PDA

View Full Version : μαγκες επαθα πλακα



ghost23
28/05/2011, 19:10
παιδια πολυ προσοχη με τις αγγελιες,εχω βαλει εδω και καιρο ενα σετακι ξενον για πουλημα στα αξεσουαρ μοτοσυκλετας και τα εχω 60 ευρω,λοιπον λεω σημερα δεν τα βαζω και στο car και τι βλεπω,την φωτο που εβαλα στο μοτο εδω,την εχει βαλει ο τυπος στο car και επαθα πλακααααααααααααααααα,και ζηταει 40 ευρω παραπανω τι να πω πλεον δειτε μονοι σας
http://www.car.gr/parts/view/1442755/
και η δικη μου εδω πολυ καιρο πριν
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=116371&highlight=xenon

rantanplan
28/05/2011, 22:00
ε που ειναι το προβλημα?
που να προσεξουμε?


ο τιπος εχει φοτα ξενον και πουλαει πιθανον και βαριοταν να βγαλει φοτο και πιρε μια ετιμη δεν ειδα να εχει βαλει το τηλ σου

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


εκτος εαν δεν εχει φοτα και τοτε το παιξει μεσαζον και τα αγορασει απο εσενα για να τα πουλισει που τοτε σε τετια περιπτοση σαν μεσαζον πρεπει να βγαλει για τον κοπο του


































:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ghost23
28/05/2011, 23:42
αμα ειναι ετσι ρε νικ να το κανουμε ολοι μας και να βγαζουμε περισσοτερα ξερω και εγω τι να πω γιαυτο επαθα πλακα και τον πηρα τηλεφωνο και μου λεει ναι στο περιπου ειναι αυτα και κατι ιστοριες και οταν του ειπα για την φωτο το επαιξε κουκουβαγια,αστα γαματα απλως το εγραψα για να προσεχουμε γιατι κυκλοφωρουν πολλοι τυποι σσαν και δαυτον.

rantanplan
29/05/2011, 02:59
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



γαμο ετσι πρεπει να ανιξουμε μπιζνες μαζι του οτι δεν χρειαζομαστε να του τα πουλαμε και ας τα κανει μετ οτι θελει......

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ghost23
29/05/2011, 12:22
σωστος:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

SoulGR
29/05/2011, 12:27
ενταξει μ@λ@κι@ αλλα και παλι δεν πιστευω οτι θα του δωσει καποιος λεφτα πριν δει το προιον,εκτος και αν:a31: με τα 2 χερια κιολας :D

ghost23
29/05/2011, 16:32
εγω πουλησα ενα πηρουνι απο το ποδηλατο μου και του ελεγα του τυπου βγαλτο δες το,για να δει οτι ειναι καινουργιο και αυτο τιποτα,οχι μου λεει ενταξει και με πληρωσε και εφυγα,
φαντασου τωρα να ημουν κανενας σαν και αυτον,ξερω εγω τι να πω!!!!!!!:look:

rantanplan
29/05/2011, 16:54
πουλαω ξενον φωτα τριτο χερι ψινεσε?





:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ghost23
30/05/2011, 23:34
axaxaxxa ψηνομαι η τα φωτα ειναι για ψησιμο
ααααααααααααχαχχαχχαχαχαχχαχχ καλο νικο:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: