PDA

View Full Version : lettas down - πτώση νο1358235



ziggΥ
21/04/2011, 04:51
και συνεχίζουμε το πρόγραμμά μας με μία μονάδική πτώση..




απο ανάβαση πεζοδρομίου:bigcry: :bigcry: :bigcry:




..και που λέτε.. εκεί που πάω να ανέβω το μοναδικό αυτό πεζοδρόμιο (ε, εντάξει, λίγο γρήγορα..) τσουυυυυυυυυπ, διπλώνει το τιμόνι και γεια σας :wacko: πρέπει να σούρθηκα και καμιά 10αριά μέτρα..


αποτέλεσμα: σπασμένη μανέτα συμπλέκτη :mad: , κάτι γρατζουνίτσες πάνω μου..
ΚΑΙ 1 ώρα σπρώξιμο 150 κιλά μηχανάκι από 50 κιλά άνθρωπο :a53: (πιο πολύ πονάω απ'αυτό)


συμπέρασμα 1: οι μαλακίες και η κ@υλα πληρώνονται :blush:
συμπέρασμα 2: όλοι όσοι με είδαν με έγραψαν στα @@ τους (εκτός απο έναν χριστιανό που σταμάτησε όταν έπεσα να δει αν είμαι καλά)
συμπέρασμα 3: το κουβάλημα πονάει, και πονάει ακόμα περισσότερο όταν σταματάς να κάνεις ένα τσιγάρο στα μισά του -έρημου- δρόμου και δεν έχεις αναπτήρα :bawl:
συμπέρασμα 4: αν πέσεις με δύναμη οι χούφτες δεν προστατεύουν τις μανέτες :look:
συμπέρασμα 5: αφού έφτασα σπίτι και κάθομαι και γράφω μαλακίες ΔΕ ΓΑΜΙΕΤΑΙ κιόλας :alien:



γκουντ νάιτ και καλό πάσχα :a39:

blackbusa
21/04/2011, 05:19
ωραια σου μπηκε ο χρονος...αλλα δεν πειραζει...Χρονια Πολλα και Καλη Χρονια ρε...

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

καμμια εκχυμωση (μωλοπα) δεν εχεις???αλλα τωρα που το σκεφτομαι χωρις κρεας επανω σου που να τον βρεις???:lol: :lol: :lol:

περαστικα ρε λουλουκα...:beer:

lspiros
21/04/2011, 06:57
ποτε ξανα αρχηγε:wave2:

filipp0s
21/04/2011, 07:12
Περαστικα ρε Λεττακο...shit happens...

:wave2: :wave2: :wave2:

bulmont
21/04/2011, 07:27
Προσοχή. Και στα πιό απλά πράγματα. Δεν δικαιούμαστε ούτε μιά στιγμή χαλάρωμα όταν οδηγούμε.

:) :) :) :) :)

Cpt. Haddock
21/04/2011, 07:37
Μεταφερθήκαμε στις "Μοτογενικές". Πτώση απο πεζοδρόμιο ειναι :winka:

BLACKGAS
21/04/2011, 07:59
Περαστικά φίλος. Οι αβαρίες ψιλές, φτιάξτες. Το κορμί εύκολα γιάννει, βάλε το/τα αμόρε να σε τρίψουν. Το τσιγαράκι κόψτο και πάρε 990 για να μην πέφτεις ανεβαίνοντας πεζοδρόμια! ;)

nikos_abel
21/04/2011, 08:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Μεταφερθήκαμε στις "Μοτογενικές". Πτώση απο πεζοδρόμιο ειναι :winka:

Καλά. Άμα κάτι δεν έχει άντερα και αίματα στις μοτογενικές θα πάει....:rotflmao:

DUKASII
21/04/2011, 08:27
ego tha lega min aneveneis etsi pezodromia..alla ntax de gamiete..

ola dromos einai.
perastika k pote xana.

andgeo
21/04/2011, 08:34
Δε βαριέσαι Λέττας , κουράγιο, εκεί με τους χωματερούς που έμπλεξες :p οι χαζοπτώσεις θα σου γίνουν 2η φύση . Μην πτοείσαι!!!

granazi
21/04/2011, 08:37
διαβασα πτωση και τρομαξα ρε σαφρακιασμενο μεχρι να δω τι ειναι :look:
τετοιες πτωσεις δεν καταγραφονται ειναι πταισματα :smokin:
περαστικα στο μηχανακι :beer:

jimmis5
21/04/2011, 08:58
Περαστικα και προσοχη:beer: :beer: :beer: :beer:

harris_x
21/04/2011, 09:06
Περαστικά ρε παλικάρι!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

harris_x
21/04/2011, 09:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
καμμια εκχυμωση (μωλοπα) δεν εχεις???αλλα τωρα που το σκεφτομαι χωρις κρεας επανω σου που να τον βρεις???:lol: :lol: :lol:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry:

jimmy10
21/04/2011, 09:11
μια χαρα την εβγαλες....

παρατηρησεις:

1. Αρχισε προγραμμα ενδυναμωσης
2. Μονο το εγκλημα πληρωνει
3. Αφου σε ειδαν ορθιο και σαν τσιρος που εισαι θα ειπαν κανενας αλητης, καμικαζης, τσαντακιας θα ειναι και καλα να παθεις
4. Μονο οι χουφτες του V-Strom προστατευουν τις μανετες απο τις πτωσεις οπως επισης απο τον αερα, τους αστεροειδεις, το AIDS, το κακο το ματι, την εφορια και αλλα αφροδισια νοσηματα
5. Τετοια ωρα που γυρνας, τετοια θα γραφεις

6. Περαστικα και μεχρι εκει.

loylas
21/04/2011, 09:26
Περαστικα φιλαρακι. Ευτυχως αυτα τα θυμασαι κ γελας μετα απο λιγο καιρο

:beer: :beer: :beer: :beer:

Cpt. Haddock
21/04/2011, 09:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_abel
Καλά. Άμα κάτι δεν έχει άντερα και αίματα στις μοτογενικές θα πάει....:rotflmao:

Eννοείται.

Ειδικα θρεντ "ταδε down" στα στραβα κι αναποδα, προξενει μια ανατριχίλα.



Ευτυχως που ο μονος λόγος ανησυχίας ειναι η κουλαμάρα του Λεττα :p

(περαστικα ρε τεραγκα :beer: :lol: )

LARISEOS
21/04/2011, 10:22
να ρωτήσω....με πόσα πήγες να ανέβεις το πεζοδρόμιο κ σύρθηκες 10 μετρα??
περαστικά...

η μανετα μπορεί να έσπασε απο το τράνταγμα κ οχι απο χτύπημα,,,,,εχω πάθει το ιδιο ..
:beer:

catmaster
21/04/2011, 10:24
Πακέτο η ταλαιπωρία αλλά ευτυχώς ανώδυνη .... :beer: :beer:

Leopsomo
21/04/2011, 10:25
Ποτέ ξανά ευχομαι! :winka:


Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmy10
4. Μονο οι χουφτες του V-Strom προστατευουν τις μανετες απο τις πτωσεις οπως επισης απο τον αερα, τους αστεροειδεις, το AIDS, το κακο το ματι, την εφορια και αλλα αφροδισια νοσηματα


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
21/04/2011, 10:26
περαστικα μαν

:beer: :beer:

vangelis 64
21/04/2011, 10:31
Περστικά κι αγύριστα.:beer: :beer: :beer:

sniper
21/04/2011, 10:33
Ρε Λεττάκο.... :rolleyes:

:wave2:

Manalishi
21/04/2011, 10:36
Και όχι μόνο πόσα πηγαινες και κατάφερες να συρθείς 10 μέτρα(εκτός αν ήταν κατηφόρα..:D ) ...αλλά τι ύψος έιχε αυτό το πεζοδρόμιο? Σαν τον Chuck Norris να πούμε ενα πράγμα??

Περαστικά και στους τρείς σας, μοτό-σώμα-ηθικό..

KaTaNaS
21/04/2011, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από andgeo
Δε βαριέσαι Λέττας , κουράγιο, εκεί με τους χωματερούς που έμπλεξες :p οι χαζοπτώσεις θα σου γίνουν 2η φύση . Μην πτοείσαι!!!

swstooooooooooooooo :beer:

devil's animal
21/04/2011, 10:57
περαστικα ρε συ Λεττα...
:beer: :beer: :beer:

KaTaNaS
21/04/2011, 11:01
ase μας ρε Λεττακο που σου δίπλωσε το τιμονάκι και γράφεις και down!

1ον: Τo down ειναι οταν το γράφουν άλλοι για σένα γιατί εσύ πονάς, πονάς πολυ... οπότε απο μακρυά και αγαπημένοι με τετοιους χαρακτηρισμούς και φάσεις... :mad:

και 2ον: Δηλαδή τι ήθελες να κάνει το τιμόνι όταν πας να ανεβεις λοξά ενα κράσπεδο ενώ κάθεσαι φαρδής πλατυς στη σέλα; Να κλειδώσει στην ευθεία θέση; :lol:

3ον: Σφιγγουμε καλά τις χούφτες και βάζουμε τεφλον(ταινια που χρησιμοποιουν οι υδραυλικοι) στο τιμονι όπου πιάνουν οι μανετες, απλα δεν θα σου ξανασπάσει μανέτα ποτέ!

4ον: Έχουμε παντα φορτισμένο κινητό κι έστω μονάδες για ενα γαμω sms. Σε τετοιες περιπτώσεις (πτώσης-σπρωξίματος-κλπ) οι φίλοι δεν ενοχλούνται... οπότε αν συμβουλευτείς εναν πιό παλιό όλο και κάποιο τιπάκι θα σου πεί προκειμενου να μην σπρώχνεις ή στην καλυτερη μπορει να βρισκεται κοντά και να σε παει πατακι. Παίρνε τηλεφωνο ρε π@π@ρακοοοοοοοοοοοοοο :mad:

5ον: Να κόψεις το κάπνισμα, μπας και πάρεις κανα κιλό!

6ον: Δεν θα ξανασπρώξεις σε κοινή θεαση ενα ΚΤΜ, έτσι μας βγαίνει το όνομα! :mad:


και 7ον και κυριώτερον, σκέψου 3 φορές πριν πας να κάνεις κατι με το μηχανάκι! :mad: Όπως είχε γράψει και ο αφρο πριν απο αρκετά χρόνια, εδω μέσα απαγορεύεται να πέφτετε γιατί είσαστε όλοι υπόλογοι στα συναισθήματα που τρέφουν οι συμφορουμίτες σας γΙα εσάς!


Μόνο στο χώμα πτώσεις! :beer: :beer: :beer:

DAYMAN
21/04/2011, 12:08
:beer: :beer: :beer: :beer:

LOUKILOUK
21/04/2011, 12:19
Περαστικά και προσεχτικά... πάσχα έρχεται, φάε καλά... :beer: :wave2:

giannis113
21/04/2011, 12:23
περαστικα! προσοχη στα πεζοδρομια..

εγω πηγα να βαλω βενζινη με βροχη και ειπα δεν ανεβαινω το σκαλοπατι διπλα στις αντλιες για να μη βρεχομαι; απο την αντλια ντιζελ μεχρι την αμολυβδη επεφτα, τελικα το κρατησα ομως τελευταια στιγμη, ο παππους μεσα απλα περιμενε να πεσω και να μου βαλει βενζινη:rotflmao:

cityfly
21/04/2011, 12:24
περαστικά

τι περαστικά δηλαδή τίποτα δεν έπαθες (ευτυχώς :D)

προσεκτικά με τα πεζοδρόμια και όλα καλά


Σταύρο αυτό με το τεφλόν το εξηγείς λίγο πιο αναλυτικά; :)

PacMan
21/04/2011, 12:37
συμπέρασμα 3: το κουβάλημα πονάει,...................


Περαστικά φιλαράκο....................ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΣ ΛΕΜΕ...........................


Όσο για την αναλογία σπρωξίματος , είσαι καλύτερα από μενα.......λεττας vs ΚΤΜ= 1/3 = 50/150.....
για φαντάσου να είχες Goldwing η αναλογία θα ήταν 1 προς 9........πάλι καλά με μένα που η αναλογία μου με το Goldwing είναι 1 προς 3,60 με γεμάτο ντεπόζιτο.....

reinmeister
21/04/2011, 12:37
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

την επομενη φορα που θα σημαδεψεις πεζοδρομιο,φροντισε το ρημαδι σου να το κοιταει "μουτρα"...

με ισιο τιμονι δηλαδη,90 μοιρες μεταξυ οριζοντιου αξονα εμπρος τροχου και πεζοδρομιου...

ξεκουλαδο...:p

:beer: :beer: :beer:

KaTaNaS
21/04/2011, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
Σταύρο αυτό με το τεφλόν το εξηγείς λίγο πιο αναλυτικά; :)

ξεμονταρεις μανέτες, τυλιγεις με τεφλον 4-5 στρωσεις στο σημείο που πιάνουν οι βάσεις των μανετών, ξαναμοντάρεις μανέτες , σφιγγεις κανονικά τις βίδες!

Αν ασκησεις καποια στρεπτική δύναμη, θα δεις πως γυρνάνε σχετικά ευκολα παρόλο το καργαρισμα των βάσεων.




Εναλλακτική για τη χρήση στο χωμα ήταν το χαλαρωμα των βιδων στις βασεις της μανετας αλλα απο τους κραδασμούς πολλες φορες ή παραχαλαρωνανε και στα σαμαρια στριβαν μονες τους και τις εψαχνες, ή έχανες ακαριαία και καμμια βίδα! Οπότε τεφλόν και κανονικό σφίξιμο και εισαι κομπλέ, πέφτεις, και μολις ασκηθεί δύναμη (που δε μπορει να συγκρατησει η κλειστή χουφτα) η μανετα γυρνά και δεν σπαει. :wave2:

Corvo
21/04/2011, 13:02
Παντα ορθιος απο εδω και περα και περαστικα


Οι χουφτες ειναι για τα κλαδια που μπορει να φας στο χωμα ή για τον αερα στην ασφαλτο δεν θα προστατεψει το πλαστιο την μανετα δυστυχως

ziggΥ
21/04/2011, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
ωραια σου μπηκε ο χρονος...αλλα δεν πειραζει...Χρονια Πολλα και Καλη Χρονια ρε...

καμμια εκχυμωση (μωλοπα) δεν εχεις???αλλα τωρα που το σκεφτομαι χωρις κρεας επανω σου που να τον βρεις???

περαστικα ρε λουλουκα...:beer:
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: χρόνια πολλά ρε!


Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Μεταφερθήκαμε στις "Μοτογενικές". Πτώση απο πεζοδρόμιο ειναι
σπασμένη μανέτα είναι :mad: :mad:


Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmy10
4. Μονο οι χουφτες του V-Strom προστατευουν τις μανετες απο τις πτωσεις οπως επισης απο τον αερα, τους αστεροειδεις, το AIDS, το κακο το ματι, την εφορια και αλλα αφροδισια νοσηματα
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS
να ρωτήσω....με πόσα πήγες να ανέβεις το πεζοδρόμιο κ σύρθηκες 10 μετρα??
περαστικά...

η μανετα μπορεί να έσπασε απο το τράνταγμα κ οχι απο χτύπημα,,,,,εχω πάθει το ιδιο ..
με 50-60 :a13: :a31:


Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
την επομενη φορα που θα σημαδεψεις πεζοδρομιο,φροντισε το ρημαδι σου να το κοιταει "μουτρα"...

με ισιο τιμονι δηλαδη,90 μοιρες μεταξυ οριζοντιου αξονα εμπρος τροχου και πεζοδρομιου...

ξεκουλαδο...
φάτσα ήταν λέμε, ούτε κατάλαβα πως έφυγε :evil:

ziggΥ
21/04/2011, 14:16
ευχαριστώ για τα περαστικά :wacko: :beer: :beer:

αν και είμαι σχετικά καλά, θα μπορούσα να μου και χειρότερα έτσι όπως έφυγα.. :D

georgio
21/04/2011, 14:37
Σόρρυ αλλά για τι χούφτες μιλάμε;

Οι πλαστικές που πιάνουν σε ένα σημείο προφανώς και είναι για τα κλαδάκια. Αλλά υπάρχουν καλές χούφτες που πιάνουν κανονικά σε δύο σημεία και έχουν και σίδερο μέσα. Και έχω την εντύπωση ότι αυτές θα τη σώσουν τη μανέτα.

Περαστικά! :beer:

ziggΥ
21/04/2011, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από georgio
Σόρρυ αλλά για τι χούφτες μιλάμε;

Οι πλαστικές που πιάνουν σε ένα σημείο προφανώς και είναι για τα κλαδάκια. Αλλά υπάρχουν καλές χούφτες που πιάνουν κανονικά σε δύο σημεία και έχουν και σίδερο μέσα. Και έχω την εντύπωση ότι αυτές θα τη σώσουν τη μανέτα.

Περαστικά! :beer:
θενκς :beer:

σε 2 σημεία πιάνουν, απλά στο σύρσιμο άλλαξε θέση, δίπλωσε κάτω όλη :uplate:

road spirit
21/04/2011, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από lettas
φάτσα ήταν λέμε, ούτε κατάλαβα πως έφυγε :evil: για δε λές ρε ότι το "πεζοδρόμιο" ήταν τοιχίο 60 πόντους σε ύψος?




































:lol:


περαστικά μαν :)

granazi
21/04/2011, 14:56
καπου κυκλοφορουσε ενα σχετικο βιντεακι...........που ητανε να δεις.....:rolleyes:

taxydromos
21/04/2011, 15:36
ρε....να μπει στα ανεκδοτα!:bigcry:

ειπαμε τα κτμ τα ισοπεδωνουν ολα....αλλα οι Αυστριακοι δεν υπολογησαν τα ελληνικα
πεζοδρομια,οπως κ τα διαχωριστικα των λεωφορολωριδων!:cry:

απαιτειται λιγο τεχνικη τραιαλ κ μικροτερη ταχυτητα βρε Πανο..
(τσεκαρε κ τη ζαντα σου αν μετα απ'αυτο ειναι πληρης κυκλος)

κατα τ'αλλα :beer:

gixxerpap
21/04/2011, 15:57
μαλακάκο, όταν μας τυχαίνει ''στραβή'', χτυπάμε κανα τηλέφωνο πριν ταλαιπωρηθούμε άδικα ....


εκτός και αν πρόκειται για τη ''στραβή'' του nostra ...

vaska
21/04/2011, 16:23
Καλά ρε λουκουμά πας και πέφτεις στο πέρα πουθενά και μετά δεν την παλεύεις να ζμπρώξεις το μηχανάκι.ΟΚ μέχρι εδώ.
Τι γράφεις ότι σου λείπουν κιλά????
Εγώ είμαι φίλος σου το ξέρεις και μου περισσεύουν αρκετά. Ζήτησέ μου να σου δώσω, μια εικοσάρα περισσεύει για σένα και άλλη μια για κανα φιλαράκι σου με σωματότυπο τσιλιβίθρας.



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Όλα καλά αφού δεν σκόρπισες στο πεζοδρόμιο, παχύ σκελετέ.

Περαστικά ρε.

:bigcry: :bigcry:

dxeavy
21/04/2011, 16:27
Περαστικά και... από το πεζοδρόμιο :rotflmao: :beer:

ziggΥ
21/04/2011, 16:53
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: βάσκα δώσε ρε κανένα :rotflmao: :rotflmao:
παπ, εκτός του οτι δεν είχα κινητό, δεν υπήρχε περίπτωση να πάρω τηλέφωνο 3 το πρωί για να σπρώξω 1-2 χλμ.. στη χειρότερη το άφηνα κάπου και γυρνούσα με τα πόδια..



στο θέμα μας.. ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ! άλλαξα μανέτα και ίσιωσα το τιμόνι μόνος μου :wacko: :rotflmao: :D

sapila racing
21/04/2011, 16:56
Μ αρέσεις γιατί δεν μασάς! :beer: :beer:

cityfly
21/04/2011, 17:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
ξεμονταρεις μανέτες, τυλιγεις με τεφλον 4-5 στρωσεις στο σημείο που πιάνουν οι βάσεις των μανετών, ξαναμοντάρεις μανέτες , σφιγγεις κανονικά τις βίδες!

Αν ασκησεις καποια στρεπτική δύναμη, θα δεις πως γυρνάνε σχετικά ευκολα παρόλο το καργαρισμα των βάσεων.




Εναλλακτική για τη χρήση στο χωμα ήταν το χαλαρωμα των βιδων στις βασεις της μανετας αλλα απο τους κραδασμούς πολλες φορες ή παραχαλαρωνανε και στα σαμαρια στριβαν μονες τους και τις εψαχνες, ή έχανες ακαριαία και καμμια βίδα! Οπότε τεφλόν και κανονικό σφίξιμο και εισαι κομπλέ, πέφτεις, και μολις ασκηθεί δύναμη (που δε μπορει να συγκρατησει η κλειστή χουφτα) η μανετα γυρνά και δεν σπαει. :wave2:

ευχαριστώ

:a013: :a013: :a013: :a013: :a013:

Corvo
21/04/2011, 17:28
ρε ΚΤΜοχτυπημενε και η μπροστα να περναγε αν εσκαγε η πισω με 60 χιλιομετρα το πιο πιθανο ηταν να εβλεπες το πεζοδρομιο απο 3 μετρα ψηλα ...προσεχε ρε ή τουλαχιστον
κανε οτι ειναι να κανεις σε λογικη ωρα να μπορεις να παρεις τηλεφωνο μετα
:lol: :lol:

gixxerpap
21/04/2011, 17:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από lettas
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: βάσκα δώσε ρε κανένα :rotflmao: :rotflmao:
παπ, εκτός του οτι δεν είχα κινητό, δεν υπήρχε περίπτωση να πάρω τηλέφωνο 3 το πρωί για να σπρώξω 1-2 χλμ.. στη χειρότερη το άφηνα κάπου και γυρνούσα με τα πόδια..



στο θέμα μας.. ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ! άλλαξα μανέτα και ίσιωσα το τιμόνι μόνος μου :wacko: :rotflmao: :D


το τηλέφωνο γι΄αυτό μένει ανοιχτό αυτές τις ώρες, όποιος ενοχλείται το κλείνει ...

βέβαια αν έπαιρνες πριν τις 03:00΄θα ΄τρωγες γείωση ....έβλεπα τη Hanna ...:lol:

ziggΥ
21/04/2011, 17:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Μ αρέσεις γιατί δεν μασάς! :beer: :beer:
κι εμένα γιαυτό μαρέσω :wacko:

:lol:

το τελευταίο πάντως που μου λειπε είναι να κάτσω να σκάω, άλλη δουλειά δεν είχα.. πρέπει να τα ζήσω κι αυτά.. αφού δεν έπαθα τίποτα δε με νοιάζει.. εξάλλου, τι θα χω να λέω στα τρισέγγονα μου..? :rotflmao: :rotflmao:

ziggΥ
21/04/2011, 17:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
το τηλέφωνο γι΄αυτό μένει ανοιχτό αυτές τις ώρες, όποιος ενοχλείται το κλείνει ...

βέβαια αν έπαιρνες πριν τις 03:00΄θα ΄τρωγες γείωση ....έβλεπα τη Hanna ...:lol:
άλλος απο δω με τη χάνα.. μα τι τρέχει επιτέλους μαυτό το κορίτσι? :look: :look: :lol:

kalesin
21/04/2011, 18:05
δλδ τωρα θες να σου γραψουμε κ περαστικα;

:beer:

ziggΥ
21/04/2011, 18:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
δλδ τωρα θες να σου γραψουμε κ περαστικα;

:beer:
περαστικά στη τσέπη μου ίσως.. :rotflmao: :rotflmao:

zolotas
21/04/2011, 18:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από lettas

συμπέρασμα 3: το κουβάλημα πονάει, και πονάει ακόμα περισσότερο όταν σταματάς να κάνεις ένα τσιγάρο στα μισά του -έρημου- δρόμου και δεν έχεις αναπτήρα :bawl:


:lol: :lol: τραγωδια εζησες

reinmeister
21/04/2011, 18:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από lettas



φάτσα ήταν λέμε, ούτε κατάλαβα πως έφυγε :evil:

πωλειται σετ χερια,ελαχιστα χρησιμοποιημενα,απο ιδιωτη...πληροφοριες με πμ...

:lol:

νταξει...αυτες οι κωλοτουμπες ειναι για γουστα...ολοι εχουμε μερικες για να μας δουλευουν οι φιλοι...:beer:

latris mixanis
21/04/2011, 18:56
άχρηστε.... τα υπόλοιπα στα έχω πει ήδη :p

ziggΥ
21/04/2011, 18:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
άχρηστε.... τα υπόλοιπα στα έχω πει ήδη :p
ναι, αυτό σου ξέφυγε, βλαμμένο :a22:

nikos_abel
21/04/2011, 22:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από lettas
ναι, αυτό σου ξέφυγε, βλαμμένο :a22:

Άστους ρε γειτονάκι, αφού όλοι ξέρουν πως είναι να τρως χαζοτούμπα.





Να σε κοροϊδέψω τώρα και γω που δε σε ξέρω; :nono:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=111296

και

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=111375

και

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=116153

τώρα να σε δουλέψω;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

chr1s_86
21/04/2011, 22:15
ξενέρωμα.... αλλά αφού δε χτύπησες όλα καλά... (εκτός απ' τις ζημιές)

;)

vagtav
22/04/2011, 01:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από lettas
.........
συμπέρασμα 5: αφού έφτασα σπίτι και κάθομαι και γράφω μαλακίες ΔΕ ΓΑΜΙΕΤΑΙ κιόλας :alien:


γκουντ νάιτ και καλό πάσχα :a39:


γκουντ νάιτ και καλό πάσχα :a39:
:beer: :beer:

Allst@rf
22/04/2011, 02:05
πήρε ο lettas ktm;




:confused:

ziggΥ
22/04/2011, 04:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
πήρε ο lettas ktm;




:confused:
ο λέττας πήρε κτμ.. :a43: :a43: :a39:


αλλά τότε το φόρουμ ήταν υπο εξαφάνιση :p

QSpec
22/04/2011, 08:46
Πταίσματα, πταίσματα...

Τουλάχιστον προπονείσαι στο σπρώξιμο. Χρήσιμο όταν καβαλάς ευρωπαϊκό. :wacko:

Tip: Τα μηχανάκια δουλεύουν και χωρίς συμπλέκτη :evil: . Επικίνδυνα ίσως, αλλά δουλεύουν.

Περαστικά στο ηθικό σου ρε κουλάδι. :beer:

ziggΥ
22/04/2011, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από QSpec
Tip: Τα μηχανάκια δουλεύουν και χωρίς συμπλέκτη :evil: . Επικίνδυνα ίσως, αλλά δουλεύουν.
φαντάσου οτι πήγα κι έπεσα με συμπλέκτη στο πεζοδρόμιο.. δε φαντάζομαι τι θα μπορούσε να γίνει χωρίς συμπλέκτη :rotflmao: :rotflmao:


Αρχικά δημιουργήθηκε από QSpec
Περαστικά στο ηθικό σου ρε κουλάδι. :beer:
το ηθικό μου χαίρει άκρας υγείας :alien: :smokin: :lol:

:beer:

taxydromos
22/04/2011, 14:29
αντε στη pulp την επομενη φορα να σε δω πως θ'ανεβεις..:bawl:

gianhs8
22/04/2011, 16:17
εγώ την έπαθα πριν μια εβδομάδα ενώ βλέπω ότι δεν θα ανεβεί πάω σαν m@@κας να κάνω την p@@ria μου, σούρνει το λάστιχο πάνω στο πεζόδρομοι (ευτυχώς όχι η ζάντα) γέρνει και προλαβαίνω και το κρατάω λίγο πριν βρούν τα μανιτάρια στο πεζοδρόμιο, με το ένα χέρι κράταγα συμπλέκτη και προσπαθούσα να το σηκώσω (το γκάζι μου είχε στρίψει τέρμα) κάτι παλικαρια από μια ψησταριά με χαζεύανε (πέφτει - δεν πέφτει ) ευτυχώς μετά από πολύ κόπο το σήκωσα χωρίς να βρει κάτω και όλα καλά

nic mor
22/04/2011, 16:34
περαστικα σου ρε παιχταρα!!!
αφου δεν χτυπησες,ολα καλα!!:beer: :beer:




δεν νομιζω να χαλασε κανενα αυτοκολλητο :look: :eek:
:lol: :lol: :lol:

Allst@rf
22/04/2011, 17:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από lettas
ο λέττας πήρε κτμ.. :a43: :a43: :a39:


αλλά τότε το φόρουμ ήταν υπο εξαφάνιση :p



κανονίσου γιατί με τις τούμπες που μαζεύεις δε θα χεις κώλοδάχτυλα την επόμενη...:evil:

ziggΥ
22/04/2011, 17:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από nic mor
περαστικα σου ρε παιχταρα!!!
αφου δεν χτυπησες,ολα καλα!!:beer: :beer:




δεν νομιζω να χαλασε κανενα αυτοκολλητο :look: :eek:
:lol: :lol: :lol:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
ευχαριστώ :beer:

όχι πάντως,, το κτμ δεν το χω κάνει διαφημηστικό ακόμη :rotflmao:

camen
22/04/2011, 17:24
Aφου εσυ δεν επαθες τιποτα, θα σε γραψω στα απαυτα μου και θα πω περαστικα στο ΚΤΜακι που το σακατεψες...:smokin:

Αντε επειδη ειναι αγιες μερες θα ευχηθω και σε σενα συντομα με ενα ζευγαρι χερια της προκοπης...:lol:



Καλο Πασχα Λετακο...:D :beer: :beer: :beer:

ziggΥ
22/04/2011, 17:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Aφου εσυ δεν επαθες τιποτα, θα σε γραψω στα απαυτα μου και θα πω περαστικα στο ΚΤΜακι που το σακατεψες...:smokin:

Αντε επειδη ειναι αγιες μερες θα ευχηθω και σε σενα συντομα με ενα ζευγαρι χερια της προκοπης...:lol:



Καλο Πασχα ΛετTακο...:D :beer: :beer: :beer:
χοχοχο, ευχαριστεί λέει :wacko:

καλό σούβλισμα και σε σένα :D :beer:

castoras
22/04/2011, 17:46
Εσκασες με 60 στο πεζοδρόμιο????!!!!!!!!! Η ζάντα είναι ακόμα στρογγυλή?????Το πεζοδρόμιο είναι καλά?????? Θύμισέ μου στο παλπ να σου κάνω δώρο ένα αναπτήρα hondos που μου περισεύει γι αυτές τις δύσκολες ώρες!! :p

georgio
22/04/2011, 21:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από gianhs8
[...] με το ένα χέρι κράταγα συμπλέκτη και προσπαθούσα να το σηκώσω (το γκάζι μου είχε στρίψει τέρμα) [...]

Μου έχει τύχει ανάλογη φάση, και εκεί διαπιστώνεις τη χρησιμότητα του kill switch μιας και δεν μπορείς να αφήσεις χέρι για να φτάσεις τα κλειδιά και δεν μπορείς να βάλεις νεκρά. Σβήνεις και με το αριστερό χέρι πλέον απελευθερωμένο πιάνεις γερά και σηκώνεις το μηχανάκι. :winka:

gianhs8
22/04/2011, 23:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από georgio
Μου έχει τύχει ανάλογη φάση, και εκεί διαπιστώνεις τη χρησιμότητα του kill switch μιας και δεν μπορείς να αφήσεις χέρι για να φτάσεις τα κλειδιά και δεν μπορείς να βάλεις νεκρά. Σβήνεις και με το αριστερό χέρι πλέον απελευθερωμένο πιάνεις γερά και σηκώνεις το μηχανάκι. :winka:


ekeinh thn wra oyte poy moy pease apo to mialo to mono poy skeftomoyna htan mhn moy glistrisei

taxydromos
23/04/2011, 16:48
στο χωμα εχουμε συνηθησει και οταν γλυστραει η μηχανη δεν αφηνουμε ποτε συμπλεκτη για να μη σβησει η μηχανη κ αναγκαστουμε να βαλουμε μπρος σε κανενα ανηφορι....και καλα αν εχεις μιζα....αν δεν εχεις??