PDA

View Full Version : Πλυντήριο ΓΙΑ μηχανή



NLS
10/02/2004, 11:23
Επειδή έχει γίνει ΚΑΡΑΣΚΑΤΑ η μηχανή πια σε βαθμό να θέλει ΩΡΕΣ (που δεν έχω) για να καθαριστεί στα δύσκολα (από κάτω κλπ.), θα ήθελα να μου πείτε αν υπάρχει κάνα ΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΕΣ πλυντήριο (δηλ. όχι πιεστικά και χημικές μαλακίες) ώστε να πάρουν τα... πολλά γιατί έχει τον αμάζευτο πια η μηχανή

προτιμώ νότια αλλά αν είναι να το πλύνουν και να περιμένω (μην πω προτιμώ έτσι ώστε να βλέπω) τότε ας παίζει όπου αττική θέλει

help

XTMPAM
10/02/2004, 11:37
TO OΠΟΙΟ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΤΕΝΟ ΚΑΘΕΤΟ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΑΚ ΤΗΣ ΚΤΜ!!ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΣΟΥ ΧΕΡΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΜΗΧΑΝΕΣ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΛΕΚΑΣ!!ΤΕΣΠΑ ΕΚΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠ 10 ΜΕΤΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΣΟΥ ΧΕΡΙ!!

ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΛΙΣ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΝΟΙΞΕ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΑΣ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΜΟΤΟ (7ΕΥΡΩ ΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ ΣΥΝ 3ΕΥΡΩ ΤΟ ΚΕΡΩΜΑ ΑΝ ΘΕΣ) ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΦΟΡΜΙΩΝΟΣ ΣΤΡΙΒΕΙΣ ΔΕΞΙΑ ΦΙΛΟΛΑΟΥ(ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ) ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΤΕΝΑΚΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΛΙ ΔΕΞΙΑ!!ΠΗΓΕ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΤΟ ΚΤΜ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΙΔΑ!!ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ!!

NLS
10/02/2004, 11:41
σε εκτυπώνω τώρα :D - με σώζεις

:)

μάλλον το πρώτο θα προτιμήσω όμως γιατί το δεύτερο είναι επικύνδινα κοντά σε σοβαρή "πρώην υπόθεση" και δεν ξες τι γίνεται (παντρεμένος άνθρωπος)

DUKASII
10/02/2004, 11:50
GIATI EXO KANEI EMPARGO STA BMW!!
KYKLOFOROYN PANTOY KTM TIGA MPOYNIA FTIAGMENA...KAI MOLIS SE DOYNE THA SE PATHSOYNE KATO ...THA XENEROSEIS ME TO BMW..KAI THA PEIS ..TI NA TO PLYNO TORA TO MPOYRDELO;;PAO SPITI NA PIO KANA TSAI...
.......AKOMA...

NLS
10/02/2004, 11:52
(ok είναι η μέρα της μαλακίας - πείστηκα)

μη φοβάσαι δούκα θα το καμουφλάρω σε φλορέτα οκ;

DUKASII
10/02/2004, 11:58
TO DEYTERO POY SOY LEEI EINAI POLLY KALO!
PHGE THN PROHGOYMENH BDOMADA ENAS FILOS TO KTM TOY TO LC [TIGA MPOUNIA KAI AYTO]
KAI TOY TO EKANE RE SA KAINOYRIO[TOU ALAXE KAI FLANTZES,PISTONI,STROFALO..]

POLY KALO PLYSIMO!

NLS
10/02/2004, 12:15
ρε γαμώτο θα γίνεται τίποτα πύχτρα και θα πρέπει ή να φύγω ή να περιμένω 7 ώρες απ΄έξω

ε;

XTMPAM
10/02/2004, 12:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
ρε γαμώτο θα γίνεται τίποτα πύχτρα και θα πρέπει ή να φύγω ή να περιμένω 7 ώρες απ΄έξω

ε;

ΚΛΕΙΣΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ!ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΜ ΠΩΣ!!

NLS
10/02/2004, 12:23
psssssssssssssssssss

μιλάμε για εξέλιξις φίλε μου

αν είχα και κάνα τηλ. θα γινόταν

τέσπα ελπίζω να το θυμηθώ φεύγοντας να περάσω (δεν φημίζομαι για την ελεφάντινη απ'αυτή πως την λένε μου)

bikersonly
10/02/2004, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
TO DEYTERO POY SOY LEEI EINAI POLLY KALO!
PHGE THN PROHGOYMENH BDOMADA ENAS FILOS TO KTM TOY TO LC [TIGA MPOUNIA KAI AYTO]
KAI TOY TO EKANE RE SA KAINOYRIO[TOU ALAXE KAI FLANTZES,PISTONI,STROFALO..]

POLY KALO PLYSIMO!

Ρε μαλάκα Σπύρο σταμάτα δεν μπορώ άλλο ρεεεεεε θα με απολύσουν!!!χαχα!:D

XTMPAM
24/02/2004, 11:38
ΠΗΓΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΙΑ ΠΛΥΣΙΜΟ ΤΟ ΚΤΜ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ (ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΕΣ) ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ!!ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΩΣ ΝΑ ΠΛΕΝΟΥΝ ΜΗΧΑΝΕΣ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΘΑΡΟ ΤΟ ΚΤΜ!!!!ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΛΕΓΕΤΑΙ DIRTY WASH ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΑΝΕΒΑΙΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΦΟΡΜΙΩΝΟΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΗ ΦΙΛΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΚΑΠΑΚΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΤΕΝΟ ΔΕΞΙΑ!!ΤΟ SOAP EM MOTO ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΠΛΕΟΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΠΑΛΙΑ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ!!!ΣΑΣ ΤΟ ΣΥΝΙΣΤΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΠΟΛΥ ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!
ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ!!!!

NLS
24/02/2004, 13:55
βάλε γιατί σε λίγο η μηχανή μου θα με μουτζώσει

XTMPAM
25/02/2004, 08:53
DIRTY MOTO WASH ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΟΔΟ

ΦΙΛΟΛΑΟΥ 3 ΚΑΙ ΑΡΣΙΝΟΗΣ 1 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ

ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΝ. ΤΣΕΛΙΟΣ (ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ)

EMAIL: dirtymotowash@otenet.gr

τηλ. 2107016881

παρακαλείτε ο κος JULIUS να το καταχωρησει και στην κατηγορία ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ για να το βλεπουν όλοι!!!

DUKASII
25/02/2004, 09:01
EKEI STO PLENTYRIO...

MALINA..PLENEI;;;;XROMATISTA;;;;

:smokin: :smokin: :smokin: :smokin:


TI OOOOORA;;;

BALE TO PIESTIKO STO KOLO....RE SY GIORGO...RE SY GIOOOORGOOO!:rotflmao:

Julius
25/02/2004, 09:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
DIRTY MOTO WASH ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΟΔΟ

ΦΙΛΟΛΑΟΥ 3 ΚΑΙ ΑΡΣΙΝΟΗΣ 1 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ

ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΝ. ΤΣΕΛΙΟΣ (ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ)

EMAIL: dirtymotowash@otenet.gr

τηλ. 2107016881

παρακαλείτε ο κος JULIUS να το καταχωρησει και στην κατηγορία ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ για να το βλεπουν όλοι!!!

Den ginete re giorgaki, ean eitane toso aplo tha pername ton xryso odigo kai tha toys kataxorousame olous.......

xriazete h "Gonikh synenesh" giafto kai oi kataxoriseis ginonte apo ta idia ta katasthmata kai oxi apo emas.

XTMPAM
25/02/2004, 10:27
ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ SITE KAI ΣΑΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ!!ΜΕΧΡΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙΞΕΙ!!!

NLS
19/03/2004, 00:01
ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΠΗΓΑ (και απόδειξα και στον dirtymoto ότι υπάρχω)

εντάξει τα παιδιά γράφουν ποίημα δεν πλένουν απλώς

ευχαριστώ πολύ! (είπαμε θα μου δώσεις μετά την επιταγή Θανάση)

XTMPAM
19/03/2004, 15:51
ΠΕΡΑΣΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕ Ο ΘΑΝΑΣΗΣ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΕΙΧΕΣ ΦΥΓΕΙ!ΜΟΥ ΠΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΚΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ BMW