PDA

View Full Version : tdm



ironbum2
11/08/2005, 09:22
βλέπω forum για τόσα μοντέλα και απουσιάζει,κατά την γνώμη μου, ένα για ένα από τα πιο δημοφιλή μοντέλα στην Ελλάδα (ΥΑΜΑΗΑ TDM). Μήπως έφτασε η ώρα να δημιουργηθεί???

Julius
11/08/2005, 09:35
Για να δημιουργηθεί ένα forum πρέπει αρχικά να υπάρχουν αρκετά Posts για το μοντέλο και στην συνέχεια να υπάρχει διαθέσιμος χρήστης με γνώση επάνω στην συγκεκριμένη μοτοσυκλέτα, να έχει σχετικό υλικό και όρεξη για να αναλάβει το Moderation του συγκεκριμένου forum


Δεχόμεθα σχετικές προτάσεις με ΠΜ



:wave2:

Noela
11/08/2005, 10:51
Εφόσον υπάρχει site με forum αποκλειστικά για TDM (www.tdmhellas.gr) πιστεύεις ότι θα ήταν χρήσιμο κάτι τέτοιο εδώ;

ruyjin
11/08/2005, 10:56
συγγνωμη που επεμβαινω, αλλα δεν εχει σχεση το ''tdmhellas.gr'' με το ''moto.gr''.
ειναι ανεξαρτητα και το καθενα λειτουργει για λογαριασμο του και για τα μελη του.

αρα αν χρειαστει καλο ειναι να δημιουργηθει και μερος για τα TDM,
για παρατηρησεις, αποριες, και ο,τι αλλο μπορει να ενδιαφερει καποιον κατοχο TDM και μελος του moto.gr.

:wave2:

ironbum2
11/08/2005, 13:42
Εφόσον υπάρχει site με forum αποκλειστικά για TDM (www.tdmhellas.gr) πιστεύεις ότι θα ήταν χρήσιμο κάτι τέτοιο εδώ;

Noela σαν μέλος και του www.bikenet.gr και πρωην κάτοχος tdm 900 (αν δεν με απατά η μνήμη μου) νομίζω οτι ειδικά στο bikenet μπορούσες να βρεις περισσότερα πράγματα από οτι στο tdmhellas. νομίζω οτι το site του tdmhellas θέλει αρκετή δουλίτσα ακόμη, χωρίς να θέλω να προσβάλω την αξιόλογη δουλειά των παιδιών. Άλλωστε ο εχθρός του καλού είναι το καλύτερο.:)

Noela
22/08/2005, 12:45
Μάλλον έχετε δίκιο. Δε το έθεσα σωστά.

Όντως είμαι πρώην κάτοχος TDM και μέλος του bikenet, αλλά διαφωνώ ως προς το ότι στο bikenet έβρισκα περισσότερα πράγματα.
Πιθανόν να φταίει ότι το site του tdmhellas είναι ακόμα υπό επεξεργασία και δεν είναι εύκολο να δεις πόσα πράγματα υπάρχουν εκεί.
Αυτό που εννοούσα, είναι ότι εγώ προσωπικά αν ήθελα να βρω μια πληροφορία ή να ρωτήσω κάτι θα έμπαινα σε ένα φόρουμ που ασχολείται αποκλειστικά με το συγκεκριμένο μηχανάκι.

Καλή συνέχεια λοιπόν.
:wave2: