PDA

View Full Version : Πηγαίνοντας εξωτερικό με μηχανή



Tigas
11/08/2005, 09:11
Οι ερωτήσεις που θα ήθελα να κάνω είναι οι εξής.

ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΥΝΟΡΑ, ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΟΚΤΩΜΒΡΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΦΛΑΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ Η ΘΑ ΣΕ ΖΑΛΙΣΟΥΝ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ.
ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΠΙΝΑΚΙΔΑ UNDERTAIL.

ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΚΑΡΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΜΟΥ.

ironbum2
11/08/2005, 09:27
πρέπει να είναι όλα Κανονικά επάνω στην μηχανή σου αλλιώς την κλήση την έχεις σίγουρη. Ακόμα και το κλασικό "πλαστικό¨να έχεις πάνω από την πινακίδα να το βγάλεις.
Από ποιες χώρες σχεδιάζεις να περάσεις???

Tigas
11/08/2005, 09:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2
πρέπει να είναι όλα Κανονικά επάνω στην μηχανή σου αλλιώς την κλήση την έχεις σίγουρη. Ακόμα και το κλασικό "πλαστικό¨να έχεις πάνω από την πινακίδα να το βγάλεις.
Από ποιες χώρες σχεδιάζεις να περάσεις???

ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΝ ΦΑΩ ΚΛΗΣΗ, ΑΝ ΜΕ ΑΦΗΣΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ.

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΤΟΝ ΟΚΤΩΜΒΡΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ

ironbum2
11/08/2005, 09:55
:confused: αυτό δεν το ξέρω δυστυχώς... κανείς άλλος να βοηθήσει???

asmar
11/08/2005, 11:33
Ανάλογα σε ποιόν θα πέσεις. Συγκεκριμένα για την Τουρκία οι πιθανότητες να μην σε αφήσουν είναι 50-50.

Δεν χάνεις τίποτα...το πολύ πολύ θα κάνεις διακοπές στον Έβρο!

Για χώρες της ΕΕ δεν σε σταματάει κανείς μόλις αλλάζεις χώρα μιας και υπάρχει μόνο μια πινακίδα που δηλώνει τη νέα χώρα.

Tigas
11/08/2005, 12:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από asmar
Ανάλογα σε ποιόν θα πέσεις. Συγκεκριμένα για την Τουρκία οι πιθανότητες να μην σε αφήσουν είναι 50-50.

Δεν χάνεις τίποτα...το πολύ πολύ θα κάνεις διακοπές στον Έβρο!

Για χώρες της ΕΕ δεν σε σταματάει κανείς μόλις αλλάζεις χώρα μιας και υπάρχει μόνο μια πινακίδα που δηλώνει τη νέα χώρα.

NA TO ΔΙΑΚΙΝΔΥΝΕΨΩ ΔΗΛΑΔΗ :look: :rolleyes:

asmar
11/08/2005, 13:11
H Θράκη είναι μακράν ωραιώτερη σε σχέση με την Ε.Τουρκία.... :)

Tigas
11/08/2005, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από asmar
H Θράκη είναι μακράν ωραιώτερη σε σχέση με την Ε.Τουρκία.... :)

Τhanks, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟ, ΕΧΕΙ VALENTINO vs SETE ΤΕΛΗ ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΥ :smokin:

ironbum2
11/08/2005, 15:25
hanks, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟ, ΕΧΕΙ VALENTINO vs SETE ΤΕΛΗ ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΥ

Καλό σαν εμπειρία αλλά μία από τα ίδια θα είναι....ο VALE ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ :D :D

Tigas
11/08/2005, 15:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2
Καλό σαν εμπειρία αλλά μία από τα ίδια θα είναι....ο VALE ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ :D :D

ΜΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΑΩ ΕΚΕΙ, ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΤΩΣΗ ΄΄ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ΄΄ ΑΠΟ ΤΙΠΟΤΑ ΛΑΔΙΑ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ:lol: ΚΑΙ ΑΝ ΤΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΔΕΡΙ ΝΑ ΤΟΥ ΣΠΑΣΩ ΤΟ Μ1, ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕ ΤΟ CBR , ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΕΤΣΙ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΤΕ ΠΟΥ ΟΙ ΚΩΛΟΓΕΡΟΙ ΤΗΣ HONDA ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΝ :lol: :lol: :wave2:

ironbum2
12/08/2005, 08:22
ΜΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΑΩ ΕΚΕΙ, ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΤΩΣΗ ΄΄ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ΄΄ ΑΠΟ ΤΙΠΟΤΑ ΛΑΔΙΑ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΔΕΡΙ ΝΑ ΤΟΥ ΣΠΑΣΩ ΤΟ Μ1, ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕ ΤΟ CBR , ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΕΤΣΙ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΤΕ ΠΟΥ ΟΙ ΚΩΛΟΓΕΡΟΙ ΤΗΣ HONDA ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΝ


Άν είναι έτσι να πάς,να πας....να χαρείται λίγο και σεις, οι οπαδοί της "φτερωτής" Ηonda...:lol: :lol: :lol:

ironbum2
12/08/2005, 08:23
ωχχχχχχχχχχχ για διαξιφισμός πάει:a017:

Tigas
12/08/2005, 08:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2
ωχχχχχχχχχχχ για διαξιφισμός πάει:a017:

ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ , ΕΧΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΠΑΤΡΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 30 ΛΕΠΤΑ ΝΑ ΠΑΩ, ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΤΟΠΕΛΛΟΠΟΝΗΣΣΙΑΚΟΥΣ ΠΟΛΕΜΟΥΣ :lol: :lol: :wave2:

ironbum2
12/08/2005, 12:23
αντε βρε να έρθεις να κεράσω τον καφέ της παρηγοριάς:smokin: :smokin: :smokin: Αλλά για πόλεμο δεν είμαι:

1) Γιατί είμαι κουλός

2) Γιατί το ΤDM υπολοίπετε αρκετά από το CBR (κοίτα να δεις που είναι και κάπου καλύτερη η HONDA:rotflmao: :rotflmao: )

3) Γιατί δεν έχω τίποτα μαζί σου

4) Γιατί θα είναι σαν να κλέβεις εκκλησία

5) Γιατί θα ρίξεις το επίπεδό σου

Είναι αρκετά ή να συνεχίσω?????:D

Tigas
12/08/2005, 13:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2
αντε βρε να έρθεις να κεράσω τον καφέ της παρηγοριάς:smokin: :smokin: :smokin: Αλλά για πόλεμο δεν είμαι:

1) Γιατί είμαι κουλός

2) Γιατί το ΤDM υπολοίπετε αρκετά από το CBR (κοίτα να δεις που είναι και κάπου καλύτερη η HONDA:rotflmao: :rotflmao: )

3) Γιατί δεν έχω τίποτα μαζί σου

4) Γιατί θα είναι σαν να κλέβεις εκκλησία

5) Γιατί θα ρίξεις το επίπεδό σου

Είναι αρκετά ή να συνεχίσω?????:D

AYΤΟ ΣΤΙΣ ΠΑΡΕΝΘΕΣΕΙΣ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΥΤΗ Η ΠΕΡΙΟΡΙΣΤΙΚΗ ΛΕΞΟΥΛΑ ΚΑΠΟΥ

ΛΟΙΠΟΝ , ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΟΙ YAMAHAOI ΤΗΣ ΠΕΛΛΟΠΟΝΗΣΟΥ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΣΚΟΥΤΕΡ:lol:

ironbum2
12/08/2005, 13:22
ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΟΙ YAMAHAOI ΤΗΣ ΠΕΛΛΟΠΟΝΗΣΟΥ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΣΚΟΥΤΕΡ

Τώρα είπες την μαγική λέξη ΣΚΟΥΤΕΡ. Αφήστε λοιπόν τις μηχανές σε ποιο σοβαρές εταιρείες και κάντε κόντρες με την Piaggio στο είδος σας: Τα ΣΚΟΥΤΕΡ:lol:

Tigas
12/08/2005, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2
Τώρα είπες την μαγική λέξη ΣΚΟΥΤΕΡ. Αφήστε λοιπόν τις μηχανές σε ποιο σοβαρές εταιρείες και κάντε κόντρες με την Piaggio στο είδος σας: Τα ΣΚΟΥΤΕΡ:lol:

ΠΕΛΛΟΠΟΝΗΣΙΕ ΠΑΛΙΟΜΗΧΑΝΟΒΙΕ, ΠΑΛΙΟYAMAHAKIA ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΜΑΥΡΗ ΛΙΣΤΑ, ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ SBS CLUB, ΘΑ ΑΜΟΛΗΣΩ ΤΟ ΜΗΤΣΟΣ1 ΝΑ ΣΕ ΑΡΠΑΞΕΙ (ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΡΩΕΙ ΟΤΙ ΒΡΕΙ ΜΕΧΡΙ ΣΚΑΣΜΟΥ).
:lol: :lol: :lol: :lol:

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΛΟΠΑΙΔΟ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΣΤΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΙΦΕ Η ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ ,Η ΚΑΜΙΑ ΑΚΡΑΤΑ.
ΡΙΞΤΕ ΠΜ ΜΕ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΣΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΚΕΡΑΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΤΣΑΓΙΑ ΟΜΩΣ :smokin: :lol:
ΕΙΠΕΣ ΚΑΤΙ Ε Ε :wave2:

ironbum2
12/08/2005, 13:35
ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΛΟΠΑΙΔΟ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΣΤΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΙΦΕ Η ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ ,Η ΚΑΜΙΑ ΑΚΡΑΤΑ.
ΡΙΞΤΕ ΠΜ ΜΕ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΣΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΚΕΡΑΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΤΣΑΓΙΑ ΟΜΩΣ




χμμμμμμμ ενδιαφέρον θα έχει...κάτσε να βρω Piaggio και τα λεμε:rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
12/08/2005, 13:37
Ρε τι ειναι αυτός ο χοντάκιας!

Σπαμάρει τα ίδια του τα ποστ!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

lalala
13/08/2005, 17:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ , ΕΧΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΠΑΤΡΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 30 ΛΕΠΤΑ ΝΑ ΠΑΩ, ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΤΟΠΕΛΛΟΠΟΝΗΣΣΙΑΚΟΥΣ ΠΟΛΕΜΟΥΣ :lol: :lol: :wave2:


δλδ με ποσα πας Πατρα;; :confused: :confused: :confused: :confused:

sotpag
15/08/2005, 16:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
AYΤΟ ΣΤΙΣ ΠΑΡΕΝΘΕΣΕΙΣ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΥΤΗ Η ΠΕΡΙΟΡΙΣΤΙΚΗ ΛΕΞΟΥΛΑ ΚΑΠΟΥ

ΛΟΙΠΟΝ , ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΟΙ YAMAHAOI ΤΗΣ ΠΕΛΛΟΠΟΝΗΣΟΥ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΣΚΟΥΤΕΡ:lol:



οχι ρε γαμωτο, ψαρωσαμε τωρα και πρεπει να κρυψουμε τα μηχανακια.

ευτυχως που εχουμε αρκετο τσαι στην Πατρα για να κερναμε.....

zoropatra
15/08/2005, 16:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ , ΕΧΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΠΑΤΡΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 30 ΛΕΠΤΑ ΝΑ ΠΑΩ, ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΤΟΠΕΛΛΟΠΟΝΗΣΣΙΑΚΟΥΣ ΠΟΛΕΜΟΥΣ :lol: :lol: :wave2:

ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΡΗΓΟΡΟΣ!!!!!ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΙ ΓΡΗΓΟΡΟΙ ΔΕΝ ΦΕΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ,ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΟΤΕ ΕΡΘΕΙΣ ΠΑΤΡΑ ΣΤΕΙΛΕ Π.Μ ΝΑ ΠΕΤΑΧΤΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΓΑΛΑΞΙΔΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΗΔΕΙΕΣ.ΑΥΤΑ ΣΤΑ ΛΕΩ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ:a54: ΜΕ ΚΑΤΙ ΓΡΗΓΟΡΟΥΣ ΧΟΝΤΑΚΙΔΕΣ ΝΑ ΠΙΝΟΥΝ ΤΟ ΤΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΓΑΚΙΑ!!!!!:lol: :lol:

Μήτσος1
15/08/2005, 21:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΡΗΓΟΡΟΣ!!!!!ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΙ ΓΡΗΓΟΡΟΙ ΔΕΝ ΦΕΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ,ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΟΤΕ ΕΡΘΕΙΣ ΠΑΤΡΑ ΣΤΕΙΛΕ Π.Μ ΝΑ ΠΕΤΑΧΤΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΓΑΛΑΞΙΔΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΗΔΕΙΕΣ.ΑΥΤΑ ΣΤΑ ΛΕΩ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ:a54: ΜΕ ΚΑΤΙ ΓΡΗΓΟΡΟΥΣ ΧΟΝΤΑΚΙΔΕΣ ΝΑ ΠΙΝΟΥΝ ΤΟ ΤΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΓΑΚΙΑ!!!!!:lol: :lol:

Ρε Σταύροοοοοοοοο........ Τι λέει ο φίλος ρε ???????

Για πότε κανονίστηκε η "κηδεία"???

sotpag
16/08/2005, 00:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
Ρε Σταύροοοοοοοοο........ Τι λέει ο φίλος ρε ???????

Για πότε κανονίστηκε η "κηδεία"???

αν με πεντε βολτες εμαθες το Γαλαξιδι ρωτα και τους αλλους που πανε κατι χρονια, μαθε και την ιστορια του πρωτα ρωτα να μαθεις ποιοι πανε με τι και πως και μετα ελα να τα πουμε .......

το νου σας γιατι παντα υπαρχει καποιος πιο γρηγορος και η κακια στιγμη.
καλες βολτες

Μήτσος1
16/08/2005, 02:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag
αν με πεντε βολτες εμαθες το Γαλαξιδι ρωτα και τους αλλους που πανε κατι χρονια, μαθε και την ιστορια του πρωτα ρωτα να μαθεις ποιοι πανε με τι και πως και μετα ελα να τα πουμε .......

το νου σας γιατι παντα υπαρχει καποιος πιο γρηγορος και η κακια στιγμη.
καλες βολτες

Εσύ είσαι αυτός ο "γρήγορος" που λές? Γιατί αν δεν είσαι τότε δε βλέπω το λόγο να υπερασπίζεσαι κάποιον άλλον...

Και αν ξέρεις και την ιστορία της διαδρομής, πέσμας κι'εμάς να τη μάθουμε, καθώς και ποιοί πάνε με τι και πώς, για να μπορέσουμε μετά να τα πούμε με την ησυχία μας...

Tigas
16/08/2005, 09:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
Εσύ είσαι αυτός ο "γρήγορος" που λές? Γιατί αν δεν είσαι τότε δε βλέπω το λόγο να υπερασπίζεσαι κάποιον άλλον...

Και αν ξέρεις και την ιστορία της διαδρομής, πέσμας κι'εμάς να τη μάθουμε, καθώς και ποιοί πάνε με τι και πώς, για να μπορέσουμε μετά να τα πούμε με την ησυχία μας...

ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΠΙΝΟΥΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΤΣΙΤΑ ΤΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ,ΡΕ ΜΗΤΣΟ, ΞΥΔΙ ΒΡΕ, ΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΤΟ ΕΠΑΙΞΕ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΡΕ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΄΄ΕΓΚΑΒΛΟΙ΄΄, ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 5-6 ΦΟΡΕΣ ΩΝΤΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ , ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΜΠΛΕΞ, ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΤΟ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ 300 ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΝΑΣ ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑΜΕ ΜΕ HAYA ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΞΕΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ, ΣΤΟΝ ΜΗ ΣΕΒΑΣΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΙΠΟΝ ΚΤΛ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ,ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΥΣΚΕΨΗ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ SBS CLUB ΚΑΙ ΤΟ ΣΚ ΘΑ ΣΑΣ ΒΟΛΤΑΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟ ΙΤΕΑ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΣΤΡΟΦΕΣ.
ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΤΗΛ.ΜΕ ΠΜ ΟΣΟΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΘΗΤΕ. :wave2: :wave2:

ironbum2
16/08/2005, 09:09
κουλαρετε ρεεεεεεεεεεεεεεεεε από πλακα ξεκίνησε με τον scbr και βλέπω οτι βγήκανε μαχαίρια....

ironbum2
16/08/2005, 09:11
Επίσης καλό θα είναι να αλλάξει ο τίτλος του τόπικ γιατί από ταξίδι σε εξωτερικό κατάληξε σε κόντρα στα στροφιλίκια της Ιτέας:smokin:

Tigas
16/08/2005, 09:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2
Επίσης καλό θα είναι να αλλάξει ο τίτλος του τόπικ γιατί από ταξίδι σε εξωτερικό κατάληξε σε κόντρα στα στροφιλίκια της Ιτέας:smokin:

ΚΟΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ :nono: :nono:
ΑΠΛΩΣ ΟΙ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΦΙΛΟΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΣΑΣ ΠΑΤΑΜΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΗΤΑΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΚΥΡΗ.

Μήτσος1
16/08/2005, 10:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΑΠΛΩΣ ΟΙ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΦΙΛΟΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΣΑΣ ΠΑΤΑΜΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΗΤΑΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΚΥΡΗ.

Πέστα ρε Σταύρακα....

Για να κάνουμε μια mini σύσκεψη με όσα μέλη του SBS Club είναι ακόμα εδώ, γιατί με "τρώει" λίγο το χεράκι μου...

ironbum2
16/08/2005, 10:56
για καθίστε τώρα γιατί θα με τρελλάνετε....το ποιος θα κεράσει τσάι ποιον δεν είναι κόντρα????

Μην γίνεστε ρε χειρότεροι από τους πολιτικούς που μας κυβερνάνε...μην κρύβετε αυτό που εννοείτε πίσω από politically correct λέξεις... Δεν είναι κόντρα είναι γρήγορη βόλτα....Κόντρα είναι με τα όλα της και καλά κάνεται αμα γουστάρεται να την πάτε αλλά σε γρήγορη βόλτα δεν κερνάς τσάγια...απλά το ευχαριστιέσαι.

Tigas
16/08/2005, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2
για καθίστε τώρα γιατί θα με τρελλάνετε....το ποιος θα κεράσει τσάι ποιον δεν είναι κόντρα????

Μην γίνεστε ρε χειρότεροι από τους πολιτικούς που μας κυβερνάνε...μην κρύβετε αυτό που εννοείτε πίσω από politically correct λέξεις... Δεν είναι κόντρα είναι γρήγορη βόλτα....Κόντρα είναι με τα όλα της και καλά κάνεται αμα γουστάρεται να την πάτε αλλά σε γρήγορη βόλτα δεν κερνάς τσάγια...απλά το ευχαριστιέσαι.

ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΦΡΑΣΗ ΑΣ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΦΥΓΩ ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ.
ΣΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΠΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΡΑΤΑΜΕ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ, ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΓΩΝΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΟΣ ΑΛΛΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ, ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΤΣΙΤΑ ΜΕ 200 ΚΑΙ 300 ΓΙΑΤΙ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ZOROPATRA ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ, ΚΑΙ ΣΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΙΤΕΑ Η ΣΤΟ ΓΑΛΑΞΙΔΙ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΑΣ :wave2:

sotpag
16/08/2005, 14:55
εγω δεν ειπα αν και ποσο γρηγορος ειμαι αλλα οταν μας την λενε απαντω....
δεν αρχησα εγω την κουβεντα και δεν ειπα πως ειμαι γρηγορος.
η ιστορια ειναι για αλλους που πανε (ειχε μπει και ενα link με καποιο βιντεο παλιοτερα δεν θυμαμε απο ποιον).
αυτα που ειπα εγω ειναι για να χαλαρωσετε λιγο


.......Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
AYΤΟ ΣΤΙΣ ΠΑΡΕΝΘΕΣΕΙΣ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΥΤΗ Η ΠΕΡΙΟΡΙΣΤΙΚΗ ΛΕΞΟΥΛΑ ΚΑΠΟΥ

ΛΟΙΠΟΝ , ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΟΙ YAMAHAOI ΤΗΣ ΠΕΛΛΟΠΟΝΗΣΟΥ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΣΚΟΥΤΕΡ


ΠΕΛΛΟΠΟΝΗΣΙΕ ΠΑΛΙΟΜΗΧΑΝΟΒΙΕ, ΠΑΛΙΟYAMAHAKIA ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΜΑΥΡΗ ΛΙΣΤΑ, ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ SBS CLUB, ΘΑ ΑΜΟΛΗΣΩ ΤΟ ΜΗΤΣΟΣ1 ΝΑ ΣΕ ΑΡΠΑΞΕΙ (ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΡΩΕΙ ΟΤΙ ΒΡΕΙ ΜΕΧΡΙ ΣΚΑΣΜΟΥ)............


και αυτο που ειπα εγω ειναι....

......Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag
αν με πεντε βολτες εμαθες το Γαλαξιδι ρωτα και τους αλλους που πανε κατι χρονια, μαθε και την ιστορια του πρωτα ρωτα να μαθεις ποιοι πανε με τι και πως και μετα ελα να τα πουμε .......

το νου σας γιατι παντα υπαρχει καποιος πιο γρηγορος και η κακια στιγμη.
καλες βολτες ........


τελος για να ληξει αυτο το εργο ελατε οποτε θελετε στην Πατρα και θα κερασουμε και καφε και :beer: ......

αφου ....


......ΣΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΠΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΡΑΤΑΜΕ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ, ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΓΩΝΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΟΣ ΑΛΛΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ, ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΤΣΙΤΑ ΜΕ 200 ΚΑΙ 300 ΓΙΑΤΙ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ.......


να ειστε καλα

zoropatra
16/08/2005, 17:25
ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ ΠΛΗΡΩΣ!!!!!

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΕΙΝΑΙ Η Κ148 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kostasnaoum
24/08/2005, 01:22
Για χωρες εκτος Ε.Ε. χρειαζεται διεθνες διπλωμα που το εκδιδει
η ΕΛΠΑ.
Οσο για τους "γρηγορους" γιατι δεν πηγαινετε να τρεξετε σε αγωνες να δειτε ποσο γρηγοροι ειστε.
Αρκετα προβληματα εχουμε,δεν χρειαζεται να σκοτωνομαστε και μεταξυ μας.
Καλες βολτες.

maintenance
24/08/2005, 22:28
ΤΟ ΘΕΜΑ ΞΕΦΥΓΕ...............:eyepop:

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ "ΕΞΠΡΕΣ ΤΟΥ ΜΕΣΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο 2"....

ΣΤΑΥΡΑΝ, ΦΤΙΑΞΕ ΤΗΝ ΠΙΝΑΚΙΔΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΗΣΥΧΟΙ.:a13:

ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΠΙΣΤΑΣ.....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ....:a31:

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ.... ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΨΑΞΩ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΠΛΩΜΑ....ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΜΑΣ ΚΑΛΥΠΤΕΙ.

ΠΡΑΣΙΝΗ ΚΑΡΤΑ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!

ΚΑΙ ΛΕΦΤΑ Ε!!!!!! ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΩΜΑΣΤΕ!


ΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.......ΣΤΙΣ 22/10/05 ΗΜΕΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ, ΚΑΤΑ ΤΙΣ 09:00, ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΙΑ.......

:a022: :a024: :a34: :a34: :a46: :a54: :a51: :a56:

tom1000gr
15/09/2005, 09:46
Καλό ταξίδι φίλε μου. Εχω πάει στη Κωνσταντινούπολη και να ξέρεις ότι κυνηγούν πολύ για κράνος. δεν προλαβαίνεις ούτε 100 μέτρα να κάνεις χωρίς κράνος. Πάντως να ξέρεις ότι είναι αρκετά φιλικοί οι αστυνομικοί και συνήθως σε προειδοποιούν. Εμένα δύο φορές μου κάναν σύσταση. να προσέχεις τη κίνηση γιατί γίνεται χαμός θέλει πολλή προσοχή πάνε σαν τρελλοί. Σίγουρα θα περάσεις καλά αμα προσέχεις