PDA

View Full Version : 10/8/2005 Ναύπακτο-Ιτέα



NikosRR
08/08/2005, 22:53
Πήγα σήμερα για καφέ Ξυλόκαστρο όπου συναντήθηκα με φίλο και λέμε να πάμε Τετάρτη βόλτα προς Ναύπακτο-Ιτέα(δεν κρατήθηκα ύστερα απο αυτά που έγραψε ο Τίγκας σχετικά).Για μένα θα είναι 1η βόλτα εκεί με μηχανάκι.Όποιος θέλει ακολουθεί, στα διόδια της Ελευσίνας γύρω στις 9:00-9:15.

Tigas
09/08/2005, 07:25
ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ.

ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟ SBS CLUB ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΠΡΩΙ, ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕ ΠΜ.

ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΗΝ ΔΕΣΦΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΓΛΥΣΤΡΑΕΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ.
ΑΠΟ ΙΤΕΑ ΓΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΧΛΜ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΟΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΑΚΩΘΗΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΡΥΘΜΟ.

ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΑΡΑΠΟΛΥ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΔΕΞΙΑ ΣΤΡΟΦΗ ΟΠΩΣ ΠΗΓΑΙΝΕΤΑΙ ΠΡΟΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟ.

ΕΧΕΙ ΕΝΔΕΙΞΗ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΤΩ ΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ 50 ΚΑΙ ΤΑΜΠΕΛΑ ΜΕ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΣΤΡΟΦΗ, ΠΟΛΥ ΣΙΓΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΤΕ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΡΕΥΜΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑ.

ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΞΕΚΙΝΑΝΕ 1 ΜΙΣΗ ΛΕΠΤΟ ΠΡΙΝ ΣΤΡΙΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ FERRY ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ.
ΕΙΝΑΙ 8 ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΞΥΣΙΜΟ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ.

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΙ, ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΠΜ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ.:wave2:

Μήτσος1
09/08/2005, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΞΕΚΙΝΑΝΕ 1 ΜΙΣΗ ΛΕΠΤΟ ΠΡΙΝ ΣΤΡΙΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ FERRY ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ.
ΕΙΝΑΙ 8 ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΞΥΣΙΜΟ:wave2:

Δε φτάνει που είχαμε ένα καθηγητή κολλημένο με τις "8 στροφές" της Ιτέας, τώρα αποκτήσαμε και 2ο...

Τελικά άμα μπλέξεις με αλήτες-τσαντάκιδες-μηχανόβιους τέτοια παθαίνεις...

Tigas
09/08/2005, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
Δε φτάνει που είχαμε ένα καθηγητή κολλημένο με τις "8 στροφές" της Ιτέας, τώρα αποκτήσαμε και 2ο...

Τελικά άμα μπλέξεις με αλήτες-τσαντάκιδες-μηχανόβιους τέτοια παθαίνεις...

ΜΗΤΣΑΡΑ ΤΡΑΒΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΡΕ ΣΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ
LEVEL 1+2+3+4
ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΡΘΩ ΕΓΩ +GMAKRIS ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΙΓΚΑ LEVEL KAI META O KATSAI ΓΙΑ ΤΟ ΣΟΥΖΑ LEVEL:winka: :a25:

Tigas
09/08/2005, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosRR
Πήγα σήμερα για καφέ Ξυλόκαστρο όπου συναντήθηκα με φίλο και λέμε να πάμε Τετάρτη βόλτα προς Ναύπακτο-Ιτέα(δεν κρατήθηκα ύστερα απο αυτά που έγραψε ο Τίγκας σχετικά).Για μένα θα είναι 1η βόλτα εκεί με μηχανάκι.Όποιος θέλει ακολουθεί, στα διόδια της Ελευσίνας γύρω στις 9:00-9:15.

ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΤΕΒΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΠΜ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΠΜ ΚΤΛ ΜΗΝ ΤΑ ΛΕΜΕ.

Tigas
09/08/2005, 11:39
Παληκάρια μήπως να το σκεφτόσασταν καλύτερα, θα ψοφήσετε στη ζεστη

http://www.forecasts.gr/cf.asp?city_id=35

ΕΙΔΙΚΑ ΑΜΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕ ΔΕΡΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ

:a4:

NikosRR
09/08/2005, 19:47
όσο για τη ζέστη "μπρός στα κάλη(βόλτα) τι'ναι ο πόνος(ζέστη);εγώ θα δω για ξυλόκαστρο την παρασκευή.αν δεν πάω και την πέμπτη είμαι μέσα για παρασκευή.ευχαριστούμε για τις πολύτιμες πληροφορίες της διαδρομής.

OOOPS!!!
09/08/2005, 20:06
Θα ήθελα να ερχόμουνα αύριο...αλλά αυτή η δουλειά...:(

Για όσους πάτε καλά να περάσετε και προσοχή στο δρόμο

Νίκο, να το κανονίσουμε πάλι για Ναυπακτο-Ιτέα, γουστάρω...να έρθω. Όσο για αυτή τη φορά διανοητικά θα είμαι μαζί σας...
Βέβαια το ερχόμενο τριήμερο είναι αρκετά υποσχόμενο. Υπάρχει πολύς χρόνος για διαδρομές...Σύντομα περισσότερα.

ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΑΥΡΙΟ

katsai
09/08/2005, 21:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΜΗΤΣΑΡΑ ΤΡΑΒΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΡΕ ΣΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ
LEVEL 1+2+3+4
ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΡΘΩ ΕΓΩ +GMAKRIS ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΙΓΚΑ LEVEL KAI META O KATSAI ΓΙΑ ΤΟ ΣΟΥΖΑ LEVEL:winka: :a25: :a013:


21592

NikosRR
09/08/2005, 21:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΜΗΤΣΑΡΑ ΤΡΑΒΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΡΕ ΣΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ
LEVEL 1+2+3+4
ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΡΘΩ ΕΓΩ +GMAKRIS ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΙΓΚΑ LEVEL KAI META O KATSAI ΓΙΑ ΤΟ ΣΟΥΖΑ LEVEL:winka: :a25:
έχω ξαναδιαβάσει για το ΤΙΓΚΑ level και θα ήθελα να δω περι τίνος πρόκειται.άντε για να δούμε!

gmakris
09/08/2005, 21:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosRR
έχω ξαναδιαβάσει για το ΤΙΓΚΑ level και θα ήθελα να δω περι τίνος πρόκειται.άντε για να δούμε!


ΤΙΓΚΑ level = :a16: :a16: :a16: :a16:

:lol: :lol: :rotflmao:

BAD BOY
09/08/2005, 21:47
ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ 9ΧΛΜ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟ(ΑΠΟ ΙΤΕΑ 70ΧΛΜ).ΚΕΡΝΑΩ ΟΥΖΑ ΟΛΟΥΣ ΤΗΣ ΒΟΛΤΑΣ.ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΠΜ ΤΟ ΚΟΥΝΙΤΟ ΜΟΥ:beer: ΤΑ ΛΕΜΕ:wave2:

Tigas
09/08/2005, 23:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
ΤΙΓΚΑ level = :a16: :a16: :a16: :a16:

:lol: :lol: :rotflmao:

ΠΑΛΙΟΖΗΛΙΑΡΗ ΤΑ ΛΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΜΕ ΤΗ ''ΠΑΛΙΟΣΚΟΥΝΑ'' ΣΟΥ ΕΤΣΙ, ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΥΦΟ ΣΟΥ ΟΝΕΙΡΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ CBR1000RR 06' ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΤΡΟΦΟΥΛΑ.










ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΑ ΑΡΚΕΤΑ ΠΑΛΙΟYAMAHAKIA , ΥΠΟΧΘΟΝΙΟ ΙΔΡΥΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ SBS CLUB

Tigas
09/08/2005, 23:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ 9ΧΛΜ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟ(ΑΠΟ ΙΤΕΑ 70ΧΛΜ).ΚΕΡΝΑΩ ΟΥΖΑ ΟΛΟΥΣ ΤΗΣ ΒΟΛΤΑΣ.ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΠΜ ΤΟ ΚΟΥΝΙΤΟ ΜΟΥ:beer: ΤΑ ΛΕΜΕ:wave2:

ΡΕ ΧΑΜΕΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΖΗΛΕΥΩ, ΕΧΕΤΕ ΧΑΡΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΟΡΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ''ΕΞΥΣΑ'' ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΜΠΑΛΩΜΑ.
ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΕΡΑΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΤΣΑΓΑΚΙΑ ΚΑΤΙ ΓΡΗΓΟΡΟΥΣ ΜΕ Ζ1000.



φσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ

Tigas
09/08/2005, 23:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosRR
έχω ξαναδιαβάσει για το ΤΙΓΚΑ level και θα ήθελα να δω περι τίνος πρόκειται.άντε για να δούμε!

ΟΙ ΦΩΤΟ 2-7 ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ''ΚΑΛΟ'' ΣΗΜΕΙΟ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ

ΤΙΓΚΑ PRODUCTIONS PRESENTS TIΓΚΑ LEVEL

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=10988

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
10/08/2005, 16:39
EEEEEE..... ΣΥΓΓΝΩΜΗ.....ΝΑΥΠΑΚΤΟ ΙΤΕΑ ΕΙΠΑΤΕ ????? ΜΗΠΩΣ ΕΙΠΑΤΕ ΚΑΙ ΩΡΑ ..... ΡΕ ΣΤΑΥΡΟ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ... ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΡΕ ΓΑΜ@#ΤΟ .... ΜΗΤΣΟΟΟΟΟΟΟ......

Tigas
10/08/2005, 21:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
EEEEEE..... ΣΥΓΓΝΩΜΗ.....ΝΑΥΠΑΚΤΟ ΙΤΕΑ ΕΙΠΑΤΕ ????? ΜΗΠΩΣ ΕΙΠΑΤΕ ΚΑΙ ΩΡΑ ..... ΡΕ ΣΤΑΥΡΟ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ... ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΡΕ ΓΑΜ@#ΤΟ .... ΜΗΤΣΟΟΟΟΟΟΟ......

ΕΜΕΙΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ, Ο GMAKRIS ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ.
ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΒΟΛΤΑ ΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΚΤΑΚΤΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ+ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΤΑ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ
ΑΥΡΙΟ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΜΑΧΗΤΙΚΟ ΠΟΛΗΣ ΤΙΓΚΑ SH 150.
ΤΟ ΕΧΕΙ ΦΕΡΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΟΥ ΣΕ ΣΚΟΥΡΟ ΜΠΛΕ , ΜΕ ΒΑΛΙΤΣΟΥΛΕΣ ΚΤΛ, ΠΑΠΠΟΥΣ.

BAD BOY
10/08/2005, 21:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΡΕ ΧΑΜΕΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΖΗΛΕΥΩ



φσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΖΗΛΕΥΕΙΣ ΤΑ ΖΗΤΑ ΦΙΔΕ ΜΟΥ ΤΙΓΚΑ...ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΣΥ:lol: ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛ. ΓΙΑ ΟΥΖΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΤΣΑΓΑΚΙΑ :beer: :wave2:

katsai
10/08/2005, 22:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΕΜΕΙΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ, Ο GMAKRIS ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ.
ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΒΟΛΤΑ ΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΚΤΑΚΤΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ+ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΤΑ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ
ΑΥΡΙΟ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΜΑΧΗΤΙΚΟ ΠΟΛΗΣ ΤΙΓΚΑ SH 150.
ΤΟ ΕΧΕΙ ΦΕΡΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΟΥ ΣΕ ΣΚΟΥΡΟ ΜΠΛΕ , ΜΕ ΒΑΛΙΤΣΟΥΛΕΣ ΚΤΛ, ΠΑΠΠΟΥΣ.
ελα ρε το πηρες τωρα τελικα
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ

NikosRR
11/08/2005, 01:05
εγω εκανα πατατα που δεν πηρα το τηλεφωνο μαζι αλλα επαθα κατι και σε λιγοτερο απο 1 βδομαδα θα ειμαι παλι εκει αρα μην σκας.την επομενη φορα θα μενω αγρινιο 2-3 μερες και θα κατεβω να κανω τη βολτα 2-3 φορες.η διαδρομή απεχτη,φτασαμε μεχρι γαλαξειδι καφεδακι και παλι πισω.βεβεα δε θα με χαλουσε να καναμε τη βολτα αλλη 1 φορα αν ειχαμε λιγο χρονο αλλα για 1η φορα ηταν καλα.SCBR1000RR για που ελεγες βολτα στο ξυλοκαστρο;katsai καλοριζικο, καλα και πολλα km οπου και αν ειναι

Tigas
11/08/2005, 07:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosRR
εγω εκανα πατατα που δεν πηρα το τηλεφωνο μαζι αλλα επαθα κατι και σε λιγοτερο απο 1 βδομαδα θα ειμαι παλι εκει αρα μην σκας.την επομενη φορα θα μενω αγρινιο 2-3 μερες και θα κατεβω να κανω τη βολτα 2-3 φορες.η διαδρομή απεχτη,φτασαμε μεχρι γαλαξειδι καφεδακι και παλι πισω.βεβεα δε θα με χαλουσε να καναμε τη βολτα αλλη 1 φορα αν ειχαμε λιγο χρονο αλλα για 1η φορα ηταν καλα.SCBR1000RR για που ελεγες βολτα στο ξυλοκαστρο;katsai καλοριζικο, καλα και πολλα km οπου και αν ειναι

ΕΛΕΓΑ ΑΝ ΤΥΧΩΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΣ ΠΡΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ, ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΠΡΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ.

Tigas
11/08/2005, 07:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από katsai
ελα ρε το πηρες τωρα τελικα
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ

ΣΗΜΕΡΑ, ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΑ , Η ΠΡΩΤΗ ΓΝΩΡΙΜΙΑ :lol:
ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ΠΡΟΣ ΒΑΡΚΙΖΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΑ

NikosRR
11/08/2005, 16:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΕΛΕΓΑ ΑΝ ΤΥΧΩΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΣ ΠΡΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ, ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΠΡΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ.
μπα, δεν το βλέπω γιατι ελεγα πως θα τελειωνα σημερα με την ασφαλεια αλλα τπτ οποτε και αυριο θα ειμαι παλι μια απο τα ιδια

katsai
11/08/2005, 17:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΕΛΕΓΑ ΑΝ ΤΥΧΩΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΣ ΠΡΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ, ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΠΡΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ.
για πες...
για πες...

Tigas
12/08/2005, 07:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από katsai
για πες...
για πες...

ΕΣΕΝΑ ΒΡΕ ΠΑΛΙΟΜΗΧΑΝΟΒΙΕΣ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙΣ ΜΥΤΗ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΣΕ 1 ΩΡΑ ΜΕ ΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ ΣΕ 45 ΛΕΠΤΑΚΙΑ ΕΦΤΑΣΕΣ :winka: :lol: