PDA

View Full Version : Κλοπη Vstrom 650



ktm640lc4
31/05/2011, 18:44
Την κυριακη το βραδυ/δευτερα πρωι απο το παγκρατι ευτυχιδου 10. Χρωματος μπλε αριθμος πινακιδας ΜΙΜ 976

Τηλ 6976197491 Δινεται αμοιβη.

Μπας και...:cry:

κάφρος
01/06/2011, 13:55
που καταντήσαμε....τώρα σηκώνουν κ v-strom...:blush:

Titus
01/06/2011, 14:31
Το μπλε που ηταν παρκαρισμενο, παντα εξω απο την τραπεζα?

Panos76
01/06/2011, 14:44
Όταν πήγα στην Αστυνομία να δηλώσω το δικό μου (πριν 3 εβδομάδες) που είπαν ότι αυτή την περίοδο υπάρχει τεράστια έξαρση σε Καισαριανή, Παγκράτι, Βύρωνα κ στις γειτονικές περιοχές.

Εύχομαι ότι καλύτερο, επειδή κυκλοφορώ στις περιοχές κ ακόμα δεν έχω σταματήσει να αναζητώ το δικό μου, θα έχω το νού μου. :(

ktm640lc4
01/06/2011, 19:56
Ευχαριστω πολυ παιδια. Οχι, ηταν αυτο που ηταν παρκαρισμενο απεναντι απο το προποτζιδικο στην ευτυχιδου. :(

Ψαχνω και εγω αλλα μαλλον ειναι κομματια τωρα. :cry:

sakistrs
03/06/2011, 23:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Ευχαριστω πολυ παιδια. Οχι, ηταν αυτο που ηταν παρκαρισμενο απεναντι απο το προποτζιδικο στην ευτυχιδου. :(

Ψαχνω και εγω αλλα μαλλον ειναι κομματια τωρα. :cry:

ελα ρε Σταυρο πλακα κανεις?στο σηκωσανε?
που παμε ρε πουσ......:confused:

nio1981
03/06/2011, 23:55
γ@@@μω το σπιτι τους.....:mad: :mad: :mad:


για δωσε λεπτομεριες...κλειδωμενο,συναγερμος κλπ???

ktm640lc4
04/06/2011, 03:09
Δεν ηταν κλειδωμενο ουτε συναγερμο ειχε γιατι μου εβγαζε προβληματα και τον εβγαλα. Ηταν πισω απο αυτοκινητο παντα και αναμεσα σε κατι δεντρα. 11.30 το αφησα, 6 το πρωι κατεβηκα και ειχε κανει φτερα.

Εβαλα αγγελια στην χρυση ευκαιρια αλλα κολλησα και χαρτια στον δρομο στην γειτονια οτι δινεται αμοιβη και λοιπα. Απο που κλαπηκε, τι κλαπηκε το αρ.πινακιδας και το τηλ μου. Και φυσικα... με πηραν τηλεφωνο.

Πρωτο τηλεφωνο 6.59 το πρωι της Τεταρτης, δεν το σηκωνω γιατι δεν το ακουω. Λογικο αφου κοιμαμαι. 7.00 ακριβως ακολουθει αλλο ενα τηλ το οποιο και σηκωνω...

Ακολουθει μια κουβεντα του τυπου ναι το εχασα και το θελω πισω και θα σου δωσω τα λεφτα αλλα θελω και εσυ να μου πεις κατι χαρακτηριστικο της μηχανης ωστε να καταλαβω οτι την εχεις εσυ πραγματικα και βλεπουμε. Μου ελεγε κατι ακυρα σημαδια και στο τελος οταν ζοριστηκε το εκλεισε αφου μου εδωσε τηλεφωνικο ραντεβου αργοτερα. Φυσικα δεν ξαναπηρε.

Σημερα παρασκευη με παιρνει αλλος (η φωνη ηταν διαφορετικη) και μου λεει οτι το μηχανακι το παιρνεις πισω με 1000 ευρω και με ρωταει αν το θελω. Το θελω του απαντω αλλα πες μου κατι που εχει πανω η μηχανη για να μην το ζοριζουμε τσαμπα.

Δεν μπορω να σου πω μου λεει. Μα πως θα βεβαιωθω οτι την εχεις εσυ; Δεν απανταει.

Τον ξαναρωταω και μου λεει δεν μπορω να σου πω. Τελικα απο οτι αποδειχτηκε ηταν καποιος ο οποιος ηθελε να βγαλει λεφτα χωρις φυσικα να εχει το μηχανακι.

Με ειχαν προειδοποιησει φιλοι και γνωστοι οποτε ηξερα τι να περιμενω. Παλι καλα.

Σε περιπτωση που μου ελεγε κατι της μηχανης θα πηγαινα με το χιλιαρικο παιδια και θα το εδινα. Χωρις πολλα πολλα, παρτο φερε την μηχανη αντε γεια. Αλλα ετσι, νομιζω εκανα καλα που δεν πηγα γιατι στανταρ μου εκανε πλακα. Του ειπα δεν ενδιαφερομαι και κλεισαμε.

Τεσπα, το μηχανακι πλεον λογικα εχει γινει βιδες. :(