PDA

View Full Version : Σβησιμο αγγελιων



Africaptan
24/05/2011, 13:53
Για ποιο λογο σβηνουν αμεσως οι αγγελιες που ποσταρω;

sniper
24/05/2011, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Africaptan
Για ποιο λογο σβηνουν αμεσως οι αγγελιες που ποσταρω;

Προφανώς γιατί βάζεις αγγελία κάτι ασχετο με μηχανή - όπως ειναι η εξάτμιση ενός Renault.

Africaptan
24/05/2011, 14:03
Ενω οι αλλες αγγελιες ειναι απποκλειστικα για μηχανες...
Δεν πειραζει, αφου ειναι τυπικο το θεμα, θα προσθεσω κατι για μοτοσυκλετα.

Cpt. Haddock
24/05/2011, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Africaptan
Ενω οι αλλες αγγελιες ειναι απποκλειστικα για μηχανες...

Ναι, είναι. Οσες δεν ειναι, κοβονται. Εαν μας έχει ξεφυγει καμια (πολύ πιθανον), θα χαρούμε να μας την υποδειξεις ωστε να την κοψουμε

:wave2: :beer: :wave2:

DimChios
24/05/2011, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Africaptan
Για ποιο λογο σβηνουν αμεσως οι αγγελιες που ποσταρω;


εγω ειμαι αθωος!

:smokin:

Allst@rf
24/05/2011, 14:19
εγω ακομα την βλεπω...:rolleyes:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=117915

:D

sniper
24/05/2011, 14:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
εγω ακομα την βλεπω...:rolleyes:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=117915

:D

Ναι.. σε λιγο θα ανταλλάσουμε τη μαμά αντλια βενζίνης του Αφρικα με κανα μπετόνι βενζίνη για το τουίνγκο..

Julius
24/05/2011, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Africaptan
Ενω οι αλλες αγγελιες ειναι απποκλειστικα για μηχανες...
Δεν πειραζει, αφου ειναι τυπικο το θεμα, θα προσθεσω κατι για μοτοσυκλετα.

Ean theleis na antalakseis thn eksatmisi toy twingo valthn sto car h sto twingo forum oxi sto moto

vaska
24/05/2011, 14:36
Κι εγώ που απάντησα σε μιάν αγγελία λέγοντας στον άνθρωπο που την έβαλε ότι έχει email, γιατί ξυρίστηκα??????

Africaptan
24/05/2011, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ναι, είναι. Οσες δεν ειναι, κοβονται. Εαν μας έχει ξεφυγει καμια (πολύ πιθανον), θα χαρούμε να μας την υποδειξεις ωστε να την κοψουμε

:wave2: :beer: :wave2:

Τοτε να κοιταζουν καλυτερα οι υπευθυνοι, διοτι ειναι πολλες αυτες οι αγγελιες που αφορουν ανταλλαγες αυτοκινητων με moto. Εκτος αν επιτρεπεται η ανταλλαγη ολοκληρου του οχηματος και απαγορευονται τα κομματια.

sniper
24/05/2011, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Africaptan
Τοτε να κοιταζουν καλυτερα οι υπευθυνοι, διοτι ειναι πολλες αυτες οι αγγελιες που αφορουν ανταλλαγες αυτοκινητων με moto. Εκτος αν επιτρεπεται η ανταλλαγη ολοκληρου του οχηματος και απαγορευονται τα κομματια.

Ευχαριστούμε για την υπόδειξη και την ειδοποίηση.

Θα ενημερωθεί ο αρμοδιος μοντ (αφού μαστιγωθεί πρώτα).

Βέβαια, οταν ανταλλάσεις αρχικα την αφτερ εξάτμιση του τουίνγκο με τη μαμά, κι αφου σου σβήνονται 2 αγγελίες, βάζεις και την αφτερ του Αφρικα μέσα, μάλλον μας δουλευεις ψιλό γαζί με τα παραπάνω..

Africaptan
24/05/2011, 14:50
Πρωτον μου ζητησαν να υποδειξω "λαθος" αγγελιες (και για αυτο το εκανα. Βοηθησα στην ουσια) και δευτερον οντως προτιμω αλλαγη στην εξατμιση του αυτοκινητου, αλλα και για την Africa, δεν με χαλαει. Παρ ολ αυτα, η αγγελια και παλι διαγραφηκε.
Και αναρρωτιεμαι, αν γραψω οτι ανταλλασω εξατμιση απο twingo με εξατμιση για africa, θα παραμεινει αραγε;...

Sapadak
24/05/2011, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Κι εγώ που απάντησα σε μιάν αγγελία λέγοντας στον άνθρωπο που την έβαλε ότι έχει email, γιατί ξυρίστηκα??????

Θα εχεις πμ (εντος 5λεπτου)

sniper
24/05/2011, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Africaptan
Πρωτον μου ζητησαν να υποδειξω "λαθος" αγγελιες (και για αυτο το εκανα. Βοηθησα στην ουσια) και

Θενξ

Αρχικά δημιουργήθηκε από Africaptan

δευτερον οντως προτιμω αλλαγη στην εξατμιση του αυτοκινητου,

Τώρα μιλάς σωστά..

Αρχικά δημιουργήθηκε από Africaptan
αλλα και για την Africa, δεν με χαλαει.

Σωστά..

Αρχικά δημιουργήθηκε από Africaptan
Παρ ολ αυτα, η αγγελια και παλι διαγραφηκε.

Μάλλον επειδή θεωρούμε ότι μας δουλεύεις..

Αρχικά δημιουργήθηκε από Africaptan

Και αναρρωτιεμαι, αν γραψω οτι ανταλλασω εξατμιση απο twingo με εξατμιση για africa, θα παραμεινει αραγε;...

Δύσκολα...

DimChios
24/05/2011, 14:54
:sad: ουφ :sad:

Sapadak
24/05/2011, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Africaptan

Και αναρρωτιεμαι, αν γραψω οτι ανταλλασω εξατμιση απο twingo με εξατμιση για africa, θα παραμεινει αραγε;...

Αν αναρωτιεσαι ακομα :rolleyes:

gixxerpap
24/05/2011, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Africaptan
Τοτε να κοιταζουν καλυτερα οι υπευθυνοι, διοτι ειναι πολλες αυτες οι αγγελιες που αφορουν ανταλλαγες αυτοκινητων με moto. Εκτος αν επιτρεπεται η ανταλλαγη ολοκληρου του οχηματος και απαγορευονται τα κομματια.

επίπληξη ήταν αυτό?

μπορείς να κάνεις μια έγγραφη αναφορά για πλημμελή άσκηση καθηκόντων, να περάσουν απο το λογιστήριο για την αποζημίωσή τους και να ξεμπερδεύουμε με δαύτους ...

έτσι είναι οι υπεύθυνοι? :a55:

sniper
24/05/2011, 14:59
Το θέμα έκλεισε όπως κι αυτό το θρεντ.