PDA

View Full Version : χολη να βλεπω...



tools
09/08/2005, 00:06
λοιπον,απ οσο ξερω ειμαι ο μονος υποστιρικτης του max εδω μεσα.με μεγαλη μου λυπη,γυριζοντας απο διακοπες,διαπιστωσα οτι εχετε αρχισει παλι να του τα χωνετε,και χωρις αυτη τη φορα να φταιει ο κακομοιρης.προσπαθει μιλωντας λιγοτερο απο καθε αλλη φορα.(τι εχει μεινει να πει ε?)ο τζιμπερναουμης τοσες παπατζες εκανε και ο max παλι ακουει τα περισσοτερα.

ανοιγοντας αυτο το τοπικ λοιπον θελω να παρακαλεσω ολους οσους ξερουν και απο μια μαλακια που εχει κανει ο φιλος μας στο περελθον,να μας την παραθεσουν πιο κατω.ετσι για να θυμηθουν οι παλιοι κ να μαθουν οι νεοι γιατι σκατα εχει το χειροτερο ονομα στην ιστορια των συγχρονων motogp.

ή πιο απλα,απαντηστε


''γιατι μισω-μου σπαει τα π@π@ρι@ ο max biaggi ''

idi
09/08/2005, 02:47
ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΑΨΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΥΘΑΣ

Φετος η Λουλου (Gibernau) εκανε το παν για να τον ξεπερασει ομως
:a09: :a48: :a25: :a24: :a22: :a12:

lalala
09/08/2005, 03:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από tool
λοιπον,απ οσο ξερω ειμαι ο μονος υποστιρικτης του max εδω μεσα.με μεγαλη μου λυπη,γυριζοντας απο διακοπες,διαπιστωσα οτι εχετε αρχισει παλι να του τα χωνετε,και χωρις αυτη τη φορα να φταιει ο κακομοιρης.προσπαθει μιλωντας λιγοτερο απο καθε αλλη φορα.(τι εχει μεινει να πει ε?)ο τζιμπερναουμης τοσες παπατζες εκανε και ο max παλι ακουει τα περισσοτερα.

ανοιγοντας αυτο το τοπικ λοιπον θελω να παρακαλεσω ολους οσους ξερουν και απο μια μαλακια που εχει κανει ο φιλος μας στο περελθον,να μας την παραθεσουν πιο κατω.ετσι για να θυμηθουν οι παλιοι κ να μαθουν οι νεοι γιατι σκατα εχει το χειροτερο ονομα στην ιστορια των συγχρονων motogp.

ή πιο απλα,απαντηστε


''γιατι μισω-μου σπαει τα π@π@ρι@ ο max biaggi ''

+1000 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


επρεπε να δεις τι ειχα γραψει στο bikenet μετα τον πρωτο αγωνα της φετινης χρονιας.....

οσο για τον ιθπανο..., το ονομα του (της) ειναι Τουλ@ (απο το Σετουλ@) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kawasaki ZX-12
09/08/2005, 09:10
θα συμφωνησω οτι ειναι κλαψας και κουλος, οποτε ο rossi ηταν απο πισω του εχανε το μπροστινο επεφτε και παραπονιοταν συνεχεια για το μηχανακι:lol: και να σου θυμισω και μια παλια του δηλωση επι doohan μετα απο εναν αγωνα δηλωσε οτι ο doohan τον καθυστερουσε και οτι τον εκλεινε και δεν μπορουσε να περασει!γι αυτο στον επομενο αγωνα του εριξε μισο γυρο!!!!!

ΟΚΤΑΝΙΟ
09/08/2005, 09:32
ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΙΤΑΛΙΚΗ ΚΟΥΡΑΔΑ


ΓΙΑΤΙ ΓΕΛΑΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΜ ΑΠΟ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΟΙΕΙΤΑΙ


ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΠΕΡΝΕΙ ΤΑ μπιιιιπ ΑΠΟ ΥΠΟΔΥΕΣΤΕΡΟΥΣ ΟΔΗΓΟΥΣ ΜΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ


ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΦΤΑΙΕΙ


ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟΣ




Παντως φιλε μου, σε γουσταρω που λες δημοσιως οτι εισαι υποστιρικτης του ακατανομαστου (δεν ειναι ειρωνικο σχολιο).

Πιστευα οτι αυτοι εχουν εκλειψει :D :D

sniper
09/08/2005, 11:13
Δεν τον γουστάρουμε γιατί :

1. Είναι Ιταλός
2. Είναι κουλός
3. Πέφτει πιο εύκολα κι από μένα
4. Οδηγεί το καλύτερο RCV και είναι τελευταίος
5. Στο start grid έχει ένα ύφος λες και είναι έτοιμος να μας πηδήξει ότι έχουμε
6. Έχει μούσι και είναι γνωστή η παροιμία
7. Στο βρεγμένο καλύτερα να ξεκινάει απο τις κερκίδες
8. Καλύτερα να κατέβει μια κατηγορία μπας και μάθει πάλι πως οδηγούν


Αυτά έτσι πρόχειρα......... Αν σκεφτώ και κάτι άλλο θα το πω.......

Εσύ όμως γιατί τον υποστηρίζεις; Αυτό κι αν είναι άξιο απορίας....

Tigas
09/08/2005, 11:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Δεν τον γουστάρουμε γιατί :

1. Είναι Ιταλός
2. Είναι κουλός
3. Πέφτει πιο εύκολα κι από μένα
4. Οδηγεί το καλύτερο RCV και είναι τελευταίος
5. Στο start grid έχει ένα ύφος λες και είναι έτοιμος να μας πηδήξει ότι έχουμε
6. Έχει μούσι και είναι γνωστή η παροιμία
7. Στο βρεγμένο καλύτερα να ξεκινάει απο τις κερκίδες
8. Καλύτερα να κατέβει μια κατηγορία μπας και μάθει πάλι πως οδηγούν


Αυτά έτσι πρόχειρα......... Αν σκεφτώ και κάτι άλλο θα το πω.......

Εσύ όμως γιατί τον υποστηρίζεις; Αυτό κι αν είναι άξιο απορίας....

ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΓΚΑΘΕΤΟΙ HONDAKIΔΕΣ ΝΑ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑ.
:a19: :a23: :a25: :a08: :a44:

ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΟΤΑΝ :a024: :a024: ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΠΟΔΙ, ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ

tools
10/08/2005, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από kawasaki 636
θα συμφωνησω οτι ειναι κλαψας και κουλος, οποτε ο rossi ηταν απο πισω του εχανε το μπροστινο επεφτε και παραπονιοταν συνεχεια για το μηχανακι:lol: και να σου θυμισω και μια παλια του δηλωση επι doohan μετα απο εναν αγωνα δηλωσε οτι ο doohan τον καθυστερουσε και οτι τον εκλεινε και δεν μπορουσε να περασει!γι αυτο στον επομενο αγωνα του εριξε μισο γυρο!!!!!

να σου θυμισω κ γω οτι στον πρωτο του αγωνα με 500 τον καθαρισε στεγνα τον mick με νοικιασμενο μηχανακι.:smokin:
βεβαια αυτο ειναι μεμονωμενο περιστατικο(οπως κ το δικο σου αλλωστε:evil: )



ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΠΕΡΝΕΙ ΤΑ μπιιιιπ ΑΠΟ ΥΠΟΔΥΕΣΤΕΡΟΥΣ ΟΔΗΓΟΥΣ ΜΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ
4. Οδηγεί το καλύτερο RCV και είναι τελευταίος


τωρα αυτο κατα ποσο ισχυει?ουτε το δικο του ειναι το καλυτερο ουτε τελευταιος ειναι



8. Καλύτερα να κατέβει μια κατηγορία μπας και μάθει πάλι πως οδηγούν


4-τεσσερα-four-vier-quattro

παντως ρε παιδια εγω περιμενα να γραψετε τιποτα περιστατικα σαν αυτο με το melandri τις προαλες.που πρεπει να απευθυνθω επιτελους,στην τατιανα?:a24: :a018:

tools
10/08/2005, 13:28
α,ξεχασα

οταν ημουν πιτσιρικακι ακομα:D μου ειχε φερει μια θεια μου αγγλιδα ενα ημερολογιο gp500 που ηταν γεματο με max σε nsr.εδω πατρα δεν υπηρχe eurosport και το ενα μοτο στο τοσο που επαιρνα δεν εφτανε για να καταστρεψει την εικονα του ηρωα emperor που αφου σαρωσε τα παντα στα 250 ανεβηκε κ παλευε με κατι παρταλια απεναντι σε κατι criville(ή οπως αλλιως γραφεται...) k k.r. jr με σωστη υποστηριξη.τεσπα,κολληματα ειναι αυτα,αλλοι υποστηριζουν τον alonso:a029:

kawasaki ZX-12
10/08/2005, 13:47
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από tool
[B]να σου θυμισω κ γω οτι στον πρωτο του αγωνα με 500 τον καθαρισε στεγνα τον mick με νοικιασμενο μηχανακι.:smokin:
βεβαια αυτο ειναι μεμονωμενο περιστατικο(οπως κ το δικο σου αλλωστε:evil: )





και δε μου λες συγκρινουμε τον doohan me ton max?



:lol: :lol:
και για πες μου ποτε ξαναπερασε?
ασε θα σου πω εγω ποτε!!!!!!!!!!!!
αφου ο ανθρωπος ειναι κουλαδι:rotflmao:

sporky
10/08/2005, 14:35
συγνώμη.....4 φόρες πρωταθλητής 250cc και είναι κουλός; Αυτού του επιπέδου οδηγοί εκτός του οτι είναι 435.876 φορές καλύτεροι απο τον μέσο απίστευτο που κάθεται πίσω απο την οθόνη του υπολογιστή του και διαλογίζεται κοιτώντας τη γωνία (μεταξύ αυτών και ο γραφών), είναι άτυχοι να συγκρίνονται με τον μακράν καλύτερο οδηγό που πέρασε απο τις πίστες των gp τα τελευταία χρόνια, τον VR.
Respect, τα άτομα ντριφτάρουνε με το γόνατο κάτω, περνάνε με 300+ και διαβάζουν πινακίδες....κατά τα άλλα είναι κουλοί....στραβοί.....φούλες...κτλ

cheers s..

sniper
10/08/2005, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από sporky
συγνώμη.....4 φόρες πρωταθλητής 250cc και είναι κουλός; Αυτού του επιπέδου οδηγοί εκτός του οτι είναι 435.876 φορές καλύτεροι απο τον μέσο απίστευτο που κάθεται πίσω απο την οθόνη του υπολογιστή του και διαλογίζεται κοιτώντας τη γωνία (μεταξύ αυτών και ο γραφών), είναι άτυχοι να συγκρίνονται με τον μακράν καλύτερο οδηγό που πέρασε απο τις πίστες των gp τα τελευταία χρόνια, τον VR.
Respect, τα άτομα ντριφτάρουνε με το γόνατο κάτω, περνάνε με 300+ και διαβάζουν πινακίδες....κατά τα άλλα είναι κουλοί....στραβοί.....φούλες...κτλ

cheers s..


Δεν διανοήθηκε ποτέ κανείς εδώ μέσα να συγκρίνει τον εαυτό του με κάποιον οδηγό αγώνων MotoGP ή τουλάχιστον δεν το έγραψε :a5: :a9: να γελάμε μέχρι να πεθάνουμε ........

Συκρίνουμε τον Biaggi με τους υπόλοιπους οδηγούς motoGP..... :a029: