PDA

View Full Version : Cbr954rr: Εχει κανεις ιδεα ποσο συχνες...



DrBig
10/05/2011, 10:16
...ειναι οι περιπτωσεις ρωγμης στο μπλοκ των κυλινδρων σε μηχανες ελληνικης αντιπροσωπιας?

sniper
10/05/2011, 10:22
Θες να πεις κάτι ή πετάς τη χειροβομβίδα κι όποιον πάρει ο Χάρος; :rolleyes:

Vourkoufales
10/05/2011, 10:28
Εγω 1 που ξέρω είχε ρογμή στο μπλοκ... μετά έσπασε και τώρα είνια σαν καινούριο! :rotflmao:

DrBig
10/05/2011, 10:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Θες να πεις κάτι ή πετάς τη χειροβομβίδα κι όποιον πάρει ο Χάρος; :rolleyes:

Διαβλεπω μια μικρη συνομωσιο-μανια? :p

Ειχα ενα, το εδωσα (πριν δυο χρονια) με 40,000κμ χωρις κανενα προβλημα και τωρα ψαχνομαι για αλλο. Ανοιξη γαρ.
Επειδη το ειχα παντα υπ'οψιν το συγκεκριμενο θεματακι αλλα δεν γνωριζω αν ηταν συκεκριμενη παρτιδα που αφορουσε, η τροπο σκισιματος, ειπα να ρωτησω... :wave2:

DrBig
10/05/2011, 10:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vourkoufales
Εγω 1 που ξέρω είχε ρογμή στο μπλοκ... μετά έσπασε και τώρα είνια σαν καινούριο! :rotflmao:

γουντ γιου κεαρ το εξπαντ? :D

sniper
10/05/2011, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrBig
Διαβλεπω μια μικρη συνομωσιο-μανια? :p

Ειχα ενα, το εδωσα (πριν δυο χρονια) με 40,000κμ χωρις κανενα προβλημα και τωρα ψαχνομαι για αλλο. Ανοιξη γαρ.
Επειδη το ειχα παντα υπ'οψιν το συγκεκριμενο θεματακι αλλα δεν γνωριζω αν ηταν συκεκριμενη παρτιδα που αφορουσε, η τροπο σκισιματος, ειπα να ρωτησω... :wave2:

Kαμία :lol:

Απλά έτσι που το έγραψες, εγώ τουλάχιστον κατάλαβα ότι έχεις υπόψιν σου κάτι...

60.000 χλμ και κανένα πρόβλημα..

:smokin:

Vourkoufales
10/05/2011, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrBig
γουντ γιου κεαρ το εξπαντ? :D


Ειχε κάνει ένα ράγισμα στο μπλοκ κολλήθηκε και συνέχισε τη ζωή του με χαζοπροβλήματα στα ηλεκτρικά και μια επισκευή και μια αλλαγή στα πηνία...

Ε μετά απο 1 χρόνο έκανε μπαμ και μπήκε άλλο μοτέρ χωρις τα παραπάνω προβλήματα! :D