PDA

View Full Version : ΚΛΟΠΗ Glx



Panos76
12/05/2011, 14:03
Επειδή η ελπίδα -ακόμα και στις μέρες μας - πεθαίνει τελευταία:

Εκλάπη τα ξημερώματα Σαββάτου στις 07/05/2011 από την περιοχή της Καισαριανής GLX 50 χρώματος ερυθρού σκούρου (μπορντό), εμφανισιακά εργοστασιακής κατάστασης και τεράστιας συναισθηματικής αξίας.

Αν πέσει το μάτι σας πουθενά στείλτε mail στο: ptboul8@gmail.com

Ευχαριστώ


226045

menos
12/05/2011, 14:48
Δώσε ακόμη μερικά στοιχεία....
Αριθμό πινακίδας (αν υπάρχει), κάποιο χαρακτηριστικό του... αυτοκόλλητο, εξάτμιση, κάποια γρατζουνιά και ότι άλλο το κάνει να διαφέρει απο τα άλλα 5.000 GLX που κυκλοφορούν... Καλή τύχη σου εύχομαι!

Panos76
12/05/2011, 15:05
Αν και πιστεύω ότι η πινακίδα κυκλοφορίας θα έχει αφαιρεθεί είναι ΑΖΚ 3692
Εξάτμιση μαμά κ όπως είπα κατάσταση εργοστασιακή (είναι αυτό της φωτογραφίας)
Ένα - δυο χαρακτηριστικά του δεν θέλω να τα αναφέρω για προφανείς λόγους.

Γενικά είναι χτυπητό στο μάτι - δεν κυκλοφορούν κ πολλά σε άριστη κατάσταση για αυτό κ πιστεύω ότι κανει ''μπαμ'' στο μάτι κ για αυτό ''προτιμήθηκα'' εγώ κ όχι το διπλανό innova που δεν ήταν καν δεμένο σε κάγγελο..

Anyway, ευχαριστώ για το ενδιαφέρον

Μου έχει κοστίσει πολύ η απώλεια.

sapila racing
12/05/2011, 15:28
Σαν καινούριο το είχες! Μακάρι να βρεθεί.

Ομως αυτα τα χαρακτηριστικά που δεν λές, ίσως βοηθούσαν να βρεθεί. Δεν καταλαβαίνω πως το σκέφτεσαι. :confused:

Panos76
12/05/2011, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Σαν καινούριο το είχες! Μακάρι να βρεθεί.

Σε ευχαριστώ φίλε μου :( φοβάμαι ωστόσο ότι ήταν στοχευμένο για να φύγει για ανταλλακτικά (κάποια εξαιρετικά δυσεύρετα ή ακριβά) γιατί αν ήταν από πιτσιρικάδες η δουλειά, δεν νομίζω να έμπαιναν σε τόση φασαρία για μια βόλτα .

:bawl:

menos
12/05/2011, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Panos76

Ένα - δυο χαρακτηριστικά του δεν θέλω να τα αναφέρω για προφανείς λόγους.

Εχει δίκιο ο sapilla racing.. το προφανές σε ενα μηχανακι που σου έκλεψαν και ψαχνεις μεσω της βοηθειας ενος φορουμ να το βρεις.. πιο είναι?? :confused: :confused: :confused:

Panos76
13/05/2011, 08:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από menos
Εχει δίκιο ο sapilla racing.. το προφανές σε ενα μηχανακι που σου έκλεψαν και ψαχνεις μεσω της βοηθειας ενος φορουμ να το βρεις.. πιο είναι?? :confused: :confused: :confused:

:sad: Αν και υπάρχει συγκεκριμένος συλλογισμός, ωραία λοιπόν, αν δείτε glx μπορντό παρατημένο ή εν κινήσει, με η χωρίς πινακίδα κ σε πολύ καλή κατάσταση κ με ένα μικρό (διακριτικό) Ελληνικό σημαιάκι κολλημένο κάτω από την πινακίδα σηκωθείτε από ντιβανοκασέλες, μπαουλοντίβανα, καναπέδες, κρεβάτια και mail me! :eyepop:

έλπίζω να μη σας κούρασα με το μηχανάκι :a1: :D