PDA

View Full Version : Καινούρια σέλα σε Xt660!!!



sokis8
20/04/2011, 22:08
Εδώ είναι η καινούρια μου ανατομική και θερμαινόμενη σέλα πάνω στο εργαλείο!


224211

sokis8
20/04/2011, 22:09
Και μια ακόμα απο κοντά!!


224212

vaska
20/04/2011, 22:11
ακούει ο daz????


Με τέτοια σέλα θα έκανε 2000 χλμ χωρίς στάση ούτε για τσιγάρο


Καλές βόλτες μαν

:wave2: :wave2:

ΜΟΡΦΕΑΣ
20/04/2011, 22:26
Μεγειές. Φαίνεται ενδιαφέρον. Να ρωτήσω και πόσο πήγε το μαλλί;;;; Εντάξει η ανατομική, αλλά το θερμαινόμενη;;; Για δώσε λεπτομέρειες. Επειδή ενδιαφέρομε και εγώ για το XTR.

sokis8
20/04/2011, 22:30
Σας ευχαριστώ πολύ φιλαράκια. Λοιπόν το κόστος για όλο το πακέτο (κάλυμα-ανατομική-θερμαινόμενη μπροστά πίσω) 200 €!

pette46
13/10/2011, 15:49
Φίλε sokis8 που έκανες τη σέλλα? θέλω να την κάνω και εγώ την ίδια αλλα με κόκκινη ραφή, γι'αυτό θέλω να ρωτήσω διάφορα. Η ανατομική έχει αρκετή διαφορά από τη κανονική, αξίζει δηλαδή? Οσο για τη θερμαινόμενη, κάνει δουλειά? Πώς δουλεύει η θερμαινόμενη, που συνδέτεται, είναι φασαρία να ενωθεί? Είχες κανένα πρόβλημα? Τι προτίνεις να κάνω? Ανατομική και θερμαινόμενη? Ανατομική και GEL? ή απλά Ανατομικη?

sokis8
13/10/2011, 16:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από pette46
Φίλε sokis8 που έκανες τη σέλλα? θέλω να την κάνω και εγώ την ίδια αλλα με κόκκινη ραφή, γι'αυτό θέλω να ρωτήσω διάφορα. Η ανατομική έχει αρκετή διαφορά από τη κανονική, αξίζει δηλαδή? Οσο για τη θερμαινόμενη, κάνει δουλειά? Πώς δουλεύει η θερμαινόμενη, που συνδέτεται, είναι φασαρία να ενωθεί? Είχες κανένα πρόβλημα? Τι προτίνεις να κάνω? Ανατομική και θερμαινόμενη? Ανατομική και GEL? ή απλά Ανατομικη?


Καλησπέρα φίλε. Την σέλα την έκανα εδώ (http://www.moto-k.gr/el/) . Αν την κάνεις ανατομική θα καταλάβεις 100% διαφορά. Δεν έχει καμία σχέση με την "μαμά" . Αξίζει όλα τα λεφτά της με διαφορά. Το παληκάρι είναι μάστορας μ'α.......α!!! Και το να την κάνεις θερμαινόμενη τ'αξίζει γιατί κάνει δουλειά. Θα στην στείλει έτοιμη (για τα θερμαινόμενα μιλάω) και εσύ θα κάνεις στον μάστορα σου το μπουτονάκι εγκατάσταση. Απλά πράγματα. Τώρα για gel δεν θα στο πρότεινα όπως δεν μου το πρότειναν και μένα αν δεν κάνεις μεγάλα ταξίδια. Για χρήση μέσα στην πόλη δεν θα καταλάβεις καμία διαφορά. Αν ταξιδεύεις για πάνω απο 2-3 ώρες ημερησίως τότε βάλε gel. Κάνει πολύ καλή δουλειά όμως. Έχεις pm.

apsogos
20/10/2011, 14:50
παιδια καλησπερα προσφατα εφτιαξα την σελα στο Xt 600 μου , η οποια ηταν απο τον προηγουμενο "κομμενη" μεσα χαλια.....την Πηγα στον Σακη...ο οποιος πραγματικα για να τον ευχαριστησω για την κορυφαια δουλεια που εκανε...σας το προτεινω ανεπιφυλακτα...
μου εκανε την σελα "Εργοστασιο" κοστος 50€ αναλογα με τι θα βαλει ο καθενας...αλλα εκει παιζει περιπου! Τηλέφωνο : 210 5222216 ΣΑΚΗΣ , ο Αιγυπτιος φιλος μας κανει θαυματα!

John Steed
20/10/2011, 19:04
Πωπω!

Ρε φίλε, φοβερή η σέλα και μεγειά κιόλας αλλά μια ερώτηση αν δεν σε πειράζει:




























Πόσο μεγάλη μπαλαντέζα πρέπει να έχεις για να θερμαίνεται η σέλα όταν κάνεις βόλτα?

:bigcry: :rotflmao: :rotflmao:


238104

sokis8
20/10/2011, 21:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από John Steed
Πωπω!

Ρε φίλε, φοβερή η σέλα και μεγειά κιόλας αλλά μια ερώτηση αν δεν σε πειράζει:




























Πόσο μεγάλη μπαλαντέζα πρέπει να έχεις για να θερμαίνεται η σέλα όταν κάνεις βόλτα?

Άψογος ο φίλοςςςςςς!!!! Την βάζω - φορτίζει και μετά κάνω βόλτα!!!!!

:bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :D :D :D :beer:

bingo
21/04/2016, 23:20
καλησπέρα θέλω να βάλω μια τέτοια σέλα. που την έβαλες??? θέλω πληροφορίες!!!!