PDA

View Full Version : service manual runner 200 vxr



teo yzf r6
30/05/2011, 19:54
καλη σπερα εχει κανα αλανι το manual σε pdf μορφη για το gilera runner 200 vxr?


ευχαριστω εκ των προτερων:wave2:

zephyr1
12/07/2012, 10:21
E οεο???

sapila racing
12/07/2012, 10:35
E οεο???

Βρήκα Parts list σε βολεύει καθόλου?

http://www.allstyles-scooters.com/Runner20125200204T.pdf

Μου χεις γινει σκουτερακιας ρε κουμπαρε, εγω μηχανόβιο σε γνώρισα. :p

zephyr1
12/07/2012, 10:45
εμεινα με μηχανακι μετα απο ποσα χρονια και γω δεν ξερω.

Με βγαλανε απο Αττικη οδο,με πεταξαν σαν τον πιο τελειωμενο μοτοσυκλετιστη.

Κουμπαρακι ,σελιδα 18 TAV.19 βαλβιδα επιταχυνσης το 9 μπορουμε να μαθουμε ή να κανουμε κατι?
Ειναι χαλασμενη,το βρηκα εχτες μετα απο 2 μερες στασιμοτητας,κολλαει και μολις ανοιγεις γκαζι σβηνει.
Την ξεκολλησα αλλα πρεπει να αλλαχτει,δακρυζει βενζινα,μου λενε κατι για αγορα καρμπυλατερ και φερτο δω να το λυσω για να το δει ο καστορας.
Δεν εχουμε χρονο για τετοια,θα κανεις τιποτα γλυκε μου σαπιλα?

sapila racing
12/07/2012, 11:08
εμεινα με μηχανακι μετα απο ποσα χρονια και γω δεν ξερω.

Με βγαλανε απο Αττικη οδο,με πεταξαν σαν τον πιο τελειωμενο μοτοσυκλετιστη.

Κουμπαρακι ,σελιδα 18 TAV.19 βαλβιδα επιταχυνσης το 9 μπορουμε να μαθουμε ή να κανουμε κατι?
Ειναι χαλασμενη,το βρηκα εχτες μετα απο 2 μερες στασιμοτητας,κολλαει και μολις ανοιγεις γκαζι σβηνει.
Την ξεκολλησα αλλα πρεπει να αλλαχτει,δακρυζει βενζινα,μου λενε κατι για αγορα καρμπυλατερ και φερτο δω να το λυσω για να το δει ο καστορας.
Δεν εχουμε χρονο για τετοια,θα κανεις τιποτα γλυκε μου σαπιλα?

Α ρε τελειωμένε μοτοσυκλετιστή.... που σου μελε να μπλέξεις με τα scooter.
Υποθέτω οτι το πράμα εχιε Dellorto, οπότε ισως μπορέσεις να παρεις το ανταλλακτικό από τον αντιπρόσωπο και να το αλλάξεις μονος σου.

Το dellorto.it βγαζει τον
D. PATMANIDIS & CO.
DIMITRAS 15, AKADIMIA PLATONOS - 10442 - ATHENS
Tel.: 30 2 10 5141807
Fax: 30 2 10 5153030

Αν θυμαμαι καλά υπαρχει κι ενας κάπου στην Μιχαλακοπούλου αλλά ειχε παει ο Λουκας να παρει καρμπ απο κει για ενα SR500 για γνωστό μας μαστορα και μετα απο πολύ ταλαιπωρία, με εβαλαν κι εψαξα και ειδα οτι ηταν για δίχρονο, οπότε παρε ενα τηλ στον απο πανω.

zephyr1
12/07/2012, 11:52
Keihin ειναι το καρμπυλατερ ,το βρηκα το ανταλλακτικο μιχαλακοπουλου 172,το μεσημερι παω για επαληθευση γιατι δεν το χει σαν κωδικος βαση του βιβλιου που μου δωσες,αλλα συννενοηθηκαμε οτι ειναι αυτο απο την φωτο.

Καλα που δεν το δινουν σαν ανταλλακτικο.:moutza:

Πριν ρωτησω ,απαντας ,sapila racing rules!!!!

sapila racing
12/07/2012, 12:06
Keihin ειναι το καρμπυλατερ ,το βρηκα το ανταλλακτικο μιχαλακοπουλου 172,το μεσημερι παω για επαληθευση γιατι δεν το χει σαν κωδικος βαση του βιβλιου που μου δωσες,αλλα συννενοηθηκαμε οτι ειναι αυτο απο την φωτο.

Καλα που δεν το δινουν σαν ανταλλακτικο.:moutza:

Πριν ρωτησω ,απαντας ,sapila racing rules!!!!

Aντε ελπίζω να ξεμπλέξεις, κι αμα μεγαλώσεις να παρεις και μια κανονική μηχανή! :beer: