PDA

View Full Version : Δερματινη φορμα Rst-γνωμες και προτασεις



cosgili
21/05/2011, 18:20
Εχει κανενας εμπειρια απο τις συγκεκριμενες φορμες? Τις φερνει ο tzortzo σε τιμες αντιστοιχες Αγγλιας (απο κει κραταει η σκουφια τους) και τις χαλβαδιαζω μιας και φαινονται να ειναι value for money. Λοιπες προτασεις δεκτες:wave2:

Zzz750
21/05/2011, 18:48
Εχω μια RST Pro series ολοσωμη και δεν εχω απολυτως κανενα παραπονο. Ειναι μια μετρια φορμα που δεν εχει την τρελη ποιοτητα...αλλα για τα λεφτα της ειναι super. Ειναι ακριβως οπως το ειπες...value for money.
Το μονο μειον που βρισκω ειναι λιγο η γραμμη που εχουν. Δεν ειναι αυτο που λεμε μου ηρθε γαντι. Εχει λιγο ατσαλες γραμμες.:sick:

:beer:

cosgili
21/05/2011, 19:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zzz750
Εχω μια RST Pro series ολοσωμη και δεν εχω απολυτως κανενα παραπονο. Ειναι μια μετρια φορμα που δεν εχει την τρελη ποιοτητα...αλλα για τα λεφτα της ειναι super. Ειναι ακριβως οπως το ειπες...value for money.
Το μονο μειον που βρισκω ειναι λιγο η γραμμη που εχουν. Δεν ειναι αυτο που λεμε μου ηρθε γαντι. Εχει λιγο ατσαλες γραμμες.:sick:

:beer: Σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες. Οποιος εχει να προτεινει οποιαδηποτε αλλη φορμα στην κατηγορια "value for money" ευπροσδεκτος:winka: