PDA

View Full Version : Aprilia sxv 550 '07 ανταλλαγή με z750 07 αξίζει



simple76
24/04/2011, 17:25
παιδιά ξέρετε τίποτα για αυτό το Aprilia sxv 550 ? αξίζει να δώσω το z μου γιαυτό?

γιατί ποια δεν βγαίνω έξω μέσα στην πόλη κινούμε συνέχεια και κάνω την βόλτα μου .

τώρα αν βγάζει προβλήματα συνέχεια και είναι χειρότερο από ktm να το αφήσω και να μείνω εκεί που είμαι . απλά θέλω motar για μέσα στην πόλη και θέλω να είναι δυνατό.:rotflmao: πολλά ζητάω ε?

DUKASII
24/04/2011, 17:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από simple76
παιδιά ξέρετε τίποτα για αυτό το Aprilia sxv 550 ? αξίζει να δώσω το z μου γιαυτό?

γιατί ποια δεν βγαίνω έξω μέσα στην πόλη κινούμε συνέχεια και κάνω την βόλτα μου .

τώρα αν βγάζει προβλήματα συνέχεια και είναι χειρότερο από ktm να το αφήσω και να μείνω εκεί που είμαι . απλά θέλω motar για μέσα στην πόλη και θέλω να είναι δυνατό.:rotflmao: πολλά ζητάω ε? γαματο είναι παρτο.

devil's animal
24/04/2011, 18:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
γαματο είναι παρτο.

Σπυρακο δεν φτανει που καηκες εσυ, πας να παρεις και κοσμο στον λαιμο σου??
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
24/04/2011, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
Σπυρακο δεν φτανει που καηκες εσυ, πας να παρεις και κοσμο στον λαιμο σου??
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: φιλε με τη μαλακια που τσιμπησα...χτ 125sm βλεπω και το λιγουρευομαι..:lol: :bawl: :rotflmao:

devil's animal
24/04/2011, 19:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
φιλε με τη μαλακια που τσιμπησα...χτ 125sm βλεπω και το λιγουρευομαι..:lol: :bawl: :rotflmao:


επειδη ειναι sm να φανταστω...:lol: :lol: :lol:

simple76
24/04/2011, 19:13
δεν με βοηθάτε έτσι ρε παιδιά Σπύρο εσύ το πήρες και πακέτο και μου λες να το πάρω :lol: :lol:

DUKASII
24/04/2011, 19:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από simple76
δεν με βοηθάτε έτσι ρε παιδιά Σπύρο εσύ το πήρες και πακέτο και μου λες να το πάρω :lol: :lol: οχι ποτε δε πηρα το μηχανακι αυτο παρα μόνο ενα του παπαγιανη που ταν καμαι 75αρια ροδα και το κανα καμια 10 χιλ..
και ειχα μετα ενα χαμογελο σα να πήρα παρτουζα ΄10 γκομενες μαζι..

μη το πάρεις για κάθε μερα.

παρε κανα 690 smc

devil's animal
24/04/2011, 19:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από simple76
δεν με βοηθάτε έτσι ρε παιδιά Σπύρο εσύ το πήρες και πακέτο και μου λες να το πάρω :lol: :lol:

φιλε την θυμασαι αυτην την διαφημιση (http://www.youtube.com/watch?v=EBGjh1hn2go&feature=related) ...???


ε,βασικα ισχυει ακριβως για το sxv550!!(με την κακη ενοια) :lol: :lol: :lol:

simple76
24/04/2011, 19:41
για μια με δυο φορές την εβδομάδα θα το βγάζω ρε παιδιά χαχχχαχααα το z750 το κακόμοιρο κάθετε και δεν το ευχαριστιέμαι ποια ktm είχα παλιά άστα να πάνε και τι πάλη μονοκύλινδρο?

καλά η διαφήμιση τα σπάει χααχαχ λέτε να κοιτάξω για κάνα 950sm?

DUKASII
24/04/2011, 19:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από simple76
για μια με δυο φορές την εβδομάδα θα το βγάζω ρε παιδιά χαχχχαχααα το z750 το κακόμοιρο κάθετε και δεν το ευχαριστιέμαι ποια ktm είχα παλιά άστα να πάνε και τι πάλη μονοκύλινδρο?

καλά η διαφήμιση τα σπάει χααχαχ λέτε να κοιτάξω για κάνα 950sm? παρε κανα sduke που τα δινουν τσαμπα να δεις χαρά στα σκέλια σου .

simple76
24/04/2011, 19:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
παρε κανα sduke που τα δινουν τσαμπα να δεις χαρά στα σκέλια σου .

καλύτερα να μείνω εδώ που είμαι

DUKASII
24/04/2011, 20:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από simple76
καλύτερα να μείνω εδώ που είμαι ναι φίλε κράτα τη ζετουμπα την εφταμισαρα που γαμα και δέρνει..

ασε μας ρε παλικάρι σε πηρα κ στα σοβαρά..

simple76
24/04/2011, 20:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ναι φίλε κράτα τη ζετουμπα την εφταμισαρα που γαμα και δέρνει..

ασε μας ρε παλικάρι σε πηρα κ στα σοβαρά..

ρε φίλε δεν έκανα πλάκα απλά μου κάναν αυτή την πρόταση και ήθελα να μάθω τι παίζει τρόμαξα με αυτά που είπε ο φίλος μας και αν είναι σαν την διαφήμιση άστο καλύτερα όμορφο αλλά αν είναι να κάνω κολλητό τον μάστορα δεν το θέλω

DUKASII
24/04/2011, 20:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από simple76
ρε φίλε δεν έκανα πλάκα απλά μου κάναν αυτή την πρόταση και ήθελα να μάθω τι παίζει τρόμαξα με αυτά που είπε ο φίλος μας και αν είναι σαν την διαφήμιση άστο καλύτερα όμορφο αλλά αν είναι να κάνω κολλητό τον μάστορα δεν το θέλω μη τον κανεις παρεα αυτονα που σε κανε τη προταση για το 550...
η συνεργείο απρίλια έχει....η σου χρωστα τιποτα λεφτα?

faraway
24/04/2011, 20:14
Διάβασε εδώ .... http://www.apriliabikers.gr/portal/index.php?board=67.0

...από προβλήματα μέχρι επιδόσεις και εντυπώσεις ιδιοκτητών .:wave2:

simple76
24/04/2011, 20:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
μη τον κανεις παρεα αυτονα που σε κανε τη προταση για το 550...
η συνεργείο απρίλια έχει....η σου χρωστα τιποτα λεφτα?

τίποτα από όλα αυτά άπλα από το facebook είδε το δικό μου του άρεσε και μου έκανε την πρόταση φιλε μου

απλά με το z τον μηχανικό τον βλέπω μόνο όταν είναι να κάνω σέρβις χαχαχα:lol:

DUKASII
24/04/2011, 20:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από simple76
τίποτα από όλα αυτά άπλα από το facebook είδε το δικό μου του άρεσε και μου έκανε την πρόταση φιλε μου

απλά με το z τον μηχανικό τον βλέπω μόνο όταν είναι να κάνω σέρβις χαχαχα:lol: οκ δες το απο την αλλη...με το 550 θα χεις πιο πολυ χρόνο στο facebook..

simple76
24/04/2011, 20:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
οκ δες το απο την αλλη...με το 550 θα χεις πιο πολυ χρόνο στο facebook.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: