PDA

View Full Version : Με αφορμή...



PortisHead
30/05/2011, 22:18
...το ποστ για τα μπλουζακια του moto.gr
Καποια παιδια ασχολουνται με αυτο και απο φόβο μην τυχων και θεωρηθει διαφήμιση δεν μπορουν να βοηθήσουν. :(

Καποτε ειχε ανοιχτει αυτο το post :
Επαγγέλματα (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=72643&%20highlight=%E5%F0%E1%E3%E3%DD%EB%EC%E1%F4%E1)

Προσωπική γνωμη , και αν συμφωνει και η διοίκηση , καλο θα ηταν να ξεκαθαριστει λίγο και να συμπληρωνεται απο οσους θέλουν φυσικα.

Τι διαολο , τοσο κακο ειναι να ψαχνεις κατι , και να υπαρχει "διπλα" σου ο ειδικός χωρις να το ξέρεις ?

Εγω τυχαια ειχα μαθει για παιδι που διατηρει e-shop με μοτοσυκλετιστικα ήδη , μηχανικους μοτοσυκλετων , κλειδαράδες κ.ο.κ.

Καλες οι συγκεντρωσεις στο Συνταγμα , αλλα ας βοηθηθούμε και λιγο μεταξυ μας στην πραξη.

Λεω εγω τώρα....

:wave2:

SoulGR
30/05/2011, 22:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
...το ποστ για τα μπλουζακια του moto.gr
Καποια παιδια ασχολουνται με αυτο και απο φόβο μην τυχων και θεωρηθει διαφήμιση δεν μπορουν να βοηθήσουν. :(

Καποτε ειχε ανοιχτει αυτο το post :
Επαγγέλματα (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=72643&highlight=%E5%F0%E1%E3%E3%DD%EB%EC%E1%F4%E1).

Προσωπική γνωμη , και αν συμφωνει και η διοίκηση , καλο θα ηταν να ξεκαθαριστει λίγο και να συμπληρωνεται απο οσους θέλουν φυσικα.

Τι διαολο , τοσο κακο ειναι να ψαχνεις κατι , και να υπαρχει "διπλα" σου ο ειδικός χωρις να το ξέρεις ?

Εγω τυχαια ειχα μαθει για παιδι που διατηρει e-shop με μοτοσυκλετιστικα ήδη , μηχανικους μοτοσυκλετων , κλειδαράδες κ.ο.κ.

Καλες οι συγκεντρωσεις στο Συνταγμα , αλλα ας βοηθηθούμε και λιγο μεταξυ μας στην πραξη.

Λεω εγω τώρα....

:wave2:
+1

αλλωστε ολοι κερδισμενοι θα βγουμε,και οι επαγγελματιες φιλοι μας(για τους προφανεις λογους),αλλα και εμεις ως καταναλωτες(παλι προφανεις οι λογοι :D )

LARISEOS
30/05/2011, 22:38
:beer:

BLiTzER
30/05/2011, 22:41
Οργανωθείτε σύντομα. Εγώ θέλω ένα μπλουζάκι μέσα στη βδομάδα. Με τον έναν ή τον άλλον τρόπο. Ωστόσο προτιμώ να βοηθήσω ένα συμφορουμίτη.

Allst@rf
30/05/2011, 22:48
εγω δεν μπορω να μιλησω...



































ΑΛΛΑ ΦΤΙΑΞΤΕ ΤΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΣΤΟ ΦΑΝΗ ΡΕ ΚΟΘΩΝΙΑ!!!!!!



























φανη βοηθησα καθολου ρε?:look:

cosgili
30/05/2011, 22:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
εγω δεν μπορω να μιλησω...



































ΑΛΛΑ ΦΤΙΑΞΤΕ ΤΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΣΤΟ ΦΑΝΗ ΡΕ ΚΟΘΩΝΙΑ!!!!!!



























φανη βοηθησα καθολου ρε?:look: χου ιζ φανης????:look:

PortisHead
30/05/2011, 22:59
Επιασε πάτο και η 2η προσπάθεια για την δημιουργία μιας χρήσιμης βασης δεδομενων.

:sad:

LARISEOS
30/05/2011, 23:06
ετοιμάζω on line κατάστημα με λαδια για μηχανες αυτοκίνητα κτλ.....

www.oilstation.gr -> δεν ειναι ετοιμο ακομα......

:beer:

Allst@rf
30/05/2011, 23:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Επιασε πάτο και η 2η προσπάθεια για την δημιουργία μιας χρήσιμης βασης δεδομενων.

:sad:

με συγχωρεις φιλε μου...

δεν καταλαβα οτι θα ειναι το επισημο θρεντ για αυτο που σκεφτηκες...

καποιος μοντ να σβησει το ποστακι μου...


:wave2:

PortisHead
30/05/2011, 23:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
με συγχωρεις φιλε μου...

δεν καταλαβα οτι θα ειναι το επισημο θρεντ για αυτο που σκεφτηκες...

καποιος μοντ να σβησει το ποστακι μου...


:wave2:

Ειλικρινα , δεν υπαρχει προβλημα , το spam ειναι αναποφεκτο.

Απλα οταν βρω λιγο χρονο θα κατσω να τα μαζεψω και να τα ξεχωρισω σε ενα αλλο ποστ.
Αν θελει εκει καποιος mod το κλειδωνει.

:beer: