PDA

View Full Version : Βαράτε τους.........και ας κλαίνε



YZF1000
09/08/2005, 09:28
Σαββάτο μεσημέρι....στημένος έγω με την αλεξία..και το 1000 στην Ευριπίδου και Αθηνάς γωνία στο φαναρι.

Ξαφνικά ακούω απο πίσω μου.....


ΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΡΡΡΡΡΡΡΡΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΜΜΜ ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ

και αισθάνομε...το 1000 να κουνίεται την Αλεξία να βρίζει...και το δεξί μου πατζάκι....να παρασέρνεται.....:confused: :confused: :eek:

Αμαν....λέω πάει..θα μου πέσει το 1000:eyepop:

ρε αμάν ρε ζαμάν....και τελικά το σόνω!!!!!!!!!

και τι ήταν???......

Αλβανό πιτσιρίκι με ξετάποτω παπί........

Εγώ:(συηώνο μουτρο απο κράνος) -
Ρε φιλαράκο....προσεχε λιγάκι...παραλίγο να μας ρίξεις...(ήρεμος)...

Αλαβανό:...(με κοιταέι)..(γυρνάει προς το μέρος μου με γυαλία παρακαλώ- και σηκώνει το δεικτη...του επιδεικτικά....και το κολάει στα χείλια του)...

ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣσσσσ....ρε μάλακα.....

Εγώ:.....(πηδάω απο τη μηχανή)...(ακόμα απορώ πως την κράτησε η αλεξία)

Και το αρπάζω απο το μάλλι.....και αρχίζω....να του γιαλίζω της πανέμορφες Oxtar gordura μποτούλες μου...στα μούτρα (το κακό είναι οτι μετά της έπλενα απο της πιτσιλίες του μλκ)...
μιλάμε...η 3 η 4...δόντια πρέπει να σκουπισαν οι οδοκαθαριστές....

Πως με είπες...αγόρι μου του λέω???....εεεεε???πώς...

για κάθε λέξη....μπουνοκλοτσίδι....

εκείνη την στιγμή...σκάνε 2 στρουμφ......

Ωπα΄....ώπα...για χοριστε εσείς...οι 2..!!!!!

ρε άσε με τώρα τους λέω...καθαρίζω το δρόμο....

οι άλλοι στο μεταξύ...ουτε κόρνα....αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα
απλά κοιτάγαν.....

Οι στρουμφ...με αγέροχο..στυλ....

ΕΕΕεεε....φίλε Οκ..φτάνει....εντάξει...εεεε....δεν θέλει άλλο.....εεεε οκ...ναι....σταματά...(απο μακρυά....κοιταγαν)..

και τους λέω πάρτε του τα χαρτία ΤΩΡΑ να δούμε τι έχει...

Κράνος δε φοράει...πινακίδα δεν έχει...ξετάποτο έιναι....για να δουμε ,χαρτία έχει???

μην σε ανυσηχεί...μου λενε....θα το χειριστούμε εμείς...απο δω και κάτω....


ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
Βαράτε τουςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
που σκοθηκαν οι κάλτσες....το σπήτι τους μέσα...

:uplate: :uplate: :uplate: :look: :lol: :evil:

melsaltas
09/08/2005, 09:38
AKOMH ΓΕΛΑΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ......:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕΣ!!!!!!!!!!

McGyver
09/08/2005, 09:42
:eyepop:

Τι είπες τώρα ρε φίλε!

Δεν πάμε καθόλου (μα καθόλου σας λέω) καλά!!!

:eyepop: :eyepop:

kawasaki ZX-12
09/08/2005, 09:48
καλα του εκανες!το κωλοπαιδο,θα ξαναβρισει τωρα?μπορει αλλα λιγο ψευδα!!!:lol: :lol: ετσι θελουν παντωςκαλα ξηγηθηκες
!!!

lalala
09/08/2005, 09:51
Γιωργος the albanoterminator :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :lol:

DoctorS
09/08/2005, 09:52
αν και είμαι της άποψης να μην μπλέκουμε σε καβγάδες στο δρόμο γιατί ποτέ δεν ξέρεις...................μεγάλε το φχαριστήθηκα 1000% και μόνο που το διάβαζα.....................

σα να του έριχνα κι εγώ ένα πράμα.......................

ούφ..........άντε καλημέρα..............

:D :D :a10: :a18: :a19: :a20: :a23: :a26: :a30: :a01:

AFTER
09/08/2005, 09:54
Καλα του εκανες του τσογλαναρεου!

Τους εχουμε δωσει θαρρος και μας κανουν οτι θελουν μεσα στο ιδιο μας το σπιτι!

Αυτοι αγορι μου δεν καταλαβαινουν διαφορετικα,δεν ειναι λαος αυτος...

:mad:

xaris_sm
09/08/2005, 10:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από DoctorS
αν και είμαι της άποψης να μην μπλέκουμε σε καβγάδες στο δρόμο γιατί ποτέ δεν ξέρεις...................μεγάλε το φχαριστήθηκα 1000% και μόνο που το διάβαζα.....................

σα να του έριχνα κι εγώ ένα πράμα.......................

ούφ..........άντε καλημέρα..............

:D :D :a10: :a18: :a19: :a20: :a23: :a26: :a30: :a01:


Me kalipses pliros kai simfono apolitos

YZF1000
09/08/2005, 10:11
Παιδία....σας λέω...

ήμουν ήρεμος,σε όλους μπορεί απο κακό υπολογισμό...να ακουμπήσεις...ΟΚ..ανθρώπινο!!!

Αλλά ,άλλο αυτό...και άλλο.....να σου σηκώνει δάχτυλο...και να σε βρίσει:eek: ....

Πάντως ......ΒΑΡΑΤΕ τα...νιαμού.....άντε γιατι πολυυυυυυυυυυυ αέρα έχουν πάρει...........

bugsbunny
09/08/2005, 10:16
ΕΙΣΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ !!!!!!!!!!

Αν και εγώ είμαι της άποψης ότι δεν πρέπει να τσακωνόμαστε στο δρόμο, κάποια πράγματα δε πρέπει να περνάνε έτσι...

:a18: :a19: :a18: :a19: :a18: :a19:

:a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23:

AFTER
09/08/2005, 10:33
Δεν πρεπει το ενα δεν πρεπει το αλλο....

Καθηστε να μας πηδανε ολοι και να λεμε και ευχαριστω!

Οι Αλβανοι μπηκαν στα σπιτια μας και βιαζουν τις γυναικες μας!
Οι του πρωην ανατολικου μπλοκ ζητανε προστασια απο τα καταστηματα μας.
κτλ. κτλ. κτλ.

:a31:

kawasaki ZX-12
09/08/2005, 10:38
ρε καλα του εκανε του πουστ@ρ@:a015: :a015: :a016: :a016:

gtsiros
09/08/2005, 10:43
Εγώ μπουνιοκλωτσίδια δε γουστάρω... πολύ βάρβαρο... προτιμώ κάτι πιο εκλεπτυσμένο...


Εγώ γουστάρω ανάποδη σφαλιάρα. Με όση δύναμη έχεις. με το (μοτοσυκλετιστικό) γάντι, να του ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΓΑΜ#$%^ ΤΟ ΣΑΓΟΝΙ ΤΟΥ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟΥ

YZF1000
09/08/2005, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Δεν πρεπει το ενα δεν πρεπει το αλλο....

Καθηστε να μας πηδανε ολοι και να λεμε και ευχαριστω!

Οι Αλβανοι μπηκαν στα σπιτια μας και βιαζουν τις γυναικες μας!
Οι του πρωην ανατολικου μπλοκ ζητανε προστασια απο τα καταστηματα μας.
κτλ. κτλ. κτλ.

:a31: .Να σου πω....κατι??....Οκ και εγώ τους λυπομουν...αλλά ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ εχουν φτάσει αυτοί να έχουν προνόμεια και εμείς....να τα 3μου!!!...ασε..το θυμιθικα..πάλι και θέλω να βγώ να βαρέσω κανέναν.... :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

DEMINIO
09/08/2005, 11:23
Μην παρασέρνεστε μάγκες :a28: δεν είναι θέμα Αλβανού το συγκεκριμένο θέμα, νομίζω;; Δηλαδή αν ήταν Ελληνάκι το συγκεκριμένο κωλόπαιδο δε θα έτρωγε μάπες;;;:confused: Θα τις έτρωγε λέω εγώ, και μάλιστα θα ήταν και πιο εγχώριες :lol:

bugsbunny
09/08/2005, 11:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από DEMINIO
Μην παρασέρνεστε μάγκες :a28: δεν είναι θέμα Αλβανού το συγκεκριμένο θέμα, νομίζω;; Δηλαδή αν ήταν Ελληνάκι το συγκεκριμένο κωλόπαιδο δε θα έτρωγε μάπες;;;:confused: Θα τις έτρωγε λέω εγώ, και μάλιστα θα ήταν και πιο εγχώριες :lol:

Και βέβαια θα τις έτρωγε, αλλά νομίζω ότι τα ελληνάκια έχουν λίγο περισσότερο μυαλό – σεβασμό και εν πάση περιπτώσει αν κάπου είσαι φιλοξενούμενος δεν βρίζεις τον οικοδεσπότη, αλλά αυτά είναι ψιλά γράμματα για τα κωλόπαιδα που έχουμε μαζέψει……..


:a19:

alex14
09/08/2005, 13:41
Μπραβο , και παλι μπραβο.
Αντε γιατι πολυ αερα εχουν παρει τα τσογλανια. Γαμω την πατριδα τους γαμω. Μου θυμισες μια παλια ιστορια που ειχα σπασει ενα καδρονι στην πλατη ενος Αλβανου και αναψα παλι.:mad:

:mad: :mad: :mad:

dukeandthecity
09/08/2005, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από alex14
Μπραβο , και παλι μπραβο.
Αντε γιατι πολυ αερα εχουν παρει τα τσογλανια. Γαμω την πατριδα τους γαμω. Μου θυμισες μια παλια ιστορια που ειχα σπασει ενα καδρονι στην πλατη ενος Αλβανου και αναψα παλι.:mad:

:mad: :mad: :mad:

Κυριοι ΠΡΟΣΟΧΗ !!!!

βαδίζετε σε επικινδυνα μονοπάτια. Ας μην εξελιχθει η κουβεντα και το περιστατικο σε ξενοφοβικο εγχειριδιο. Μην ξεχνατε οτι σε αυτην τη ζωη

ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ:wave2:

sniper
09/08/2005, 13:47
Δεν έχετε να ασχοληθείτε με κάτι άλλο και γεμίζετε αυτό το thread με ένα σωρό παλικαρισμούς;

Ήθελα να δω τι θα κάνατε αν το πιτσιρίκι κουβάλαγε κανένα 9άρι μαζί του και σας άνοιγε 2-3 κουμπότρυπες.... Να δω γέλια μετά....

Πόσες φορές εσείς δεν γ@μ@σταυρίσατε κάποιον που σας έκλεισε το δρόμο;

Το να συνεχίζεις χωρίς να σταματάς για καυγά θέλει ποιο πολύ τσαμπουκά... και μετά μιλάμε για παιδεία στους δρόμους...

@@ μάντολες....

Julius
09/08/2005, 13:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από DEMINIO
Μην παρασέρνεστε μάγκες :a28: δεν είναι θέμα Αλβανού το συγκεκριμένο θέμα, νομίζω;;

Σωστός ο Deminios :a19:


Ευκαιρία να βρίσουμε τους αλβανούς ρε και τους ξένους γενικότερα.

Γιατί ως γνωστό οι έλληνες πιτσιρικάδες με το Μάλι το «πρόκα» και το γυαλί το «μύγα» είναι κύριοι πάνω απ’όλα


:a14: :a14: :a24: :a011: :a21: :a019:




:a6: :a6:

YZF1000
09/08/2005, 13:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Δεν έχετε να ασχοληθείτε με κάτι άλλο και γεμίζετε αυτό το thread με ένα σωρό παλικαρισμούς;

Ήθελα να δω τι θα κάνατε αν το πιτσιρίκι κουβάλαγε κανένα 9άρι μαζί του και σας άνοιγε 2-3 κουμπότρυπες.... Να δω γέλια μετά....

Πόσες φορές εσείς δεν γ@μ@σταυρίσατε κάποιον που σας έκλεισε το δρόμο;

Το να συνεχίζεις χωρίς να σταματάς για καυγά θέλει ποιο πολύ τσαμπουκά... και μετά μιλάμε για παιδεία στους δρόμους...

@@ μάντολες....

Δηλαδή...αν εσένα...παραλίγο σε τραυμάτιζαν....και σε έβριζαν....θα του ζήταγες συγνώμη με το σκεπτικό...οτι κουβαλάει η σπαθί...η νεροπίστολο???

Δεν τιθεται θέμα ξενοφοβίας....πάντως..αλλά..προσπαθώ..να καταλάβω...τι θέλεται να κάνουμε...να σκύψουμε και όλας?????

:confused: :confused:

gtsiros
09/08/2005, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από YZF1000
Δηλαδή...αν εσένα...παραλίγο σε τραυμάτιζαν....και σε έβριζαν....θα του ζήταγες συγνώμη με το σκεπτικό...οτι κουβαλάει η σπαθί...η νεροπίστολο???

Δεν τιθεται θέμα ξενοφοβίας....πάντως..αλλά..προσπαθώ..να καταλάβω...τι θέλεται να κάνουμε...να σκύψουμε και όλας?????

:confused: :confused:

ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ!

ΤΟ ΕΙΠΑ, ΑΛΛΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΕ ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.

YZF1000
09/08/2005, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ!

ΤΟ ΕΙΠΑ, ΑΛΛΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΕ ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.


Βασικά...αν με ενοχλεί κάτι είναι η αγένεια.....απο το ύφος μου...άν καταλάβατε....έγραψα "ήμουν ήρεμος"....και απλά..τον ρώτησα..ήξερα οτι ήταν ξένος????:confused:

ΟΧΙ....

¨οχι...όμως και να σε βρίζει.....δηλαδή...

ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

τεσπα......

έγω το έγραψα πιο πολυ...για να γελάσουμε.....άν φάνηκα ρατσιστής η...ανώμαλος..που τσακόνεται για ψίλου πήδημα....απλά...λέω οτι δεν με ξέρεται......;)

alex14
09/08/2005, 14:08
Ναι βεβαια, ετσι ειναι.
Οταν σας κτυπουν στο ενα μαγουλο να γυριζετε να την φατε και απο την αλλη.

Δεν μας παρατατε λεω εγω με τα αντιρατσιστικα σας.

Julius
09/08/2005, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Σωστός ο Deminios :a19:


Ευκαιρία να βρίσουμε τους αλβανούς ρε και τους ξένους γενικότερα.

Γιατί ως γνωστό οι έλληνες πιτσιρικάδες με το Μάλι το «πρόκα» και το γυαλί το «μύγα» είναι κύριοι πάνω απ’όλα


:a14: :a14: :a24: :a011: :a21: :a019:




:a6: :a6:


Να διευκρινίσω ότι το σχόλιο μου αφορά την τροπή που πάει να πάρει το θέμα και όχι το αρχικό Post του YZF1000 (που σε παρόμοια περίπτωση δεν ξέρω πώς θα αντιδρούσα αν και σε γενικές γραμμές είμαι κατά της σφαλιάρας)

sniper
09/08/2005, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από alex14
Ναι βεβαια, ετσι ειναι.
Οταν σας κτυπουν στο ενα μαγουλο να γυριζετε να την φατε και απο την αλλη.

.......


δεν είπα αυτό.....

αλλά έχει διαφορά το να σε βρίζουν και να τον αρχίζεις στις κλωτσιές.....

Αν δλδ εγώ, που δεν με ξέρετε, σας έβριζα στον δρόμο θα με αρχίζατε στις κλωτσίες; κι αν αντι για κλωτσιές ξυπνάγατε στο ΚΑΤ πολυτραυματίες δεν θα αναρωτιόσασταν πόσο μαλάκες ήσασταν που από κάτι ασήμαντο είσαστε με ορούς και νάρθηκες;

Μια σκέψη κάνω.....

Κανένας ρατσισμός ή αντι-ρατσισμός εδώ..... :wave2:

YZF1000
09/08/2005, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Να διευκρινίσω ότι το σχόλιο μου αφορά την τροπή που πάει να πάρει το θέμα και όχι το αρχικό Post του YZF1000 (που σε παρόμοια περίπτωση δεν ξέρω πώς θα αντιδρούσα αν και σε γενικές γραμμές είναι κατά της σφαλιάρας)

Με βρίσκεις.....100000000% σύμφωνο.....δεν έθεσα θέμα..ρατσισμού...απλά..ΕΤΥΧΕ ο μλκς...νάναι..Αλβανός-Αλλά..και απο την άλλη....μην μου πείς...οτι δεν έχουν σηκώσει ψηλά των αμανέ:confused:

τεσπα....

(απαντήστε καθόλου και στο άλλο....topic που έχω βάλει στο Γενικά...με ενδιαφέρει περισσότερο:lol: )

YZF1000
09/08/2005, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
δεν είπα αυτό.....

αλλά έχει διαφορά το να σε βρίζουν και να τον αρχίζεις στις κλωτσιές.....

Αν δλδ εγώ, που δεν με ξέρετε, σας έβριζα στον δρόμο θα με αρχίζατε στις κλωτσίες; κι αν αντι για κλωτσιές ξυπνάγατε στο ΚΑΤ πολυτραυματίες δεν θα αναρωτιόσασταν πόσο μαλάκες ήσασταν που από κάτι ασήμαντο είσαστε με ορούς και νάρθηκες;

Μια σκέψη κάνω.....

Κανένας ρατσισμός ή αντι-ρατσισμός εδώ..... :wave2:


Βασικά..δεν ξέρω γιατί,αλλά η ζωή πάντα βγάζει νικητές τους αδικημένους...άσχετα ,μυικής δύναμης ,καρατε,βαρατε και δεν ξέρω εγώ..άλλον ευγενών τεχνικών....

Αποψή μου έτσι...

AFTER
09/08/2005, 14:19
Καποτε ο Ιωαννιδης ειχε σχολιασει το γεγονος που δεν αφησε ο Ισπανος προπονητης(Ισπανικης ομαδας-club) τον Ρετζια να παει στην Ελλαδα και να παιξει κοντρα στην Εθνικη Ισπανιας

‘’O προπονητης εκανε το σωστο για την χωρα του.
Αν το εκανε καποιος Ελληνας προπονητης,θα βγαιναμε εμεις οι ιδιοι να λεγαμε,ότι ειμαστε ρατσιστες κτλ….’’



Οποιος καταλαβε καταλαβε...
:a022:

sniper
09/08/2005, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από YZF1000
Βασικά..δεν ξέρω γιατί,αλλά η ζωή πάντα βγάζει νικητές τους αδικημένους...άσχετα ,μυικής δύναμης ,καρατε,βαρατε και δεν ξέρω εγώ..άλλον ευγενών τεχνικών....

Αποψή μου έτσι...


1. Αυτό μάλλον ουτοπικό ακούγεται αδερφέ.....
2. Δλδ τώρα εσύ ήσουν ο αδικημένος; και τους έσπασες τα δόντια για να σε βγάλει η ζωή κερδισμένο;

Περίεργα ακούγονται όλα αυτά.....

YZF1000
09/08/2005, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
1. Αυτό μάλλον ουτοπικό ακούγεται αδερφέ.....
2. Δλδ τώρα εσύ ήσουν ο αδικημένος; και τους έσπασες τα δόντια για να σε βγάλει η ζωή κερδισμένο;

Περίεργα ακούγονται όλα αυτά.....


γενικά...μιλάω,και στην ζωή..μου δεν βρίζω....για ψιλου..πήδημα ουτε κορδόνομαι...άνευφ λόγου και αυτό...διότι...ο παθών πληρώνει...της μλκς....της νεότητας...του!;)

bugsbunny
09/08/2005, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Δεν έχετε να ασχοληθείτε με κάτι άλλο και γεμίζετε αυτό το thread με ένα σωρό παλικαρισμούς;

Ήθελα να δω τι θα κάνατε αν το πιτσιρίκι κουβάλαγε κανένα 9άρι μαζί του και σας άνοιγε 2-3 κουμπότρυπες.... Να δω γέλια μετά....

Πόσες φορές εσείς δεν γ@μ@σταυρίσατε κάποιον που σας έκλεισε το δρόμο;

Το να συνεχίζεις χωρίς να σταματάς για καυγά θέλει ποιο πολύ τσαμπουκά... και μετά μιλάμε για παιδεία στους δρόμους...

@@ μάντολες....

Συμφωνώ και νομίζω ότι οι περισσότεροι εδώ μέσα το σκέφτονται αυτό που λες.(εγώ σίγουρα).
Μήπως όμως θα πρέπει να το σκέφτονται και τα κ@λ@παιδακια , ανεξαρτήτου εθνικότητος, πριν ανοίξουν το στοματάκι τους ??? κανένας δε ξέρει ποτέ που θα πέσει, αλλά να βρίζεις κάποιον που ούτε σωματικά δεν μπορείς να αντιμετωπίσεις είναι το λιγότερο μαλακία.

Καλά του έκανε μπας και βάλει μυαλό

Επίσης παιδεία στους δρόμους είναι να ζητάς συγνώμη όταν φταις και όχι να βρίζεις αγνώστους, αν μερικοί καταλαβαίνουν με πιο δραστικούς τρόπους τι να κάνουμε? να κρατάμε το επίπεδο ψηλά και να μας “καβαλάνε” οι άλλοι ?????

sonic22
09/08/2005, 16:41
καποιος καποτε ειχε πει:

"Αν δεν σκηψεις κανεις δεν μπορει να σε καβαλησει"

το να κυκλοφορουμε στον δρομο και να ειμαστε με το δακτιλο στην σκανδαλη δεν νομιζω να το θελει κανεις...

στην προκημενη φιλε μπορει και να φερθικες μεσα σε λογικα ορια σε γενικες γραμμες (αναλογουμενων των συνθικων)...

αλλα θα ηταν καλυτερα να μην υπεριφανευεσε μετα που εκανες την μουρη κρεας σε ενα πιτσιρικα που εχει περισσοτερο ζελε παρα μιαλο...

η αξια της νικης προερχετε απο την αξια του ηττημενου...

υ.γ. το υπεριφανευετε δεν το λεω με σκοπτικο τροπο... δεν ενοω οτι το παιζεις μαγκας και αντρακλας.. οκ?:beer: :beer:

υ.γ. τα περι παλιοαλβανων και τα ρεστα ειναι εντελος ασχετα με το θεμα του ποστ...
με την εντονη και "ενοπλη" (και τα χερια αν ξερεις να τα χρησημοποιης οπλα ειναι) αντιπαραθεση δεν φτιαχνεις τιποτα... μαλον χαλας...

σκευτητε πως θα κυκλοφορει ο αλβανος απο εδω και περα (με καλαζνικοφ και 45αρι) και τι θα λεει για τους ελληνες στον περιγυρο του...

ειναι θεμα ατομων και οχι φυλλης. μην γινεστε οχλος!!

φιλικα παντα!!

athandim
09/08/2005, 17:09
2 παρατηρήσεις:

1. Δεν κατάλαβα τι έγινε πριν το βρίσιμο...σε τράκαρε, ήρθε ξυστά
δίπλα σου ή απλά είχε "μπουρί" εξάτμιση και σε τρόμαξε;; Έχει τη σημασία του...

2.Μήπως τα "στρουμφ" έπρεπε να σε πάρουν στο αυτόφορο, πακέτο με το αλβανό, για τις περαιτέρω εξηγήσεις αν ήταν
τυπικοί;;

Και για να μην παρεξηγούμαι: ίσως η αντίδρασή μου να ήταν ίδια με τη δική σου, αλλά όχι να το κοινοποιήσω κιόλας που πλάκωσα
το πιτσιρίκι (μάλλον δεν θα ένιωθα καθόλου άνετα μετά το συμβάν).
Εντάξει όμως.Όλα δεκτά. ο καθένας όπως νομίζει...:wave2:

YZF1000
10/08/2005, 00:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από athandim
2 παρατηρήσεις:

1. Δεν κατάλαβα τι έγινε πριν το βρίσιμο...σε τράκαρε, ήρθε ξυστά
δίπλα σου ή απλά είχε "μπουρί" εξάτμιση και σε τρόμαξε;; Έχει τη σημασία του...

2.Μήπως τα "στρουμφ" έπρεπε να σε πάρουν στο αυτόφορο, πακέτο με το αλβανό, για τις περαιτέρω εξηγήσεις αν ήταν
τυπικοί;;

Και για να μην παρεξηγούμαι: ίσως η αντίδρασή μου να ήταν ίδια με τη δική σου, αλλά όχι να το κοινοποιήσω κιόλας που πλάκωσα
το πιτσιρίκι (μάλλον δεν θα ένιωθα καθόλου άνετα μετά το συμβάν).
Εντάξει όμως.Όλα δεκτά. ο καθένας όπως νομίζει...:wave2:

Μάλλον...παρεξηγήθηκα...και εξηγούμαι
-Ακούμπησε την γυναίκα μου στα γόνατα και με τον αριστερό του μαρσπιέ μου ακούμπησε την μπότα,αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να χάσω την ισοροπία μου και να κάνω αμαν για να κρατήσω συνολικά 70+60+220=350 κιλά .....
-Μακάρι να πηγαίναμε στο τμήμα,για να κάνω και μύνησει στα στρούμφ που τους αφήνουν και κυκλοφοράνε.......
-δεν το κοινοποιήσα για να μου πείτε μπράβο αλλά ούτε και εγώ χάρηκα που αμάυρωσα.....
-Αν έχει ζελέ αντί για μυαλό....καλό είναι να μάθει να σέβεται....¨οταν μας έδερναν οι γιαγιαδοπαπουδοθείοι μας...με ότι βρίσκαν......παραπονίομασταν πουθενά??Μήπως υπήρχαν και τότε φόρουμ....?

Μάλλον..επειδή δεν με γνωρίζεται ,τρέχεται να..βγάλετε εύκολα συμπεράσματα.Βασικά Γιαυτό δεν έγραφα και όλας...δεδομένου οτι είμαι φιλοξενούμενος...εδώ.
οπώς και νά έχει σεβαστές όλες οι απόψεις.....
Ναστε καλά αδέρφια...;)

athandim
10/08/2005, 01:00
-Μακάρι να πηγαίναμε στο τμήμα,για να κάνω και μύνησει στα στρούμφ που τους αφήνουν και κυκλοφοράνε.......


Φίλε μου, αν γινόταν αυτό, θα σου φέρναμε τσιγάρα τώρα στο κρατητήριο....



-οπώς και νά έχει σεβαστές όλες οι απόψεις.....
Ναστε καλά αδέρφια...;)

Αυτό είναι...η καλοπροαίρετη κριτική πρέπει να γίνεται δεκτή πάντα
με θετική σκέψη...

Πάντα φιλικά...Δημήτρης :beer: :wave2:

DEMINIO
10/08/2005, 01:03
Από τη μία άκρη στην άλλη ρε παιδιά... τι είναι αυτό το κακό....:sick:

Να διευκρινήσω κι εγώ ότι η τοποθέτησή μου δεν αναφερόταν στο αρχικό πόστ του YZF1000... Αυτό, ήταν μια κατάθεση ενός γεγονότος που καλώς ή κακώς έγινε... ΚΑΜΙΑ κριτική πάνω σ' αυτό. (Αν και προσωπικά με βρήκε σύμφωνο....:a13: )

Όμως η συνέχεια ήταν καταιγιστική, και στις 20 λέξεις οι 18 ήταν΄ο Αλβανός :a6: Αυτό λοιπόν, ήταν ΠΑΝΤΕΛΩΣ άσχετο με το θέμα που θέλησε να δημοσιοποιήσει εξ αρχής ο YZF1000!! (αυτό τουλάχιστον υποστηρίζει και ο ίδιος, έτσι;; ):a3:

adam_tsouk
10/08/2005, 10:38
Εγώ πάντως αν ήμουν κοντά θα έριχνα κανα δυο (αφού τον είχε ήδη ο YZF και θα έφευγα! :lol: :lol: :lol:


Και όχι επειδή ήταν Αλβανος, αλλά.... επειδή ήταν ΑλβανΕΖΟΣ!!!!!


Δεν τους πάω τους πούστηδες και ναι είμαι ρατσιστής με τη γαμωφάρα τους.:mad: (και μόνο με αυτούς)

McGyver
10/08/2005, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Δεν τους πάω τους πούστηδες και ναι είμαι ρατσιστής με τη γαμωφάρα τους.:mad: (και μόνο με αυτούς)

Adam, δεν είσαι εσύ ρατσιστής, αυτοί είναι Αλβανοί :lol: :lol: :lol: !

YZF1000
10/08/2005, 11:14
ανοίγω τοπικ...με θέμα..

είσται ρατσιστές???

αν ναι...γιατί
αν όχι...γιατι


εκεί θα πέσει το γέλιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?postid=173287#post173287

athandim
10/08/2005, 20:43
Δίκιο έχεις τελικά...

Παρά το "απρόσωπο" του πράγματος, πρέπει να
είναι πιο βολικό έτσι, για να μην γίνονται μπερδέματα...:D :wave2:

adam_tsouk
10/08/2005, 21:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από YZF1000
ανοίγω τοπικ...με θέμα..

είσται ρατσιστές???

αν ναι...γιατί
αν όχι...γιατι


εκεί θα πέσει το γέλιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?postid=173287#post173287


Βασικά εγώ ξεκαθάρισα, δεν είμαι ρατσιστής! Τουλάχιστον όχι γενικά. Με τους ΑλβανΕΖΟΥΣ είμαι (και εκεί υπάρχουν ελάχιστες εξαιρέσεις).

Απλά για να μην τα γενικεύουμε!

(τρέχω τώρα στο άλλο ποστ) :lol: :lol: :lol:

Alx 84
11/08/2005, 00:19
Θ Ε Ο Σ !!!

εύγε και πάλι εύγε. Δε φτάνει που την κάνει έχει και τα μούτρα να αντιμιλήσει. Βαράτε τους ρεεεεεεεεε. Και ενοείται ότι δεν έχω κόλλημα με τους αλβανούς. Δεν κάνω διακρίσεις. Η όλους ή κανέναν. Είναι πάντως το όνειρό μου να βαρέσω έναν απο αυτούς τους βλάκες που κυκλοφορούν έξω και το παίζουν δήδεν ναούμε...
Και πάλι μπράβο.!!!

YZF1000
11/08/2005, 08:02
ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΤΥΧΕ ΝΑΝΑΙ ΑΛΒΑΝΟΣ....


(καλύτερα να σου βγεί το μάτι τελικά παρά το όνομα.....:lol: :lol: :lol: )

tifoefs
25/08/2005, 03:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από YZF1000
ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΤΥΧΕ ΝΑΝΑΙ ΑΛΒΑΝΟΣ....


(καλύτερα να σου βγεί το μάτι τελικά παρά το όνομα.....:lol: :lol: :lol: )

Αν βρω και γω το μουργο που μουφαγε το κρανος οτι και ναναι θα παει στο ΚΑΤ !!!

:mad: :mad: :mad: :a66: :a52:

Alx 84
25/08/2005, 03:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Αν βρω και γω το μουργο που μουφαγε το κρανος οτι και ναναι θα παει στο ΚΑΤ !!!

:mad: :mad: :mad: :a66: :a52:


Και πολύ καλά θα του κάνεις!!!!

Spike
26/08/2005, 20:07
:a15: :a014: :a014: :a014: :a014:

Alx 84
26/08/2005, 23:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spike
:a15: :a014: :a014: :a014: :a014:

όσοι κλεβουν τους αξίζει:a015: :a015: :a016: :a016: :a016:


22356