PDA

View Full Version : Για το παλιό tenere ανταλλακτικα και αλλα...



apostolos72
30/04/2011, 00:03
Ψιτ φιλαράκι πνευματικά δικαιώματα για την φωτό έδωσες; :smokin: :D
Παρεπιπτόντως στο ebay βλέπω κατά διαστήματα να υπάρχουν, στην Yamaha ρώτησες;

George_M.
30/04/2011, 05:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από apostolos72
Ψιτ φιλαράκι πνευματικά δικαιώματα για την φωτό έδωσες; :smokin: :D
Παρεπιπτόντως στο ebay βλέπω κατά διαστήματα να υπάρχουν, στην Yamaha ρώτησες;

η Γιαμαχα τα εχει σετ μαζι με το μουτρο. κ κοστιζει πολλα,δεν συμφερει...μονο στο διαδυκτιο θα βρει,πριν κανα χρονο εδωσα τα δευτερα που ειχα...
αν χρειαστει τπτ αλλο εδω ειμαστε...:beer:

Dimitas
30/04/2011, 08:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από apostolos72
Ψιτ φιλαράκι πνευματικά δικαιώματα για την φωτό έδωσες; :smokin: :D
Παρεπιπτόντως στο ebay βλέπω κατά διαστήματα να υπάρχουν, στην Yamaha ρώτησες;

Το περίμενα το κράξιμο για την φωτό!!! Χαχαχαχα...Έψαχνα βιαστικά στο google στις εικόνες για μια καλή φωτό για να φαίνεται καλά και βρήκα αυτήν στο Αdvrider και μετά είδα ότι είναι από Ελλάδα!
Ε ναι στη yamaha δεν έκανα καν τον κόπο να ρωτήσω γιατί θα καραφλιάσω. Έψαξα αρκετά στο ίντερνετ αλλά δεν βρήκα κάτι, εάν πέσει στο ματι σου κάτι στείλε ένα link...

Dimitas
30/04/2011, 08:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από manianisg
η Γιαμαχα τα εχει σετ μαζι με το μουτρο. κ κοστιζει πολλα,δεν συμφερει...μονο στο διαδυκτιο θα βρει,πριν κανα χρονο εδωσα τα δευτερα που ειχα...
αν χρειαστει τπτ αλλο εδω ειμαστε...:beer:
Ευχαριστώ πολύ!!

apostolos72
30/04/2011, 09:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dimitas
Το περίμενα το κράξιμο για την φωτό!!! Χαχαχαχα...Έψαχνα βιαστικά στο google στις εικόνες για μια καλή φωτό για να φαίνεται καλά και βρήκα αυτήν στο Αdvrider και μετά είδα ότι είναι από Ελλάδα!
Ε ναι στη yamaha δεν έκανα καν τον κόπο να ρωτήσω γιατί θα καραφλιάσω. Έψαξα αρκετά στο ίντερνετ αλλά δεν βρήκα κάτι, εάν πέσει στο ματι σου κάτι στείλε ένα link...

Koίτα που η γριά έγινε και international :rotflmao: από περιέργεια ρώτησα για την yamaha καθώς για το ταμπλώ μου μου ζητούσαν κανένα εξηντάρι και φαίνεται πως έχω καλές ρίζες και δεν καράφλιασα :D αλλά βρήκα στο ebay στο 1/3 της τιμής, πριν από καμμιά εβδομάδα υπήρχαν τα αυτιά αλλά δεν τα βλέπω τώρα, έχε το νου σου γιατί δεν μπαίνουν συχνά σε αγγελίες όπως και το αναθεματισμένο κεντρικό σταντ, μόλις δω κάτι θα σε ειδοποιήσω ;)

George_M.
30/04/2011, 09:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από apostolos72
Koίτα που η γριά έγινε και international :rotflmao: από περιέργεια ρώτησα για την yamaha καθώς για το ταμπλώ μου μου ζητούσαν κανένα εξηντάρι και φαίνεται πως έχω καλές ρίζες και δεν καράφλιασα :D αλλά βρήκα στο ebay στο 1/3 της τιμής, πριν από καμμιά εβδομάδα υπήρχαν τα αυτιά αλλά δεν τα βλέπω τώρα, έχε το νου σου γιατί δεν μπαίνουν συχνά σε αγγελίες όπως και το αναθεματισμένο κεντρικό σταντ, μόλις δω κάτι θα σε ειδοποιήσω ;)

αν υπαρχει ακομα κατι θα το εχει η
Hepco & Becker,ειναι απο τις λιγες που κραταει στοκ για παλια μοντελα:wave2:

Dimitas
30/04/2011, 10:35
Ποιος είπε ότι είναι γριά;;; Κοιτάξτε η δικιά μου με λίγη προσωπική εργασία πως ξανάνοιωσε... Περισσότερες φωτό σύντομα στο "Ανακατασκευές-restoring".


224977

apostolos72
30/04/2011, 10:42
Πόσο σύντομα, ακόμα δεν έβαλες; :D
Άντε περιμένουμε με ανυπομονησία, δώσε φωτό και αναλυτική περιγραφή.

:beer: :beer: :beer:

John Steed
30/04/2011, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dimitas
Ποιος είπε ότι είναι γριά;;; Κοιτάξτε η δικιά μου με λίγη προσωπική εργασία πως ξανάνοιωσε... Περισσότερες φωτό σύντομα στο "Ανακατασκευές-restoring".





Άντε, άντε! :a8: :a8: :a8:

George_M.
30/04/2011, 11:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dimitas
Ποιος είπε ότι είναι γριά;;; Κοιτάξτε η δικιά μου με λίγη προσωπική εργασία πως ξανάνοιωσε... Περισσότερες φωτό σύντομα στο "Ανακατασκευές-restoring".

μας δινεις ωραιες ιδεες..:beer:
λες να του κανω ενα ρετουσαρισμα???:look:


224978

Dimitas
01/05/2011, 20:45
Πρέπει να βρω τις φωτό από την ανανέωση του τενερέ που μάλλον δεν είναι πολλές δυστυχώς και να τις βάλω σε μια σειρά, για αυτό λίγο υπομονή! Όμως έχω ένα άλλο πολύ πιο σημαντικό πρόβλημα, το πίσω αμορτισέρ το οποίο είναι εντελώς τελειωμένο που όταν πιάνω λίγο ταχύτητα πάει σαν βάρκα λες και ετοιμάζεται να με πετάξει!!! Παρακαλώ ότι ιδέες έχετε είναι ευπρόσδεκτες, ή αν έχετε κανένα αμορτισέρ σε καλή κατάσταση και το βγάλετε για πούλημα. Και κάτι ακόμα, σίγουρα θα ταιριάζει και αμορτισέρ από άλλα μηχανάκια, εάν γνωρίζετε από τι θα ταίριαζε, π.χ. από κανά ttr κτλ παρακαλώ ενημερώστε με γιατί εγώ μόνος δεν κατάφερα να βγάλω άκρη και στα δόντια του μηχανικού δεν θέλω να πέσω!!!...

lspiros
01/05/2011, 20:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dimitas
Ποιος είπε ότι είναι γριά;;; Κοιτάξτε η δικιά μου με λίγη προσωπική εργασία πως ξανάνοιωσε... Περισσότερες φωτό σύντομα στο "Ανακατασκευές-restoring".

αργεις μαστορη:a014:

lspiros
01/05/2011, 20:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από manianisg
μας δινεις ωραιες ιδεες..:beer:
λες να του κανω ενα ρετουσαρισμα???:look:

ναι,τελειωνε και συ ξεκινα:a014: