PDA

View Full Version : Κυριακή 8 Μαίου Ευρυτανία, Αιτωλοακαρνανία



road spirit
21/04/2011, 13:26
Αναχώρηση το πρωί απο Αθήνα, ώρα θα καθορισθεί

Διαδρομή: ακριβώς δεν έχω σκεφτεί... μπορεί να μην υπάρξει κάν καθορισμένη ... Θα παίξει Προυσός, Κρίκελο, Δομνίστα ? δεν ξέρω...πηγαίνοντας και βλέποντας, αναλόγως τα κέφια ... Μέχρι τότε, μπορεί και να σκεφτώ κάτι πιο συγκεκριμένο.

Το σίγουρο είναι ότι δεν θα πάω πχ απο Ιτέα, Γαλαξείδι, Ναύπακτο, ούτε απο Καρπενήσι, Φραγκίστα, Κρεμαστά, Παρακαμπύλια και κάτω προς Αγρίνιο, Θέρμο γιατί το έχω κάνει αρκετές φορές πρόσφατα.

Να ξεκαθαρίσω ότι τελικός προορισμός μου θα είναι το Αγρίνιο όπου θα διανυκτερεύσω γιατί έχω δουλειά τη Δευτέρα το πρωί εκεί. Οπότε όποιος θέλει να ακολουθήσει, θα είμαστε παρέα στο πήγαινε μόνο, αφού θα επιστρέψω Δευτέρα απόγευμα.

Στάση για φαγητό δεν θα παίξει. Οι ρυθμοί θα είναι τουριστικοί.

όποιος πιστός ... :wave2:

Cpt. Haddock
21/04/2011, 13:51
Μια και δε θα παω 36ωρο ( :sad: ) κι αν ολα εχουν παει καλως σε καποια θεματα, μπορει να ακολουθήσω.

Με το bmw, ναι?

road spirit
21/04/2011, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Μια και δε θα παω 36ωρο ( :sad: ) κι αν ολα εχουν παει καλως σε καποια θεματα, μπορει να ακολουθήσω.

Με το bmw, ναι?

ναι!

bros400pgm
21/04/2011, 17:52
Ρε σειρα, αμα βγαλεις διαδρομη, ριξε κανα λινκ μπας και βολεψει να βρεθουμε καπου (οχι αθηνα παντως :rotflmao: )

road spirit
21/04/2011, 19:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από bros400pgm
Ρε σειρα, αμα βγαλεις διαδρομη, ριξε κανα λινκ μπας και βολεψει να βρεθουμε καπου (οχι αθηνα παντως :rotflmao: )

ok Κοσμά!

gcrook
22/04/2011, 12:26
Ρε σεις καλο ταξιδι.:beer:

blackbusa
22/04/2011, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ρε σεις καλο ταξιδι.:beer:

δεν πανε και στον πολεμο ρε...:lol: :lol: :lol:

gcrook
22/04/2011, 12:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
δεν πανε και στον πολεμο ρε...:lol: :lol: :lol:

E ναι οντως με αυτα τα μηχανακια...:lol: :lol:

road spirit
16/05/2011, 23:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ρε σεις καλο ταξιδι.:beer:

:lol: μλκ :bigcry:


Το λεπόν, μέσα στη τρέλα και στο απίστευτο πήξιμο που έχω φάει το τελευταίο καιρό είχα ξεχάσει να ενημερώσω. 8 Μαίου δεν έπαιξε τλκ λόγω ακύρωσης του ραντεβού απο τον πελάτη.

( :look: κάνα μπινελίκι έφαγα? Κοσμά, σορρυ μαν, ελπίζω να μη περίμενες τσάμπα ειδοποίηση ... )

Το ραντεβού μεταφέρθηκε για σήμερα, οπότε απο χθες την έκανα για Αγρίνιο ...

καλη διαδρομή, ενδιαφέρουσα ... Αθήνα - Αγρίνιο σε 8,5 ώρες :bigcry:
ξελαμπίκαρα τα μάλα :D

χοντρικά Ιτέα - Λιδορίκι - γύρος Μόρνου - Λιμνίτσα - Τερψιθέα - Α.Χώρα - κάπου εκεί αρχίζει το χάσιμο ... είχα χάρτη της road editions που έδειχνε άφσΣφσαλτο για περδικόβρυση αλλά κάπου η άσφαλτος τελείωσε ... μόνο χώμα μου λέει ο μπάρμπας που ρώτησα ... not bad :lol:


226276

road spirit
16/05/2011, 23:38
βατός χώμαΣ, μόνο σε λίγα σημεία είχε ΠΟΛΥ πέτρα αλλά τίποτα τραγικό ...

μετά τη Περδικόβρυση, Αγ. Δημήτριος, Πλάτανος, κάπου εκεί ξαναχάθηκα :lol: ανέβαινα βουνό κατέβαινα ... λέω δε μπορεί λάθος είμαι ... βρίσκω εναν άλλο μπάρμπα ρωτάω....

μου απαντάει σε μια γλώσσα/ προφορά που δεν καταλάβα τπτ :lol: , αλλά έπιασα ότι πάω λάθος αφού με κοίταζε γουρλωμένος και μου έδειχνε απο εκεί που ήρθα

πάω και όπου βγει


226277

road spirit
16/05/2011, 23:40
anyways που λένε και στο χωριό μου κατάφερα και βγήκα Θέρμο, απο εκεί και πέρα δε ρεστ ιζ χίστορυ


ρε Πακετάνιο fjord in Grekland ? :wacko:


226278

road spirit
16/05/2011, 23:43
φράγμα Εύηνου


226279

Cpt. Haddock
16/05/2011, 23:44
ΦιλΑΙ σε πιανω αδιαβαστο στα ταξιδιωτικα (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=21347) :smokin:



υ.γ. :beer: :beer: :beer: :beer:

MikeG
16/05/2011, 23:50
Αρχίζεις να μπαίνεις στο σωστό δρόμο.. :winka:





p.s Καλοκαίρι, 4ημερη διάσχιση χωματοδιαδρομών ανά την Ελλάδα.

road spirit
16/05/2011, 23:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
ΦιλΑΙ σε πιανω αδιαβαστο στα ταξιδιωτικα (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=21347) :smokin:



υ.γ. :beer: :beer: :beer: :beer:

στο περίπου, εγω δεν έφαγα :mad:
















:lol:

:beer:

road spirit
16/05/2011, 23:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Αρχίζεις να μπαίνεις στο σωστό δρόμο.. :winka:





p.s Καλοκαίρι, 4ημερη διάσχιση χωματοδιαδρομών ανά την Ελλάδα.

4μερο ?
τον Αύγουστο?

(γιατί πριν δε παίζει :sad: )

MikeG
17/05/2011, 00:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit

τον Αύγουστο?


Why not? :winka:

daz
17/05/2011, 00:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
βατός χώμαΣ, μόνο σε λίγα σημεία είχε ΠΟΛΥ πέτρα αλλά τίποτα τραγικό ...

μετά τη Περδικόβρυση, Αγ. Δημήτριος, Πλάτανος, κάπου εκεί ξαναχάθηκα :lol: ανέβαινα βουνό κατέβαινα ... λέω δε μπορεί λάθος είμαι ... βρίσκω εναν άλλο μπάρμπα ρωτάω....

μου απαντάει σε μια γλώσσα/ προφορά που δεν καταλάβα τπτ :lol: , αλλά έπιασα ότι πάω λάθος αφού με κοίταζε γουρλωμένος και μου έδειχνε απο εκεί που ήρθα

πάω και όπου βγει

Έλα ρε φίλε! Κάπου εκεί είχαμε ψιλοχαθεί και εμείς! Μετά την Α. χώρα το ψιλοχάσαμε και πριν τον Κάτω Πλάτανο. Ένας παππούς που χαιρέτησα με σταμάτησε και μου είπε να μην πάμε στον Πλάτανο δεν είναι καλά εκεί! :lol:

Απίθανα μέρη έτσι?

:wave2:

spyro
17/05/2011, 07:45
:beer:

μπράβο john


μ' αρέσει πάντως που το bandit 1250 πρόσφατα τον βρήκε τον δρόμο του πιο ευκολα με μόνο 4χλμ χώμα http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=116812&perpage=15&pagenumber=4

:smokin:

PanVas
17/05/2011, 08:34
Αυτά είναι γούστα...!!!!


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Manalishi
17/05/2011, 09:08
Την έκανα και εγώ αυτή τη διαδρομή, ειδικά πάνω απο τη λίμνη νόμιζες οτι είσαι σε Γύρο Κορσικής...

Λαμία -Δομοκό - Κέδρο - Φουρνάς - Κρίκελο -Αράχοβα - Κλέπα(για βενζίνη) - Πλάτανος - Ποκίστα - Περιβόλια - Κάτω Δάφνη - Ναύπακτος..

Μπράβο!!:beer: :beer:

road spirit
17/05/2011, 09:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Why not? :winka: ζέστη :blush:


Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
Έλα ρε φίλε! Κάπου εκεί είχαμε ψιλοχαθεί και εμείς! Μετά την Α. χώρα το ψιλοχάσαμε και πριν τον Κάτω Πλάτανο. Ένας παππούς που χαιρέτησα με σταμάτησε και μου είπε να μην πάμε στον Πλάτανο δεν είναι καλά εκεί! :lol:

Απίθανα μέρη έτσι?

:wave2: καταπληκτικά μέρη Αποστόλη :beer:


Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
:beer:

μπράβο john

μ' αρέσει πάντως που το bandit 1250 πρόσφατα τον βρήκε τον δρόμο του πιο ευκολα με μόνο 4χλμ χώμα http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=116812&perpage=15&pagenumber=4

:smokin: αμπελακιώτισα-περδικόβρυση 9,2 χλμ χώμαΣΣ έγραψε ο χιλιομετρητής ... έχει 2 δρόμους πάντως, από ότι είπε ο μπάρμπας
:beer:

road spirit
17/05/2011, 09:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από PanVas
Αυτά είναι γούστα...!!!!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :D :beer:


Αρχικά δημιουργήθηκε από Manalishi
Την έκανα και εγώ αυτή τη διαδρομή, ειδικά πάνω απο τη λίμνη νόμιζες οτι είσαι σε Γύρο Κορσικής...

Λαμία -Δομοκό - Κέδρο - Φουρνάς - Κρίκελο -Αράχοβα - Κλέπα(για βενζίνη) - Πλάτανος - Ποκίστα - Περιβόλια - Κάτω Δάφνη - Ναύπακτος..

Μπράβο!!:beer: :beer: το πάνω κομάτι θα το κάνω την επόμενη (soon :smokin: )
:beer:

chr1s_86
17/05/2011, 22:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Manalishi
... ειδικά πάνω απο τη λίμνη νόμιζες οτι είσαι σε Γύρο Κορσικής...



Που είναι αυτό, που είναι αυτό; :D

gcrook
17/05/2011, 23:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
:lol: μλκ :bigcry:




Εκμεταλλευεσαι την αδυναμια μου στα μερη αυτα καρΓιολη...:evil: :p :D




Παντα τετοια.:beer:

filipp0s
17/05/2011, 23:51
Γιαννακη...! :winka: :beer: :beer: :beer: :wave2:

Μaggellanos
18/05/2011, 08:53
Aψογος...

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: