PDA

View Full Version : Διπλό στάντ για Transalp 650



makis206
09/08/2005, 11:42
Γειά χαρά σε όλους.

Κρίνεται απαραίτητη η τοποθέτηση ενός διπλού στάντ για την Τρανσάλπα μου αλλά προτού προχωρήσω σε αγορά, έχω δυό αποριούλες.

-Σίγουρα η Honda δίνει για το μοντέλο της, ξέρει κανείς πόσο κοστίζει;
-Μήπως να ψάξω για aftermarket κάποιας άλλης εταιρίας κι άν ναί, ποιάς;
-Υπάρχει περίπτωση να βάλω αυτό το πράγμα στο μηχανάκι μου και καθώς κινούμαι να καταχτυπάει στις λακούβες; Γιατί άν υπάρχει τέτοια περίπτωση να ξέρω να το βγάλω κατ'ευθείαν από το εγκεφαλάκι μου.........:D

Thanks!

McGyver
09/08/2005, 12:05
Χθες ρώτησα στον Μπαξεβάνη για το Varaderάκι μου...
Μπυ είπε πως έχουν κάτι γερμανικά (Motech νομίζω) με κόστος γύρω στα ? 130,00... Εκεί παίζει και το δικό μου και του μεγάλου Varadero. Επομένως κάτι τέτοιο υπολόγιζε και για την Transalp.

Για Honda μου είπε μόνο για το μεγάλο Varadero για να έχω μέτρο σύγκρισης: ? 283,00!

Μπορείς να τους κάνεις ένα τηλέφωνο στο 210 9237000.

Edit:
Στο site της Motech (http://www.mo-tech.de/hauptstaender/) έχει ? 115,00 το stand του Varaderακίου και ? 125,00 της Transalp...

McGyver
10/08/2005, 08:18
Sorry Μανώλη, τώρα είδα πως είσαι λίγο μακριά από την Αθήνα :D ...

Τι κακό είναι αυτό που έχουμε εμείς οι Αθηναίοι βρε παιδί μου...

makis206
10/08/2005, 11:38
Don't worry ρε Θωμά, όλα καλά.

Να είσαι σίγουρος πως με κάλυψες πλήρως και τα πράγματα έχουν όπως τα είπες.

Ρώτησα και σε κατάστημα με aftermarket στα Χανιά και μου είπε για το γερμανικό που προανάφερες στην τιμή που μου έδωσες!

Θένξ φίλε!:wave2:

McGyver
10/08/2005, 11:56
Χαίρομαι που μπόρεσα και φάνηκα χρήσιμος!
Να είσαι και να περνάς πάντα καλά!!!

:wave2:

siokatas
10/08/2005, 16:20
:wave2:


125ευροπουλεικα???:confused: πωπω...γιαυτο λενε δεν ηξερες δεν ρωταγες??καλα λεμε 300 το πλερωσα στην μαμα honda δαβανοπουλος....πωπω σαν να βλεπω δυο χερουκλες στον κ@λ@ μου.......:mad:

makis206
11/08/2005, 07:23
"Μεγαλώνοντας μαθαίνουμε" λένε...

Στην επόμενη βόλτα για τη μαμά Honda καλό είναι να κάνουμε μιά στάση πιό πρίν σε κανένα aftermarketομάγαζο.;)

Και οπωσδήποτε μια ερώτηση σ'αυτό το forum για ενημέρωση δέν βλάπτει κανέναν, σωστά;
Όλο και κάποιος φίλος θα έχει κάποια τεκμηριωμένη απάντηση.

Καλές βόλτες! :wave2:

siokatas
12/08/2005, 19:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
"Μεγαλώνοντας μαθαίνουμε" λένε...

Στην επόμενη βόλτα για τη μαμά Honda καλό είναι να κάνουμε μιά στάση πιό πρίν σε κανένα aftermarketομάγαζο.;)

Και οπωσδήποτε μια ερώτηση σ'αυτό το forum για ενημέρωση δέν βλάπτει κανέναν, σωστά;
Όλο και κάποιος φίλος θα έχει κάποια τεκμηριωμένη απάντηση.

Καλές βόλτες! :wave2:


:wave2:

αχ :bigcry: καλα τα λες:bigcry: :bigcry:

καλα χλμ και καλες βουτιες....