PDA

View Full Version : Hornet ή Ζ 750? Διαφορές 04-05????



crazykiller
10/08/2005, 14:27
Χαίρεται σε όλους.

Εδώ και καιρό ψάχνω να αλλάξω το ΚΤΜάκι μου. Έχω το 640 SM αλλά νομίζω πως ήρθε ο καιρός να ξαναεπιστρέψω στα στριτάκια!!! (είχα CBR 400RR '89)

Είμαι μεταξύ HORNET 600 και Ζ 750. Το Ζ βέβαια με εξιτάρει και μόνο από την εμφάνιση. Μου αρέσει που είναι αλήτικο. Αλλά από την άλλη το Χόρνετ λένε πως έχει καλύτερη ποιότητα κατασκευής, καλύτερες αναρτήσεις κτλ. Ισχύουν αυτά και κατά πόσο θα τα εκμεταλευτώ??

Αν και βασικά ξέρω ότι θα πάρω το Ζ γιατί το γουστάρω και μόνο που το βλέπω, ρωταώ για να έχω και την συνείδησή μου ήσυχη.

Το στυλ της οδήγησής μου είναι λίγο γρήγορο (όσο μου φαίνεται εμένα βέβαια γρήγορο:confused: ). Γενικά ψάχνομαι στο δρόμο, θέλω να ξέρω τη μηχανή μου καλά.

Και μία δεύτερη απορία που έχω είναι αν αξίζει να πάρω μεταχειρισμένο 2004. Οι τιμές είναι 1000 Ευρώ κάτω. Έχει διαφορές με το 2005? Εμφάνιση μόνο?


Thanx!!!!!, Manos

AFTER
10/08/2005, 14:50
Ε αφου θα το παρεις το Ζ,τι ρωτας?

Αλλα εισαι οπως ημουνα και εγω.......


Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ Τ'ΑΚΟΥΩ!!!! :D
:a2: :a2: :a2: :a2:

idi
10/08/2005, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από crazykiller
Χαίρεται σε όλους.

Εδώ και καιρό ψάχνω να αλλάξω το ΚΤΜάκι μου. Έχω το 640 SM αλλά νομίζω πως ήρθε ο καιρός να ξαναεπιστρέψω στα στριτάκια!!! (είχα CBR 400RR '89)

Είμαι μεταξύ HORNET 600 και Ζ 750. Το Ζ βέβαια με εξιτάρει και μόνο από την εμφάνιση. Μου αρέσει που είναι αλήτικο. Αλλά από την άλλη το Χόρνετ λένε πως έχει καλύτερη ποιότητα κατασκευής, καλύτερες αναρτήσεις κτλ. Ισχύουν αυτά και κατά πόσο θα τα εκμεταλευτώ??

Αν και βασικά ξέρω ότι θα πάρω το Ζ γιατί το γουστάρω και μόνο που το βλέπω, ρωταώ για να έχω και την συνείδησή μου ήσυχη.

Το στυλ της οδήγησής μου είναι λίγο γρήγορο (όσο μου φαίνεται εμένα βέβαια γρήγορο:confused: ). Γενικά ψάχνομαι στο δρόμο, θέλω να ξέρω τη μηχανή μου καλά.

Και μία δεύτερη απορία που έχω είναι αν αξίζει να πάρω μεταχειρισμένο 2004. Οι τιμές είναι 1000 Ευρώ κάτω. Έχει διαφορές με το 2005? Εμφάνιση μόνο?


Thanx!!!!!, Manos


Θα προσπαθήσω να ειμαι αντικειμενικός….

Το Ζ εχει καλύτερες επιδόσεις (fact) είναι πιο μοντέρνο (fact) πιο όμορφο (καρα-fact) πιο σύγχρονο (fact) πιο «κακο» (fact) πιο «ερωτευσιμο» (fact) εχει περισσότερη «ψυχή» (fact) καλύτερο ηχο (fact) πιο όμορφα χρώματα (μαυρο-fact) εχει μεγαλύτερα περιθώρια βελτίωσης (fact) καλύτερη θεση οδήγησης (fact)

Εχει αν όχι καλύτερες.... το ιδιο μετριες αναρτήσεις με το Hornet (fact)

Εχει λιιιιγο χειρότερα φρένα (επιδέχεται αμφισβητήση)

Είναι πιο «μηχανή» (καρα-καρα-fact)

Για ποιότητες κατασκευής και λοιπες φιφες ρωτα αλλου για αποψη γιατι πραγματικά εμενα αν εχει τα παραπανω ....

Κανε ότι νομίΖΖΖΖεις


το Ζ750 2004 και 2005 ειναι ιδιο μονο τα χρωματα αλλαζουν

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
10/08/2005, 16:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Θα προσπαθήσω να ειμαι αντικειμενικός….

Το Ζ εχει καλύτερες επιδόσεις (fact) είναι πιο μοντέρνο (fact) πιο όμορφο (καρα-fact) πιο σύγχρονο (fact) πιο «κακο» (fact) πιο «ερωτευσιμο» (fact) εχει περισσότερη «ψυχή» (fact) καλύτερο ηχο (fact) πιο όμορφα χρώματα (μαυρο-fact) εχει μεγαλύτερα περιθώρια βελτίωσης (fact) καλύτερη θεση οδήγησης (fact)

Εχει αν όχι καλύτερες.... το ιδιο μετριες αναρτήσεις με το Hornet (fact)

Εχει λιιιιγο χειρότερα φρένα (επιδέχεται αμφισβητήση)

Είναι πιο «μηχανή» (καρα-καρα-fact)

Για ποιότητες κατασκευής και λοιπες φιφες ρωτα αλλου για αποψη γιατι πραγματικά εμενα αν εχει τα παραπανω ....

Κανε ότι νομίΖΖΖΖεις


το Ζ750 2004 και 2005 ειναι ιδιο μονο τα χρωματα αλλαζουν



ΚΑΙ ΜΗ ΞΕΧΝΑΣ .... ΤΟ ΕΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΛΙΦΤΙΝΓΚ....

idi
10/08/2005, 16:41
Επισης το ένα από τα δυο ΔΕΝ εχει καν μοχλικο στη πισω αναρτηση (θελω να ακουσω την αποψη αυτου που σου ειπε ότι το Hornet εχει καλυτερη αναρτηση....σοβαρα να το συζητήσουμε...)

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
10/08/2005, 17:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Επισης το ένα από τα δυο ΔΕΝ εχει καν μοχλικο στη πισω αναρτηση (θελω να ακουσω την αποψη αυτου που σου ειπε ότι το Hornet εχει καλυτερη αναρτηση....σοβαρα να το συζητήσουμε...)

EΛΑ ΜΟΥ ΝΤΕ .....:smokin: :smokin:

adam_tsouk
10/08/2005, 19:22
Η λογική λέει:

Έχεις ΚΤΜ - παίρνεις Ζ!!!!!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Άκου και μένα!


:wave2: :wave2:

gtsiros
10/08/2005, 20:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Το Ζ εχει καλύτερες επιδόσεις (fact) είναι πιο μοντέρνο (fact) πιο όμορφο (καρα-fact) πιο σύγχρονο (fact) πιο «κακο» (fact) πιο «ερωτευσιμο» (fact) εχει περισσότερη «ψυχή» (fact) καλύτερο ηχο (fact) πιο όμορφα χρώματα (μαυρο-fact) εχει μεγαλύτερα περιθώρια βελτίωσης (fact) καλύτερη θεση οδήγησης (fact)

ΤΟ HORNET ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟ._
ουτε φρου φρου ούτε μαλακίες.

στρογγυλοφάναρο.
μπουρί.
χωρίς πλαστικά.
χωρίς ψευτοfairing.
αμα βρει κανείς τίποτα περιττό πάνω του, θα γεμίσω τον τόπο διχρονίλα!!! :evil: :evil: :evil:

gtsiros
10/08/2005, 20:02
και να το cb900.


21648

BAD BOY
10/08/2005, 22:28
ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ...ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ:confused: ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΟ ΡΕΖΕΡΒΟΥΑΡ ΓΡΑΦΕΙ ΧΟΝΔΑ:confused: ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ 600.Η' ΟΧΙ...ΓΙΑ ΒΑΛΕ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ Ζ 1000 ΦΩΤΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ 900.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΜΥΑΛΟ ΒΛΕΠΕΙ:beer:


21658

idi
11/08/2005, 00:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros

ΤΟ HORNET ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟ._
αμα ειναι το Honda σπαρτιατικο εμεις τι να πουμε?
καλα δεν εχεις ακουσει το... «ΖΗΤΑΝ ‘Η ΕΠΙ ΤΑΣ»????:a08::a2:



Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros

ουτε φρου φρου ούτε μαλακίες.
can you define "φρου φρου"+"μαλακιες" σε ενα Ζ?:a6:



Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros

στρογγυλοφάναρο.
οπως το C50????:a09:



Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros

μπουρί.
αθορυβο!!!!:a14:



Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros

χωρίς πλαστικά.
χωρίς ψευτοfairing.
δεν ειχαν ανακαλυφθει τοτε που βγηκε!:a024: :a029:



Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros

αμα βρει κανείς τίποτα περιττό πάνω του, θα γεμίσω τον τόπο διχρονίλα!!!
τα σηματακια Honda!
εκτως απο ασχημα ... αφαιρουν 2 αλογα απο τον κινητηρα...:a021:

τι κερδιζω?:a54::a21: :a24: :a22: :a38:

idi
11/08/2005, 00:45
και συνεχιζω... το Hornet εχει νικελ λεπτομέρειες σε αφθονία....

ειναι της μοδας το νικελ... 1985 δεν εχουμε?
:a029::a029:

AFTER
11/08/2005, 00:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
καλα δεν εχεις ακουσει το... «ΖΗΤΑΝ ‘Η ΕΠΙ ΤΑΣ»????:a08::a2:




:lol: :rotflmao:



ΖΗΤΑ μοι έννεπε, ROSSI, γρηγορον, ος μάλα πολλά
πλάχθην, επεί Ελλαδας ιερόν δρομον έπερσεν.

adam_tsouk
11/08/2005, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
αμα ειναι το Honda σπαρτιατικο εμεις τι να πουμε?
καλα δεν εχεις ακουσει το... «ΖΗΤΑΝ ‘Η ΕΠΙ ΤΑΣ»????:a08:



can you define "φρου φρου"+"μαλακιες" σε ενα Ζ?:a6:



οπως το C50????:a09:



αθορυβο!!!!:a14:



δεν ειχαν ανακαλυφθει τοτε που βγηκε!:a024:


τα σηματακια Honda!
εκτως απο ασχημα ... αφαιρουν 2 αλογα απο τον κινητηρα...:a021:

τι κερδιζω?:a54::a21: :a24: :a22: :a38:

crazykiller
11/08/2005, 17:53
Χιχι, αποφάσισα, σχεδον.....


Ζ φυσικά!!!

Το πρόβλημα τώρα είναι 750 ή 1000?????



χιχιχιχιχιχ:hypnotize

DrIoannis
11/08/2005, 21:33
Τα κυβικα που θα διαλεξεις εξαρτωνται απολυτα απο 1)Τις ικανοτητες σου στην οδηγηση2)Στα χρηματα που θα θελεις να δωσεις
Παντως το 750 που εχει ο αδερφος μου ειναι μια χαρα:eyepop: :eyepop: :eyepop:

rand
12/08/2005, 11:50
Εχω την εντυπωση πως ολα οσα αναφερθηκαν για το Hornet ηταν
για τα προηγουμενα μοντελα, και οχι το NEO 2005, με USD, μασκα,
καλυτερη θεση οδηγησης πιο επιθετικο design, καλυτερους χρωματισμους κλπ κλπ κλπ κλπ ... (Ασε που δεν το εχουν και πολλοι κ κανει ξεχωριζει απο μακρια :D )

ΥΓ: Αν δεν πενεψεις το σπιτι σου θα πεσει να σε πλακωσει :sun:

adam_tsouk
12/08/2005, 12:28
Για ρίξε καμιά φώτο γιατί αυτο το... χορνετ δεν το ξέρω! :lol: :lol:


εννοώ αυτό που ξεχωρίζει από μακριά (λόγω ομορφιάς φαντάζομαι)

rand
12/08/2005, 13:35
oπως και να το κανεις μονο και μονο το δεν ειναι μαυρο το κανει να ξεχωριζει (βλεπε θαλασσι ματ ....) :cool:

idi
13/08/2005, 00:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από rand
oπως και να το κανεις μονο και μονο το δεν ειναι μαυρο το κανει να ξεχωριζει (βλεπε θαλασσι ματ ....) :cool:

σιελ???:a24::a53:

παιζει και ΡΟΖ :a48::a029:


21755

idi
13/08/2005, 00:33
Για να μη παρεξηγηθούμε...

Θεωρω ότι ο φιλος μας εχει επιλέξει τι μοτοσικλέτα θελει να παρει μιας και εκανε ποστ στα kawasaki Z και όχι στα αλλα σχετικα τμήματα του φορουμ οπου θα του απαντουσαν κατοχοι Hornet ή οσοι είχαν μια σχετικη εμπειρία...

Εξου και η πλακα...

Σε κάθε περίπτωση θεωρώ το Hornet ένα τιμιο μηχανάκι (απλα ΟΧΙ πλεον ανταγωνιστικό λογο έντονου και ανανεωμένου σε όλα τα σημεια ανταγωνισμού)

adam_tsouk
15/08/2005, 23:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
σιελ???:a24::a53:

παιζει και ΡΟΖ :a48::a029:



:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

BAD BOY
15/08/2005, 23:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Για να μη παρεξηγηθούμε...

Θεωρω ότι ο φιλος μας εχει επιλέξει τι μοτοσικλέτα θελει να παρει μιας και εκανε ποστ στα kawasaki Z και όχι στα αλλα σχετικα τμήματα του φορουμ οπου θα του απαντουσαν κατοχοι Hornet ή οσοι είχαν μια σχετικη εμπειρία...

Εξου και η πλακα...

Σε κάθε περίπτωση θεωρώ το Hornet ένα τιμιο μηχανάκι (απλα ΟΧΙ πλεον ανταγωνιστικό λογο έντονου και ανανεωμένου σε όλα τα σημεια ανταγωνισμού) ΧΟΡΝΕΤ?ΗΟΝΔΑ?ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧ...ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ ΟΚ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΓΩ ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΕΙ.ΚΑΛΑ ΧΛΜ:beer:

crazykiller
17/08/2005, 23:39
Ρεεεεεεεεεεε!!!!

Αν είναι δυνατόν!!!!!

Ενώ όλα ωραία, έχω δώσει προκαταβολή και περιμένω το Ζ τρίτη τετάρτη,

παίρνω τηλ στο μαζαγί και δεν απαντάει κανένας.


Εκλεισε για διακοπές!!!!!!

Αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!!! Και εγώ περιμένω!!!!!!!!!!!

AFTER
18/08/2005, 08:25
Ξεσκισε τους!
Ακυρωσε και την αγορα,εγω στην θεση σου αυτο θα εκανα!

Παρ'το απο αλλου,ακου εκει να σε κλασουν και να πανε για μπανια τα ΛΑΜΟΓΙΑ!!! :mad:

crazykiller
18/08/2005, 10:44
Το πρόβλημα είναι πως έχω δώσει προκαταβολή όμως. Τι να τους πω, δώστε την μου πίσω?

Αν και να πω και του στραβού το δίκιο, μου είχανε πει πως θα κλείσουνε, αλλά μου υποσχέθηκαν πως θα με πα΄ρουν τηλ για να παώ να το πάρω. Θα άνοιγε για μένα γιατί τους εξήγησα πως θα έρθω από μακριά, και πως πρέπει να κανονίσω βάρδιες με την δουλειιά και τέτοια.
Αλλά.......


Το άλλο θέμα είναι πως θα πάρει το παλιό μου μηχανάκι σε καλή τιμή πίσω. Δεν θέλω να ξαναρχίσω να ψάχνω μαγαζιά, να ρωτάω, να πηγαίνω την μηχανή να την δούνε, παζάρια, τί θα μου κάνεις δώρο, πόσο θα μου την αφήσεις με μετρητά κτλ κτλ..

Δεν είμαι και στην αθήνα τώρα πια, δεν αντέχω και πολύ την βαβούρα.

Το έκανα μια φορά, κατέληξα κάπου. Ίσως αποδείχτηκε λάθος. Τουλάχιστον από λεφτά τα κανονίσαμε μια χαρά.

adam_tsouk
18/08/2005, 11:47
Κάνε υπομονή φίλε, δυστυχώς ποτέ κανένας τους δεν υπολογίζει τη "καψα" του αγοραστή.




υπομονή και.... καλορίζικο.




:wave2:

crazykiller
18/08/2005, 11:51
Δεν πειράζει (πολύ) θα περιμένω (τι άλλο να κάνω?? χιχιχ)

Κάθε εμπόδιο για καλό που λένε.

Έχεις παρατηρήσει όταν κυνηγάς μια γκόμενα και δεν σου κάθεται, πως κολλάς μαζί της????

Έεεε κάπως έτσι συμβαίνει.

Δεν θα την πάρω?? (καβαλήσω-καβαλικέψω-στρίψω-λιώσω-κτλ)


ΘΑ ΤΗΣ ΔΕΙΞΩ ΕΓΩ!!

Εδώ μετράγαμε 18 μήνες και σήμερα, στη μια εβδομάδα θα κολλήσω?????

ironbum2
18/08/2005, 12:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από crazykiller
Δεν πειράζει (πολύ) θα περιμένω (τι άλλο να κάνω?? χιχιχ)

Κάθε εμπόδιο για καλό που λένε.

Έχεις παρατηρήσει όταν κυνηγάς μια γκόμενα και δεν σου κάθεται, πως κολλάς μαζί της????

Έεεε κάπως έτσι συμβαίνει.

Δεν θα την πάρω?? (καβαλήσω-καβαλικέψω-στρίψω-λιώσω-κτλ)


ΘΑ ΤΗΣ ΔΕΙΞΩ ΕΓΩ!!

Εδώ μετράγαμε 18 μήνες και σήμερα, στη μια εβδομάδα θα κολλήσω?????


Εύγε νέε μου. Έτσι να πράξεις!!! Η υπομονή σου θα ανταμειφθεί!!!!!!!

πσσσσσσ και που σε....



.................................
















.......................................

















..................................




ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ, ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ,ΚΑΛΟΣΤΙΦΤΟ,ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ.

crazykiller
18/08/2005, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2


ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ, ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ,ΚΑΛΟΣΤΙΦΤΟ,ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ.


Ευχαριστώ!!!!!!

Απροβλημάτιστα χιλιόμετρα??? ¨
Ούτε ένα προβληματάκι τόσο δα???
Ούτε μια μικρή εμπειριούλα???
Να μην έχω και εγώ μια ΠΑΠΑΤΖοϊστορία να λέω???
Να μην γελάσουμε λίγο με το απρόοπτο??

Σοβαρά τώρα, τα προβληματάκια δεν με χαλάνε. Καλή διάθεση να έχουμε και όλα λύνονται. Στο κάτω-κάτω μόνο μέσα από τα προβλήματα δένονται οι ψυχές (και το Ζ ψιχούλα έχει!!! :confused:).
Άσε που θέλω να τσεκάρω και την καινούρια μου συνεπιβάτη:eyepop: :eyepop: :eyepop:

Πολύ σατανικό αυτό!!!!! Αλλά μ'άρεσε!!

Tigas
18/08/2005, 12:36
ΦΙΛΕ ΜΟΥ CRAZYKILLER , ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΕΜΠΑΠ ΟΠΟΥ ΠΑΩ ΜΕ Ζ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ :lol: .

ironbum2
18/08/2005, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από crazykiller
Ευχαριστώ!!!!!!

Απροβλημάτιστα χιλιόμετρα??? ¨
Ούτε ένα προβληματάκι τόσο δα???
Ούτε μια μικρή εμπειριούλα???
Να μην έχω και εγώ μια ΠΑΠΑΤΖοϊστορία να λέω???
Να μην γελάσουμε λίγο με το απρόοπτο??

Σοβαρά τώρα, τα προβληματάκια δεν με χαλάνε. Καλή διάθεση να έχουμε και όλα λύνονται. Στο κάτω-κάτω μόνο μέσα από τα προβλήματα δένονται οι ψυχές (και το Ζ ψιχούλα έχει!!! :confused:).
Άσε που θέλω να τσεκάρω και την καινούρια μου συνεπιβάτη:eyepop: :eyepop: :eyepop:

Πολύ σατανικό αυτό!!!!! Αλλά μ'άρεσε!!




χμμμμμμμμμμμμμ ιδιάζουσα περίπτωση.......

ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ,

ΑΓΑΠΗΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΜΟΤΟ.GR,

ΣΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΩ ΤΟΝ ΣΑΔΟΜΑΖΟΧΙΣΤΗ CRAZYKILLERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR:


a012: ΣΤΗΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΤΗΤΤΑ ΤΟΥ ΣΥΜΦΟΡΟΥΜΙΤΗ CRAZYKILLER:smokin: :smokin:

crazykiller
18/08/2005, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2
χμμμμμμμμμμμμμ ιδιάζουσα περίπτωση.......

ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ,

ΑΓΑΠΗΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΜΟΤΟ.GR,

ΣΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΩ ΤΟΝ ΣΑΔΟΜΑΖΟΧΙΣΤΗ CRAZYKILLERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR:


a012: ΣΤΗΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΤΗΤΤΑ ΤΟΥ ΣΥΜΦΟΡΟΥΜΙΤΗ CRAZYKILLER:smokin: :smokin:

Έτσι έτσι!!!!!!!
"Τι??? Μείναμε στη μέση του πουθενά????
Τι??? Και είναι 2 τα μεσάνυχτα????
Τι???? Αυτά που ακούγονται είναι τσακάλια????
Τι???? Δεν έχει σήμα το κινητό????



Κ@@@@ΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!"


(αχχχ, που να περάσουν μερικές μέρες ακόμα χωρίς το Ζ................)

ironbum2
18/08/2005, 12:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από crazykiller
Έτσι έτσι!!!!!!!
"Τι??? Μείναμε στη μέση του πουθενά????
Τι??? Και είναι 2 τα μεσάνυχτα????
Τι???? Αυτά που ακούγονται είναι τσακάλια????
Τι???? Δεν έχει σήμα το κινητό????



Κ@@@@ΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!"


(αχχχ, που να περάσουν μερικές μέρες ακόμα χωρίς το Ζ................)



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Άντε να το πάρεις μεγάλε γιατί δεν σε βλέπω καλά.....λολένεσαι:rotflmao: :rotflmao:

Rezeguet
18/08/2005, 13:32
gia na sygrinoume kai antikeimenika kai oxi mono na leme aerologies...


21910

Rezeguet
18/08/2005, 13:32
na kai to ''panemorfo'' mixanaki


21911

BAD BOY
18/08/2005, 13:33
ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ Νο49)crazykiller ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ...ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ:beer: :beer: :wave2:

Rezeguet
18/08/2005, 13:34
na kai to galazio hornet pou anefr8ike pio pano


21912

ironbum2
18/08/2005, 13:34
χμμμμμμ νομίζω οτι το Ζ έχει αυτή την "στάση" πατώντας στο δρόμο και όχι πάνω σε αγωνιστικό σταντ....:smokin:

Rezeguet
18/08/2005, 13:35
kai to mavro (sorry gia tis mikres foto alla den vrika alles) :rolleyes: :rolleyes:


21913

Rezeguet
18/08/2005, 13:37
na kai ena hornet pou pataei sto dromo

edit: ayto edo einai 04 min mperdeyteite. To 2005 einai poly kalytero :winka:


21914

BAD BOY
18/08/2005, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2
χμμμμμμ νομίζω οτι το Ζ έχει αυτή την "στάση" πατώντας στο δρόμο και όχι πάνω σε αγωνιστικό σταντ....:smokin: ΤΟ ΒΑΖΟΥΝ ΣΕ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΣΤΑΝΤ ΓΙΑ ΝΑ ΣΦΙΓΓΟΥΝ ΤΟΥΣ ΤΡΟΧΟΥΣ ΠΡΩΤΑ ...ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΧΟΝΔΑ :yuck: ΑΠΟ ΔΩ ΜΕΣΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΦΕΥΓΟΥΝ:lol: :rotflmao:

ironbum2
18/08/2005, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
ΤΟ ΒΑΖΟΥΝ ΣΕ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΣΤΑΝΤ ΓΙΑ ΝΑ ΣΦΙΓΓΟΥΝ ΤΟΥΣ ΤΡΟΧΟΥΣ ΠΡΩΤΑ ...ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΧΟΝΔΑ :yuck: ΑΠΟ ΔΩ ΜΕΣΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΦΕΥΓΟΥΝ:lol: :rotflmao:


ελα ρε??? σοβαρά???????

Να δεις που έγινε μ@λακία από το εργοστάσιο και αντί να βάλουν τα φτερά στο τεπόζιτο τα έβαλαν στους τροχούς:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Rezeguet
18/08/2005, 13:43
τωρα τι να συγκρινουμε? Το Usd με το συμβατικο? Την εξατμιση πλαι και ψηλα με την εξατμιση πλαι και χαμηλα? Την καρινα με το σκετο γυμνο? Το στρογγυλοφαναρο με την μασκα? Το ρετρο με το φρεσκο?

Γουστα ειναι αυτα... Ο καθοριστικος παραγοντας παντως, οτι και να πειτε περι αναρτησεων και εμφανιση και βλακειες ειναι αναμφισβητητα τα 150 παραπανω κυβικα (μαζι με την αναλογη αυξηση ιπποδυναμης και ροπης) του Ζ ενω ειναι στην ιδια τιμη.

ΜΟΝΟ και ΜΟΝΟ αυτο.

BAD BOY
18/08/2005, 13:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Rezeguet
τωρα τι να συγκρινουμε? Το Usd με το συμβατικο? Την εξατμιση πλαι και ψηλα με την εξατμιση πλαι και χαμηλα? Την καρινα με το σκετο γυμνο? Το στρογγυλοφαναρο με την μασκα? Το ρετρο με το φρεσκο?

Γουστα ειναι αυτα... Ο καθοριστικος παραγοντας παντως, οτι και να πειτε περι αναρτησεων και εμφανιση και βλακειες ειναι αναμφισβητητα τα 150 παραπανω κυβικα (μαζι με την αναλογη αυξηση ιπποδυναμης και ροπης) του Ζ ενω ειναι στην ιδια τιμη.

ΜΟΝΟ και ΜΟΝΟ αυτο. ΣΟΒΑΡΑ ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ 900 ΜΕ ΤΟ 1000 ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ....ΤΙΜΗ ,ΙΠΠΟΥΣ,ΡΟΠΗ,ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΚΛΠ:beer: ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΣΒΗΣΕ ΤΟ ΤΑΤΟΟ Ζ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ:beer:

ironbum2
18/08/2005, 13:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Rezeguet
τωρα τι να συγκρινουμε? Το Usd με το συμβατικο? Την εξατμιση πλαι και ψηλα με την εξατμιση πλαι και χαμηλα? Την καρινα με το σκετο γυμνο? Το στρογγυλοφαναρο με την μασκα? Το ρετρο με το φρεσκο?

Γουστα ειναι αυτα... Ο καθοριστικος παραγοντας παντως, οτι και να πειτε περι αναρτησεων και εμφανιση και βλακειες ειναι αναμφισβητητα τα 150 παραπανω κυβικα (μαζι με την αναλογη αυξηση ιπποδυναμης και ροπης) του Ζ ενω ειναι στην ιδια τιμη.

ΜΟΝΟ και ΜΟΝΟ αυτο.


Νομίζω οτι το Ζ φίλε μου δεν πλασάρεται στηναγορά σαν ρετρό μηχανάκι για νοσταλγούς του παρελθόντος και για ήσυχες βόλτες...πλασάρεται σαν ένα συγχρονο streetfighter. :wave2:

rand
18/08/2005, 14:44
Νομίζω οτι το Ζ φίλε μου δεν πλασάρεται στηναγορά σαν ρετρό μηχανάκι για νοσταλγούς του παρελθόντος και για ήσυχες βόλτες...πλασάρεται σαν ένα συγχρονο streetfighter.

Ακριβως ετσι πλασαρετε κ το Hornetaki κ εκει στοχευει με τη νεα εμφανιση....

Το κατα ποσο το πετυχαινει ειναι αλλο θεμα τελειως υποκειμενικο.... ;)

ΥΓ. Το γαλαζιο το αδικουν οι φωτο, γιατι ματ γαλαζιο τετοιο δεν παιζει σαν χρωμα απο καμμια μαρκα (εφαγα τον κοσμο για να βρω χρωμα να βαψω το κρανος....)

Rezeguet
18/08/2005, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2
Νομίζω οτι το Ζ φίλε μου δεν πλασάρεται στηναγορά σαν ρετρό μηχανάκι για νοσταλγούς του παρελθόντος και για ήσυχες βόλτες...πλασάρεται σαν ένα συγχρονο streetfighter. :wave2:

ε οχι ρε μεγαλε τι μας λες... εννοειται οτι το φρεσκο και μοντερνο ειναι το Ζ και το ρετρο ειναι το χορνετ :lol: :lol:




quote:Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
ΣΟΒΑΡΑ ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ 900 ΜΕ ΤΟ 1000 ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ....ΤΙΜΗ ,ΙΠΠΟΥΣ,ΡΟΠΗ,ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΚΛΠ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΣΒΗΣΕ ΤΟ ΤΑΤΟΟ Ζ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ


ενταξει το 900 ειναι παρετημενο μοντελο μπορω να πω, και δεν υπαρχει λογος να το συγκρινουμε με το 1000. Ο ανθρωπος μιλησε για χορνετ 600 και Ζ750..

Παντως μιας και ρωτησες το τατου ΔΕΝ εσβησε απο το χερι και αμα σβησει θα παω να το ξανακανω (το τατουαζ οχι το ατυχημα :lol: ) γιατι ειναι μαματο :D .

Παντως αμα καταλαβες δεν παιρνω θεση σε αυτην την διαμαχη απλα λεω οτι και τα δυο ειναι παρομοια το καθενα με τα δικα του πλεονεκτηματα και διαφορετικη προσεγγιση της κατηγοριας αυτης, και το μονο ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟ κριτηριο το οποιο ισχυει για ολους (και οχι για καποιους κολλημενους με τα χοντα καβασακι ζ χορνετ κλπ συγκεκριμενα) ειναι η διαφορα στα κυβικα. Απο κει και περα ο καθενας εχει αλλη αποψη περι στιλ και εμφανισης και παντα υπαρχει ενα μοντελο με το οποιο πορωνεσαι κανονικα και δεν σκεφτεσαι να παρεις αλλο. :winka:

ironbum2
18/08/2005, 14:52
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Rezeguet
[B]ε οχι ρε μεγαλε τι μας λες... εννοειται οτι το φρεσκο και μοντερνο ειναι το Ζ και το ρετρο ειναι το χορνετ :lol: :lol:




Αυτό το κατάλαβα φίλε μου και για αυτό σου απάντησα και έκανα την διευκρίνηση για την σύγκριση που έκανες...ΗΤΑΝ ΑΤΟΠΗ
Το πρώτο πράγμα που μαθαίνεις στα μαθηματικά στο δημοτικό είναι οτι δεν συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα (π.χ. μήλα με πορτοκάλια)

Η εμφάνιση είναι υποκειμενική και πόσο μάλλον στην περίπτωση των δυό συγκεκριμένων μηχανών δεν μπορεί να υπάρξει σύγκριση.:wave2:

Rezeguet
18/08/2005, 14:59
εμ, ναι.... για κοιτα λιγο τη πρωτη προταση που ειπα ''τι να συγκρινουμε τωρα?'' , το οποιο μαλον, λεμε τωρα, παει να παει οτι ΕΙΝΑΙ ανομοια και ΔΕΝ συγκρινονται σε αυτους τους τομεις (εμφανιση χαρακτηρας κλπ) και το ειπα επειδη πιο πανω ειπωθηκε αρκετες φορες οτι το ενα μηχανακι ειναι πιο ομορφο απο το αλλο και το πηραν αυτο σαν κινητρο αγορας του ενος απο τα δυο. :beer:

ironbum2
18/08/2005, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Rezeguet
εμ, ναι.... για κοιτα λιγο τη πρωτη προταση που ειπα ''τι να συγκρινουμε τωρα?'' , το οποιο μαλον, λεμε τωρα, παει να παει οτι ΕΙΝΑΙ ανομοια και ΔΕΝ συγκρινονται σε αυτους τους τομεις (εμφανιση χαρακτηρας κλπ) και το ειπα επειδη πιο πανω ειπωθηκε αρκετες φορες οτι το ενα μηχανακι ειναι πιο ομορφο απο το αλλο και το πηραν αυτο σαν κινητρο αγορας του ενος απο τα δυο. :beer:

όπως γράφτηκε φάνηκε σαν ειρωνικό, οτι και καλά το hornet είναι κλάσεις ανώτερο από το Ζ. Τελικά συμφωνούμε:) :beer:

BAD BOY
18/08/2005, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Rezeguet
και το ειπα επειδη πιο πανω ειπωθηκε αρκετες φορες οτι το ενα μηχανακι ειναι πιο ομορφο απο το αλλο και το πηραν αυτο σαν κινητρο αγορας του ενος απο τα δυο. :beer: ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΖΕΤΑ(ΤΙΜΗΣ ΕΝΕΚΕΝ) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΙΝΗΤΡΟ ΑΝ ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΩΡΑΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ:beer:

AFTER
18/08/2005, 17:03
Ακομα και ετσι ειναι πιο ωραιο απο το hornet :a026:


21921

Wizard13
18/08/2005, 17:29
Η μοτοσυκλέτα είναι έρωτας, πάθος.

Πάρε αυτή που σε γεμίζει. Στην εποχή μας δεν υπάρχουν "κακά" μηχανάκια. Είμαι Hondaκιας, αλλά δε θα σου πω να πάρεις το Hornet. Κλείσε τα μάτια σου και πάρε αυτό που θα σου έρθει πρώτο σαν είκόνα.

AFTER
18/08/2005, 17:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
Η μοτοσυκλέτα είναι έρωτας, πάθος.

Πάρε αυτή που σε γεμίζει. Στην εποχή μας δεν υπάρχουν "κακά" μηχανάκια. Είμαι Hondaκιας, αλλά δε θα σου πω να πάρεις το Hornet. Κλείσε τα μάτια σου και πάρε αυτό που θα σου έρθει πρώτο σαν είκόνα.

Ρε ασε να κανουμε λιγο τζερτζελο :lol:

adam_tsouk
18/08/2005, 17:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Ρε ασε να κανουμε λιγο τζερτζελο :lol:


:lol: :lol:

Αλήτη μηχανόβιε!!!:lol:


Όσο για τη φωτοσόπια σου ρε... μετά από 6 μήνες Ζ... με χαλάει η "αλλαγή" σου!


Όσο γαι τη διαμάχη, να πω πως όταν έψαχνα τι μηχανή να πάρω, φυσικά και κοίταξα και το χόρνετυ (το οποίο εντελώς τυχαία έχει μια κοπέλα στη γειτονιά μου) και μου φάνηκε σχετικά όμορφο αλλά πολύ πίσω αισθητικά σε σχέση με fazer και πολύ περισσότερο σε σχέση με Ζ. Αυτό ήταν το 1 κριτήριο που είχα στην απόφαση του Ζ. Το 2ο ήταν ο κινητήρας των 750 cc...

Αυτιά....

Rezeguet
19/08/2005, 12:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Ακομα και ετσι ειναι πιο ωραιο απο το hornet :a026:

mpa.. to mixanaki den akolou8ei tis dynamikes kai klasikes grammes tou stroggulofanarou kai to apotelesma einai malon...xydaio para omorfo.

Pantos ena allo kritirio gia tin epilogi enos hornet einai i..monadikotita tou, an tin sygrinoume enalogika me tis poliseis tou Z. Otan sto dromo sou vlepeis ka8e mera 10-20 Z tote me ena hornetaki ksexorizeis aneta, kai ama den se peirazei oti 8a se nikane stis atypes kontres ton fanarion tote eisai kalymenos mia xara. An pali se xalaei na se nikane se tetoies kontres kai 8es to dynatotero tis katigorias adiaforontas oti to mixnki sou to exei kai i... koutsi maria, tote safos 8a dialekseis Z.

BAD BOY
19/08/2005, 12:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Rezeguet
to dynatotero tis katigorias adiaforontas oti to mixnki sou to exei kai i... koutsi maria, tote safos 8a dialekseis Z. ΖΕΤΑΔΕΣ ΣΑΣ ΕΙΠΕ...ΚΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ:lol: ΤΕΣΠΑ ΟΤΑΝ Η ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ...Η ΠΟΙΟ ΟΜΟΡΦΗ,ΓΡΗΓΟΡΗ,ΣΤΡΙΦΤΕΡΗ,ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ,ΤΙΜΙΑ,ΦΘΗΝΗ,ΚΛΠ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΟΣΟΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ...ΜΠΟΡΕΙ Η ΜΑΡΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΤΣΗ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΚΟΒΗ.ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΧΑΡΛΕΙ:beer:

Lazio
19/08/2005, 15:37
OXI XARLEI.......... XAR XAR LEI NA PAREI :a029: :a9:

Rezeguet
19/08/2005, 16:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
ΖΕΤΑΔΕΣ ΣΑΣ ΕΙΠΕ...ΚΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ:lol: ΤΕΣΠΑ ΟΤΑΝ Η ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ...Η ΠΟΙΟ ΟΜΟΡΦΗ,ΓΡΗΓΟΡΗ,ΣΤΡΙΦΤΕΡΗ,ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ,ΤΙΜΙΑ,ΦΘΗΝΗ,ΚΛΠ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΟΣΟΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ...ΜΠΟΡΕΙ Η ΜΑΡΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΤΣΗ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΚΟΒΗ.ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΧΑΡΛΕΙ:beer:

σωστοτατος, αυτος αλλωστε ειναι ο λογος υπαρξης της συγκεκριμενης μαρκας. Και πολυ καλα κανεις και δεν σε νοιαζει τι εχουν οι αλλοι, και γουσταρεις το μηχανακι σου. :beer: Και μενα μαρεσει πολυ το Ζ και εχω αρκετους λογους για τους οποιους θα επαιρνα ενα Ζ :winka: αλλα και γιατι μαρεσει και ειναι τιμιο για τα λεφτα του, αλλα καπως με χαλαει να βλεπω το ιδιο μηχανακι συνεχεια παντου. Ισως γιαυτο να τρελαινομαι για τα ιταλικα V2 :smilea:

BAD BOY
19/08/2005, 22:58
ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΟΠΕΛΙ ΣΤΟ ...50) Η' ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΛΟΓΟΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΣΟΥ :confused: ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΑΣ:beer:

adam_tsouk
20/08/2005, 00:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Rezeguet
αλλα και γιατι μαρεσει και ειναι τιμιο για τα λεφτα του, αλλα καπως με χαλαει να βλεπω το ιδιο μηχανακι συνεχεια παντου. Ισως γιαυτο να τρελαινομαι για τα ιταλικα V2 :smilea:

Το μηχανάκι σου έχεις δει πόσο κυκλοφορεί;



Και ΔΕΝ εχεις ιταλικο ν2... σορρυ....

Rezeguet
20/08/2005, 00:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Το μηχανάκι σου έχεις δει πόσο κυκλοφορεί;



Και ΔΕΝ εχεις ιταλικο ν2... σορρυ....

τι μας λες... Για πες μου ομως ενα ιταλικο V2 που εχει μεχρι 34 ιππους, για να ξερω και γω τι εκανα λαθος... :winka: Αλλωστε ειπα οτι ΜΑΡΕΣΕΙ και οχι οτι ΠΗΡΑ ιταλικο V2

Το μηχανακι μου παντως δεν το βλεπω και συχνα στους δρομους (ελπιζω να μιλας για το χασκυ) :winka:

Rezeguet
20/08/2005, 00:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΟΠΕΛΙ ΣΤΟ ...50) Η' ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΛΟΓΟΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΣΟΥ :confused: ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΑΣ:beer:

χεχεχ προς το παρον μην με βαλεις πουθενα γιατι αλλο ενα παρανομο μηχανακι δεν το αντεχω :lol: :rotflmao: :lol:
Αργοτερα θα δουμε, εχω ακομα καιρο μπροστα μου και σαν φοιτητης δεν προβλεπονται και πολλα λεφτα μαλον :cool: Θα δειξει :smilea:

Προς το παρον αν ειχα απεριοριστο διπλωμα και λεφτα θα προτιμουσα ενα 999S η R η ενα 749 dark (που ειναι και πιο προσγειωμενο σε τιμη και αποδοση) η κανενα S2(4)R , αν και κανενα tesi 2d ή db8 δεν θα με χαλαγε καθολου :cool: Φυσικα στην κατασταση που ειμαι δεν θα με χαλαγε κανενα μηχανακι ποσο μαλον ενα Ζ, αλλα λεμε τωρα :D

BAD BOY
20/08/2005, 01:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Rezeguet
χεχεχ προς το παρον μην με βαλεις πουθενα γιατι αλλο ενα παρανομο μηχανακι δεν το αντεχω :lol: :rotflmao: :lol:
Αργοτερα θα δουμε, εχω ακομα καιρο μπροστα μου και σαν φοιτητης δεν προβλεπονται και πολλα λεφτα μαλον :cool: Θα δειξει :smilea:

Προς το παρον αν ειχα απεριοριστο διπλωμα και λεφτα θα προτιμουσα ενα 999S η R η ενα 749 dark (που ειναι και πιο προσγειωμενο σε τιμη και αποδοση) η κανενα S2(4)R , αν και κανενα tesi 2d ή db8 δεν θα με χαλαγε καθολου :cool: Φυσικα στην κατασταση που ειμαι δεν θα με χαλαγε κανενα μηχανακι ποσο μαλον ενα Ζ, αλλα λεμε τωρα :D ΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΧΑΛΑΓΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΝΑ Ζ 1000...ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΕΧΩ...ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ...ΠΟΛΛΑ ...ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΔΙΚΑ ΜΟΥ...ΕΛΠΙΖΩ:rolleyes: :beer:ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΧΟΝΔΑ :yuck: ΒΕΒΑΙΑ:lol:

idi
25/08/2005, 15:59
και νικελομενο και με διπλα φαναρια παλι κουκλι ειναι :beer: :smokin:


22263