PDA

View Full Version : Τοποθέτηση Hepco&Becker



zeli
12/08/2005, 10:38
Φορουμήτες (οσοι έχουμε μείνει τελοσπάντων)

Εχω τοποθετημένες απο πέρσυ βάσεις για πλαινές βαλίτσες H&B τις οποίες χρησημοποιούσα για να δένω σαμάρια.Σημερα το πρωι μου ήρθαν μου ήρθαν οι βαλίτσες (H&B junior) και προσπάθησα να τις κουμπώσω στις ανωτέρω βάσεις.Αμ δε.Ενω μπαινουν στο πλαισιο της βάσης το μεταλικό κούμπωμα στην πίσω πλευρα δεν φτανει να κουμπώσει...Η έτσι νομίζω τελοσπάντων (το έκανα βιαστικα διοτι ειχα να πάω και στην δουλεια).

Εχει κανεις κανα manual ή βαλίτσες της συγκεκριμένης εταιρία ωστε να μου δώσει τα «φώτα του»?

Δεν καταλαβαίνω τι μλκια κάνω?Μήπως ο τύπος που αγόραζα τα κάγκελα πέρσυ με δούλεψε και έπρεπε να που δώσει και κάποιο αντάπτωρα για τις βαλίτσες:confused: :confused: :confused: :confused:

zeli
12/08/2005, 10:40
Ζητώ συγνωμή για την ασυνταξία αλλα γίνεται ψιλοπανικός στο γραφειο και είμαι μόνος:cry: :cry: :cry:

ironbum2
12/08/2005, 11:12
πριν ζητήσουμε φωτογραφίες, για δοκίμασε στο site της εταιρείας. Ισως βρεις εκεί κάτι

zeli
12/08/2005, 15:09
Εξυπηρετικότατοι οι γερμανοι. Έστειλα e-mail και απάντησαν αμέσως με φωτογραφίες, κωδικούς,manuals, πλήρη διευθυνση του Ελληνα εισαγωγέα.
Για την ιστορία... Χρειαζόμουν 2 adapters που πιάνουν τις βάσεις με τις βαλίτσες. Τους πήρα πριν απο λίγο με 10€ απο τα κεντικά της Ηλιοφίλ.

Ευχαριστώ πάντως
:wave2: