PDA

View Full Version : Mηχανη κ εξαρτηση..



mai_tai
21/05/2011, 17:42
Δεν ξερω τι παθαινω οταν φτανει αυτη η ωρα...-περασαν απο τα χερια μου 3 παπια..κ μια χτ660 που εχω τωρα..-την εβαλα στην αγγελια για να την πουλησω -λογω σηντηρησης κ βενζινης...κ τωρα π καλουν για να την δουν (κατι με φρεναρει...)την λυπαμαι...εχω δεθει 3 χρονια τωρα...-την προσεχω καλυτερα κ απο γκομενα...!!ξερω οτι δεν ειναι φυσιολογικο -αλλα κ απο την αλλη η ζωη εχει ακριβεινει τοσο πολυ π δεν αντεχονται κ μηχανη κ αυτοκινητο...!!

εσεις εχετε μπει σε τετοιο διλημμα αυτες τις δυσκολες μερες που διανυουμε??

Cpt. Haddock
21/05/2011, 17:44
Ναι και πουλάμε το αυτοκίνητο :lol:

Allst@rf
21/05/2011, 17:47
ανώμαλη προσγείωση με Cpt.Ηaddock's Αirlines...

Τι είσαι συ μωρ αδερφακι μου...:bigcry:

vangelis 64
21/05/2011, 17:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ναι και πουλάμε το αυτοκίνητο :lol: +800:D :D

Cpt. Haddock
21/05/2011, 17:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
Τι είσαι συ μωρ αδερφακι μου...:bigcry:

Μα δεν κανω πλάκα :look:

cosgili
21/05/2011, 18:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
ανώμαλη προσγείωση με Cpt.Ηaddock's Αirlines...

Τι είσαι συ μωρ αδερφακι μου...:bigcry: Στιγνος δολοφονος...μεχρι να καταλαβει το θυμα τι εγινε, βρισκεται τ'ανασκελα με τον Γαβρηλο απο πανω του να του λεει "σηκω φιλαρακι, 36548 παραδοσεις εχω να κανω σημερα πριν κλεισει ταμειο ο Πετρος...":lol: :lol: :bigcry:

QSpec
21/05/2011, 18:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ναι και πουλάμε το αυτοκίνητο :lol:

+610 :(

vangelis 64
21/05/2011, 18:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Μα δεν κανω πλάκα :look: Δεν καταλαβαίνουνε ρε συ.:rotflmao:

Allst@rf
21/05/2011, 18:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Μα δεν κανω πλάκα :look:

εννοείται ότι δε το πήρα για πλάκα...

Απλά το είπα γι'αυτούς που δεν έχουν αυτοκίνητο...


Και προκειμένου να πάρουν κάποια χρήματα ,δε θα πουλήσουν τον αποπατο τους...το μηχανάκι θα πουλήσουν...

faraway
21/05/2011, 18:27
Υπάρχουν και αυτοί που έχουν αυτοκίνητο αλλά έχουν και μια οικογένεια να βάζουν μέσα για να τη μετακινούν και να εξυπηρετούν τις ανάγκες της .:winka:

mai_tai
21/05/2011, 18:43
Τελικα το μετανιωσα ...-ηρθε ενας τυπος να το δει...-κ ηθελε παζαρια-

ευτηχως δηλαδη...γιατι δεν ειχα προετοιμαστει ψυχολογικα να το δωσω:nono: -

καμια φορα...οταν χασεις κατι το εκτιμας...-

μαγκες ειναι να μην ερθεις σε τετοιο διλημ α...-αυτη η αρρωστεια ειναι χειροτερη κ απο την γυναικα..-αλλωστε γυναικα εχω δανεισει....:beer: -μηχανη.......ποτε!!!!:nono:

faraway
21/05/2011, 18:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από mai_tai
αλλωστε γυναικα εχω δανεισει....:beer: -μηχανη.......ποτε!!!!:nono:

:cry: :cry:

vangelis 64
21/05/2011, 18:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από faraway
Υπάρχουν και αυτοί που έχουν αυτοκίνητο αλλά έχουν και μια οικογένεια να βάζουν μέσα για να τη μετακινούν και να εξυπηρετούν τις ανάγκες της .:winka: Και που,παρ' όλα αυτά,το πουλάνε!:p

faraway
21/05/2011, 18:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Και που,παρ' όλα αυτά,το πουλάνε!:p

Δυσκολεύομαι να πιστέψω πως μπορεί να συμβεί αυτό . Εκτός αν υπάρχει άλλο αυτοκίνητο το στενού οικογενειακού κύκλου που μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε περίπτωση ανάγκης .:wave2:

vangelis 64
21/05/2011, 18:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από faraway
Δυσκολεύομαι να πιστέψω πως μπορεί να συμβεί αυτό . Εκτός αν υπάρχει άλλο αυτοκίνητο το στενού οικογενειακού κύκλου που μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε περίπτωση ανάγκης .:wave2: Δεν υπάρχει.:blush:

p@nos
21/05/2011, 18:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από mai_tai
αλλωστε γυναικα εχω δανεισει....:beer: -μηχανη.......ποτε!!!!:nono:




re file to anapodo kanoyn oi fisiologiki an8ropoi


ektos ama i gineka itan toso perka poy ilpizes na soyn tixeros kai na min epistrepsei me kapoio magiko tropo :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

faraway
21/05/2011, 19:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Δεν υπάρχει.:blush:

Ενδιαφέρων .

Μου φαίνεται λίγο εγωιστικό βέβαια , να μπαίνει προς πώληση ένα αυτοκίνητο μιας οικογένειας αντί για τη μοτοσυκλέτα του μπαμπά , αλλά δεν ξέρουμε και τις ιδιαίτερες συνθήκες της απόφασης αυτής .

Εγώ ας πούμε σε ανάλογη δύσκολη περίπτωση ( που έρχεται :cry:) το αυτοκίνητο θα έστελνα αλλά έχω τη "πολυτέλεια " να υπάρχουν αυτοκίνητα άλλα ( της οικογένειας δλδ ) που θα χρησιμοποιούσα αν χρειαζόταν να πάω πχ επειγόντως στο νοσοκομείο .

:)

faraway
21/05/2011, 19:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
i gineka itan toso perka

:lol: :lol: :lol: .....άκου πέρκα :rotflmao:

cosgili
21/05/2011, 19:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από faraway
:lol: :lol: :lol: .....άκου πέρκα :rotflmao: Για σαυρα εχω ακουσει, για σκυλα επισης, μεχρι και για φαλαινα...για περκα ομως ποτε!!!:lol: :lol: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

ΥΓ πραγματικα θα ηθελα να μαθω τον ορισμο της γυναικας περκα:bigcry: :bigcry:

vangelis 64
21/05/2011, 19:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από faraway
Ενδιαφέρων .

Μου φαίνεται λίγο εγωιστικό βέβαια , να μπαίνει προς πώληση ένα αυτοκίνητο μιας οικογένειας αντί για τη μοτοσυκλέτα του μπαμπά , αλλά δεν ξέρουμε και τις ιδιαίτερες συνθήκες της απόφασης αυτής .

Εγώ ας πούμε σε ανάλογη δύσκολη περίπτωση ( που έρχεται :cry:) το αυτοκίνητο θα έστελνα αλλά έχω τη "πολυτέλεια " να υπάρχουν αυτοκίνητα άλλα ( της οικογένειας δλδ ) που θα χρησιμοποιούσα αν χρειαζόταν να πάω πχ επειγόντως στο νοσοκομείο .

:) Άντε να το κόψω το καλαμπούρι.Τα παιδιά μεγάλωσαν,ζω στον Πόρο,οι "ανάγκες" που σού επιβάλλει η ζωή τής Αθήνας δεν υπάρχουν...και ορίστε!

Ναι,είναι κομματάκι εγωιστικό αλλά και απ' τίς απολαύσεις που μπορώ ακόμη να χαίρομαι.
Τώρα μάλιστα προσπαθώ να πείσω τη σύζυγο για τίς τρομερές ταξιδιωτικές δυνατότητες ενός SS:rotflmao:

nickmonstro
21/05/2011, 19:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos

ektos ama i gineka itan toso perka

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

p@nos
21/05/2011, 19:11
ama de deite me ta matakia sas de mporeite na katalabete :p

vangelis 64
21/05/2011, 19:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από cosgili
Για σαυρα εχω ακουσει, για σκυλα επισης, μεχρι και για φαλαινα...για περκα ομως ποτε!!!:lol: :lol: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

ΥΓ πραγματικα θα ηθελα να μαθω τον ορισμο της γυναικας περκα:bigcry: :bigcry: Κι εγώ το ίδιο.Τη γυναίκα γαρίδα τήν ξέρεις;

p@nos
21/05/2011, 19:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64

Τώρα μάλιστα προσπαθώ να πείσω τη σύζυγο για τίς τρομερές ταξιδιωτικές δυνατότητες ενός SS:rotflmao:


i kinisi pros tin oloklirosi ine i apoktisi monoseloy :smokin:

faraway
21/05/2011, 19:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Άντε να το κόψω το καλαμπούρι.Τα παιδιά μεγάλωσαν,ζω στον Πόρο,οι "ανάγκες" που σού επιβάλλει η ζωή τής Αθήνας δεν υπάρχουν...και ορίστε!

Ναι,είναι κομματάκι εγωιστικό αλλά και απ' τίς απολαύσεις που μπορώ ακόμη να χαίρομαι.
Τώρα μάλιστα προσπαθώ να πείσω τη σύζυγο για τίς τρομερές ταξιδιωτικές δυνατότητες ενός SS:rotflmao:

Έτσι μαζί σου , δεν το συζητώ .:beer:

Είμαστε πολύ που μας έχει μείνει μόνο αυτή η απόλαυση .:beer: :beer:

Allst@rf
21/05/2011, 19:20
ρε Ρ@nos...γαμώ τη μυωπία μου γαμώ...

Κόψε τα greeklish...



:bawl:



:hypnotize

mai_tai
21/05/2011, 19:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
re file to anapodo kanoyn oi fisiologiki an8ropoi


ektos ama i gineka itan toso perka poy ilpizes na soyn tixeros kai na min epistrepsei me kapoio magiko tropo :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

με περκες δεν παω φιλε γιατι εχω γουστο-ο δανεισμος....αναφερεται σε γκομενα κ οχι σε γυναικα...-αλλωστε ολες οι παντρεμενες που πανε.....-δανειζουν λιγοπ απο τον χρονο τους στους αλλους...(ελπιζω να μην σας ανχωσα...):beer:

gixxerpap
21/05/2011, 20:14
το ίδιο παθαίνω και γω όταν είναι να πουλήσω μια μηχανή ... λίγο η συνήθεια, λίγο το ''δεσιμο'' ....

... οπότε φροντίζω πάντα να τις πουλάω σε φίλους και τις βλέπω συνέχεια!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
όπου και να πάω, πετυχαίνω και απο μια τουλάχιστον!

...μη σου πω και δυο και τρεις:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ichigo
21/05/2011, 22:35
Πάντως πολύ εύκολα ξεπουλάτε τα "ασημικά" σας ρε μάγκες. Δύσκολες οι εποχές το καταλαβαίνω αλλά με αυτή την κατάσταση κοιτάμε να χτυπάμε ευκαιρίες και όχι να ξεπουλάμε :sick: . Οι κκ τραπεζικοί πρέπει να το ξέρουν καλύτερα από τον καθένα :winka:

taisteal
22/05/2011, 02:13
εγω παντως οταν στριμωχτηκα το αμαξι εδωσα....και δεν μου λειπει καθολου.και μαζι με αυτο εστειλα και την περκα!!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

panos1050
22/05/2011, 15:10
εγω παντως οταν καναμε τον γιο μου
κρατησα την γυναικα (δυστηχως)
και εδωσα την γκομενα (990 adventure)παλι δυστηχως
και κρατησα το αμαξι(δυστηχως)
ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ Ο ΓΙΟΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΠΑΛΙ ΓΚΟΜΕΝΑ
(λιγο πιο μεγαλη σε ηληκια ομως 950 adventure)

devil's animal
22/05/2011, 18:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από tommy dakar
εγω παντως οταν στριμωχτηκα το αμαξι εδωσα....και δεν μου λειπει καθολου.και μαζι με αυτο εστειλα και την περκα!!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:a23: :a23: :a23:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

harris_x
22/05/2011, 18:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ναι και πουλάμε το αυτοκίνητο :lol:
και στη συνέχεια παίρνει σειρά και η μηχανή!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: